סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

להישלט ביחד? זה קורה?

barnacle​(שולט)
לפני שבוע • 10 באוק׳ 2024
barnacle​(שולט) • 10 באוק׳ 2024
'כמה קל לזרום כששניכם קשורים והיא מקבלת יותר תשומת לב ממני? או ההפך?'
אנשים שונים מגיבים בצורה שונה ואין כללים שחלים על כל האנשים. הנחת המוצא צריכה להיות שיהיו קשיים ושלא כל המעורבים ידעו לבטא אותם בזמן אמת.

'סה"כ זה אמור להיות קליל ומגרה וכיף, ומרגיש לי שלדבר עלזה יותר מידי לפני עלול לפגוע בחוויה'

לא לדבר על זה יותר מדי זה לקוות לטוב - והשאלה על סמך מה אתה מקווה לטוב. הרעיון להכניס אישה זרה עם נטיות בדס'מיות שלא בהכרח תואמות את שלך ושל בת הזוג ולא לדבר על זה יותר מדי הוא הימור.

אתה צריך לדבר על זה הרבה. לא רק ברמה של ציפיות, בעיות, גבולות, פרוטוקול סייףוורד, אפטרקייר.

לדעתי בנסיבות שתיארת - בסשנים ראשונים אתם צריכים לרדת עם השולטת הפוטנציאלית לרמה של תסריט מפורט.
bengold42
bengold42 • 10 באוק׳ 2024
barnacle כתב/ה:
'כמה קל לזרום כששניכם קשורים והיא מקבלת יותר תשומת לב ממני? או ההפך?'
אנשים שונים מגיבים בצורה שונה ואין כללים שחלים על כל האנשים. הנחת המוצא צריכה להיות שיהיו קשיים ושלא כל המעורבים ידעו לבטא אותם בזמן אמת.

'סה"כ זה אמור להיות קליל ומגרה וכיף, ומרגיש לי שלדבר עלזה יותר מידי לפני עלול לפגוע בחוויה'

לא לדבר על זה יותר מדי זה לקוות לטוב - והשאלה על סמך מה אתה מקווה לטוב. הרעיון להכניס אישה זרה עם נטיות בדס'מיות שלא בהכרח תואמות את שלך ושל בת הזוג ולא לדבר על זה יותר מדי הוא הימור.

אתה צריך לדבר על זה הרבה. לא רק ברמה של ציפיות, בעיות, גבולות, פרוטוקול סייףוורד, אפטרקייר.

לדעתי בנסיבות שתיארת - בסשנים ראשונים אתם צריכים לרדת עם השולטת הפוטנציאלית לרמה של תסריט מפורט.

תסריט מפורט איכשהו נשמע יותר טוב מאשר לא לדבר בכלל או לדבר רק קצת.
כמה זה נפוץ לבקש דבר כזה בכלל?
ירושלמיתבדם
ירושלמיתבדם • 10 באוק׳ 2024
באופן כללי אני חושבת שקודם כל להכיר מישהו (או מישהי? לא יודעת מה אתם מחפשים) שכנראה יחסית שפוי. וגם אני בעד סשן ראשון ממש לעשות בדיקת חומרים, איך מגיבים לאימפקט, קשירות וכל מיני דברים כאלה. קיצר העצה שלי היא הדרגתיות.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 10 באוק׳ 2024
זה חלום עתיק שלי לשלוט על זוג.
לא משנה אם שניהם נשלטים או שאחד מהם מעל השני.

וברור לי שברגע שתהיה אופציה קונקרטית / יזמינו אותי למשהו כזה (*) - יהיו ים של שיחות, תיאומים, ציפיות ואכילת ראש על הכל, בכדי לוודא שזה יהיה בטוח וכייפי לכל המעורבים בדבר.

לא שונה מהתנהלות בריאה בכל סשן אחר בעיניי.

(*) עניתי לשאלה זו לא הזמנה לשלוח לי בפרטי.
StreetCat​(שולטת)
StreetCat​(שולטת) • 10 באוק׳ 2024
bengold42 כתב/ה:

תסריט מפורט - נשמע שהכי יתאים זו שולטת בתשלום, תדעו בדיוק מה אתם מקבלים ואיך, במיוחד כשאתם רוצים לקבוע אותו.

רוב השולטות שאני מכירה לא ירצו סשן מוכתב מראש, ולא משנה אם זה זוג או אדם יחיד.
אתם יכולים לנסות לחפש, בסוף, כל שולטת היא אחרת.
לדעתי כן כדאי להבהיר מראש שאתם מחפשים לסשן ספצפי שלכם.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 10 באוק׳ 2024
StreetCat כתב/ה:
bengold42 כתב/ה:

תסריט מפורט - נשמע שהכי יתאים זו שולטת בתשלום, תדעו בדיוק מה אתם מקבלים ואיך, במיוחד כשאתם רוצים לקבוע אותו.

רוב השולטות שאני מכירה לא ירצו סשן מוכתב מראש, ולא משנה אם זה זוג או אדם יחיד.
אתם יכולים לנסות לחפש, בסוף, כל שולטת היא אחרת.
לדעתי כן כדאי להבהיר מראש שאתם מחפשים לסשן ספצפי שלכם.

מה שהיא אמרה ☝️☝️
Master Bruce
Master Bruce • 10 באוק׳ 2024
לא לגמרי קשור, אבל אני אגיד שהיתה לי בת זוג נהדרת שהיינו שולטים ביחד בנשלטות.
תקופה מהנה מאד.
מישלי

Re: להישלט ביחד? זה קורה?

מישלי • 10 באוק׳ 2024
bengold42 כתב/ה:
בזוגיות קינקית חמודה מזה שנה, אנחנו אוהבים לשחק עם מעט הצעצועים שיש לנו ובעיקר שאני הקושר והשולט בסיטואציה.
היא יודעת שאני מתחלף אבל קצת קשה לה להוציא מעצמה משהו שמרגיש כמו שליטה - אז תהיתי - מאחר ודיברנו גם על שלישיות או פתיחת היחסים -
להגיע למצב שבו היא לא צריכה להוציא מעצמה משהו שקשה לה, ועדיין שנינו נחווה את העולם הקינקי שאנחנו נהנים ממנו.
אז חשבתי שלהביא שליטה מבחוץ יכול להיות הפתרון המושלם עבורנו.
אבל, אני לא בטוח מהסכנות והחששות שעולות במצב כזה, כמה קל לזרום כששניכם קשורים והיא מקבלת יותר תשומת לב ממני? או ההפך?
סה"כ זה אמור להיות קליל ומגרה וכיף, ומרגיש לי שלדבר עלזה יותר מידי לפני עלול לפגוע בחוויה. תקנו אותי ולמדו אותי

קח בחשבון, שיכול לקרות מצב, שאחרי שהיא תראה אותך בפוזיציה של Bottom (נשלט), היא כבר לא תוכל לראות בך Top.
ואם זה חלק ממה שמדליק אותה ומושך אותה בך, אז הלך הקשר.
Boy Toy

Re: להישלט ביחד? זה קורה?

Boy Toy • 10 באוק׳ 2024
מישלי כתב/ה:
bengold42 כתב/ה:
בזוגיות קינקית חמודה מזה שנה, אנחנו אוהבים לשחק עם מעט הצעצועים שיש לנו ובעיקר שאני הקושר והשולט בסיטואציה.
היא יודעת שאני מתחלף אבל קצת קשה לה להוציא מעצמה משהו שמרגיש כמו שליטה - אז תהיתי - מאחר ודיברנו גם על שלישיות או פתיחת היחסים -
להגיע למצב שבו היא לא צריכה להוציא מעצמה משהו שקשה לה, ועדיין שנינו נחווה את העולם הקינקי שאנחנו נהנים ממנו.
אז חשבתי שלהביא שליטה מבחוץ יכול להיות הפתרון המושלם עבורנו.
אבל, אני לא בטוח מהסכנות והחששות שעולות במצב כזה, כמה קל לזרום כששניכם קשורים והיא מקבלת יותר תשומת לב ממני? או ההפך?
סה"כ זה אמור להיות קליל ומגרה וכיף, ומרגיש לי שלדבר עלזה יותר מידי לפני עלול לפגוע בחוויה. תקנו אותי ולמדו אותי

קח בחשבון, שיכול לקרות מצב, שאחרי שהיא תראה אותך בפוזיציה של Bottom (נשלט), היא כבר לא תוכל לראות בך Top.
ואם זה חלק ממה שמדליק אותה ומושך אותה בך, אז הלך הקשר.

מניסיון, זה נכון.
Charlie Z
לפני 6 ימים • 11 באוק׳ 2024
Charlie Z • 11 באוק׳ 2024
זה קיים לא מעט, פגשתי זוגות כאלה.

נקודות לכם לחשוב עליהם:
שולט -
איך ירגיש לך מינית?
האם תהיה מעורב בעצמך, בסגנון בי או פורסד-בי?
האם תהיה נוכח בצד והקשר איתה יהיה בול-קוקהולד?

שולטת -
כנ''ל, לגבי בת הזוג שלך