אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המפגש שהיה ומסקנותיו (כלובי, קפוץ פנימה)

השולט אור​(שולט)
לפני 18 שנים • 15 בספט׳ 2006
השולט אור​(שולט) • 15 בספט׳ 2006
אני מצטערת על התגובה הקודמת שלי, התחלתי קצת להתעצבן.

אני באמת לא יכולה להבין מדוע מישהו יתנגד לניסיון להגן על סאביות מפני פגיעה עתידית.

אני מזמינה את התומכים ואת המתנגדים להצטרף למפגש ראשוני כדי להביא בו את הצעותיהם ואת הסתייגויותיהם icon_smile.gif

סיעור מוחות מעולם לא הזיק לאף אחד.
Belisana​(שולטת)
Belisana​(שולטת) • 15 בספט׳ 2006
לכולנו יש כאן אגו בענק ועדיין מומלץ להפרד ממנו למען המטרה.
המטרה היא לא לעצבן אנשים כאן אלא לעזור לסאביות מתחילות. אפשר להתמקד בזה לכמה דקות?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 15 בספט׳ 2006
השליטה כתב/ה:
נכתב ע"י זאלוטיסים
. "חברים יקרים, אתם יכולים ורשאיים להתנגד לאמור ועדיין זה יקרה" - ולאור הגישה הזו, עדיין מתפלאים שנוצר אנטגוניזם? יפה. הקימו לכן את רשימת החונכות האליטיסטיות המוסמכות שלכן. אם זו תהיה הגישה, היא תיתקל בהרבה מאד אש, ובצדק."

האמת, באש נתקלנו ברגע שהעלינו את הנושא. התגובה שלי אומרת פשוט - רבותי, לא מעניין אותי כמה תצעקו, אני באמת לא מתרגשת מצעקות.

התנגדות להגנה על סאביות מפני פגיעות נתפסת בעיניי כתסמונת האגו השבור, ואני ממש לא מטריחה את עצמי בטיפול באגו מפוחד או שבור של דומים כאלה או אחרים.

שמתם לב שכל מה שצעקו היו גברים?
היו נשים בעד ונשים נגד, אבל אף אישה לא הרגישה מאויימת מהעובדה שיוקם גוף שינסה למנוע מנשים פגיעה.

יסלחו לי הדומים הנכבדים אם הצרחות ההסטריות שנשמעות כאן זוכות ממני להתעלמות. מי שמפחד מכך שלנשים תהיה הגנה לא ראוי בעיני להיות דום.
דום לא אמור לפחד מנשים חזקות או לחפש את הכבשה שהופרדה מהעדר. זה לא דום בעיניי, זה סתם פחדן.

לא, אור, לא כל מי שהתנגדו (ולא "צעקו" כהגדרתך) היו גברים. אם תדפדפי אחורה, אפילו לא יותר מדי אחורה, תוכלי למצוא בין המסתייגים גם נשים.

כאמור, אף אחד גם לא "צעק", וההתייחסות שלך לכל ביקורת כ"צעקות" היא חלק מהגישה שמקוממת אותנו כל כך. כתבת "התנגדות להגנה על סאביות מפני פגיעות". באמת נראה לך שמישהו מתנגד לזה? אולי אנחנו פשוט חולקים על הדרך, ומנמקים ברהיטות ובבהירות את סיבותינו?

השיוך של ההתנגדות שלנו ל"פחד מנשים חזקות" או ל"אגו שבור" במקום להתייחס עניינית היה יכול להיות מעליב אם לא היה כה מופרך ומגוחך. התגובות התוקפניות שלך מעוררות חשד די מוצק שמי שמגיב כאן מהאגו הפגוע שלו היא את. ואגב, גם מי שצועק.

ראי את התגובות של בליסאנה ולמדי איך מביעים דיעה בצורה עניינית, פתוחה ושמעוררת רצון בדיון ושיתוף פעולה ולא התנגדות גורפת.
melody
melody • 15 בספט׳ 2006
בליסנה,
לא משנה איך תגדירי את זה.
הרעיון במהותו יישאר בדיוק אותו רעיון, עם אותם דברים שבעיני, פסולים.
Belisana​(שולטת)
אוקיי מלודי, זכותך המלאה לראות זאת כך
אני מבינה שאת לא מצטרפת לרשימה ומקווה שתמשיכי לעזור בדרכך.
Belisana​(שולטת)

הצעה

למי שעוד לא הספיק - קחו אווירicon_smile.gif

אני מבינה שעדיין יש התנגדות קשה לרעיון שלנו.
אנחנו מצידנו חושבות שהוא מעולה, אבל לוקחות בחשבון את כל מה שאמרתם וגם את ההתנגדות שלכם.

אני מציעה את הדבר הבא:

פגישה מחודשת, גברים ונשים ללא הבדל מין, גזע, מעמד, אורך ועובי, שתעסוק בשאלה: איך עוזרים לסאביות חדשות.

מי מרים את הכפפה?
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 15 בספט׳ 2006
השליטה כתב/ה:
נכתב ע"י זאלוטיסים
. "חברים יקרים, אתם יכולים ורשאיים להתנגד לאמור ועדיין זה יקרה" - ולאור הגישה הזו, עדיין מתפלאים שנוצר אנטגוניזם? יפה. הקימו לכן את רשימת החונכות האליטיסטיות המוסמכות שלכן. אם זו תהיה הגישה, היא תיתקל בהרבה מאד אש, ובצדק."

האמת, באש נתקלנו ברגע שהעלינו את הנושא. התגובה שלי אומרת פשוט - רבותי, לא מעניין אותי כמה תצעקו, אני באמת לא מתרגשת מצעקות.

התנגדות להגנה על סאביות מפני פגיעות נתפסת בעיניי כתסמונת האגו השבור, ואני ממש לא מטריחה את עצמי בטיפול באגו מפוחד או שבור של דומים כאלה או אחרים.

שמתם לב שכל מה שצעקו היו גברים?
היו נשים בעד ונשים נגד, אבל אף אישה לא הרגישה מאויימת מהעובדה שיוקם גוף שינסה למנוע מנשים פגיעה.

יסלחו לי הדומים הנכבדים אם הצרחות ההסטריות שנשמעות כאן זוכות ממני להתעלמות. מי שמפחד מכך שלנשים תהיה הגנה לא ראוי בעיני להיות דום.
דום לא אמור לפחד מנשים חזקות או לחפש את הכבשה שהופרדה מהעדר. זה לא דום בעיניי, זה סתם פחדן.

צרחות?
היסטריה..?

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

כמה חבל שרעיון טוב, עם ניהול גרוע
גולש למקום הזה...

ואולי בעצם "הצרחנים" ואני הראשון בהם
לא ראויים להיות דומים?...

אמר מישהו חכם- היופי בעיני המסתכל..
חומר למחשבה..

וכעת, לאחר שהפכנו לצרחנים היסטריים
נסכם את הענין בחיוך גדול ובאיחולי הצלחה
למשהו שיקום ביי הוק וביי קוק, לדבריך אור..

שאי ברכה ובאמת בהצלחה.

ממני ובשם כל ההיסטריים שאולי לא ראויים
להיות דומים..

icon_wink.gif
זאלוטוסים

Re: הצעה

זאלוטוסים • 15 בספט׳ 2006
Belisana כתב/ה:

אנחנו מצידנו חושבות שהוא מעולה, אבל לוקחות בחשבון את כל מה שאמרתם וגם את ההתנגדות שלכם.

אני מציעה את הדבר הבא:

פגישה מחודשת, גברים ונשים ללא הבדל מין, גזע, מעמד, אורך ועובי, שתעסוק בשאלה: איך עוזרים לסאביות חדשות.

מי מרים את הכפפה?

כבר נשמע יותר טוב icon_smile.gif
אם כי היינו משנים את השאלה ל: איך לעזור למי שרוצה עזרה.
סביר שרוב מי שזקוקות לעזרה הן באמת סאביות, אבל פנו אלינו בעבר גם דומים וסאבים ודומיות ואין סיבה להגביל את הרצון הטוב רק לקבוצה שנזקקת לו ביותר. מבחינתנו כל מי שמעוניין במידע או בייעוץ - תפאדל.

לגבי האופן בו הדברים ייערכו: האם יש יתרון לפגישה מצומצמת על פני אינטרקציה בפורומים, היכן שהכל גלוי לכולם וכל אחד יכול לראות, להתרשם ולהביע דיעה?
Belisana​(שולטת)

בודי יקירי

חבל שאתה בורר למה להתייחס ולמה לא, הרי שנייה אחרי שאור כתבה את זה היא גם התנצלה.

במקום להכנס למלחמה בואו נשתף פעולה במציאת פתרון שיהיה מקובל על כולם.

תקרא בבקשה את תגובותיי ותגיד לי אם אתה מצטרף.
aka BODYGUARD

Re: הצעה

aka BODYGUARD • 15 בספט׳ 2006
Belisana כתב/ה:

אני מציעה את הדבר הבא:

מי מרים את הכפפה?

מרים את הכפפה ומחזיר אותה בנחת בליסאנה
יקירתי משכבר הימים..

סוף מעשה במחשבה תחילה..
ומה לעשות-
הילודה של הרעיון לא היתה במחשבה הנכונה
לעניות דעתי ומסתבר שגם של אחרים....
אז כמו שאיחלתי בתגובתי הקודמת-
המון בהצלחה !

את שלי אמשיך בחדרי חדרים-
שם המקום היאה לזה.