ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך רוכשים חברים בכלובי

Snitch
לפני שנתיים • 3 במרץ 2022
Snitch • 3 במרץ 2022
הצ'אט יכול להיות אחלה דרך לזה. אם ה"כללי" המוני לך מדי, נסי בחדרים.
בהצלחה:}
Netrunner​(נשלט)
לפני שנתיים • 3 במרץ 2022
Netrunner​(נשלט) • 3 במרץ 2022
אהבתי שכלובי עבר איתיור,
עוד רעיונות להחפצה icon_smile.gif
אביב נעורים
לפני שנתיים • 4 במרץ 2022
אביב נעורים • 4 במרץ 2022
כמו בכל מקום אחר להכיר בסבלנות ולא ללכת שבי אחר מילים יפות ללא כיסוי.

תיזהרי מחניה כפולה ומעמיסים ללא תקנה😂
Slick​(סדיסט)
Slick​(סדיסט) • 4 במרץ 2022
נראה לי כדאי לך לשאול את עצמך למה את רוצה חברים דווקא מפה?
אם זה כדי שיהיה לך אנשים לחלוק איתם על החיים האלה אז אפשר להתחיל עם לכתוב בבלוג. או להגיב לאנשים אחרים בבלוג שלהם. אם תתענייני באחרים יתעניינו בך בחזרה, לרוב. את בת אז יש לך קצת יותר יתרון בזה שכנראה לא יסננו אותך.
אם את הולכת למסיבות יהיה לך יותר קל להכיר ואז גם האנשים שמולך לא יוכלו להסתתר מאחורי מעטה של אנונימיות והם יהיו הרבה יותר עצמם (אבל אני מודע לכך שלא כולם אוהבים ללכת למסיבות).
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
זמן זה דבר יחסי וזה הולך טוב עם סבלנות. אגב לא הבנתי את האמירה שלך לגבי "אחרי הרבה זמן שלא היית".
האם גלשת פה בכינוי אחר ופתחת פרופיל חדש בינואר 22 או שבשלושה חודשים הספקת להירשם, לעזוב ולחזור?
Leaker​(נשלט)
Leaker​(נשלט) • 4 במרץ 2022
המכשפה כתב/ה:
זמן זה דבר יחסי וזה הולך טוב עם סבלנות. אגב לא הבנתי את האמירה שלך לגבי "אחרי הרבה זמן שלא היית".
האם גלשת פה בכינוי אחר ופתחת פרופיל חדש בינואר 22 או שבשלושה חודשים הספקת להירשם, לעזוב ולחזור?

מכשפה, מושג הזמן שונה משמעותית אצל הדור הצעיר... לא לחינם זה דור שהלהיט שלו זה טיק-טוק
קוקאולד​(אחר)

Re: איך רוכשים חברים בכלובי

קוקאולד​(אחר) • 4 במרץ 2022
סילברמיסט כתב/ה:
לאחרונה התחברתי אחרי הרבה זמן שלא הייתי וכשחזרתי אף אחד לא שלח לי שום הודעה או שמח שחזרתי
אני רואה בצאט מלא אנשים שמתלהבים מלראות אנשים אחרים שהם רואים כל יום (לא כמוני שלא הייתי הרבה זמן שזה אמור להיות יותר משמעותי) וחשבתי איך אתם חושבים שאפשר להכיר כאן חברים.ות? כרגע כשאני חושבת על זה כל מי שדיברתי איתו "התחיל" איתי ורצה קשר ואף אחד לא רצה חברות

אני לא יכול לשלוח לך הודעה כי אין לי מנוי חח
אולי זו הסיבה .
TradeMark​(שולט)

איך רוכשים חברים

TradeMark​(שולט) • 4 במרץ 2022
אפשר באשראי ולפרוס לתשלומים ללא ריבית, אפשר לרכוש במזומן לפי שוטף + 60, ואפשרי בביטקוין אם החבר מסכים לוותר על הקבלה ולהוריד את המע"מ מהמחיר.
VioletMachete
VioletMachete • 4 במרץ 2022
אני יוצאת מנקודת הנחה שבאתר שמתמקד בבדס"מ לא יהיה בהכרח מימד של חברות.
זו נקודת הנחה, מכיוון שא.נשים פה מכוונים יותר לעניינים של בדס"מ. זה לא סותר בהכרח חברות,
אבל הכוונות פה מוצהרות.

אני אישית לא אתנגד (אקטיבית, להכיר אותי בפועל הרבה יותר קשה), אבל אני גם מודעת לסביבה המקוונת ולמטרות שלה.