אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תרבות הזיונים החינמים ממש להיט

נמש
לפני 18 שנים • 7 בינו׳ 2006

Re: תרבות הזיונים החינמים ממש להיט

נמש • 7 בינו׳ 2006
רציתי להזכיר, לכל מי שהצטרף עכשיו ולכל מי שהתעצל לקרוא את כל התגובות עד פה, במה דברים אמורים -

אל השקט והכסף כתב/ה:
תרבות הזיונים החינמים ממש להיט!

רק שאותי התרבות הזאת מכעיסה ויותר מהכל עושה לי Turn Off
אני אוהב נשים שיודעות מה הן שוות ולא מוותרות על הזכות שלהן להישאר נשים.

גבר שלא "מספק את הסחורה" והכוונה לא רק לאיבר המין שלו. הוא נחות לדעתי.
או שאין לו, או שהוא קמצן! קמצנות היא תכונה שמעידה גנטית לדעתי על פגם כבד בגבריות.

נשים באשר הן נשים נולדו לקבל מאתנו זין אבל עוד הרבה מעבר... נשים הן עם מקבל

ככה הן נבראו. הפיסוק שלהם פרוש לפניך,גם הארנק שלהן פתוח. אין בכך שום פסול!

אישה שמזדיינת בחינם היא זונה לדעתי! ועשה עוול למין הנשי.

אין מדובר בזנות (לכל המוגבלים) גבר הוא ספק! אז שייספק! זה התפקיד שלי וזה התפקיד של כל גבר.

בימינו , אין איזון, נשים הרבה פעמים משחקות את המשחק הפמינסטי המעוות במקום לשבת בפינה שלהן ושידאג להן כל גבר שחפץ ביקרן. הבעיה שלכן נשים ש"היקר" שלכן
מצוי בכל פינה בעיר בזיל הזול. טיפשות כבר אמרתי?
עינבר

עמוד 7

עינבר • 7 בינו׳ 2006
בין הצחוקים והפוסט המבעיט שהתחיל , קיבלו קצת מידע על הזנות והשפעותיה

תודה לנמש, מיוחדת, יוספוס וגרניקה

מזל טוב
cheerleader.gif cheerleader.gif cheerleader.gif cheerleader.gif cheerleader.gif cheerleader.gif cheerleader.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת ינו' 07, 2006 7:17 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
מUחדת

תודה לנמש על העדכון

מUחדת • 7 בינו׳ 2006
ולעינבר על המיני- סיכום.
והנה עמוד 7.
גאלה בייב- את יכולה לצאת מהמקלט. icon_cool.gif

מש"ל: כולנו זונות, יש להתאגד למען זכויותינו. או: שטחים תמורת שלום ופיסוקים תמורת תשלום.
Yosefus​(שולט)

צחוק, צחוק

Yosefus​(שולט) • 7 בינו׳ 2006
אבל גאלה צודקת.
יוספוס
(תמצית: זבל)
גרניקה​(נשלטת)

זונות כולן!

גרניקה​(נשלטת) • 7 בינו׳ 2006
חבורת הזבל תיתכנס על בסיס לא קבוע אך ורק בפוסטים תמוהים של "אדונים" תמוהים לא פחות.
למען הסר ספק: סדר צריך להיות! (בגרמנית הביטוי הזה נגמר ב(!), בחיי).
מבטיחה שלא להתפרע בפוסטים "רציניים".

שבוע טוב לכל המפגרים, המשועממים והפאתטיים.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
לפני 18 שנים • 8 בינו׳ 2006

Re: עינבר חומד,

gala כתב/ה:
עכשיו ברצינות,מאוד ברצינות.

רוצים להסתחבק?רוצים לעשות צחוקים?..סבבה.
רק לא נראה לי לעניין ולמען האמת גם קצת צורם לעין,לראות שבכל פוסט שנפתח פה מתכנסת לה אותה "חבורת הזבל" והופכת את אותו פוסט לשבעת אלפים עמודים של בולשיט.ותמיד זה אותם מגיבים באותו שטנץ.

זה פורום שלכאורה,רק לכאורה (אני מודעת לאיפה אנחנו נמצאים מבחינה מסחרית) אמור להיות רציני,והומור לכשעצמו אף פעם לא מזיק אבל יש לכם מספיק פורומים "לא קשורים" פה באתר להשתעשע,למה להלאות אותנו בזה? יש לכם מושג בכלל לאיך אתם מצטיירים בעיני הכלל?זה לא מפריע לכם?

אני אישית הייתי מצפה ואפילו שמחה לראות קצת צד אחר של המגיבים פה,
משהו קצת "שווה" קצת יותר ברמה,קצת יותר בעניין שלשמו נפתח הפוסט.

ורק למען הסר ספק,לא טרחתי לקרוא את כל שבעת העמודים

שבוע טוב.

גאלוש , אני דווקא חושבת שעדיפות תגובות הומוריסטיות לפותחי פוסטים כאלה .בעבר שירשורים כאלה הפכו לעשרות עמודים של ויכוחים ומריבות חסרי טעם , שאגב , הם היו בדיוק המטרה אליה רצה להגיע פותח הפוסט ... ובעיקר לעצבן .
איזו תגובה רצינית או דיון רציני יכול להיות לפוסט כזה ?
אני דווקא חושבת שהחבורה הזו משובחת . כן ירבו.
Yosefus​(שולט)

Re: עינבר חומד,

Yosefus​(שולט) • 8 בינו׳ 2006
TooT כתב/ה:
gala כתב/ה:
עכשיו ברצינות,מאוד ברצינות.

רוצים להסתחבק?רוצים לעשות צחוקים?..סבבה.
רק לא נראה לי לעניין ולמען האמת גם קצת צורם לעין,לראות שבכל פוסט שנפתח פה מתכנסת לה אותה "חבורת הזבל" והופכת את אותו פוסט לשבעת אלפים עמודים של בולשיט.ותמיד זה אותם מגיבים באותו שטנץ.

זה פורום שלכאורה,רק לכאורה (אני מודעת לאיפה אנחנו נמצאים מבחינה מסחרית) אמור להיות רציני,והומור לכשעצמו אף פעם לא מזיק אבל יש לכם מספיק פורומים "לא קשורים" פה באתר להשתעשע,למה להלאות אותנו בזה? יש לכם מושג בכלל לאיך אתם מצטיירים בעיני הכלל?זה לא מפריע לכם?

אני אישית הייתי מצפה ואפילו שמחה לראות קצת צד אחר של המגיבים פה,
משהו קצת "שווה" קצת יותר ברמה,קצת יותר בעניין שלשמו נפתח הפוסט.

ורק למען הסר ספק,לא טרחתי לקרוא את כל שבעת העמודים

שבוע טוב.

גאלוש , אני דווקא חושבת שעדיפות תגובות הומוריסטיות לפותחי פוסטים כאלה .בעבר שירשורים כאלה הפכו לעשרות עמודים של ויכוחים ומריבות חסרי טעם , שאגב , הם היו בדיוק המטרה אליה רצה להגיע פותח הפוסט ... ובעיקר לעצבן .
איזו תגובה רצינית או דיון רציני יכול להיות לפוסט כזה ?
אני דווקא חושבת שהחבורה הזו משובחת . כן ירבו.

ואני (דווקא) רואה בחומרה רבה את העדרו של החיוך התותי מעמודים 5, 6 ו- 7. מי אמר צייתנית, מי ?
Belisana​(שולטת)

אני מתנצלת מראש

Belisana​(שולטת) • 8 בינו׳ 2006
שאני הופכת את השאלה הכללית הרת הגורל הזאת ומצמצמת אותה למקרה ספציפי, אבל אני נאלצת לעשות זאת כדי להבין פעם אחת ולתמיד - אני זונה או בת זונה או מה? (מי אני מה אני, מה מה מה).
מצד אחד אני אשה - אני אמורה לקבל (זין, כסף וכל מה שגבר אמיתי אמור לספק לי). מצד שני, אני המזיינת בבית הזה - אז זה אומר שאני אמורה לשלם? ואם אני לא משלמת לקלייר - זה הופך אותה לזונה או אותי לזונה? או אותי לבת זונה ואותה לזנזונת? קשה לי! מחכה לתשובתכם המהירה (ליתר ביטחון נשכבת תחת עץ רענן).

תקציר: כיצד הפכה לזונה קריה נאמנה.
Blondie the good​(מתחלף)

Re: אני מתנצלת מראש

Blondie the good​(מתחלף) • 8 בינו׳ 2006
Belisana כתב/ה:
שאני הופכת את השאלה הכללית הרת הגורל הזאת ומצמצמת אותה למקרה ספציפי, אבל אני נאלצת לעשות זאת כדי להבין פעם אחת ולתמיד - אני זונה או בת זונה או מה? (מי אני מה אני, מה מה מה).
מצד אחד אני אשה - אני אמורה לקבל (זין, כסף וכל מה שגבר אמיתי אמור לספק לי). מצד שני, אני המזיינת בבית הזה - אז זה אומר שאני אמורה לשלם? ואם אני לא משלמת לקלייר - זה הופך אותה לזונה או אותי לזונה? או אותי לבת זונה ואותה לזנזונת? קשה לי! מחכה לתשובתכם המהירה (ליתר ביטחון נשכבת תחת עץ רענן).

תקציר: כיצד הפכה לזונה קריה נאמנה.

בליסנה, כפי שאמרתי לפני כמה עמודים, הסיכום של כל הפוסט הזה, הוא למעשה משפט השירותים העתיק "כל הבנות זונות החכמות לוקחות כסף"

ואני אומר בתגובה, "אם לא תלמד תהיה נגד"

אני מקווה ששפכתי אור על הסוגיה icon_wink.gif
abcd
abcd • 8 בינו׳ 2006
ציטוט:

זה לא מדויק נריסה icon_cool.gif

רק בגלל שאת זונה נקבה את חושבת ככה icon_lol.gif

איפה ההיא עם הגרעינים, תביאי משו לפה גם.. מה אנחנו עז?

אני רוצה בזאת לחתום את השרשור הזה ולומר שמאז העמוד הראשון, הפיצוחים עדיין לא הגיעו לפה

גם לא האורנג'דה

וזה בערכ שיא הרצינות! icon_twisted.gif שסוגית השרשור הזה שווה..

בקרוב השרשור "מרק עוף בעד ונגד"

כל טוב לכולם!