סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התארגנות למפגשי כלוב

Demi
לפני 20 שנים • 16 במאי 2004
Demi • 16 במאי 2004
מכשפה, אין לי תשובות לכל השאלות.
מי שמחליט לקרוא לעצמו למשל "כלבלב עלוב" עליו לקחת בחשבון שככה יקראו לו, ועליו לקחת בחשבון שהוא יאלץ להגיד את שמו האמיתי או אולי שם פיקטיבי נוסף בארועים בהם אנשים נפגשים.
אני אישית חושב שאין שום רע בשם האמיתי, סה"כ כולנו כבר מכירים ואף אחד עוד לא באמת נפגע מחשיפת שמו ואפילו מקום עבודתו, אבל, איש איש הישר בעיניו יעשה.

בשורה התחתונה, לסגור מקום רק בשבילינו זה סיפור שלא מהעולם הזה, אף מקום לא יסכים לזה אם לא נתחייב על כסף שהמקום יקבל, אנחנו לא רוצים לגבות כניסה, אנחנו לא רוצים לחייב מינימום הזמנה, בדס"מ לא צריך להיות תחום לעשירים בלבד, אנחנו רוצים סה"כ להפגש ולא ביום שני או רביעי (שהם ימים בלתי הגיוניים) ולכן עלינו לראות את התמונה כפי שהיא ולהוציא את הטוב ביותר.

האילוצים - אם לא רוצים לגבות כסף מראש בעבור ההשתתפות הרי שאף מקום לא יסגור את שעריו רק בשבילינו באופן קבוע (נגיד כל שבוע או שבועיים) ולכן עלינו לקבל את העובדה שהמקום לא שייך לנו, הוא מקום בילוי לכלל האוכלוסיה ואנחנו סה"כ מגיעים להפגש ולבלות שם (בדיוק כמו מועדון הדנג'ן שכבר יצא לי לפגוש שם חברים שממש לא קשורים לתחום כולל אנשים מהלימודים שלי).

מי שזה יתאים לו מוזמן, מי שלא חבל.

יתכן שעם הזמן המפגשים הללו יצברו כזאת תאוצה שנוכל לבוא בדרישות לבעל הבית, אבל זה עדיין רחוק.
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
לדעתי זה רעיון טוב.
ידוע לי שעמק מנסה לסדר משהו באיזור הצפון,
וזה לא פשוט כמו שזה נקרא...
מקווה שיהיה לכם קל יותר
בהצלחה

goodluck.gif
עקשנית​(נשלטת)

אממממממ

עקשנית​(נשלטת) • 16 במאי 2004
לדעתי אתם טועים, נורא נורא קטן הדוזי, זה כמובן הכל תלוי במספר האנשים. אם יגיעו עד 30 הדוזי סבבה.

היהושוע ממש פיצקלה קטן- לירושלמים לבדם הוא לא מספיק....

המונה לדעתי יכול להיות חמוד, כי זה רחב ידיים והוא מקום בילוי יותר מבית קפה בד"כ אבל יש משהו בזה.

הפונדק באמת מסעדתי קצת יותר... צודקת לגמרי

בקשר לדיסקרטיות מה אני אגיד לך? לי זה לא מפריע... מה כבר יכול להיות? אבל זה אני...

אחלה דבר לבוא לעיר הקודש לענייני חטאים? הכל נהיה ככה יותר נחמד icon_smile.gif
abcd

שכחתם את התלאביבים

abcd • 16 במאי 2004
מה איתנו?
Demi
Demi • 16 במאי 2004
אף אחד לא שכח את התל אביבים, אבל המצב הוא שהירושלמים הם הראשונים שלקחו את העניין ברצינות ובקצב הזה אם התל אביבים לא יתעוררו אז באמת נראה לי שהמפגש הראשון יתקיים בירושלים icon_smile.gif

המטרה היא לקיים מפגשים בשלב הראשון אחת לחודש או אחת לשבועיים, עם הזמן וככל שהדבר יתפוס תאוצה נוכל לעבור לפעם בשבוע.
ירושלמים וחיפאים מגיעים למרכז מחוסר ברירה, אין להם מקום באזור מגוריהם ואם יש בהתארגנות זאת בכדי לעזור להם למצוא מקום שיוכל לשמש כמקום מפגש לשוחרי הבדסמ באיזור מגוריהם הרי שעוד מטרה חשובה הושגה.

אני אישית בדעה שלא יקרה לתל אביבים כלום אם פעם בחודש או חודשיים יקפצו לבקר את חבריהם, זה סה"כ כיף ליסוע קצת לטייל ולראות מקומות אחרים לא?
אז אם יהיה אפשר לקיים מפגש כלוב בירושלים או במקום אחר זה אני חושב שכלובי צריך לקבוע אבל באופן אישי אני שמח מאוד על שיתוף הפעולה הזה ובאופן אישי אשמח אם לשם שינוי לא כל המפגשים יתקיימו בתל אביב אלא גם בערים אחרות מפעם לפעם.
abcd

בקיצר...

abcd • 16 במאי 2004
אם יש טרמפ אני באה...אני מאד אוהבת את עיר הקודש.

כבר הרבה זמן לא הייתי, מאז ש...הפסקתי לגור שם.
Black Roses
Black Roses • 16 במאי 2004
יש את הגוזניק ביפו
ויש את פאב הכוסית בכיכר רבין
שניהם מקומות מצויינים למפגש
Black Roses
Black Roses • 16 במאי 2004
זה יוצא בדרך למועדון לא זוכרת תשם של הרחוב
Black Roses