ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה ל-"שולטים" (ואולי גם ל-"שולטות"?)

The Reina​(שולטת)
לפני שנה • 21 ביוני 2022

Re: אז בהדרגה?

The Reina​(שולטת) • 21 ביוני 2022
NeverEnough כתב/ה:
The Reina כתב/ה:
על מנת שנוכל להכיר,
להבין את הנשלט, לדעת מי הוא מה הוא למה הוא נמשך,
להבין האם זה מגיע ממקום מעצים או ממקום לא חיובי,
יש צורך שנכיר,
כשאני בוחרת נשלט אני נותנת לעצמי תקופה שבה אני מכירה אותו, לומדת אותו גם על מנת להשתמש בדברים לאחר מכן בפן המנטאלי, חלק ממערכת היחסים של שולטת נשלט זה להיחשף בפני השולט/ת
האחריות שלי כשולטת היא להכיר אותו כל כך טוב על מנת להיות בטוחה שלא אסב לו חלילה נזק או או אפגע בו בצורה מסויימת,
המטרה היא ששני הצדדים יהנו וכל אחד מאיתנו יקבל מענה לצורך האישי שלו,
כדי שכל זה באמת יקרה אני חייבת להבין באופן מלא מי האדם שעומד מולי,
לדעת איך הוא מגיב ולמה, ולהכיר את העבר שלו זה חלק מהעניין.

מה שאת מתארת (ותודה על הפירוט) נשמע לי מאד הגיוני. מתבקש אפילו. אבל התאור שלך מאד עדין והדרגתי, שזה מה שנראה לי יותר נכון לעשות..
זה משהו שאת אומרת מהתחלה? "אני רוצה שתספר לי הכל"? (או משהו בסגנון)

אז אוליי לא בנוסח הספציפי הזה
אבל בהחלט משוחחת איתו ואומרת מראש שיש תקופת היכרות שבה אני אשאל שאלות, וארצה לדעת עליו יותר, זה כמובן גם קורה בשלבים ככל שההיכרות מעמיקה.
NeverEnough
לפני שנה • 21 ביוני 2022

Re: אז בהדרגה?

NeverEnough • 21 ביוני 2022
The Reina כתב/ה:
NeverEnough כתב/ה:
The Reina כתב/ה:
על מנת שנוכל להכיר,
להבין את הנשלט, לדעת מי הוא מה הוא למה הוא נמשך,
להבין האם זה מגיע ממקום מעצים או ממקום לא חיובי,
יש צורך שנכיר,
כשאני בוחרת נשלט אני נותנת לעצמי תקופה שבה אני מכירה אותו, לומדת אותו גם על מנת להשתמש בדברים לאחר מכן בפן המנטאלי, חלק ממערכת היחסים של שולטת נשלט זה להיחשף בפני השולט/ת
האחריות שלי כשולטת היא להכיר אותו כל כך טוב על מנת להיות בטוחה שלא אסב לו חלילה נזק או או אפגע בו בצורה מסויימת,
המטרה היא ששני הצדדים יהנו וכל אחד מאיתנו יקבל מענה לצורך האישי שלו,
כדי שכל זה באמת יקרה אני חייבת להבין באופן מלא מי האדם שעומד מולי,
לדעת איך הוא מגיב ולמה, ולהכיר את העבר שלו זה חלק מהעניין.

מה שאת מתארת (ותודה על הפירוט) נשמע לי מאד הגיוני. מתבקש אפילו. אבל התאור שלך מאד עדין והדרגתי, שזה מה שנראה לי יותר נכון לעשות..
זה משהו שאת אומרת מהתחלה? "אני רוצה שתספר לי הכל"? (או משהו בסגנון)

תודה!

אז אוליי לא בנוסח הספציפי הזה
אבל בהחלט משוחחת איתו ואומרת מראש שיש תקופת היכרות שבה אני אשאל שאלות, וארצה לדעת עליו יותר, זה כמובן גם קורה בשלבים ככל שההיכרות מעמיקה.
morningdew​(שולט)
לפני שנה • 21 ביוני 2022
morningdew​(שולט) • 21 ביוני 2022
"לדעת עליהם את הכל"... זה חלק מתפישה טוטאלית של בדס"מ. יש אנשים שמגיעים עם התפיסה הזו. יש אנשים שלא.

לדעת את כל מה שצריך - זה משהו שהוא חלק אינהרנטי של בדס"מ. ההבדל בין בדס"מ להתעללות זו ההסכמה.

אי אפשר להגיע להסכמה בלי לדבר, לתקשר, ולהבין מאיפה כל אחד/אחת מגיע/ה ולאן כל אחד/אחת רוצה להגיע.
NeverEnough
לפני שנה • 21 ביוני 2022
morningdew כתב/ה:
"לדעת עליהם את הכל"... זה חלק מתפישה טוטאלית של בדס"מ. יש אנשים שמגיעים עם התפיסה הזו. יש אנשים שלא.

לדעת את כל מה שצריך - זה משהו שהוא חלק אינהרנטי של בדס"מ. ההבדל בין בדס"מ להתעללות זו ההסכמה.

אי אפשר להגיע להסכמה בלי לדבר, לתקשר, ולהבין מאיפה כל אחד/אחת מגיע/ה ולאן כל אחד/אחת רוצה להגיע.

מבינה מה אתה אומר. תודה על ההסבר.
כמה לאט (או מהר) אתה לוקח את זה?
morningdew​(שולט)
לפני שנה • 21 ביוני 2022
morningdew​(שולט) • 21 ביוני 2022
NeverEnough כתב/ה:

כמה לאט (או מהר) אתה לוקח את זה?

כמה לאט שצריך.
אמון ותקשורת זה משהו שלוקח זמן לבנות בין אנשים שלא מכירים.
גם סשנים צריכים להיבנות מבחינת התכנים והאינטנסיביות על בסיס ההכרות המתבססת ולא להתחיל בקיצוניות.
Kitty frank
לפני שנה • 21 ביוני 2022
Kitty frank • 21 ביוני 2022
לי נשמע, שאם מישהו חושב שהוא יכול לדעת "הכל" על אדם אחד בפחות משנה-שנתיים עשור-שניים לעולם לא-לעולמיים סימן שהוא חושב שיש גבול למורכבות של האדם מולו. אנשים נוטים להשליך על אחרים תכונות של עצמם, ולכן הייתי חושבת על שולט שיגידבר כזה שבעומק של עצמו אין הרבה מה להכיר.

אני לא מחלקת יחסי סאדו לשלב "היכירות" ואז "התנסות" או "בנייה" ואז "שימוש". אני עושה סאדו כי זו דרך להבין יותר לעומק את הפרטנרים הרומנטיים שלי, ולהרגיש שאולי, יש איזה שבב סיכוי שהם מבינים אותי יותר טוב באמצעותו.
NeverEnough
לפני שנה • 21 ביוני 2022
Kitty frank כתב/ה:
לי נשמע, שאם מישהו חושב שהוא יכול לדעת "הכל" על אדם אחד בפחות משנה-שנתיים עשור-שניים לעולם לא-לעולמיים סימן שהוא חושב שיש גבול למורכבות של האדם מולו. אנשים נוטים להשליך על אחרים תכונות של עצמם, ולכן הייתי חושבת על שולט שיגידבר כזה שבעומק של עצמו אין הרבה מה להכיר.

אני לא מחלקת יחסי סאדו לשלב "היכירות" ואז "התנסות" או "בנייה" ואז "שימוש". אני עושה סאדו כי זו דרך להבין יותר לעומק את הפרטנרים הרומנטיים שלי, ולהרגיש שאולי, יש איזה שבב סיכוי שהם מבינים אותי יותר טוב באמצעותו.

אז הקשר הוא סביב הסאדו בעצם? זה הכלי שלך להכיר?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 21 ביוני 2022
WitchFuneral​(שולט) • 21 ביוני 2022
אני לא צריך לדעת הכול, אף פעם לא חפרתי בעבר של הנשלטת שלי.
כל מה שאני צריך לדעת זה שהיא במקום מנטלי שהיא מבינה שהיא כבר לא חסרת רועה.
Kitty frank
לפני שנה • 21 ביוני 2022
Kitty frank • 21 ביוני 2022
NeverEnough כתב/ה:
Kitty frank כתב/ה:

אז הקשר הוא סביב הסאדו בעצם? זה הכלי שלך להכיר?

גם להכיר יותר את מי שמולי, וגם להכיר את עצמי יותר טוב, וגם להבין יותר לעומק את השילוב של שנינו.
בשבילי זו עוד שפה לדבר בה אינטימיות. הקשר הוא סביב האנשים שבקשר (:
NeverEnough
לפני שנה • 21 ביוני 2022

אבל...

..
WitchFuneral כתב/ה:
אני לא צריך לדעת הכול, אף פעם לא חפרתי בעבר של הנשלטת שלי.
כל מה שאני צריך לדעת זה שהיא במקום מנטלי שהיא מבינה שהיא כבר לא חסרת רועה.

זה משהו שמגיעים אליו לא?