צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם בפגישה ראשונה הסאבית מסוגלת להעריץ ולהכנע בכל מאודה?

DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 7 ביולי 2003
DomDomina​(שולט) • 7 ביולי 2003
sheze כתב/ה:
בפגישה ונילית, פגישה ראשונה, את מאוהבת בכל מאודך באדם שאת נפגשת איתו?

sheze יקירתי ,יש לי חדשות מרעישות לך ולכולם.
את אישתי האהובה,היכרתי בפגישה וונילית לחלוטין,ובסוף הערב(יותר נכון בשש בבוקר)הייתי מאוהב icon_lol.gif
מאז לא נפרדנו ,אפילו לא ליום(טוב אני מגזים,יומיים) icon_wink.gif
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 7 ביולי 2003
DomDomina כתב/ה:
sheze כתב/ה:

sheze יקירתי ,יש לי חדשות מרעישות לך ולכולם.
את אישתי האהובה,היכרתי בפגישה וונילית לחלוטין,ובסוף הערב(יותר נכון בשש בבוקר)הייתי מאוהב icon_lol.gif
מאז לא נפרדנו ,אפילו לא ליום(טוב אני מגזים,יומיים) icon_wink.gif

חחחחחח
מזכיר לי.....משהו
T O M​(שולט)

Re: אה, ותום...

T O M​(שולט) • 7 ביולי 2003
amy כתב/ה:
ספר ליעל על ההנחות המיוחדות במבצע חברה מביאה חברה... icon_wink.gif

מבצע שמפו פינוק נגמר.המלאי אזל
ולכל הנשים למיניהן שמציפות אותי בפרטי ומתחננות על דלת ביתי , בבקשה לקבל פינוק ממני , איתכן הסליחה.
אני רק אדם אחד.
(אומנם עם ריבוי אישויות,שמכיל מספר חברים היותר גדול מכל חברי הפורום הזה,אבל עדיין רק גוף אחד יש לי)

שוקולית​(שולטת)

Re: אה, ותום...

שוקולית​(שולטת) • 7 ביולי 2003
tom23 כתב/ה:
amy כתב/ה:
ספר ליעל על ההנחות המיוחדות במבצע חברה מביאה חברה... icon_wink.gif

מבצע שמפו פינוק נגמר.המלאי אזל
ולכל הנשים למיניהן שמציפות אותי בפרטי ומתחננות על דלת ביתי , בבקשה לקבל פינוק ממני , איתכן הסליחה.
אני רק אדם אחד.
(אומנם עם ריבוי אישויות,שמכיל מספר חברים היותר גדול מכל חברי הפורום הזה,אבל עדיין רק גוף אחד יש לי)

icon_chickkiss.gif
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 7 ביולי 2003
יוזמן מייד מלאי פינוק חדש! או יותר טוב- פנטן פרו וי icon_biggrin.gif
Demi
Demi • 7 ביולי 2003
יעל34 כתב/ה:
sheze כתב/ה:

כמובן שאני לא מתאהבת בהתחלה, אבל לרוב גם לא מבקשים ממני כלום בהתחלה.
פה זה שונה משהו.
יש דרישה לציות וכניעה מהפגישה הראשונה, וזה מה שקשה לי.

יעל, זה אמנם אינדיוידואלי אבל אצלי אין דרישה לציות מהפגישה הראשונה, לא כדום ולא כסאב
אם סאבית מצפה לכאלו דרישות אני "מאכזב" אותה, אני אומר שזה יבוא עם הזמן אחרי הכרות אבל אז זה יבוא ממנה ממקום הרבה יותר נכון.
ואם לדומית יש דרישות ממני מעבר להתנהגות נימוסית ותקינה כנהוג בחברה אז אני "משחרר" אותה, שתחפש לעצמה סאב "מוצלח" יותר כלומר מטומטם יותר
ציות נקרא לזה "מוחלט" יש רק בסשן, ציות מסוג אחר יש בין שולט ונשלט בטיזינג הקודם לסשן, אבל בפגישות רגילות, בחיים, בבית קפה או מה שזה לא יהיה... יש יחסים תקינים של בין אדם לחברו.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 7 ביולי 2003
[quote="יעל34"][quote="sheze"]בפגישה ונילית, פגישה ראשונה, את מאוהבת בכל מאודך באדם שאת נפגשת איתו?[/quote]

כמובן שאני לא מתאהבת בהתחלה, אבל לרוב גם לא מבקשים ממני כלום בהתחלה.
פה זה שונה משהו.
יש דרישה לציות וכניעה מהפגישה הראשונה, וזה מה שקשה לי.[/quote]

אז יש דרישה, זה אומר שאת צריכה לעמוד בה?

בשבילי פגישה ראשונה מיועדת להיכרות, לראות מי הוא הבן אדם, אם הוא בכלל מוצא חן בעיני. יכול להיות מצב שאני אעשה סשן עם מישהו כבר בפגישה הראשונה, אחרי שנעבור את שלב ההיכרות הראשוני, אבל זה אף פעם לא יעד ולא דבר שמתוכנן כך מראש.

ודרך אגב, זה נכון לא רק לפגישה הראשונה. אם לוקח שתיים או שלוש פגישות להחליט שאת מעוניינת בדום מסוים זה גם סביר. זה לא שיש איזה פרוטוקול קבוע באיזה פגישה את אמורה להתפשט ומתי את אמורה לכרוע או למצוץ לו.
נוריתE

לאאאאאאאאא שייז

נוריתE • 7 ביולי 2003
לא ללכת אם הוא עושה משהו שלא מתאים לך
אלא לחכות לאמבולנס של חדר מיון
חוסך מונית, לא?????????
DOM Perignon​(שולט)

יעל,

DOM Perignon​(שולט) • 7 ביולי 2003
מכיוון שהיחסים הבידיאסאמיים הרבה יותר אינטנסיביים מיחסים וניליים טוב תעשי אם עוד לפני שאת נפגשת פגישה ראשונה (ואם כבר היו לך פגישות ראשונות, אז להבא) תשוחחי עם האדון המיועד ותעבירי את המועמדים האפשריים במסננת דקה.
קודם כל עומד לרשותך הכלי של המסרים כאן באתר. דאגי לקבל מושג טוב ככל האפשר על מי שנראה לך מעניין בפוטנציה. אל תסתפקי במברקים של שלוש שורות לכל היותר. ספרי על עצמך ובקשי לשמוע על האיש שמולך.
אחרי שעבר מי שעבר את הסינון הראשוני הזה, את יכולה לעבור לשיחות טלפוניות (כמובן עדיף בשלב הראשון לקחת ממנו טלפון ולא לתת את שלך). דברו ביניכם, תאמו ציפיות, הגדירו גבולות, דברו על המפגש הראשון ביניכם, איפה יהיה ומה יכלול...

אל תמהרי לפגוש כל מי שמתהדר בתואר "שולט" או "אדון" או איזה תואר אחר שהוא. היי בטוחה, עוד לפני שאת נפגשת עם מישהו שאת באמת רוצה לפגוש אותו.
ואחרי כל אלו, עוד עצה אחת. אל תסכימי בפגישה הראשונה לא לכיסוי עיניים ולא לשום קשירה או אזיקים.

ברוכה הבאה לעולם המופלא הזה icon_smile.gif)
DOM Perignon.
Demi

Re: יעל,

Demi • 7 ביולי 2003
DOM Perignon כתב/ה:
מכיוון אל תסכימי בפגישה הראשונה לא לכיסוי עיניים ולא לשום קשירה או אזיקים.
DOM Perignon.

שניה, אני בסשן אוהב לקשור ואפילו רק בגלל שהסאבית זזה ואני שונא שזזים לי, זה חלק מהעניין לא להיות יכול לזוז (מוכר לי גם מעצמי), ככל שהעוצמות עולות כך חשובה הקשירה כי הלחץ על החבלים גובר (נו משיכות וכו), מה עוד שאני מאוד אוהב קשירות מגבילות שמשאירות את הסאבית על קצות האצבעות או מקופלת רגליים וכו
כבר קרה שבסשן ראשון קשרתי, אולי לא כמו לולב אבל קשרתי לפחות ידיים או רגליים
העניין הוא הקליק, הזרימה, הסבבה בייחד, ברור לי שאמון זה דבר נרכש אבל אמון מינימלי בשביל להקשר צריך להיות אחרת לא נכנסים לסשן, כי אם אין אמון בכוונות המשורר אז מי אמר שהוא לא ישתמש נגיד בחומר כימי כדי להרדים אותך, או יתן מכה לא נכונה במקום אסור או יחטוף אותך וכו, נכונות להיקשר זה אמון מינימלי בלעדיו אין מה להכנס לסשן.