שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברים, אתם כוכבי קולנוע

Venus in Furs​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 1 בדצמ׳ 2006
Venus in Furs​(מתחלף) • 1 בדצמ׳ 2006
חח, האינטרס שלי?

תאמין במה שאתה רוצה.

התגובות שלי פה הן כי הטענות שמושמעות צורמות לי, ולא מהפחד שאתה רננה ונימפיה אולי לא תבואו להופעה שלי. כל הפעילות שלי בגנון ידועה ומתועדת, אבל מה לעזאזל הקשר? תתייחס למה שאני אומר עניינית, מה, אני צריך מניע נסתר בשביל לחשוב אחרת ממך? אני האשמתי אותך במניע נסתר? מותר לאנשים לא להסכים גם בלי אינטרסים.

ואני לא בא לנו לימיטס היום, וגם לא לגנון. אני עם הבן שלי, בבית. אבל אם הייתי יוצא, זה היה לגנון. ולא בגלל שיש לי אינטרס, מלבד זה שהייתי נהנה שם הרבה יותר, הכניסה היתה בחינם, ולא הייתי צריך לפגוש אותך ( ;

'יטה, באמת, לא מתאים לך. ואני לא ממחפשי הכבוד, אז אתה יכול להעביר אותו למישו אחר שמעריך כבוד, אני יודע שאתה מכיר כמה.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 1 בדצמ׳ 2006
זהו וונוס, שאני אכן מאמין במה שאני רוצה, ואכן מאמין.
הצחקת אותי.
איך אמרה השפנפנה ברוג'ר רביט, בתגובה למה היא מוצאת בו, "הוא מצחיק אותי".
בקיצור, וונוס, ביום שבו תפסיק להצחיק אותי, אני אהיה זה, שלא ארצה לפגוש אותך. בינתיים אני כן.
לגבי ההערה האחרונה שלך, על מחפשי הכבוד, וואללה, לא ידעתי שאתה לא. מה, אתה לא ? זה היה נמוך, וונוס. ולא פגע במטרה.
אגב, באמת, אתה נראה לי איש ממש נחמד. אולי נגוע באינטרסים, אבל נחמד. אשמח לפגוש אותך, מחוץ להמולה שמה.
אגב, תגיד, יש לך הופעות לא בדאנג'ן ? כי אני מאד אשמח לבוא לשמוע אותך. אני מוכן אפילו לשלם בשביל זה. בעצם, אולי אם עמוס יגיב פה, אני אשמח לראות אותך גם שמה. אפילו בחינם.
Venus in Furs​(מתחלף)
לא, אני לא.

לא מחפש כבוד. לא רודף אחרי כבוד. בכלל, המילה 'כבוד' בעיני היא מגעילה, תמיד פיגועי טרור זה בשם ה'כבוד', וכשאנשים הולכים מכות זה בשם ה'כבוד', וכשאנשים נפגעים עד עמקי נשמתם מאיזו הלצה תמימה של מישו, זה גם בשם ה'כבוד'.

'כבוד' זה הקוד החשוב ביותר במאפיה.

'כבוד' היא הסיבה שבגללה רצחו את הצייר ההוא ביפו שהעיר לאיזה נהג.

אז לא, אני לא מחפש כבוד, ו'כבוד' יכול ללכת למצוץ להיפופותם חולה סיפליס מבחינתי.

אני, אין לי כבוד.

יש לי אהבה.
צ'יטה​(שולט)
אתה בסדר אתה. בחיי. בלי שום קורטוב של ציניות. דווקא עלו לי רעיונות של הומור ציני, בתגובה לזו שלך, אבל הוא היה נמוך מדי.
חיבוק איש יקר. כזה לא מזוייף, אמיתי לגמרי.
אגב, כבוד, זו מילה מכובדת מאד בעיני, ואני מוצא בה טעם רב. כפי שאתה כבר בוודאי יודע.
צ'יטה​(שולט)
אני הומופוב לצערי.
אבל חיבוק אמיתי, חזק כזה, מכל הלב, בחיי.
Venus in Furs​(מתחלף)
חבל, דווקא המראה הקשוח והחזק הזה עם הקרחת והחיספוס... וול, זה יכול היה להיות נחמד להתמסר לכל העוצמה הזו. להרגיש כנערה פותה ותמימה בזרועותיו של הזאב, אממ, הצי'טה, החסון והאיתן. cheerleader.gif
צ'יטה​(שולט)
חחחחחחחח
הצחקת אותי שוב איש יקר
תודה שאתה אתה
מה הייתי עושה בלעדייך ?
אולי הייתי נשאר רק עם כיפה אדומה, וילדות תמימות שכאלה.
דווקא כשאני חושב על זה, כשראיתי את מבטך, בדאנג'ן, {שבו נהגתי לבקר}, לגננת, עשה לי רושם, אולי מוטעה כמובן, מפאתי כבוד, שהיא לא נראתה לך, מסיפורי אגדות בכלל.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 1 בדצמ׳ 2006
צ'יטה, מהי ההגדרה המדוייקת של "בעל עניין" לצורך הדיון שלנו? אם זה שהדאנג'ן הוא מקום שיקר לי מאוד, שאני רוצה בהצלחתו, והעובדה שאני מאוד מעריך את בעל המועדון ואת פועלו עושים אותי לבעל עניין - אז כן, אני בעל עניין. בדיוק כמו שדן קאפ, שכבר שנים מנהל מסע צלב נגד הדאנג'ן (הוא צודק כשהוא אומר שהוא התחיל בזה עוד לפני שצצו "המקומות האחרים"), ומנצל כל הזדמנות וכל מעידה הכי קלה של המועדון כדי להשתלח ולזרות ארס, הוא בעל עניין. ובדיוק כמו שאתה, צ'יטה, בעל עניין, מאחר וברור מהשרשור הזה שפתחת ושאתה לא נותן לו להסתיים, מפוסטים קודמים שלך ומדברים שאתה כותב בבלוג שלך, שיש לך כוונה ברורה לרומם מקום אחד על חשבונו של מקום אחר. אז שלושתנו בעלי עניין בדאנג'ן, רק מכיוונים שונים.

זה פשוט לא ייאמן: הגיבו כאן גם עמוס, גם מנהלת האירועים של המועדון וגם הצלם עצמו. הסבירו, פירטו והתנצלו. אני מבין שצ'יטה ודן קאפ לא מסתפקים במה שנאמר, והם הודיעו שהם לא מגיעים לדאנג'ן. למה בזה לא נגמר העניין? קיבלתם הסבר, הוא לא מספק אותכם, אתם לא באים יותר. הבנו. אבל ההתעקשות של צ'יטה ודן קאפ לא לתת לשרשור הזה לגווע ולמשוך אותו כבר על פני 11 עמודים ועוד היד נטוייה, לא יכולה לסמן שום דבר אחר חוץ מרצון שלהם לפגוע בדאנג'ן, בלי שום קשר להיותם צרכנים שלו או לא. וזה, מבחינתי, לא משהו שיכול לעבור ללא תגובה.

קטסטרופה ידידי, אני מסכים איתך שהשרשור הזה נמשך הרבה מעבר למה שצריך. אבל שים לב, שאני רק מגיב כאן. אף אחת מהתגובות שלי בשרשור הזה לא הגיעה כיוזמה שלי, אלא רק כתגובה למסע השמצה והכפשה בלתי פוסק ובלתי הוגן. אני מתחייב שברגע שמסע ההשמצה הזה ייפסק - גם אני אפסיק לכתוב.

ובינתיים, צ'יטה, כשאתה הולך הערב למועדון שאתה מבקר בו, זכור ואל תשכח שהמועדון הזה פוגע בפרטיות של מבקריו לאין שיעור יותר מאשר הדאנג'ן, שבוע אחר שבוע, לא בשוגג אלא בכוונה תחילה, ושהבעלים שלו פרסמו ביוזמתם תמונה של אחד המבקרים בו ב"ידיעות אחרונות". אני עדיין מחכה לשמוע ממך וממר קאפ איך זה שאתם לא מוטרדים דווקא ממה שקורה במועדון שאתם כן מבקרים בו, ואיך זה שכל מה שמעניין אותכם זה מה קורה במועדון שאתם לא מבקרים בו. אני מוכן לחכות לצורך כך שיסירו לכם את הרטייה מהעין, ושתחזרו לראות בשתי העיניים. יש לי סבלנות.

שיהיה לכולנו סוף שבוע טוב ומהנה, ושנעשה חיים הלילה - מי בדאנג'ן ומי ב"מקומות האחרים".