ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה רצינית!

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 4 שנים • 22 ביולי 2020
פרלין​(נשלטת){ש} • 22 ביולי 2020
philosophic john כתב/ה:
אני חושב שהשאלה היא בעצם ניסוח של שאלה אחרת - מה הכלוב נותן לך שאת לא יכולה / מתקשה לקבל לקבל במקומות אחרים? והתשובה היא שהכלוב נותן לך מרחב לביטוי היבטים באישיות שלך שלמעט רגעים של חסד עם בעלך נותרים מודחקים רוב הזמן בוניל. הכלוב נותן לך חופש. וחירות היא דבר ממכר.

זאת לא שאלה אישית, אנחנו לא בבלוג 😊. השאלה מה התכונות המכרות של הכלוב לכולםםםםם. כי אני רואה בעיות התמכרות לכלוב חוצות גיל, נטייה, סטטוס וכו׳
Qcandy​(נשלטת)
Qcandy​(נשלטת) • 22 ביולי 2020
כי אני יכולה להיות פה מי שאני..."לצאת החוצה" ולהיות הנערה/האישה שהסתתרה שנים בתוכי.

הכלוב מאפשר לי את החופש להיות אני מבלי להתבייש במה שאני מרגישה ורוצה.

מעבר לזה גם האפשרות לדבר בחופשיות על מיניות תשוקה ופנטזיות בלי שאנשים שאני מכירה ישפטו אותי על ה"סטיות" שלי או יסתכלו עלי עקום אחר כך.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 22 ביולי 2020
אתר שיש בו הרבה יותר אמת וכנות באופן יחסי מכל מקום אחר.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 22 ביולי 2020
ואין שום אלטרנטיבה ברמה הזו
Kitty frank
Kitty frank • 22 ביולי 2020
תוכן על סקס, הישר מפיות אנשים ונטול פרסומות.
מה עוד אשר לבקש?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 4 שנים • 23 ביולי 2020
וואי כן זה שאין פרסומות ממש משפיע!
זה אחד האתרים היחידים שאני אשכרה 100% גולשת להנאתי וצופה רק בתוכן שמעניין אותי, ולא מרגישה מותקפת על ידי מליון מסרים שלא רציתי לראות.
גם מעט הפרסומות שיש פה לא מרגישות כמו פרסומות במובן המציק אלא כמו מידע שימושי. כי זה בכמות סבירה וגם על עסקים שאשכרה מעניין אותי לדעת עליהם.
ממתקינקי
ממתקינקי • 23 ביולי 2020
אחד הגורמים העיקריים לחוויית משתמש גרועה באתרי אינטרנט זה כמות הטכנולוגיה שמוטמעת בהם לצורך איסוף מידע על דפוסי שימוש של גולשים ושימוש במידע הזה בסופו של דבר, להזרים עוד פרסומות. למרות כל הטכנולוגיה והמחקר המושקעים לטובת התאמת הפרסום לתוכן שכל גולש בכלל מעוניין לראות, הרי די בגורם פרסומי שישפוך סכומי גדולים (ראה ערך אדר אשוח) כדי שהוא פשוט יופיע בכל חור וכל פינה, בלי שום קשר לאותו מידע שנאסף על הגולש, כי תקציב הפרסום שלו צריך להתבזבז איכשהו.

אני משוכנע שאילו כלובי היה בוחר למסחר את ״הכלוב״ לעייפה הוא היה עושה משמעותית יותר כסף מהאתר, והחוויה הייתה פח אשפה בדומה לרוב האתרים שאנחנו מכירים.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
יש עוד משהו שאני אוהבת פה - שהעיצוב לא משתנה במשך שנים. העדכונים שהיו הם בעיקר שיפורים קלים, הוספת פיצ'רים, תיקון באגים, כאלה דברים. אבל העיצוב הכולל נשאר עקבי, והוא גם כזה שלא עושה "כואב בעין" וזה גורם לי להרגיש פה יותר בבית ויותר בנוח ומחזק לי את ההרגל ואת הדחף כל פעם לחזור למקום הנינוח והמוכר.
יש דברים שהייתי מעדכנת אבל זה לא חייב לפגוע בשפה העיצובית. באתרים אחרים הקטע הזה שכל הזמן משנים את העיצוב ללא שום סיבה פרקטית ממש מוציא את החשק לחזור.
ממתקינקי
ממתקינקי • 23 ביולי 2020
אחת התוספות המבורכות לאתר לטעמי זה ״נראה לאחרונה״. זה מוריד את התסכול מכתיבת מסר מושקע לאדם, שבכלל נטש את האתר הזה וספק אם אי פעם ישוב, ומכל התיאוריות המערבות לרוב הלקאה עצמית לסיבה לכך. אלו שפונים רק למי שמראה סימני חיים באתר, ודאי לא מבינים בכלל על מה אני מדבר icon_smile.gif

אני חושב שהעיצוב העקבי והסירוב לרכוב על כל טרנד מודרני משדרים בטחון לגולשים שזה לא עוד אתר ממוסחר לעייפה, שמעסיק אנשים שמנתחים איך לייצר כמה שיותר שקלים לשעה מכל פיקסל. שיש כאן מישהו אחראי אחד שמקבל את ההחלטות, שלא רודף אחרי כמה שיותר כסף בכמה שפחות זמן.
N e l l a​(אחרת)
לפני 4 שנים • 25 ביולי 2020
N e l l a​(אחרת) • 25 ביולי 2020
הוא מכיל את השגעון שלי 😁
(בגלל זה אני לא מפסיקה לחזור לכאן (icon_smile.gif