סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרישות של נשים באתרי הכריות

kinkyAngel
לפני חודש • 24 בספט׳ 2024
kinkyAngel • 24 בספט׳ 2024
אישית, קשה לי להתלונן אפילו שכמו כולם אני אוהב. אני מחליק לפחות 20 שמאלה על כל אחת ימינה, וגם אז זה ברוב המקרים רק בגלל שזו מישהי שהייתי מזיין, לא בגלל שאני חש משיכה חזקה והתאמה, ויש לי אחלה אינטואיציה (אמנם חלק קטן מאלו שאני מחליק שמאלה הן חתיכות, שאני מרגיש שאין סיכוי להתאמה שיהיה אפילו מעניין להיות בחברתן לחצי ערב, ואוננות מול פורנו ואח"כ קריאה בספר נראית מעניינת פי כמה)

למי שבא להתפלסף במספרים - אפשר להתחיל מהאקסיומה שגברים בדר"כ יהיו מוכנים לשכב עם נשים שנראות 1-2 נקודות פחות מהם, אבל לזוגיות לא יהיו מוכנים להתפשר על לפחות 1 מעל למראה שלהם, במקרה הטוב.

נניח שיש מספר זהה של גברים ונשים אטרקטיביים (ונתון חשוב שכזה נמצא אך ורק בידיים של הקרטל העסקי שמריץ את האפליקציות הגדולות).

נשים לעומת זאת יהיו בעניין של יזיזות רק עם גברים שנראים יותר טוב הן, אבל לקשר זוגי יהיו מוכנות להתפשר.

גברים שהם לא חתיכים, אבל חיים בעולם שמפציץ בתודעת סקס (אין לי שום מילה נגד זה), אם זה במראה חיצוני ברחוב, במועדונים, או בטלוויזיה, פורנו, ועוד, כשהם לא משיגים את החוויות שהם רוצים ומצפים מעצמם להשיג, נוצר להם מה שאפשר לקרוא לו "חוב", והם ננעלים על לחפש חוויות מיניות יותר מאשר למצוא זוגיות.

לגבי למה גברים חתיכים שיכולים להשיג חתיכות בקלות לא נכנסים איתן ליחסים, פשוט כי אין התאמה ואין משהו שיעודד זוגיות אלא אם ממש יש כימייה, וזה די נדיר בלי איזה קסם חיצוני שהיה קורה בהיכרויות בסביבות אחרות. לא בגלל שיש להם שפע. הרי גם לנשים יש שפע של סקס. רק שיש להן שפע עם אותם הקבוצה הקטנה של הגברים.

אם אישה אחת שנראית טוב, אבל לא חתיכה, תוריד את הרף ותצא עם גברים שנראים טוב אבל לא חתיכים, היא עלולה להתאכזב כי גם הם מחפשים מישהי שנראית יותר טוב מהם, וגם כי הם צברו "חוב" לעצמם.

אולי אם כל הנשים היו מורידות את הרף ביחד בתיאום, גברים היו סוגרים את "החוב" וחיים שפע מיני, ואז כולם היו מחפשים משהו מעבר לרק סקס. אבל למה שזה יקרה? אין שום כוחות שמנסים להכניס תרבות ואג'נדות שיעשו טוב לאנשים או לאנושות, הכל כסף וכל אחד ואחת לעצמה בסקטור החילוני.

אם במצב הטבעי של דברים, ללא כל רובד של תרבות מפותחת, כשדברים מתנהלים רק לפי חוקי הטבע, זה קצת מסבך את העניינים. כשנכנסות חברות ענק שאשכרה שולטות ברבייה של 20-40% לפחות מהאוכלוסיה האיכותית בעולם, ובמקום להכניס תרבות מתקנת הם באים לעשות רווח על הטמטום של האנושות שמאפשר יצירה של מונופולים וקרטלים, בגלל שהוא מחונך ומאולף על ידי מונופולים מילדות, המצב הולך ומתדרדר.

רק תחשבו איך פעם היו תיאוריות קונספירציה על אליטה שזוממת להתערב ברבייה של בני האדם ולעשות יוג'ניקס, פה יש למונופולים אשכרה את כל הכוח ואף אחד לא מסכן את ההגמוניה שלהם, והם עושים פה סוג של יוג'ניקס רק שבמקום לשבח את המין האנושי או לדאוג שיהיה מסופק, הם משבחים בעיקר את הכיס שלהם. ואתה לא צריך להיות חתרן או קונספירטור בשביל להסכים על זה. בכל אופן, הקרבות ממשיכים.
קרשנדו​(נשלטת)
קרשנדו​(נשלטת) • 24 בספט׳ 2024
כמה בלבולי מוח.

גבר שנראה מצויין אבל כשהוא פותח את הפה את קולטת שאין לו כלום בראש, לא משתווה לגבר מכוער אבל מלא כריזמה, פלפל וסקס אפיל.

יש הבדל בין אתרים שמסתמכים על היכרויות דרך תמונה (טינדר וחבריו) לבין אתרים שיש להם ערך מוסף להיכרות (כמו אתרנו שלנו).
Master Bruce
Master Bruce • 24 בספט׳ 2024
קרשנדו כתב/ה:
כמה בלבולי מוח.

גבר שנראה מצויין אבל כשהוא פותח את הפה את קולטת שאין לו כלום בראש, לא משתווה לגבר מכוער אבל מלא כריזמה, פלפל וסקס אפיל.

יש הבדל בין אתרים שמסתמכים על היכרויות דרך תמונה (טינדר וחבריו) לבין אתרים שיש להם ערך מוסף להיכרות (כמו אתרנו שלנו).

ובגלל זה כל כך מבאס שאוקייקיופיד הפך בשלב מסויים (קצת אחרי החלפת הבעלים) לשיבוט של טינדר.
shirazbar​(שולטת)
shirazbar​(שולטת) • 24 בספט׳ 2024
כל החתיכים האלה רמת השיח שואפת לאפס והעניין נגמר אחרי שמתרגלים למראה זה כבר לא מרגש, הם גם לא טורחים להתאמץ, הרי אפשר פשוט להוריד חולצה.
בסוף גם הם מתבגרים ובגיל 40 רואים שינויים. בגיל 50 ירידה חדה. בעיקר בפנים.
ולא התחלתי לדבר על אין אונות ואיכות זרע.

בצד הקיצון גברים שאיך נאמר בעדינות לא שפר מזלם אז הסיכוי שיתאמצו להצליח בחיים גדל משמעותית. ומה לעשות תשאל צעירות היום והן לא מתביישות לומר, כסף כסף, כסף.

נשים כנראה יתפשרו אם השעון הביולוגי יתקתק אבל זה יהיה על מראה ולא אופי בכל זאת צריך אבא לילדים.

גבר עשיר מאוד וחתיך לא צריך אפליקציה.
נקודה.

אצלי חייבת להיות משיכה מינית ואז קשר רציני. תוצאה: מחליקה ימינה על 1 מתוך 50.

עכשיו לכי תסבירי שגם בא לך לזיין אותו
מה הסיכוי אמרנו?
הטופר המפשר
הטופר המפשר • 24 בספט׳ 2024
שאלה מעניינת, אגב זה נכון גם לגברים וגם ולנשים. יש אני חושב לסארטר מחזה יפה על העניין הזה שבו כל הגיבורים במחזה כל הזמן נמשכים למי שהם לא יכולים להשיג וככה כולם נשארים כל הזמן מתוסכלים. אולי זה עניין תרבותי שגורם לנו להסתכל על הדברים ככה (מודלים של יופי וכו') ובסופו של דבר גורם להרבה אנשים פשוט להיות מאוד בודדים.

מראה חיצוני מושך זה אכן תנאי הכרחי , אבל לא תנאי מספיק. לעומת זאת לדעתי אם אתה מראש לא מושך מישהי פיסית, זה לא משנה כמה אתה חכם וכריזמטי. זה לא יגרום לה להמשך אלייך. זה פשוט עניין ביולוגי. כריזמה, חכמה תכונות אופי וכו' יכולים להעצים משיכה אבל הם כשלעצמם לא חושב שהם מעוררים משיכה פיסית.

אגב לא יודע כמה אני הייתי יכול להיות אם מישהי שבשבילה אני "סוג של פשרה" משום שלא יכלה להשיג משהו "יותר טוב".

אני כן יכול להעיד על עצמי שבגיל מסוים או שאתה משתנה \ "מתפשר" (איזו מילה איומה ביחס למציאת בן זוג) או שאתה מקבל את זה שיכול להיות שזוגיות וכו' זה לא בהכרח מחוייב המציאות עבורך , וגם עם משא בדידותך הקיומית, החיים עדיין יכולים להיות מלאים ומספקים בלי זה. אני לא מקבל את זה שאדם צריך לחיות באיזו "תודעת חסר" כל חייו כי הוא לא בזוגיות או הקים משפחה וכו'.

מי שרוצה בחברתי אותי אעשה הכל כדי שיהיה טוב לו, ומי שלא יום טוב לו.

עם כל הכאב שהדבר גורם, אפשר להבין את המשיכה של אנשים למה שאין להם אצל אחרים. בסה"כ זה מנוע להשתפרות עצמית והצלחה, לא בהכרח לאושר.

אני כן חושב שזה לגיטמי לצפות מהבת זוג האופציונלית שלך מה שאתה דורש מעצמך ולא לדרוש משהו שאתה בעצמך לא מקיים.
לדוגמא, אני מתאמן באופן סדיר , אני לא "מפתח גוף" וכו' ממש לא, אבל מקפיד על עניין הכושר, התזונה וכו', גם בגלל הבריאות וכן גם המראה, חשוב לי לשמור ולטפח את הגוף שלי. זה לגיטימי שתרצה אותו דבר גם מבת הזוג שלך.

אבל אם אתה לא עושה את זה, אז למה אתה מצפה שמישהי נאמר אתלטית עם גוף מדהים תסתכל לכיוון שלך?
כנ"ל לגבי השכלה ועוד הרבה דברים אחרים.

אז מה אני מסיק מכל זה? שאהבה זה כואב והחיפוש אחר אהבה עוד יותר כואב...

עד כאן הרהורי הקיומיים לשעת לילה מאוחרת...
הלן הדוב
לפני חודש • 25 בספט׳ 2024
הלן הדוב • 25 בספט׳ 2024
מה אנשים רוצים? לזכות בלוטו, לא לעבוד ולקלל את זה שאין כי אנחנו מחפשים פרסים רק מתחת לפנס ברחוב.

בדיוק כמו שרבים מהגברים רוצים אישה יפה, מושכת, עם חוש הומור ושמוצצת בחפץ לב כך גם יש נשים שרוצות גבר "מיוחד".

זה מעייף ומתיש להסתכל על זה מעייף לא פחות להיות בצד המחפש.

בסופו של דבר כולנו "מתפשרים" כי אין באמת אנשים שמתאימים בול לפנטזיות שלנו. וזה לא דבר רע בהכרח.
הלן הדוב
הלן הדוב • 25 בספט׳ 2024
קרשנדו כתב/ה:
כמה בלבולי מוח.

איך את מגדירה "ערך מוסף להיכרות"? מה זה בעצם בקונטקסט של הכלוב?
Beneath_u​(נשלט)
Beneath_u​(נשלט) • 25 בספט׳ 2024
בבסיס הטענה שלך יש הנחה נפוצה שאינה נכונה. המחשבה שגברים או נשים אטרקטיביים לא צריכים להכנס לאתרי הכרויות היא לא נכונה. זה כמו שאומרים לפעמים על גבר שהטריד או אנס ''הוא כזה חתיך ומצליח הוא לא צריך לכפות את עצמו''. זה בולשיט.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 25 בספט׳ 2024
מה שלא ברור זה למה בכל פעם מחדש יש גברים שחושבים שזה כל כך לא הוגן שאישה תרצה מישהו שהיא נמשכת אליו פיזית, כאילו שהם לא היו פוסלים מישהי שלא נראת טוב מבחינתם.
וחוץ מזה, באמת אתה מאחל לעצמך מישהי שנמצאת איתך לא כי נדלקת ממך אלא מתוך פשרה?

גם התלונות על כך שמחפשות גבר פנוי כאילו זאת דרישה הזויה הן הזויות בפני עצמן, מרמזות שהגבר שכותב את זה כה מרוכז בעצמו עד כדי שמבחינתו עדיף שנשים לא יעיזו לצפות או להימשך לשום דבר שהוא לא עומד בו.
רק מה לעשות שנשים מחפשות קשר שיענה גם על הצרכים שלהן, ולא רק על הצורך של גבר נשוי "להתאוורר".

וספציפית, הכלוב שונה מכל אתר הכרויות רגיל או מהיכרות במרחב הציבורי מסיבה מאוד פשוטה: כאן אפשר לעלות את התשוקות הלא מקובלת חברתית שלך מבלי שתחשב קריפ.
זה שמישהו חתיך ומחוזר לא אומר שהאישה שפונה אליו עכשיו בפאב היא שולטת או נשלטת, וזה חתיכת הימור לעלות את הנושא בפניה. כאן זה לגטימי, כאן יש אנונימיות יחסית שמקלה על זה.
זה האינטרס גם של חתיכים להיות כאן.
noomi​(נשלטת){Ashenn}
לפני 4 שבועות • 25 בספט׳ 2024
noomi​(נשלטת){Ashenn} • 25 בספט׳ 2024
אנשים פה מגוללים תיאוריות סוציולוגיה שהם שלפו מהתחת.
אי אפשר להגיד דברים כמו "כל הנשים מחפשות מעל הרמה שלהם" בלי להזכיר שהרבה גברים יושבים על האפליקציה עושים ימינה על כולן בלי להסתכל, רק כדי לסנן אחרי המאץ'.

גם אנשים מוצלחים בכל המדדים מוצאים את עצמם באפליקציות. בנאדם שלא אוהב להתחיל עם בחורות בבר למשל, או בכלל לא יוצא לברים, או כמו שסנט אמר בנאדם שאין לו הרבה מעגלים חברתיים לפגוש בהם אנשים.

ובכלל, הסטנדרטים של כל אחת שונים להפליא. גם אני, כשהייתי באפליקציות, חיפשתי חתיך חכם, אבל ההגדרה שלי לחתיך וההגדרה שלי לחכם סוטות מהנורמה.

אז מה רע בסטנדרטים? אולי עדיף לא לכתוב אותם בפרופיל (וזה טיפ גם לגברים וגם לנשים) כי זה סתם גורם לך להישמע בנאדם שלילי.