צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נטייה לשליטה ע"פ מגדר

ArchAngel​(שולטת)
לפני יום • 21 באוק׳ 2024
ArchAngel​(שולטת) • 21 באוק׳ 2024
רק אגיד, בגדול, שהטרדות פוחתות (יחסית) כשאת מפסיקה להגדיר את עצמך שולטת בכינוי בכלוב ומשאירה את הסוגריים האלו ריקים או בוחרת באופציה של "אחרת".
כי זאת שיטת עבודה של נשלטים מסוימים, פשוט לסנן לפי "שולטות" ולהתחיל להספים את כולן, אחת אחרי השנייה.
יש מצב שיש כאן יותר שולטות, רק שהן לא ימהרו להכריז על זה בכינוי עצמו, ויעדיפו שיגלו רק אלו שבאמת התעניינו בהן וקראו אותן בפרופיל/בלוג.

באשר לגברים שולטים- אני יכולה לדבר רק מתוך החוויה האישית שלי, אני 12 שנים בכלוב ויותר מדי פעמים קיבלתי הודעות מפרופילים של שולטים שמאחוריהם עמד נשלט או מתחלף שהתבייש בנטייה שלו להישלט, שהרגיש שיותר בטוח ו"גברי" עבורו לחוות את עולם הבדס"מ מהזווית שאוחזת בשוט או שפשוט הניח שזה יפתח לו יותר אופציות מול נשים.
והרי, בהכללה, שולטת תוחמא (או לכל הפחות לא בדיוק תירתע) כששולט ירצה להתמסר אליה, ולנשלטת ירד מלחשוב על השולט שלה נשלט ע"י אחרות- אז זה "פתרון" של מתחלפים מסוימים.
לכן גם כאן אי אפשר לדעת מי מהם באמת שולט, ועבור מי הטייטל של "שולט" הוא רק סיפור כיסוי.
זוג פלוס​(שולטת)
לפני 23 שעות • 21 באוק׳ 2024
זוג פלוס​(שולטת) • 21 באוק׳ 2024
נראה לי שאחרי שתוריד את כל השולטים שהגדירו עצמם ככה כדי להוכיח שהם ''גברים-גברים'', המספרים בסה''כ יתאזנו.
Grey / Green
לפני 20 שעות • 21 באוק׳ 2024
Grey / Green • 21 באוק׳ 2024
יש כמה בעיות מעניינות סביב למתודולוגיה שלך:
1. כמו שהראית בעצמך, שיעור הגברים פה עולה בהרבה על שיעור הנשים - היחס הוא 1:2.45. אי אפשר להסיק מהכלוב על האוכלוסיה הכללית. זה בכלל כלל טוב לחיים.
2. מתוך כל הנשים שנרשמו לכלוב, רק 30 אחוז הגדירו את עצמן בפומבי כשולטות *או* נשלטות, ורק 24 אחוז מהגברים הגדירו את עצמם בפומבי כשולטים או נשלטים. הסיבה היא שלא חייבים לציין את הנטייה הבדסמית שלך, וגם יש כמה מאיתנו שלא משוכנעים שבאמת יש נטייה מוחלטת כזאת. כאן אי אפשר להסיק מסקנות כלליות אפילו על משתמשי הכלוב.
3. כל הנתונים שאספת מתייחסים לכל המשתמשים שנרשמו אי פעם לכלוב. מדובר בעשרים שנה. אם היו מגמות סותרות בתקופה הזאת שהשפיעו על התוצאות, אין לנו דרך לדעת את זה.

אמ;לק: הכלוב לא מספק מספיק נתונים כדי להגיע למסקנה.
Ofan
לפני 19 שעות • 21 באוק׳ 2024
Ofan • 21 באוק׳ 2024
לאור זה, היה מעניין אם אפשר היה לעשות בכלוב סקר אנונימי.
אגב - לפי מה שנשים כותבות כאן, יש יותר שולטות בארון, ויותר נשלטים שהם בארון. יאמי !