צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לחלק מהבנות כאן יש גבול - המראה שלהן

the rain song
לפני שנתיים • 29 באוק׳ 2021
the rain song • 29 באוק׳ 2021
בוא נניח שהיא מסכימה לענות לך. איזו תשובה תספק אותך עד כדי כך שתחליט ש"בכלליות יש התאמה"?
ובכלל, למה שלא תתחיל בלספר איך אתה נראה? מה הגובה שלך? מה הגיל? מה היקף הכתפיים שלך ועד כמה הריבועים בבטן נראים לעין? איזה צבע יש לך לפני השיזוף ואיזה אחרי השיזוף? בכלליות כמובן, לא צריך תמונה.

לפני כמה חודשים היה שרשור בו נשאלנו איזה הכרות אידיאלית עבורנו. חלק גדול מהמגיבים דיברו על שיחה שמתחילה על נושא כללי, שיחה מעניינת שתתפתח באופן טבעי, מישהו שמעניין ונחמד לדבר איתו בלי קשר לסקס או בדסמ.
אז אני לא חושבת שאתה צריך להתעניין בה. אני חושבת שאתה צריך לבדוק אם היא מעניינת. בתור התחלה.
ואם אחרי כמה זמן תגלה שאין התאמה במראה (מה שזה לא אומר) "בזבזת" זמן בשיחה מעניינת עם מישהי נחמדה. זה לא כזה נורא, אתה יודע. לי זה נראה עדיף מאשר לבזבז את אותו זמן בעשרות פניות לעשרות נשים שונות בשאלה "איך את נראית" ואז להדחות על ידן.
אני גם לא אאשים גבר שינפנף אשה שתשאל אותו על ההתחלה איך הוא נראה.

יכול להיות שתפגוש אשה שנראית בול הטעם שלך אבל היא תהיה נורא משעממת ועם אישיות מחורבנת.
אולי תכיר מישהי מרתקת ומקסימה עם מראה לא מי יודע מה לטעמך
אולי תכיר מישהי גם וגם וזה הכי נחמד.
השאלה במה להתחיל. במראה או באישיות. כי אם צריך זמן כדי לפתח הכרות ואמון ורגשות, למה יש ציפיה לפתח משיכה פיזית על השניה הראשונה?
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 29 באוק׳ 2021
איך העלית תמונה לפורום?
בברכה, מכוערת ושמנה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
NooN כתב/ה:
הרבה הבינו לא לשאול את זה אלא לחכות עם זה להמשך, לשרוף זמן ואז לתקוע את זה... כפול מאות פעמים שווה בזבוזי זמן בקבלנות. ואז גם הבנים וגם הבנות יוצאים מפה מאוכזבים.

אני לא חושבת שלהכיר אנשים זה "לשרוף זמן".
dominica​(נשלטת)
dominica​(נשלטת) • 29 באוק׳ 2021
NobleSavage כתב/ה:
שאלה של טרום עידן הסמארטפונים.

וואי ממש! כלכך צ׳אט תפוז!

ואתה, היית צריך לשלוח+לבקש תמונה, פשוט.
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 29 באוק׳ 2021
בעיניי זאת שאלה מיותרת כי היא לא עוזרת להבין אם יש משיכה או לא. אלא אם כן יש משהו ספציפי שחשוב לך אז תכוון למשהו הזה. יש הרבה נשים למשל שחשוב להן גובה והן שואלות בפירוש כדיי לא להתמהמה.
ScatNerd
ScatNerd • 29 באוק׳ 2021
מסכים איתה. גם אני הייתי עושה אותו דבר..אפילו "ביי" לא הייתי אומר. כמו שבאתר הכרויות ונילי כל פעם שמישהי שואלת "מה עושה בחיים" אני ישר חותך.
אביב נעורים
אביב נעורים • 29 באוק׳ 2021
כמו לשאול, מה המוצא וההשכלה ?🤣
My body for you​(מתחלף){רק שלה}
NooN כתב/ה:
לא ביקשתי תמונה. רק שאלתי לגבי מראה בכלליות.
למה להשקיע זמן (לשני הצדדים) אם בכלליות אין התאמה?
כבר שוחחתי עם לא מעט. כשזה מגיע למראה ואין התאמה (שוב, משני הצדדים) שם זה נגמר הרי...

בנות כנראה שכחו שאנחנו הבנים לא מסכנים ולא נזקקים
גם אם אני נשלט זה לא אומר שאנחנו סמרטוטים
גם לנו הבנים יש רצונות ותשוקות
וכן זה לגטימי לגמרי לשאול מראה בכללי
לא ביקש תמונה רק מילים בתור התחלה
כמה תרעומת וכעס איך אעז לשאול

לשאול על מראה של בחורה זה בסיסי
כמו שלבחורה זה קו אדום
אתה צודק לחלוטין שכדאי לשאול על ההתחלה מאשר לשרוף זמן יקר
והיא כנראה לא ציינה בפרופיל במילים או בתמונה חלקית ולכן שאלת