שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זה פתטי שמלכה מפחדת מעבד חתיך נקודה.

רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 20 שנים • 24 בפבר׳ 2004
ואני טוענת........

שהיופי בעיני המתבונן...........

אבל,

שום יופי, כאן או בחיים הוונילים, לא גורם לי לשנות את עורי או התנהגותי-וקשה לי להאמין שאותה מישהי שהתנהגותה אליך השתנתה, זה קרה בגלל המראה החיצוני שלך........

ואם כן..........

אולי היא לא הייתה דומית מלכתחילה?

אני מודה שאני מאוד בררנית בנוגע לצורה חיצונית, הן כאן והן בווניליות, אך מצד שני, לכל אחת יש המראה שמועדף עליה ואשר גורם לה למשיכה-אך לשנות התנהגות??

או לחילופין-לפחד????

קצת הקצנת הלא כן?
icon_rolleyes.gif

רחפנית-הדומית המרחפת.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 24 בפבר׳ 2004
יכול להיות שהוא נושך?

יכול להיות שהקוביות על הבטן נראות כמו חגורת נפץ?

ולא, זה לא פטאתי, זה טבעי, זה אנושי גם מלכה היא אדם עם רגשות, מחשבות, פחדים וכו'

אני לא יודע למה זה צריך להיות פטאתי אלא אם כן כל הפוסט הזה בא להגיד: הנה אני פה ואני כוסון , תתייחסו אלי

חוץ מזה שלכל אחד חדש עושים זובור , ככה לימדו אותנו כל חיינו, מה לא? icon_eek.gif
-אחרת​(אחרת)

Re: מי אתה מה אתה ?

-אחרת​(אחרת) • 24 בפבר׳ 2004
אחד שמבין כתב/ה:
המלכה הרעה כתב/ה:
מי אתה מה אתה? ולמה אנחנו אשמים שאתה משועמם כזה ? ומי פחדה ממך ? ולמה אתה חושב שזה בגלל שאתה חתיך ?... ולמה זה אמור לעניין אותנו ????

אחד שמבין,

קודם כל תודה שאתה עוזר לי להבין את פלאי הטכנולוגיה של האתר, איפה לוחצים, איך מצטטים, תודה. רוכשת מיומנות לאט,לאט....

חוץ מזה, ממה התלהבת ? מה בתגובה לי הנ"ל עשה לך את זה ? סתם מעניין....

ולפי תשובתך, אתה בהחלט אחד שמבין...
דני בוי
לפני 20 שנים • 25 בפבר׳ 2004

Re: מי אתה מה אתה ?

דני בוי • 25 בפבר׳ 2004
אחד שמבין כתב/ה:
[
ואחרון חביב דניאל
אם כבר מתקנים את השאלה, אפשר ללכת עוד קצת אחורה.
האם מלכה מחפשת להיות קרה ומנוכרת ומצפה שהעבד יהיה שפל מושפל וחסר ערך במהותו (ואז ככל שהוא יהיה מכוער טיפש וכו' הרי זה משובח) או שמא מלכות בכלל מחפשות גבר שהן יוכלו להעריך לאהוב ולכבד, גבר שמבטא את אהבתו והערצתו בהתמסרות גדולה שבאה לידי ביטוי במה שאנחנו מכנים "עבד", או אז כל תכונה חיובית שיש באותו גבר רק תעלה את ערכו.
ברור שאין תשובה חד משמעית לשאלה הזאת והיא יכולה לעלות רק כטריגר לדיון או כסקר.

אכן ניסחת יפה מאד מחדש את שאלותיי ידידי המלומד icon_smile.gif

מקווה שתהיה התייחסות לשאלותיך אלו למרות שמסכים איתך שאין תשובה חד משמעית בעניין , אך כמו שאתה רואה אין תשובות חד משמעיות לגבי שום נושא שמועלה בפורומים .
קן​(נשלט)
קן​(נשלט) • 25 בפבר׳ 2004
ציטוט: וחוץ מיזה יש עבד אחד בשם קן עם קולר שלי עליו שאם אתה נראה טוב כמוהו אז לי קוראים איזמרלדה !!!!!!!!!!!

אני מסמיק, אבל ממתי הפכתי ל"עבד אחד"
SIVAN​(אחרת)

על ראש הברוש שבחצר שמחה והמולה

SIVAN​(אחרת) • 25 בפבר׳ 2004
על מה ההמולה והבהלה, הבחור אמר שמלכות פוחדות מעבדים יפים........

מה רע בכך שהבחור מודע לעצמו ואני בטוחה שלא אחת החמיאה לו על כך..
וכן ....... להלן התגובות המבהילות של חלקכם על מנת להבין למה מלכות לא אוהבות "יפיופים", הן פשוט לא אוהבות שחצנים! !! וכבר ציינו זאת כאן.
אך הבחור רק רוצה להעביר בדרכו שלו על מודעותו ליופיו.
ורוצה להבין אם יופיו הוא זה אשר מכשיל אותו-במקום להיות יתרונו.!!!

קחו זאת בקלות, יופי זה חלק ממודעות עצמית של האדם ואם אמר שפוחדים מיופי כנראה שיש צדק בדבריו -ותראו אין הגבתם/ן- (אמנם זאת לא המראה האמיתית) , אך ככל הנראה אלו התגובות שהוא מקבל בדרך כלל.

בחור יפה , תמשיך לאהוב את עצמך, יהיה בטוח במה שאתה..... ודע לך שיש גם כאלה שלא יאהבו את גישתך או שיפחדו גם ממנה.
בכל מקרה - ממני בהצלחה!! icon_exclaim.gif

(כל הכתוב לא בא לפגוע או להאשים אף אדם כאן, רק להביע את דעתי בעניין. מאחר ואני ממש נבהלתי מתגובתכם וגם אם רק ארצה לאמר דבר מה , ככל הנראה אסתייג תחילה!!!)
SIVAN​(אחרת)

על ראש הברוש שבחצר שמחה והמולה

SIVAN​(אחרת) • 25 בפבר׳ 2004
על מה ההמולה והבהלה, הבחור אמר שמלכות פוחדות מעבדים יפים........

מה רע בכך שהבחור מודע לעצמו ואני בטוחה שלא אחת החמיאה לו על כך..
וכן ....... להלן התגובות המבהילות של חלקכם על מנת להבין למה מלכות לא אוהבות "יפיופים", הן פשוט לא אוהבות שחצנים! !! וכבר ציינו זאת כאן.
אך הבחור רק רוצה להעביר בדרכו שלו על מודעותו ליופיו.

קחו זאת בקלות, יופי זה חלק ממודעות עצמית של האדם ואם אמר שפוחדים מיופי כנראה שיש צדק בדבריו -ותראו אין הגבתם/ן- (אמנם זאת לא המראה האמיתית) , אך ככל הנראה אלו התגובות שהוא מקבל בדרך כלל.

בחור יפה , תמשיך לאהוב את עצמך, יהיה בטוח במה שאתה..... ודע לך שיש גם כאלה שלא יאהבו את גישתך או שיפחדו גם ממנה.
בכל מקרה - ממני בהצלחה!! icon_exclaim.gif

(כל הכתוב לא בא לפגוע או להאשים אף אדם כאן, רק להביע את דעתי בעניין. מאחר ואני ממש נבהלתי מתגובתכם וגם אם רק ארצה לאמר דבר מה , ככל הנראה אסתייג תחילה!!!)
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 25 בפבר׳ 2004
ציטוט: אך הבחור רק רוצה להעביר בדרכו שלו על מודעותו ליופיו.

מה זאת אומרת "הבחור רק רוצה להעביר בדרכו שלו על מודעותו ליופיו"? שיכתוב בפרופיל "נראה טוב" או לחילופין (אופציה פחות טובה לדעתי) שייתן לעצמו ניק שמעיד על כך, לדוגמה "יפיוף כנוע". אבל לפתוח שרשור שכל מטרתו היא התפארות ביופי-לכאורה (לא יודע, לא ראיתי) של הכותב ובאותה מידה היה אפשר לכתוב בו "אני כוסון, שופוני", זה מעשה הנתפש כשחצנות מיותרת ולפיכך התגובות.

אם הוא אכן "רוצה להבין אם יופיו הוא שמכשיל אותו במקום להיות יתרונו", שיעשה מה שרוב האנשים שרוצים להבין דברים עושים - ישאל! אפשר בהחלט היה להעלות נושא לדיון ולקבל עליו תשובות לכאן או לכאן. נוסח ההודעה אינו של העלאת נושא לדיון. תחת זאת מתקבל הרושם של בנאדם שרוצה להגיד שהוא נורא יפה, ושבמקרה אין לו מלכה שתאשר זאת, וכיוון שלא ייתכן שליפיוף שכזה אין מלכה, הרי שהסיבה לכך כמובן לא נעוצה באי אילו חסרונות שלו אלא דווקא ביופיו המסנוור.

אם באמת הכוונה היתה לפתוח דיון או להביע דיעה ולא לעורר מודעות קולקטיבית לזיו הפנים שמאחורי המילים, מומלץ לנסות לנסח את ההודעה אחרת. אני בטוח שבניסוח נורמלי יתברר שאנחנו לא כאלה גרועים ואת יכולה להגיד דבר-מה או אפילו כמה דברים-מהים ללא פחד icon_smile.gif
lucky{מונולוגית}
לפני 20 שנים • 27 בפבר׳ 2004

כדאי לכולם לקרוא

lucky{מונולוגית} • 27 בפבר׳ 2004
לאחר שקראתי את השרשור כולו מעניין אותי מדוע המלכות נטו לתקוף ומדוע העבדים נטו להתלקק למלכות?
ויותר מכל מעניין אותי : האם זה פטתי שדום מכוער מפחד מסאבית יפיפיה???
ואיפה לעזאזל כל הסאביות שיגיבו גם קצת.......... icon_question.gif
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 20 שנים • 27 בפבר׳ 2004

Re: כדאי לכולם לקרוא

אחד שמבין​(נשלט) • 27 בפבר׳ 2004
lucky כתב/ה:
לאחר שקראתי את השרשור כולו מעניין אותי מדוע המלכות נטו לתקוף ומדוע העבדים נטו להתלקק למלכות?
ויותר מכל מעניין אותי : האם זה פטתי שדום מכוער מפחד מסאבית יפיפיה???
ואיפה לעזאזל כל הסאביות שיגיבו גם קצת.......... icon_question.gif

lucky
בוא אני אעזור לך, לנסות למצוא תשובות, לפחות לחלק מהשאלות שלך:

התעניינת מדוע המלכות נטו לתקוף.
כשמישהו בא ומטיח קביעה כל כך פרובוקטיבית וחסרת כבוד בסיסי, לפחות ברמת הניסוח שלה - זה טבעי שמי שנמצא בצד ה"מותקף", יתקוף בחזרה.

שאלת למה העבדים נטו להתלקק למלכות.
כי יש מין דינמיקה כזאת, שכשמתנהגים לא יפה למישהו שחשוב לך, אתה קם ותומך, גם אם יהיה מי שיראה בזה התלקקות.

אבל מה שכן מפליא אותי בשאלה שלך זו ההיתממות, בעיקר ממישהו שנרשם לכלוב בתאריך 23.7.2003, ואת ההודעה הראשונה שלו רשם בתאריך 27.2.2004 חצי שנה אחרי, כדי "להתלקק" (ככה אתה הגדרת את זה) למישהי מקסימה שמאוד חשובה לך. (אגב, לדעתי שניכם מקסימים icon_smile.gif ).
אין לי בעיה עם ההודעה שלך, ובודאי שלא עם שלה, אבל יכולת לתמוך בה בצורה שהיתה משאירה טעם טוב בפה.

בקשר לשאלות הנוספות שלך - על דומים וסאביות. אני לא ממש בקטע של מייל דום, אני תקווה שתמצא מישהו\י שיהיה לו\ה את הסבלנות לענות לשאלות האלה.