בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשיכות ובדסמ

ג'ייק האדון הנכבד​(שולט)
לפני חודש • 8 במאי 2024
אני חושב נשיכות זה יותר פריימל מאשר שולט נשלט ...עכשיו בהאמר זה יש כמה וכמה סוגי דינאמיקות
פריימל פריי
דום סאב
טופ בוטום
יכול מאוד להיות שהוא סאב שגם פריימל וזה לא סותר.
השאלה היא האם נעשה בהסכמה
(יכול להיות גם שנעשה בלהט של הרגע , אבל גם לא עושים קינק בלהט של הרגע ללא הסכמה)
עצתי בנושא שיחה , להבין גבולות גזרה ולהמשיך הלאה
Follow me down​(אחרת){בזוגיות}
לפני חודש • 8 במאי 2024
אני חושבת שזה מאוד תלוי. אני חושבת שבסוף אם השולט שלי היה אוהב נשיכות, הייתי שמחה להעניק. אם לא - אז ברור שלא. מעבר לשולט נשלט, יש עניין של גבולות כבני אדם. אם זה גבול שלך שבמערכת היחסים של שולט - נשלט זה "חצוף", או כפי שאני תופסת את זה מדברייך, לא נעים לך - אז התשובה היא שזה לא צריך להתקיים.
טלי35​(שולטת)
לפני חודש • 8 במאי 2024
טלי35​(שולטת) • 8 במאי 2024
אני נושכת על מלא.
מתה על זה.

לא נשכו אותי בחזרה למעט פעם אחת. בתחת. תוך כדי רימינג.
באותו רגע פשוט התהפכתי כמו איזה נינג'ה, שלב ראשון שמתי רגליים על הצוואר שלו ככה שהוא היה "נכנע" ואמרתי בקול נורא ברור: "לא נושכים אותי!"
שלב שני ישבתי לו על הפנים - וזה החזיר את המאזן כוחות לאיך שהוא אמור היה להיות בצורה ברורה.
כל זה התאפשר כי הוא נתן את זה.
כי היו שם חילופי כוחות בהסכמה וכי הוא הכיר בהסכם שלנו שהכח עובר אלי ואני מנצחת.
ככה זה לפחות בסוג בדסמ שאני עושה לפחות.

בקיצור - נראה לי שיש הסכמה של חילופי כוחות. הכח והפריוולגיה אצלך, השולטת כי הנשלט מעניק לך אותן.

אז לשאלתך - מה שלא נעים לך אסור לו לעשות.
La Joker​(שולט)
לפני חודש • 8 במאי 2024
La Joker​(שולט) • 8 במאי 2024
Mommy Dom כתב/ה:
La Joker כתב/ה:
מה שנכון זה מה שאתם מסכימים ביניכם,
גם אותי בעבר נשלטת נשכה בעדינות, היו לזה השלכות מידיות...
אבל אם לא הענשת אותו(וכמו שכתבת אהבת את זה) אז כנראה שזה לא באמת משנה לך..

אם היית טורח לקרוא היית קורא שעצרתי אותו מיד והערתי לו מיד.

אם קראת את התגובה שלי והסקת מזה שאני לא קראתי את כל מה שקראת אז כנראה שאת לא טרחת להפעיל את המוח.
זה שעצרת אותו כי זה בתפיסה שלך זה "לא בסדר שזה יבוא מנשלט" לא סותר את זה שכתבת שנהנת מזה.

אבל מה אני מצפה ממישהי ש"מתייעצת" עם אחרים מה מקובל או לא מקובל שהנשלט שלה יעשה איתה.
Mommy Dom​(שולטת)
לפני חודש • 8 במאי 2024
Mommy Dom​(שולטת) • 8 במאי 2024
La Joker כתב/ה:
Mommy Dom כתב/ה:
La Joker כתב/ה:
מה שנכון זה מה שאתם מסכימים ביניכם,
גם אותי בעבר נשלטת נשכה בעדינות, היו לזה השלכות מידיות...
אבל אם לא הענשת אותו(וכמו שכתבת אהבת את זה) אז כנראה שזה לא באמת משנה לך..

אם היית טורח לקרוא היית קורא שעצרתי אותו מיד והערתי לו מיד.

אם קראת את התגובה שלי והסקת מזה שאני לא קראתי את כל מה שקראת אז כנראה שאת לא טרחת להפעיל את המוח.
זה שעצרת אותו כי זה בתפיסה שלך זה "לא בסדר שזה יבוא מנשלט" לא סותר את זה שכתבת שנהנת מזה.

אבל מה אני מצפה ממישהי ש"מתייעצת" עם אחרים מה מקובל או לא מקובל שהנשלט שלה יעשה איתה.

באמת מה ציפית מטיפשונת כמוני
לקבל דעה של אנשים אחרים לגבי מחשבות שונות בעניין בדסמ
ממש מטרת הפורום הזה
אלפא-בטא​(מזוכיסט){נשלט}
לפני חודש • 9 במאי 2024
במשפחת היונקים, בעיקר בין אוכלי הבשר, משחקי נשיכות הם חלק טרוויאלי מחיי הגורים,
עד שמגיעה האם, ולופתת את עור העורף שלהם בלסתות שלה, ומעמידה אותם במקומם.

יעיד כל מי שאימץ בחייו גור כלבים, על אינספור נשיכות, עם יניים משוננות כמו מחטים, שאינן מזיקות.
הלן הדובה
לפני חודש • 9 במאי 2024
הלן הדובה • 9 במאי 2024
זה הכל שאלה של ווייב. איך זה מרגיש ברגע. אפשר לנשוך בתור נשלט/ת
Lady cbt​(שולטת)
לפני חודש • 10 במאי 2024
Lady cbt​(שולטת) • 10 במאי 2024
אנשים שוכחים לפעמים שSSC חייב להיות הדדי.
שוכחים שלא רק השולטת צריכה לכבד את גבולות הנשלט אלא גם הוא חייב לכבד את הגבולות שלה.

אז אם את לא מסכימה - זה לא אמור לקרות, נקודה.

ולשאלתך - בדר"כ לא מקובל שנשלט נושך את השולטת (בטח מיוזמתו ובהפתעה, ללא הסכמתה או הבעת רצונה בשיחות מוקדמות על כך), וטוב עשית שעצרת אותו כשלא היה לך נעים וטוב שאת מעבדת את התחושות שלך ומתמללת אותן. לדעתי חשוב שתדעי מה הגבולות שלך ותבהירי אותם לצד השני בשיחות היכרות מעמיקות לפני הסשנים או האקטים עצמם, במיוחד אם אחד מהגבולות הוא יוזמה של אקטים שנויים במחלוקת. תיאום ציפיות ושיחה מוקדמת יועילו יותר מעונש לדעתי.
ואם למרות ההבהרה הוא לא מכבד את הגבול שלך - להעיף אותו במיידי.
yosishoam
לפני חודש • 10 במאי 2024
yosishoam • 10 במאי 2024
נשמע לי כמו רוב מהומה על לא מאומה .
ברור שזה ממש לא בסדר אם הוא ממשיך לעשות את זה אחרי שהבהרת שאת לא אוהבת את זה , גם אם לא היה מדובר ביחסי שליטה .
בסוף אנחנו לומדים להכיר תוך כדי תנועה ואין כללי אצבע , כל מערכת יחסים והדינמיקה שלה .
הוא ניסה לעשות לך משהו נעים , הסתבר שזה לא . אפשר להמשיך הלאה .
אם את רוצה מערכת יחסים שהוא לא יוזם אלא רק מבצע בהתאם לבקשות/ הוראות שלך זה כמובן גם לגיטימי .
מפית​(אחר)
לפני חודש • 12 במאי 2024
מפית​(אחר) • 12 במאי 2024
היום נשיכות, ספנקים וצביטת פטמות הם כבר כמעט ונילים לגמרי. אני תמיד עשיתי את זה - אז אולי בעצם זה לא ממש ונילי?