ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן בחוץ - רעיונות למיקום?

טלי35​(שולטת)
לפני שבועיים • 2 בספט׳ 2024
טלי35​(שולטת) • 2 בספט׳ 2024
peep כתב/ה:
בא לי כל כך גם, במיוחד אחרי תיאור מהבלוג של סרווין וכשמישהו ענה לו שניסו לדמות את זה גם בחוץ!!

אבל, תגידו את האמת. במדינה כל כך קטנה כמו שלנו, שבטוח יש מצלמות בכל פינה עם כל הקטע של טרור וזה, לא תחששו שיצפו בכם מאיזה חמל צבאי או משטרתי ויצחקו עליכם גם כשתהיו בטוחים שאתם בפינה הכי הכי נידחת בארץ?

וגם, לא משנה עד כמה הפרטנר/ית שלכם בוטחת בכם, האם לדעתכם הוא/היא תסכים לעשות איתכם סשן בפינה הכי נידחת בארץ?

פעם באיזו חורשה תפסו אותי ואת זה שהיה שלי חיילים שהיו בסיור עם ציוד ראיית לילה (הוא שם לב לפניי 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️)

רציתי למות אבל בסוף צחקתי 😉
peep
peep • 2 בספט׳ 2024
טלי35 כתב/ה:
peep כתב/ה:
בא לי כל כך גם, במיוחד אחרי תיאור מהבלוג של סרווין וכשמישהו ענה לו שניסו לדמות את זה גם בחוץ!!

אבל, תגידו את האמת. במדינה כל כך קטנה כמו שלנו, שבטוח יש מצלמות בכל פינה עם כל הקטע של טרור וזה, לא תחששו שיצפו בכם מאיזה חמל צבאי או משטרתי ויצחקו עליכם גם כשתהיו בטוחים שאתם בפינה הכי הכי נידחת בארץ?

וגם, לא משנה עד כמה הפרטנר/ית שלכם בוטחת בכם, האם לדעתכם הוא/היא תסכים לעשות איתכם סשן בפינה הכי נידחת בארץ?

פעם באיזו חורשה תפסו אותי ואת זה שהיה שלי חיילים שהיו בסיור עם ציוד ראיית לילה (הוא שם לב לפניי 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️)

כן, זה בדיוק הפחד שלי icon_sad.gif
והעולם קטן, במיוחד בארץ. כל אחד מכיר את השני.
טלי35​(שולטת)
peep כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:
peep כתב/ה:

כן, זה בדיוק הפחד שלי icon_sad.gif
והעולם קטן, במיוחד בארץ. כל אחד מכיר את השני.

קצת חוסר וודאות וללכת על הקצה זה תבלין נחמד ב BDSM 😈😉
סנטוריון
סנטוריון • 2 בספט׳ 2024
קח בחשבון שבחניונים לרוב יש מצלמות פועלות ומסריטות. גם בשעות המאוחרות של הלילה כשאין כמעט אף אחד.
masoul

זה נכון.

masoul • 2 בספט׳ 2024
סנטוריון כתב/ה:
קח בחשבון שבחניונים לרוב יש מצלמות פועלות ומסריטות. גם בשעות המאוחרות של הלילה כשאין כמעט אף אחד.

זה נכון.
אני מאמין שברוב החניונים יש מצלמות שמצלמות 24/7.

אבל:
1. אפשר לבדוק אזורים שהמצלמות לא מכסות. ולרוב יש כאלו אזורים.
2. רוב המצלמות יהיו ברזולוציות ואיכות שלא ממש מאפשרות לזהות פנים.
3. ככל שהאזור חשוך יותר ככה איכות הצילום נמוכה יותר.
4. לרוב אף אחד לא יושב בשתיים בלילה להסתכל במסכים של המצלמות. קל וחומר לא בבוקר למחרת. אלא אם כן היה אירוע כמו פריצה או גנבה ואז כן מסתכלים.
5. גם אם יראו, זה לרוב לא מעניין אף אחד. ואתם כנראה לא הראשונים ולא האחרונים שמשתמשים בחניון לזיון, על כל גווני צבעי וסגנוני הזיון המוכרים והלא מוכרים.

אבל, כן, בחניונים כנראה שיהיו מצלמות ובהסתייגויות שלמעלה, סיכון שלכם והחלטה שלכם.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 2 בספט׳ 2024
אם הציפיות הן למקום שייתן לכם פרטיות, שווה להשקיע ולערוך סיור מכין כדי לבחון נושאים כמו מצלמות ותנועת בני אדם אחרים באזור בימים ובשעות שבהם תרצי להשתמש במקום.

כך עשינו לגבי מקומות שבהם ערכנו פיקניק חבלים ואי כנס בדסמי ומחנה חבלים.

ותמיד ייתכנו שינויים - אחד האתרים המעולים שמצאנו לפיקניק הראשון, אתר יפה ונטוש בתל אביב נאטם כחודש לפני שתכננו לערוך שם פיקניק חבלים.
טוב שהיה לנו אתר גיבוי.
טלי35​(שולטת)
Dan_Kap כתב/ה:
אם הציפיות הן למקום שייתן לכם פרטיות, שווה להשקיע ולערוך סיור מכין כדי לבחון נושאים כמו מצלמות ותנועת בני אדם אחרים באזור בימים ובשעות שבהם תרצי להשתמש במקום.

ותמיד ייתכנו שינויים - אחד האתרים המעולים שמצאנו לפיקניק הראשון, אתר יפה ונטוש בתל אביב נאטם כחודש לפני שתכננו לערוך שם פיקניק חבלים.
טוב שהיה לנו אתר גיבוי.

שמעתי מטולה פנויה לגמרי.
המצליףO{שולט}
המצליףO{שולט} • 2 בספט׳ 2024
בדרום יש הרבה שטח חשוך,ואפשר לעשות ככל העולה על רוחך....
אין כמו גשם בחוץ יש משהו פראי בלהיות בחוץ
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 2 בספט׳ 2024
טלי35 כתב/ה:
Dan_Kap כתב/ה:

טוב שהיה לנו אתר גיבוי.

שמעתי מטולה פנויה לגמרי.

ואם אתם אקסטרימיים אז גם קריית שמונה
תחת אש
לפני שבועיים • 3 בספט׳ 2024
תחת אש • 3 בספט׳ 2024
ארומה אחרי שהזמנתם אייס דיאט גדול ואמרתם את השם "נסראללה" וציחקקתם כמו שני מטופשים בחוף.