בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

5 שנים למהפכת ה- Metoo – אולי אצל הוניליות. בחסות הכלוב הכנה ל- Me Three

BlueBear
לפני שנה • 10 באוק׳ 2022
BlueBear • 10 באוק׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
BlueBear כתב/ה:
הכי לא קשור לפוסט אבל כל כך מגעיל אותי השטיפת מח הזאת שחוזרת על עצמה פה.

בוחרות ובוחרים? מצטער זאת לא דרכה של העברית. מדברים עברית עילגת בכח ואז מתלוננים על הנוער.
https://hebrew-academy.org.il/2010/10/04/%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%A4%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%A6%D7%94-%D7%A9%D7%A8%D7%95%D7%91%D7%94-%D7%A0%D7%A9%D7%99%D7%9D/

מסגביר? mansplaining?
הוא מתנשא בגלל שהוא גבר? יכול להיות שאת מרגישה שמתנשאים עלייך בגלל החוסר ביטחון שלך וכיאה לעידן היום, מישהו אחר הוא האשם. בעיקר אם הוא גבר?
למה זה לא פשוט אדם אחד שמסביר לאדם אחר? ברגע שאתם דוחפים מגדר למילה אתם עושים בדיוק את מה שאתם מתלוננים עליו. מכניסים את המין הגברי לקופסה ומכלילים.

להקיא איך אנחנו לוקחים מהאמריקאים את הדברים הכי מטומטמים. מה השלב הבא? הופעות דראג קווין לילדים בני 5?

חח עינסל

רושמים אינסל
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 10 באוק׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 10 באוק׳ 2022
BlueBear כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
BlueBear כתב/ה:
הכי לא קשור לפוסט אבל כל כך מגעיל אותי השטיפת מח הזאת שחוזרת על עצמה פה.

בוחרות ובוחרים? מצטער זאת לא דרכה של העברית. מדברים עברית עילגת בכח ואז מתלוננים על הנוער.
https://hebrew-academy.org.il/2010/10/04/%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%A4%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%A6%D7%94-%D7%A9%D7%A8%D7%95%D7%91%D7%94-%D7%A0%D7%A9%D7%99%D7%9D/

מסגביר? mansplaining?
הוא מתנשא בגלל שהוא גבר? יכול להיות שאת מרגישה שמתנשאים עלייך בגלל החוסר ביטחון שלך וכיאה לעידן היום, מישהו אחר הוא האשם. בעיקר אם הוא גבר?
למה זה לא פשוט אדם אחד שמסביר לאדם אחר? ברגע שאתם דוחפים מגדר למילה אתם עושים בדיוק את מה שאתם מתלוננים עליו. מכניסים את המין הגברי לקופסה ומכלילים.

להקיא איך אנחנו לוקחים מהאמריקאים את הדברים הכי מטומטמים. מה השלב הבא? הופעות דראג קווין לילדים בני 5?

חח עינסל

רושמים אינסל

אני יודע
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 10 באוק׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 10 באוק׳ 2022
אגב, אם כבר מדברים על סרטן פרוגרסיבי בפן הלשוני -
מה הקטע שלהם בלהחליף את הלוכסן בנקודה? זה סתם קרינג'. כאילו, לתת תחושה שיצרו פה משהו חדש? לסמן לפרוגרסיבים נוספים שהם חלק מהקבוצה שלהם? אני באמת לא מבין את זה.
זה לא הם.ן, אם כבר אז הם/ן. זה סתם רנדומלי, באותה מידה הם יכלו לשים שם נקודותיים או אפוסטרוף. אגב, לא שהשימוש בלוכסן הוא אחלה, כן? יש על זה ויכוח, אבל כך או כך - אף בר סמכא לא ממליץ.
AllyCat​(נשלטת)
לפני שנה • 10 באוק׳ 2022
AllyCat​(נשלטת) • 10 באוק׳ 2022
look who just discovered consent
כאילו אתה מודע לזה שבדסמ זה פשוט רולפליי ומשחק תפקידים ולא הפאקינג מציאות? גברים שוביניסטיים יהיו כמו "וואלה אם אני מעיף סטירה לסתם אישה ברחוב אז אני אלים אבל אם אני מרביץ לה במסגרת קשר בדסמי אחרי שעשינו שיחת גבולות ותיאום ציפיות והיא אמרה שהיא רוצה את זה אז פתאום זה כן בסדר."
כאילו כן
האלמנט של ההסכמה זה בדיוק מה שהופך את זה לכן בסדר

לכתוב על הקשר בין מי טו לסאדו זה כמו לכתוב על הקשר בין מחאת המתמחים לזוגות שמשחקים ברופא ואחות

כאילו סליחה אם זה טרול אז טרולינג גאוני קיפ גואינג אחינו אבל אם זה ברצינות אז אני מוכנה ללמד אותך היקש לוגי בחינם עלי
לי-און
לפני שנה • 10 באוק׳ 2022
לי-און • 10 באוק׳ 2022
לא יודע אם התכוונת אליי,

יחד עם זאת תזהרי, רשמו אותך עכשיו בפנקס,
הם מחפשים את אלה, שרואים בזה, סתם משחק תפקידים, בשנות ה- 20,
הם כבר יגידו לך שאת יודעת מה את עושה, חופש מיני,
את זה את אפילו לא צריכה להגיד.

מה שאני הראתי פה בדוגמאות זה מה קורה אם את לא מסכימה...
אם אתם מסכימים מצידי תעשו את הסשן בתוך הקניון.

בינתיים, לפי אלה שכן כתבו, מה יקרה עם נפלת על אחד שלא מכיר את המשחק?
או שמשחק אותה, כאילו הייתה אי הבנה,
כלום - זה משה שקורה. אז באונס הכלום הזה זה קצת בעייתי,
את מבינה כל אלה שנאנסו תחת הבדסם, כולן לא עשו כלום - 0, נאדה,
כאילו ידעתן למי אתן הולכות, מה אתן משחקות אותה.

זה כל הסיפור. תעשו ת'חושבים,
מי טו ואם תמשיכו ככה, סיכוי טוב שתובילו, בואכה מי טרי.
AllyCat​(נשלטת)
לפני שנה • 10 באוק׳ 2022
AllyCat​(נשלטת) • 10 באוק׳ 2022
א. זה כן סתם משחק תפקידים. מי שחושב שזה איזה משהו אקסטרה עמוק או דרך חיים או וואטאבר זאת בעיה שלו ומכאלה אני מעדיפה וממליצה בחום להתרחק.
ב. אם אתה רוצה לדבר על התופעה של זוועות שקורות תחת מטריית הבדסמ, יש דרך להתנסח ולהתבטא בצורה שהיא גם לא מזלזלת בנשים ובאינטילגנציה שלהן, וככה גם הדיעה שלך לא תראה מיזוגנית ומקוממת ולא תגרור עליך שיטסטרום.
שיט נו שוב באתי להטריל ועכשיו במקום זה אני כותבת משהו מנומק אוף איתי ועם קללת מדריכת הפסיכומטרי שלי.

קודם כל, כל המהות של בדסמ זה שזה בטיחותי ובהסכמה ומרצון. אם אישה עושה קינק עם מישהי\ו, גם אם היא נותנת לו לגמור לה בפה, או נותנת לה לחדור אליה עם סטרפאון בתחת, כל עוד זה מרצון של שני הצדדים ולמען ההנאה של שנהם אין בזה שום דבר לא בסדר או מנוגד למי טו. חלק מהרעיון של פמיניזם זה גם סקס-פוזיטיביטי והרעיון שאנשים מבוגרים יכולים לעשות כל אקט מיני בהסכמה מבלי שזה יפגע בהערכה שלהם מצד הפרטנר או החברה או וואטאבר. אז לא, הרעיון של בדסמ לא סותר את הפמיניזם או המיטו אלא בדיוק ההפך.

אם אתה רוצה לדבר על מקרים של אנשים שלוקחים את הבדסמ יותר מדי ברצינות ולא בקטע טוב, אנשים שלא נעים להם להגיד לא או מילת ביטחון גם כשהם רוצים, אנשים שמנצלים ואונסים תחת התירוץ של בדסמ, ציידים או סתם אידיוטים קרינג'יים שכותבים מניפסט של 4000 מילה על כמה שהם שולתים עכזריים וכמה שזאת מהות החיים שלהם, אז יש דרך לעשות את זה. בתור התחלה, אל תכליל ותגיד "כל הנשים" או "כל הנשלטות". זה מקומם וזה יוצר רושם של זלזול בנשים ובאינטיליגנציה שלהן. תכתוב על דגלים אדומים ספציפיים שכדאי לשים לב אלהם, למשל.

כרגע כל הפוסט שלך בעיקר משדר "נשים הן פוסטמות שלא יודעות לקבל החלטות לבד ולא ידעו לזהות דגל אדום גם אם הוא יחדור לה לתחת בלי חומר סיכה וכל פעם שהן עושות בדסמ הן יורקות בפרצוף לסבתותהם הפמיניסטיות שהשיגו להן זכות בחירה" ואם זו לא הפואנטה שהתכוונת אליה אז לגמרי חבל.
לי-און
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
לי-און • 11 באוק׳ 2022
כל מה שכתבת פה אכן היה הבדסם פעם,

לא נראה לי שאת קוראת את העדכונים של
מה שקורה בשטח אני מניח אפילו בשניות אלה,
איפה את רואה שכתבתי כל הנשים,
אמרתי מספר הולך וגדל של נשים
לוקח אתכן למקומות שאתן לא רוצות להיות
שם.
רוצה שאני אראה לך וידאו של אחת שנאנסה
ואיך היא מקבלת התקף ששואלים אותה על זה,
אתן נשלטות אבל אתן לא כאלה חסינות
כמו שאת חושבת,
הכי קל זה להיות עם השולטים שלכן ולהאדיר
אותן ואולי להשתתף בחגיגה כמו שהציע
פה מישהו.
80 פעם כתבתי על מקרים שלא בהסכמה ואת מתעקשת להגיד שהכל בהסכמה, זה מה שהם רוצים שתכניסי לך בראש כמנטרה - ואונס בהסכמה זה ההתחלה, לא הסוף.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 באוק׳ 2022
אני באמת באמת לא מבינה איך זה קשור לנשים כקבוצה…?
ליאון, ניסיתי להיות בעדך כי הלב שלך במקום הנכון, אבל לא נראה שאתה מנסה בכלל להקשיב למישהו. אתה רוצה לזעוק ״סכנה! גוועלד!״, זעקת.

מה עכשיו?
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 באוק׳ 2022
אה, ואין דבר כזה אונס בהסכמה.
אם זה בהסכמה - זה לא אונס.
אם זה אונס - זה לא בהסכמה.

זאת בדיוק משמעות המילה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 11 באוק׳ 2022
פרלין כתב/ה:
אה, ואין דבר כזה אונס בהסכמה.
אם זה בהסכמה - זה לא אונס.
אם זה אונס - זה לא בהסכמה.

זאת בדיוק משמעות המילה.

את יכולה לרצות ועדיין לא לרצות באותה נשימה, את יודעת. בבדסמ זה קורה להרבה אנשים, לי זה קורה כל הזמן, סתם עוד דיסוננס.