שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה לצאת עם בני 30+

Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 18 במרץ 2023
Bluecollar​(שולטת) • 18 במרץ 2023
ברייה כתב/ה:
יכול להיות כי זה לא קשור לגיל, אלא להתאמה בין בני אדם? את פוגשת אדם ומחליטה אם הוא מתאים לך (חיצונית, פנימית, בתוכנית ובחתך) ובמקרה הוא יכול להיות מישהו בן 30+, או לא.

את לא חושבת שיש מקום של נסייון? של צרכים אחרים?

בסוף שנות ה-30שלי אני מכוונת יותר לקריירה מאשר לפני 5 שנים
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 18 במרץ 2023
Bluecollar כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
יכול להיות כי זה לא קשור לגיל, אלא להתאמה בין בני אדם? את פוגשת אדם ומחליטה אם הוא מתאים לך (חיצונית, פנימית, בתוכנית ובחתך) ובמקרה הוא יכול להיות מישהו בן 30+, או לא.

הסתברותית כן, בפועל תלוי באדם עצמו. כמי שהתחילה חיים ״רציניים״ בגיל מאוד צעיר, קשה לי להנחיל סטיגמות שמרניות על הסביבה.
כאמור, בודקים התאמה. אם האדם לא ״בשל״ (עפ״י הקריטריונים שלך להבשלה) הוא לא מתאים.
דוגמא בהפוכה: אדם רווק בן 30+ עשוי לעורר חשד של בוסר נצחי, אם עבר את גיל ה- 30 ועודו מחפש. אם רוצים למצוא סיבות למה לא, תמיד אפשר. ואלה תמיד תהיינה סיבות מתקבלות על הדעת.
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 18 במרץ 2023
ברייה כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
ברייה כתב/ה:

הסתברותית כן, בפועל תלוי באדם עצמו. כמי שהתחילה חיים ״רציניים״ בגיל מאוד צעיר, קשה לי להנחיל סטיגמות שמרניות על הסביבה.
כאמור, בודקים התאמה. אם האדם לא ״בשל״ (עפ״י הקריטריונים שלך להבשלה) הוא לא מתאים.
דוגמא בהפוכה: אדם רווק בן 30+ עשוי לעורר חשד של בוסר נצחי, אם עבר את גיל ה- 30 ועודו מחפש. אם רוצים למצוא סיבות למה לא, תמיד אפשר. ואלה תמיד תהיינה סיבות מתקבלות על הדעת.

במקרה שלי הלכתי לקיצון ונכנסתי לקשר עם בן 18.
השאלה הייתה צריכה להיות האם כדאי להרים את הגיל ל-30+

🤣🤣🤣
לפני שנה • 18 במרץ 2023
Bluecollar כתב/ה:
🤣🤣🤣
לשאלות כגון זו, התשובה שלי תמיד אחת. אם טוב לך, אז לא. ואם לא טוב לך, לחפש אדם שמתאים לך. בן כמה הוא יהיה, פחות רלוונטי. (אפרופו קריירה. בשרשור סמוך בני 22 העידו שהם כבר עובדים במקצועות שונים).
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 18 במרץ 2023
ברייה כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
🤣🤣🤣
לשאלות כגון זו, התשובה שלי תמיד אחת. אם טוב לך, אז לא. ואם לא טוב לך, לחפש אדם שמתאים לך. בן כמה הוא יהיה, פחות רלוונטי. (אפרופו קריירה. בשרשור סמוך בני 22 העידו שהם כבר עובדים במקצועות שונים).

יש מצב שהם עוברים אותי בהצלחה. זה עניין של מיקוד שונה ברותו שלב בחיים
לפני שנה • 18 במרץ 2023
Bluecollar כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
🤣🤣🤣

יש מצב שהם עוברים אותי בהצלחה. זה עניין של מיקוד שונה באותו שלב בחיים

התכוונתי לבחיר לבך. גם אם יהיה בן 18, בעוד ארבע שנים יהיה בעל קריירה מצליחה ובגיל 39 ראש ממשלה. כשבריז'יט טרונייה בת ה- 39 הכירה את מקרון, הוא היה בן 15, כמדומני, כך שבמחשבה שנייה, 18 מבוגר מדי בשבילך 🧐
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 18 במרץ 2023

צחקתי חזק. אני כזו שודדת עריסות

ברייה כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
🤣🤣🤣

יש מצב שהם עוברים אותי בהצלחה. זה עניין של מיקוד שונה באותו שלב בחיים

התכוונתי לבחיר לבך. גם אם יהיה בן 18, בעוד ארבע שנים יהיה בעל קריירה מצליחה ובגיל 39 ראש ממשלה. כשבריז'יט טרונייה בת ה- 39 הכירה את מקרון, הוא היה בן 15, כמדומני, כך שבמחשבה שנייה, 18 מבוגר מדי בשבילך 🧐

בסוף זה לא הצליח. הוא רןצה לזיין את כל העולם ואני רוצה יציבות
Lord Lev​(שולט){לב פועם}
לפני שנה • 18 במרץ 2023

Re: שאלוהימה תציל אותי מבני ה-20+

Bluecollar כתב/ה:
נימרייה כתב/ה:
חלקים מסויימים במוח שלהם כבר מפותחים לעומת 20+, יש להם יותר ניסיון חיים והם חוו מספיק דברים לא להיות פתי מוחלטים.
לרוב הם טיפה יותר ריאליסטיים ומאופסים על החיים שלהם מה שיכול להיות יתרון משמעותי אם את מחפשת קשר ארוך טווח ויציב.
יש פחות אגו והם שותפים יותר טובים לחיים, הם כבר יודעים טוב יותר איך לתקשר ולהתמודד עם בעיות ביןאישיות.

כמובן שלא כולם כאלו אבל זה יתרון משמעותי שלהם על בני 20+.

בסוף יציבות לא תמצאי שם

גם אני נושק ל40 עוד רגע
לא מסכים שיציבות לא קיימת בבני 30

זה תלוי אופי של הבן אדם
יש כאלו שגם בגיל 50 אין יציבות זה לא פרמטר רק של גיל
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 18 במרץ 2023

Re: בנות ה-30על פני בנות ה-40+

bondman​(נשלט){FLR} • 18 במרץ 2023
Bluecollar כתב/ה:
bondman כתב/ה:
יותר טעימות.
icon_smile.gif

לא.
ככל שהן מבוגרות יותר הן טעימות יותר.
זה כמו יין.
אני מניח שיש לזה סוף אבל לפחות עד גיל 55.
מעבר לכך אני עדיין לא יודע.
icon_smile.gif