שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הדרכים הכי יפות שבהן התחילו איתכן?

פרא אדם
לפני שנה • 23 בפבר׳ 2023
פרא אדם • 23 בפבר׳ 2023
לפני הצבא נכנסתי לבת כיתה לחדר לקחת ספר, הייתי אחרי מקלחת עם מגבת מסביב למותן , בת כיתתי ( קיבוץ ) נתנה לי ספר, הלכה לנעול את הדלת ועם מגבת ניסתה " להצליף " בי , תוך שהיא שואלת למה אני כזה חוצפן, ואם אני רוצה להישאר ... כמובן שהייתי בעניין , אבל ידעתי שמחר אמורה להגיע מישהי שמאד חיכיתי להיפגש איתה וסירבתי .
dominica​(נשלטת)
לפני שנה • 23 בפבר׳ 2023
dominica​(נשלטת) • 23 בפבר׳ 2023
האמת שבשנים האחרונות נהייתי ממש אטומה לזה, אני בכלל לא מבחינה בזה, או באנשים בכלל [אבל זה נושא אחר] אלא אם במקרה מעירים את תשומת ליבי לדבר. אבל כן זכורה לי פעם אחת בדרך מהעבודה, שמישהו ניגש מאחורי ואמר שאני ממש זקופה וזה תפס את העין שלו ומצא חן בעיניו ואם יש אפשרות שנכיר. לא יודעת אם הכי יפה, אבל הכי זכורה, כי מי כבר מתחיל ברחוב? בטח לא כשאת מסתובבת עם ביץ׳ פייס רוב הזמן (;
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 23 בפבר׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 23 בפבר׳ 2023
Ivy poison כתב/ה:
האמת שבשנים האחרונות נהייתי ממש אטומה לזה, אני בכלל לא מבחינה בזה, או באנשים בכלל [אבל זה נושא אחר] אלא אם במקרה מעירים את תשומת ליבי לדבר. אבל כן זכורה לי פעם אחת בדרך מהעבודה, שמישהו ניגש מאחורי ואמר שאני ממש זקופה וזה תפס את העין שלו ומצא חן בעיניו ואם יש אפשרות שנכיר. לא יודעת אם הכי יפה, אבל הכי זכורה, כי מי כבר מתחיל ברחוב? בטח לא כשאת מסתובבת עם ביץ׳ פייס רוב הזמן (;

אהה כן, The Resting Bitch Face.

עובד כמו קסם
dror y
לפני שנה • 23 בפבר׳ 2023
dror y • 23 בפבר׳ 2023
שנינו היינו חיילים (לא הכרנו) באוטובוס בדרך הביתה.
הוא חלק איתי את האוזניות שלו.
ArchAngel​(שולטת)
לפני שנה • 23 בפבר׳ 2023
ArchAngel​(שולטת) • 23 בפבר׳ 2023
בעלי שהכרתי אותו כאן, הגיע לדייט הראשון שלנו עם סיר קציצות מעשה ידיו. ההשקעה בי, הרצון להעניק לי רק בשביל לעשות לי טוב נגעו בי מאוד.
עד היום אני זוכה לאוכל טעים בבטן ולאהבה גדולה בלב ❤️
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 24 בפבר׳ 2023
טלי35​(שולטת) • 24 בפבר׳ 2023
ArchAngel כתב/ה:
בעלי שהכרתי אותו כאן, הגיע לדייט הראשון שלנו עם סיר קציצות מעשה ידיו. ההשקעה בי, הרצון להעניק לי רק בשביל לעשות לי טוב נגעו בי מאוד.
עד היום אני זוכה לאוכל טעים בבטן ולאהבה גדולה בלב ❤️

כל כך מרגש לקרא אותך כותבת בעלי.
מלא מזל טוב!!!!