לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברים, אתם כוכבי קולנוע

Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}
לפני 17 שנים • 4 בדצמ׳ 2006

פנה אלי

***** בפרטי. התמונות שפורסמו עם הקהל לא צולמו על ידו. כך הוא אומר ואני מאמינה לדבריו.
לדעתי, מי שצריך ל"עשות סדר" הוא עמוס ששותק.
קטסטרופה{Adonai}

דבר אחד חיובי יצא לנו מהרעש הזה:

קטסטרופה{Adonai} • 4 בדצמ׳ 2006
נימפאה לא תגיע לדנג'ן יותר.
ברוך שפטרנו מעונשה.

אוחחחחחחחחחח
009​(אחר)
009​(אחר) • 4 בדצמ׳ 2006
icon_wink.gif

009

מאסטר הבית של מועדון הדאנג'ן

נ.ב.

מישהו פה טרח להזכיר את שמי?ואת המגפיים הגדולות שלי?
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

למי שיש ידידים שכאלו...

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 4 בדצמ׳ 2006
משום מה יש לי תחושה שאותם אנשים שנזעקו כדי להגן על הדאנג'ן מהקונספירציה גורמים לו נזק קשה מאד.

יש אדם מבוגר בקהל?
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 4 בדצמ׳ 2006
דן קאפ, ערב טוב. נחמד להיות איתך כאן שוב, בפינתך היומית: "הדאנג'ן פיפי, הדאנג'ן קקה, הדאנג'ן אחראי לכל תחלואי העולם". אני חייב לומר - התגעגעתי.

אתה מדבר על התעלמות שיטתית מעובדות? אתה הרי מלך בזה. בוא נראה מכמה עובדות אתה מתעלם בשיטתיות כאן בשרשור הזה:

עובדה מס' 1: במקום בו חגגת את נישואייך עם חברי הקהילה הוצאו מצלמות, הובזקו הבזקים, צולמו תמונות, אנשים התרעמו, אנשים כעסו, אנשים שאלו: "למה לא הודיעו לנו על כך מראש?". מר קאפ, אתה באמת מצפה שנתייחס אלייך ולהטפות המוסר הצבועות שלך ברצינות אחרי זה?

עובדה מס' 2: אתה הרי לא צרכן של מועדון הדאנג'ן, ולא מבקר בו - רק נהנה לחבל בו משלט רחוק בכל הזדמנות - ולכן תרשה לי להכיר לך את נדין, מנהלת האירועים של המועדון, שכותבת בכלוב תחת הכינוי psycho bitch. היא פירסמה כאן, כבר בתחילת השרשור הבלתי נגמר הזה, את ההודעה הבאה בשם הדאנג'ן:

Psycho Bitch כתב/ה:
במועדון קיים איסור לצלם
אלא באישורו של מנהל המועדון
וזאת על מנת להבטיח שמירה על פרטיותם של המבלים במועדון

בחגיגות יום ההולדת ה-4 של המועדון
הותר לצלם את המופע המרכזי של הערב.
לא היתה שום כוונה לצלם את האורחים
אלא את המופע בלבד

כאמור הצילום לא נעשה בחשאי
קשה היה לפספס את המצלמה ושאר הציוד הנלווה
ואנשים שלא רצו להצטלם התרחקו מעדשת המצלמה.

עם זאת, מתקבלת הטענה שבין המוסיקה, התאורה והאנשים
אפשר היה לפספס את המצלמה
ואכן קרתה כאן טעות
והיא פרסום התמונות לפני שנערכו.

זהו מקרה חריג שאינו מייצג את התנהלות ואופי
המועדון בשאר ימות השנה
ויעידו אורחי המועדון על בדיקת הפלאפונים
הקפדנית בכניסה ועל מאמץ המועדון
בכל זמן נתון לשמור על פרטיות האורחים
ועל דיסקרטיות מוחלטת.

מה לא ברור כאן, מר קאפ? זו תשובת המועדון. יכול להיות שזו לא התשובה שציפית לה, אבל ניתנה תשובה רשמית של המועדון. לא יכול להיות שאתה לא מבין את זה. מר קאפ, אתה אומנם נראה לי בן אדם לא נחמד ולא סימפטי, אבל אני לא תופס אותך כאדם לא חכם. אז מה בכל זאת גורם לך להמשיך את מסע הצלב? מה גורם לך להמשיך ולבקש תשובות שכבר ניתנו, במקום לעבור ולדרוש תשובות שטרם ניתנו? מה שמביא אותי ל...

עובדה מס' 3: אתה כאמור לא צרכן של מועדון הדאנג'ן, אבל אתה כן צרכן של מועדון אחר. המועדון הזה, שבו אתה נוהג לבקר, מפר בשיטתיות וברגל גסה את הפרטיות של מבקריו באופן קבוע. שאלתי כאן יותר מפעם אחת שאלות מטרידות שראויות לתגובה ולתשובה, שאלות שאתה - כאביר הגנת הפרטיות - היית צריך לשאול בעצמך, הרבה לפניי, ולו בגלל שהפרטיות שלך ולא שלי נפגעת שם מדי שבוע. לא אתה ולא אף אחד מבעלי המועדון טרח להשיב או להתייחס לשאלות. כנראה שאין תשובות טובות.

תסביר לנו, מר קאפ, איך זה שכשמצלמים ומפרים פרטיות בחגיגה שלך זה בסדר, ואיך זה כשמצלמים, מקליטים ומפרסמים תמונות בעיתון במועדון שאתה נוהג לבקר בו זה גם בסדר, ורק מה שקורה בדאנג'ן זה תמיד לא בסדר וגובל בפשע נגד האנושות? גלה לנו, מר קאפ, אחת ולתמיד, מה האינטרס שמניע אותך לפעול ולהתבטא נגד הדאנג'ן, ורק נגדו? מה גורם לך להתעלם מהפרות בוטות של פרטיות שמתרחשות מתחת לפנס שלך, ובו בזמן לראות רק את מה שמתרחש הרחק מעינייך מעבר לגבעה? איך יכול להיות שאתה כ"כ חד-צדדי? מגיע לנו הסבר.

ושוב, לא סתם עוד מתעלם מהעובדות

אפשר לדבר עם אדם בוגר ואחראי במקום עם אלו שמתימרים לדבר בשם הדאנג'ן?

[ ולמתקשה בהבנת הנקרא, נא לחזור ולקורא את מה שכתבתי - אולי זה יעזור לך להבחין בין ציטוט מגמתי לבין עובדות.
ובמחשבה שניה, אולי זה לא יעזור - אתה הרי עסוק בלגרום נזק לדאנג'ן ולהתעקש על הזכות לחשוף את מי שבאים בשעריו.

חשבת פעם מה גורם לך לחוש בכזה איום קיומי, גיא? ]

ותזכורת קטנה

אנחנו מדברים על חשיפה שכזו בדאנג'ן:

אם תתאמץ, תגלה שיש דרכים לצלם באירועים בדסמיים, את מי שרוצים בכך, מבלי שאנשים אחרים ייקלעו לתמונה שוב ושוב ושוב.

אבל יש לי תחושה שאתה לא מעונין בפיתרון, עוד יקר..

להזכירך - התמונות המקוריות עדין נגישות באינטרנט, ועדין חושפות אנשים שלא ביקשו להיחשף.
אבל הרבה יותר קל להקליד כאן מאשר להסיר תמונה ברשת על ידי מי שהעלה אותה, נכון?
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 4 בדצמ׳ 2006
מר קאפ, החגיגה - שלך. האחריות - שלך. המחדל - שלך. הצביעות - שלך. הכל שלך. אולי תשאיר משהו גם לאחרים?

ליל מנוחה, עיוור יקר, ואני מניח שניפגש כאן מחר.

אגב, עדיין מחכה שתראה לי איפה הבעתי תמיכה בחשיפת אנשים בניגוד לרצונם. בזמנך החופשי...
המלט

Re: ושוב, לא סתם עוד מתעלם מהעובדות

המלט • 4 בדצמ׳ 2006
Dan_Kap כתב/ה:
אפשר לדבר עם אדם בוגר ואחראי במקום עם אלו שמתימרים לדבר בשם הדאנג'ן?
]

דן-קאפ: כן. אפשר לדבר עם אדם בוגר ואחראי. למשל, איתי. אני אמנם לא מייצג את המועדון,
ומבקר בו לעתים לאו-דווקא-תכופות. אני עוקב בענין אחרי הדו-שיח בינך לבין גיא, וכצופה
אובייקטיבי מן הצד, נראה לי שזה לא לענין, לא בוגר ולא אחראי, לחזור בעקשנות
תהומית על "אפשר לדבר עם אדם בוגר ואחראי"? בכל פעם שגיא מטיח בפניך את השאלות
שלו. כצופה אובייקטיבי מן הצד, לא ראיתי שהשבת לו על אף שאלה. ובמיוחד מענין אותי לשמוע
מה יש לך לומר על השרשור מ"אדונים ומשרתים" ועל הצילומים שהתקיימו בבלום בר, אם לא
ביוזמתך, אז לכל הפחות בידיעתך, ופגעו בפרטיותם של חלק מהמשתתפים. אתה יכול לענות לי:
אני אדם בוגר ואחראי.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 4 בדצמ׳ 2006
עוקב אחר השירשור הזה בשאט נפש מוחלטת..

עשיתם בו שירות רע לבדס"מ,לסו-קולד קהילה,לשפע מקומות הבילוי
שיש לנו,למארגנים ובעלי המקום.

לקחתם דיון על נושא הפרטיות ,שהינו לגיטימי לחלוטין והפכתם אותו
לקרב חיתולים עמוסי צואה.
אתם גם רוצים הכרה בבדס"מ, אני מניח...
כולנו בדרך הנכונה. תמשיכו כך..

גועל נפש.