בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה נשית וזוגיות

masoul
לפני שבוע • 27 בספט׳ 2024
masoul • 27 בספט׳ 2024
לא קראתי את פישוטו- כרגע קוצר זמן. אולי מאוחר יותר או מחר יותר.

אבל...

אני יכול להעיד על עצמי,
זוגיות בדסמית ראשונה של כ7-8 שנים.
וזוגיות בדסמית שניה, ממש FLR מלא, של 4 שנים, עד ללפני עשרה חודשים לערך.
אז כן, בוודאי שאפשר ובוודאי שיש.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 27 בספט׳ 2024
masoul כתב/ה:

אבל...

אני יכול להעיד על עצמי,

ברור שיש. זה לא השאלה.
השאלה היא על כך שבשליטה הנשית ברוב המקרים יש הפרדה בין זוגיות לבין בדסמ.
שהבדסמ מגיע לצד בן הזוג
masoul
masoul • 27 בספט׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
masoul כתב/ה:

אבל...

אני יכול להעיד על עצמי,

ברור שיש. זה לא השאלה.
השאלה היא על כך שבשליטה הנשית ברוב המקרים יש הפרדה בין זוגיות לבין בדסמ.
שהבדסמ מגיע לצד בן הזוג

אוקיי.
סורי.
הייתסתי למשפט הזה שלך

Bluecollar כתב/ה:
אצל נשים שולטות נפוץ יותר העניין של קשר בדסמי לא רומנטי. מה שנקרא להחזיק עבד או כלב או סמרטוט מהצד

ולשאלה הנוכחית שלך.
אני מנסה להצטרף לסטטיסטיקה שאומרת שאין הפרדה בין זוגיות לבדסמ.
ממה שאני קורא כאן אני מניח שאני במיעוט, ובכל זאת זה מיעוט קיים.
teacher​(שולט)

חכמת הבייגלה

teacher​(שולט) • 27 בספט׳ 2024
Bagel כתב/ה:
הפנטזיה הפאמדומית במלואה אכן יותר מתאימה ליחסים נטולי אינטימיות רגשית כי היא ניזונה מהחפצה של האדם עצמו (כמשרת שפוף) ושל האישה (כאדונית אכזרית וסקסית), אבל זה לא אומר שאי אפשר לנסות ולחבר את המציאות עם הפנטזיה ולייצר חיבור אנושי מחוץ למשחקי המין. חלק מהנשים נשואות באושר (או בלי אושר) אבל נהנות לשחק עם אחרים ולקבל תשומת לב ושירות בלי הצורך לקשר אינטימי עמוק עם אותם אחרים.
מצד אחד קל יותר לקבל ריגוש בדסמי מקשרים שיש בהם זרות או אפילו דוק של עוינות - זה עוזר לפנטזיה הסאדו-מאזוכיסטית - אבל מצד שני זה לא עוזר עם בעיית הבדידות. בשביל להתמודד עם הבדידות והסבל של הקיום האנושי צריך זוגיות, מישהו לשים את הראש על הכתף שלו בסוף יום קשה, לקבל תמיכה רגשית, להכיר מישהו בלי המסיכה. קשר שבו יש קרבה ואינטימיות, לכאורה האויב של פנטזיית הניכור, אבל אפשר איכשהו להתפשר עם המיניות לטובת קשר מהותי. אצל חלק מהאנשים זה בלתי נסבל והם רק רוצים ריגושים עזים של השפלה וכאב, אבל אחרים מחפשים רומנטיקה ואהבה אינטימית ורוצים קשר קבוע ועמוק עם מישהי שתבין אותם ואולי תצליח ותסכים לשתף פעולה עם הריטואלים שלהם.

מצד אחד צורך אנושי בסיסי בזוגיות, ומצד שני אובססיה שלפעמים חסרת פשרות וקיצונית. לכל סוטה יש אתגר בחיים

טקסט נהדר, שמקפל בתוכו את כל המורכבות של מערכת יחסי שליטה.
יש מתח אינהרנטי בין הפנטזיה למציאות.
יחסי שליטה 24\7 מחייבים גמישות משני הצדדים, וזוגיות BDSMית זה דבר נפלא ומופלא, עם הרבה יצירתיות ושובבות. אני מאוד נהניתי מזה.
זה כל כך הרבה יותר גדול ועמוק מאשר הפנטזיה.
מצד שני, יש משהו בחד מימדיות הזו של הפנטזיה, בפוקוס, שהופך אותה לכל כך חזקה ומפתה. גם לשולט וגם לנשלט
לכן חלק גדול מהפנטזיות מרגש יותר בלי אינטימיות ארוכת טווח. אולי בוונילה המקבילה של זה היא פנטזיית הסקס עם אדם זר.

*בזכות הפוסט הזה הלכתי לקרוא את הפרופיל וגיליתי את השיר המופלא הזה ששמת שם, של Lhasa de Sela, אז תודה גם על זה.
cuckold אוהב שלך​(נשלט)
cuckold אוהב שלך​(נשלט) • 27 בספט׳ 2024
ישנם המון זוגות שהנשלט הוא בן הזוג האהוב לחיים
ואילו הבדסמ הוא הקטע המיני בלבד ובא לידיי ביטוי בידיעה ובנוכחות בן הזוג הנשלט שנמשך לכך אף הוא..
מישהו אמר זוגות שהבעל קאקולד?😉
ישנן נשים שמעדיפות קשר יציב ואוהב עם בן הזוג הנשלט שלהן שתומך מקבל ואוהב אותן ללא תנאי ומשרה עליהן בטחון ויציבות לה הן זקוקות או פשוט אוהבות..לצד ריגושים משניים או יותר עם גברים דומיננטים כשמתחשק להן מעת לעת(או תמיד)..
כל מקרה לגופו..מניסיון אישי😊
אליפסה​(שולטת)
לפני שבוע • 28 בספט׳ 2024
אליפסה​(שולטת) • 28 בספט׳ 2024
אני חושבת שחלק מהצרכים שלנו סותרים ומנוגדים. לא תמיד קל לעשות סדר בהכל ולחיות לפי משנה קוהרנטית.

בזוגיות נשים לרוב מחפשות לצידן גבר עוצמתי שמשרה ביטחון. והפנטזיה המזוקקת של שליטה דווקא משחקת עם הרעיון של החלשה ושל שלילת הגבריות.

אם יש כימיה טובה וחיבור רגשי עמוק, ניתן לקיים את הניגוד הזה. זה לא שיש משנה לוגית לאיך עושים את זה. כמו בכל זוגיות, כשיש חיבור, גורמים לקשר לעבוד למרות כל הסתירות.

ואם אין חיבור, נראה לי שבאמת קל יותר להפריד.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 28 בספט׳ 2024
אליפסה כתב/ה:
אני חושבת שחלק מהצרכים שלנו סותרים ומנוגדים. לא תמיד קל לעשות סדר בהכל ולחיות לפי משנה קוהרנטית.

בזוגיות נשים לרוב מחפשות לצידן גבר עוצמתי שמשרה ביטחון. והפנטזיה המזוקקת של שליטה דווקא משחקת עם הרעיון של החלשה ושל שלילת הגבריות.

אם יש כימיה טובה וחיבור רגשי עמוק, ניתן לקיים את הניגוד הזה. זה לא שיש משנה לוגית לאיך עושים את זה. כמו בכל זוגיות, כשיש חיבור, גורמים לקשר לעבוד למרות כל הסתירות.

ואם אין חיבור, נראה לי שבאמת קל יותר להפריד.

מעולם לא חיפשתי גבר מאצ'ו חזק. אני אוהבת להיות עטופה אבל מעולם לא חיפשתי מישהו שיגן או יגונן עלי. אין לי צורך באביר על הסוס הלבן שיפול ממנו.
מעולם ואף פעם לא ראיתי נשלטים כחלשים או סמרטוטים.
גם כשהשפלתי עד שאדם זחל על הרצפה, מעולם לא זלזלתי.
הכל נעשה מאהבה שלי לבדסמ ומכבוד ואכפתיות ואפילו אסירות תודה לאדם השני שמאפשר לי להוציא את הצדדים האפלים שבי.
אסירות גדולה על הרצון שלו להתמסר אלי, לתת לי את הגוף שלו ולהיות פתוח אלי לכל מה שאתן או אקח.
להפך, אני רואה מולי גבר יפה עוצמתי ביכולות שלו, מדהים עם המון "נקודות" שווי בעולם החיצון שפשוט מתמסר ונותן לי את עצמו.
ובתור אחת שאוהבת את המופנמים יותר אני חייבת להגיד שיש בהם עוצמה רבה היא פשוט שקטה יותר, ופחות מאצו, בוסי מאיים.

אין לי צורך במאבקי כוחות. אני לא מרגישה "חזקה יותר".
הבדסמ מבחינתי הוא חילופי כוח. אדם נותן לי את הכוח והשליטה לידיים שלי.
אני לא מחפשת פותח דלתות ומוביל, אחרת הוא לא גבר.
אני לא מחפשת לוחם שיגן עלי.

הנשלטים מבחינתי זה אחד הדברים היפים ביותר שראיתי ויש בהם כל כל הרבה עוצמה.

הם לא חלשים או סמרטוטים.
הם לא פחות אומניפוטנטיים מגברים אחרים. להפך המאצו המאיים מרתיע אותי .

אני לא יותר חזקה מנשלטים. ויש כמה שאיימו להפוך שולחנות על מי שמציק לי 🤣🤣🤣
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 28 בספט׳ 2024
בלו,

עבורי "גבר עוצמתי שמשרה ביטחון" זה לא מאצ׳ו, או סוג של שומר ראש. אם יש משהו שאני יכולה להגיד בצורה חד משמעית היא שאיני נמשכת למאצ׳ואיזם או לגברים שמעוניינים לקחת אישה תחת חסותם. להפך, זה אפילו מכבה אותי ומרחיק אותי.

אבל כן חשוב לי שהוא יהיה עוצמתי בדרכו. חכם, מצחיק, מוכשר מאוד במשהו, עמוק... בגדול חשוב לי שהוא יביא לחיים משהו שאין לי, משהו שירים אותי, ולא שיהיה העתק חיוור שלי או צל.

אני לא מכירה נשים שלא מחפשות את העוצמה הזו בזוגיות. וכשהיא חסרה, לאישה לא ממש טוב שם. לעומת זאת, אני מכירה לא מעט גברים מרשימים שהתחתנו עם פוסטמה או מצאו לעצמם "אישה קטנה" שלא מאתגרת אותם בכלום.

גם "גבר שמשרה ביטחון" זה לא שומר ראש בהכרח. אבל האמת שכן חשוב לי לדעת שזה מישהו שיגן עלי במידת הצורך ולא יעמד מאחורי. זה גם אומר מישהו שפשוט דואג לי, ואני יכולה לסמוך עליו שידאג לי בכל מצב. מישהו שנותן לי תחושה של בית.

עם מרבית הדברים שכתבת אני לגמרי מסכימה. נשלטים הם גברים אטרקטיבים בעיני, ובנשלטות שלהם יש הרבה עוצמה. אני אוהבת את זה, ובמובנים מסויימים מרגישה ברת מזל על הקשר שיש לי עם הן זוגי.

אבל שליטה היא פחות קוהרנטית עבורי. ולא תמיד קל לי לדייק את מה שאני רוצה במילים. למשל, אני מרגישה ש"העברת כוח" היא מושג מאוד צדקני ומוסרני בשביל לתאר את מה שקורה בשליטה. כי כשאני חווה שליטה, אני לא חווה העברת כוח, אלא שאני חווה השתלטות על מישהו, הכנעה שלו והנמכה שלו. אני לא אסירת תודה למה שהוא מאפשר לי, אלא שבמובנים מסויימים אני רוצה להשפיל אותו. ולפעמים בא לי להשפיל אותו דווקא כי הוא נורא עוצמתי.

בקיצור, יש שם מתח מסויים. ובגלל שיש לנו חיבור טוב, זה איכשהו עובד. לא תמיד, אבל רוב הזמן.

זו כמובן הכללה, אבל נדמה לי שבשליטה גברית אין תמיד את המתח הזה. או לפחות, לא באותה מידה.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 28 בספט׳ 2024
אליפסה כתב/ה:
בלו,

עבורי "גבר עוצמתי שמשרה ביטחון" זה לא מאצ׳ו, או סוג של שומר ראש. אם יש משהו שאני יכולה להגיד בצורה חד משמעית היא שאיני נמשכת למאצ׳ואיזם או לגברים שמעוניינים לקחת אישה תחת חסותם. להפך, זה אפילו מכבה אותי ומרחיק אותי.

אבל כן חשוב לי שהוא יהיה עוצמתי בדרכו. חכם, מצחיק, מוכשר מאוד במשהו, עמוק... בגדול חשוב לי שהוא יביא לחיים משהו שאין לי, משהו שירים אותי, ולא שיהיה העתק חיוור שלי או צל.

אני לא מכירה נשים שלא מחפשות את העוצמה הזו בזוגיות. וכשהיא חסרה, לאישה לא ממש טוב שם. לעומת זאת, אני מכירה לא מעט גברים מרשימים שהתחתנו עם פוסטמה או מצאו לעצמם "אישה קטנה" שלא מאתגרת אותם בכלום.

גם "גבר שמשרה ביטחון" זה לא שומר ראש בהכרח. אבל האמת שכן חשוב לי לדעת שזה מישהו שיגן עלי במידת הצורך ולא יעמד מאחורי. זה גם אומר מישהו שפשוט דואג לי, ואני יכולה לסמוך עליו שידאג לי בכל מצב. מישהו שנותן לי תחושה של בית.

עם מרבית הדברים שכתבת אני לגמרי מסכימה. נשלטים הם גברים אטרקטיבים בעיני, ובנשלטות שלהם יש הרבה עוצמה. אני אוהבת את זה, ובמובנים מסויימים מרגישה ברת מזל על הקשר שיש לי עם הן זוגי.

אבל שליטה היא פחות קוהרנטית עבורי. ולא תמיד קל לי לדייק את מה שאני רוצה במילים. למשל, אני מרגישה ש"העברת כוח" היא מושג מאוד צדקני ומוסרני בשביל לתאר את מה שקורה בשליטה. כי כשאני חווה שליטה, אני לא חווה העברת כוח, אלא שאני חווה השתלטות על מישהו, הכנעה שלו והנמכה שלו. אני לא אסירת תודה למה שהוא מאפשר לי, אלא שבמובנים מסויימים אני רוצה להשפיל אותו. ולפעמים בא לי להשפיל אותו דווקא כי הוא נורא עוצמתי.

בקיצור, יש שם מתח מסויים. ובגלל שיש לנו חיבור טוב, זה איכשהו עובד. לא תמיד, אבל רוב הזמן.

זו כמובן הכללה, אבל נדמה לי שבשליטה גברית אין תמיד את המתח הזה. או לפחות, לא באותה מידה.

מעולם לא הייתי גבר שולט, אז אין לי מושג.
אני לא מחפשת להכניע, אני לא מחפשת לקחת את אותו אדם שאני רואה כ"עוצמתי" ממני ולהנמיך אותו.
אני פשוט אוהבת את הכוח יש בי איזה יסוד נפשי שאוהב את זה ויסוד נפשי שהוא סדיסטי.
אני אוהבת את זה דווקא כי הוא נותן לי לשלוט עליו לי יש את הכוח עליו להחליט ולהשפיל (על אף שאני לא אוהבת להשפיל).

וכן, קשה לדייק את השליטה במילים. כשהכוח בידיים שלי אני מרגישה במקום הנכון.
אני מרגישה שמתמלא צורך שלי.
אני רוצה גבר שיגן עלי ויגונן עלי, כי זה מה שאנחנו עושים לאנשים שאנחנו אוהבים. לא כי זה מה שאני מחפשת בגברים.

וברור שהגבר שאתך אמור להרשים אותך בחוכמה ובכישרון שלו או ביופי. כל זה מבחינתי מתעצם כשהוא על שש מולי.

השורה התחתונה נשלטים לא שונים מאף גבר מעבר למרכיב נפשי שמרגיש צורך באישה מובילה ודומיננטית לצדם אן איזשהו העדפה של חדרי חדרים.

אני יודעת שיש דיסוננס מסוים וזה חלק מהפליאה.

*עזבי אותך, אני מורה. אני מוקסמת בטבעי