סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרויקט המלצות ושידוכים (כן, אפשר להמליץ כאן גם על עצמך!)

researcher​(שולטת)
לפני 3 שבועות • 24 באוג׳ 2024
researcher​(שולטת) • 24 באוג׳ 2024
StreetCat כתב/ה:
יאללה, אני גם רוצה עוד שליש גהנוםםםם..

המלצה חמה למי שמחפשת קשר רציני לזוגיות או לקשר בדסמי. (שולטת או מתחלפת)
A Ravenclaw
למה?
כי הוא חכם (באמת), נראה טוב, צעיר, עם חוש הומור נהדר, מאזור המרכז, ועם עיניים כחולות שאפשר לטבוע בהן (במיוחד כשהוא מתחנן דרכן לעוד).

ובגזרת הבדסמ?
נשלט מתמסר עם פוט פטיש מהיפים שראיתי, יודע את מקומו, ובכלל צעצוע בדסמי וקינקי נהדר.
למה אני לא לוקחת?
ניסיתי, לצערי לא התאים בנינו בגלל סיבות שלא קשורות אליו אלא אלי.

אני ממליצה 😉

אם כבר המלצות אז לגמרי תיכננתי להמליץ עליה עוד לפני שקראתי את התגובה הזאת ועכשיו בכלל. שתבינו כמה עוצמה צריך כדי להמשיך להיות בקשר טוב ועוד להמליץ לאחרות על נשלט לשעבר.
לא צריך הרבה מילים פשוט תקראו את הבלוג ותדעו שזה רק שבריר ממה שקורה במוח המטורף שלה.
היא מכילה ומדהימה ודואגת למי שמתחתיה. היא אמיתית וכנה. והיא תדע לעשות ממך חימר ולהפוך אותך ליצירת אומנות.
בקיצור ברגע שהיא תחפש תעופו על זה.
מפית​(אחר)
לפני 3 שבועות • 24 באוג׳ 2024
מפית​(אחר) • 24 באוג׳ 2024
שרשור מעולה, רעיון ממש טוב.
אולי אפשר להוסיף גם מאנצ' שידוכים, מאנצ' למטרות היכרות פעם בכמה זמן.
Bluecollar​(שולטת)
לפני 3 שבועות • 25 באוג׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 25 באוג׳ 2024
אחד היפים ועוצרי הנשימה, אני מאשימה אותו בהרס תאי המוח שלי. יש לו בו הוא מופנם עם איכויות עוצמה שקטה. גר במרכז ולכן פחות רלוונטי לי.

אחלה של שטיח, אחלה אדם לשים לו את הרגל בפה ואחלה קרש גירוד.

הוא ביישן. מה שאולי מסביר למה הוא לא קשור במרתף של אף אחת.

https://thecage.co.il/profile/119176
StreetCat​(שולטת)
StreetCat​(שולטת) • 25 באוג׳ 2024
researcher כתב/ה:

אם כבר המלצות אז לגמרי תיכננתי להמליץ עליה עוד לפני שקראתי את התגובה הזאת ועכשיו בכלל. שתבינו כמה עוצמה צריך כדי להמשיך להיות בקשר טוב ועוד להמליץ לאחרות על נשלט לשעבר.
לא צריך הרבה מילים פשוט תקראו את הבלוג ותדעו שזה רק שבריר ממה שקורה במוח המטורף שלה.
היא מכילה ומדהימה ודואגת למי שמתחתיה. היא אמיתית וכנה. והיא תדע לעשות ממך חימר ולהפוך אותך ליצירת אומנות.

לא צריך הרבה מילים רק תקראו את הבלוג? האירוניה במייטבה 😅😉 (מוסיפה פה אזהרה ברורה - הבלוג שלי חופר. מאוד. וארוך מאוד. מידי.)

ותודה מהממת שאת.
ברור לך שאם בטעות את הופכת לפנויה אני שולחת את מיטב נבחרי האקסל אליך, כן?
researcher​(שולטת)
researcher​(שולטת) • 25 באוג׳ 2024
StreetCat כתב/ה:
researcher כתב/ה:

לא צריך הרבה מילים רק תקראו את הבלוג? האירוניה במייטבה 😅😉 (מוסיפה פה אזהרה ברורה - הבלוג שלי חופר. מאוד. וארוך מאוד. מידי.)

ותודה מהממת שאת.
ברור לך שאם בטעות את הופכת לפנויה אני שולחת את מיטב נבחרי האקסל אליך, כן?

חחחח אוסיף אזהרה משלי על הבלוג שלך- הוא פאקינג ממכר.
ונבחרי האקסל? אני יודעת שאת סאדסיטית אבל יש גבול עד לחברות 🤣

הרשי לי לצטט על הדגשה ספציפית :
" במקרה שלי? הם יזכו במזל רע.
או שהם יכנסו ל* אקסל שלי* עם הערה שלילית, או שבפעם הבאה שאחפש משהו או מישהו, ואבדוק את השיחה שהייתה לי לפני עם אותו אדם- אגלה שהוא "ניסה את מזלו" בעבר, מבחינתי זה מוריד ממנו מאוד. גם אם עברה חצי שנה או יותר, זו עילה מבחינתי לפסול אותו ".

ועכשיו ברצינות אם זה יקרה ומתי שזה יקרה אני יודעת שזכיתי להכיר אותך ויודעת שאת תעזרי לי לצמוח לשגשג ולבחור נכון מחדש 😅❤️
StreetCat​(שולטת)
StreetCat​(שולטת) • 25 באוג׳ 2024
חחח אל דאגה, יש גם גיליון אקסל במיוחד לאלו שאני ממליצה עליהם אישית 😉
Fuck You
Fuck You • 25 באוג׳ 2024
רציתי להמליץ על חברה שלי
השקעתי במלל ושכחתי מה הכינוי שלה כאן🤦🏻‍♀️
אלוהים שאני סנילית
Kitty frank
Kitty frank • 25 באוג׳ 2024
אני רואה כוונות ממש יפות של אקסים ואקסיות אבל חייבת להגיד שאני באופן אישי- גם אם הייתי רואה את ההמלצה שהכי מתאימה לי בעולם, אם זו היתה אקסית שלו שהמליצה עליו לא הייתי פונה, כי הייתי מפחדת שהיא תרחף רעיונית מעל כל אינטרקציה שתהייה לנו בעתיד.
dorson​(נשלט)
לפני 3 שבועות • 26 באוג׳ 2024
dorson​(נשלט) • 26 באוג׳ 2024
אהלן,
בן 24, נשלט , כרגע מילואימניק אבל ביום יום אני סטודנט להנדסה.
את האמת שאני מחפש זוגיות FLR, עם אישה שהיא בטווח הגילאים שלי, זוגיות של שליטה 24/7, להתמסר ושהצד השני תדע עליי הכל בכל רגע נתון ואעשה כמובן כל מה שבא ממקומה.
ביום יום לא רואים על ההתנהגות שלי כהתנהגות של נשלט אבל זה מה שאני אוהב בעצמי.
מאוד מאוד אוהב לשחק ולצפות בכדורגל, בעברי הלא רחוק גם הייתי נגן הרבה הרבה שנים.