שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חופש הביטוי, כבוד האדם....

פנטין
לפני 14 שנים • 24 באפר׳ 2010
פנטין • 24 באפר׳ 2010
אתה לא עונה על השאלה שלי.

אתה מציג נתונים מסויימים ולא מביא מסקנה.

תשובה אני כנראה כבר לא אקבל.
כנראה שגם אתה לא יודע אותה.
Morticia
Morticia • 24 באפר׳ 2010
Morticia כתב/ה:
נועה, את צודקת בענייני היופי

ובאשר לפוסט מודרניזם, מה שהוגדרה כתקופה בה אנו חיים
(על אף שלדעתי כבר מזמן לא ועל אף שאנחנו עדיין במקלטים אנטי-כימיים, טוב שכך)
זה בדיוק מה שמאפשר לאנשים כמו הבועל בתשוקה ההוא לפתוח את הפה ועוד לייצר אשלייה שהוא אומר דברים חשובים או בעלי יכולת להשפעה
אדון בועל בתשוקה
אדון בועל בתשוקה • 24 באפר׳ 2010
[quote="נועל'ה"]אתה לא עונה על השאלה שלי.

אתה מציג נתונים מסויימים ולא מביא מסקנה.

תשובה אני כנראה כבר לא אקבל.
כנראה שגם אתה לא יודע אותה.[/quote

את כנראה באמת לא מבינה את השפה בה אני דובר. דווקא "נתונים" אני לא ממש מביא. עובדות -כן !!! וגם מסקנות - יש. אבל אולי השפה שלי קשה עבורך. חבל
Morticia
Morticia • 24 באפר׳ 2010
selfbeat.gif
פנטין
פנטין • 24 באפר׳ 2010
לפי מה שהבנתי, עוזרד מצא לו איזה פילוסופיה, איזו גישה, שלפיה הוא חי.
זו דעתו והוא מביע אותה.
אני לא אתחיל להתווכח עם הדעה שלו, כי זה לא מעניין.
הוא גם מציג אותה כחקוקה בסלע, עובדתית ואובייקטיבית - אז איך אפשר להתווכח עם זה? זה חסר טעם.
זה הופך ל: "כן נכון" "לא נכון" "כן נכון" "לא נכון".

מה שמעניין אותי זה הסיבות, התכלית, ומה אני אמורה לעשות עם המידע הזה?
למה הוא נותן לי אותו?
מה אני צריכה לשנות, אם בכלל?

אבל כבר שאלתי פעמיים וכל פעם קיבלתי את העובדות, ולא את המסקנה.
התייאשתי (:
Morticia
Morticia • 24 באפר׳ 2010
נועל'ה כתב/ה:
לפי מה שהבנתי, עוזרד מצא לו איזה פילוסופיה, איזו גישה, שלפיה הוא חי.
זו דעתו והוא מביע אותה.
אני לא אתחיל להתווכח עם הדעה שלו, כי זה לא מעניין.
הוא גם מציג אותה כחקוקה בסלע, עובדתית ואובייקטיבית - אז איך אפשר להתווכח עם זה? זה חסר טעם.
זה הופך ל: "כן נכון" "לא נכון" "כן נכון" "לא נכון".

מה שמעניין אותי זה הסיבות, התכלית, ומה אני אמורה לעשות עם המידע הזה?
למה הוא נותן לי אותו?
מה אני צריכה לשנות, אם בכלל?

אבל כבר שאלתי פעמיים וכל פעם קיבלתי את העובדות, ולא את המסקנה.
התייאשתי (:

אולי התייאשת, אפילו בצדק
אבל השבת איזו עטרה לישנה
(מה שכה חסר בפוסט מודרניזם רחמנא ליצלן)
ועל אף צניעותך, הדגמת לכולנו (או לרובנו כי יתכן וישנו כאן איזה דובר מילים גבוהות מתהומות נמוכים במיוחד) מהי תבונה
תודה
icon_smile.gif
פנטין
פנטין • 24 באפר׳ 2010
קודם כל - תודה icon_redface.gif

דבר שני, נראה לי שהרוב כאן כבר הבינו, שכמות המילים הגבוהות והשפה המקצועית הם בסך הכל מסך עשן, שאמור להסתיר את זה שאין פואנטה, סתם להג.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
נועל'ה כתב/ה:
אותי מעניין דבר אחר.

שאלה לי אליך, עוזרד,
נצא מנקודת הנחה שכל מה שאתה אומר הן עובדות. כלומר כל אישה שמנה היא מכוערת, יופי הוא מידה 38 והסצנה הבדס"מית רוויה בנשים מכוערות חסרות מוצא ובבוגדים.

מה העניין עם זה?
כאילו, אתה מפרסם מספר גדול של פוסטים, גם בבלוג שלך וגם בפורומים, פוסטים ארוכים ומרובי מלל שאפשר לסכם בשורה שכתבתי למעלה.
מה שחסר בפוסטים הנ"ל זה פואנטה.

נשים מכוערות, שמנות, בגידות. אוקיי. אבל לאן אתה מכוון? כי כל זה, זה רק הצגת עובדות, נתונים.
אבל מה המסקנה ומה אתה רוצה שייעשה עם המידע הזה?

יאפ.
(כן, גם אתה מקבי).

אני בעד פתיחת דיון פילוסופי על מה הופך טרוליזם למושך כל כך עבור אנשים מסויימים ואילו טיפוסים בדיוק נוטים להימשך לתחום הזה, שהייתם חושבים שהעיסוק בו ממצה את עצמו בשלב מסויים. אילו אלמנטים בו בדיוק מייצרים סיפוק, והאם דומה הדבר להתמכרות למשחק ביג'ולד בפייסבוק? בנוסף, אני מקווה כי חברי לאקדמיה יוסיפו הידור על מצווה ויפרסמו מאמר אקדמי על תופעת האכלת הטרול דווקא בפוסטי "סתום כבר" ועל הקשר בין תופעה זו לבין שומן, התקרחות, תסביך נפוליאון, הפרעות אכילה, הפרעות קשב וריכוז ורצון נואש לעסוק בדבר כלשהו, ואחת היא מהו הדבר, שיסיח את הדעת משעורי הבית שיש להגיש מחר.

בעניין אחד לגמרי - אשמח לדון גם בקשר שבין תחושת דחיה ותחושת חוסר ערך עצמי וכן תסכול מיני, לבין המשיכה לבדס"מ. ואם כבר מדברים על זה, האם משיכה לבדס"מ מעידה, נוסף על תסביכי נחיתות כאלה ואחרים, גם על מגלומניה, שומן, התקרחות, תסביך נפוליאון, הפרעות אכילה, הפרעות קשב וריכוז ושיער קשה ונוטה להיפרעות וקצוות מפוצליםשצריך לבזבז שעה וחצי בכל בוקר בשביל לגרום לו להסתדר בצורה שאיכשהו תניח את הדעת.

תמונה וזאלופון, שניכם צודקים.
לתמונה: זה נכון שטיעוני אד הומינם הם כמעט תמיד גרועים. עם זאת, קשה לראות בטיעונייך רציונליים כפי שביקשת, כאשר הסגנון בו הם כתובים הוא לאו דווקא רציונלי ובעיקר עתיר רגש. גם אני חשבתי שאת מגיבה מהבטן (זה לא אומר שלא אמרת דברים חכמים ונכונים), ובכלל לא חשבתי על הגודל שלך עד שלא הזכרת אותו בתגובתך לזאלו. פשוט כתבת כמו אחת שנורא נורא אכפת לה, זה הכל.

אני גם לא רואה את הבעיה בזה. אם מישהו יכתוב פה פוסט ממש ממש ארוך על כמה גזענות זה נורא, אני אניח שבשלב כלשהו בחייו נפגע מגזענות או שנפגעו ממנה קרובים לו. אי אפשר שלכולנו יהיה אכפת מהכל כל הזמן, ובדרך כלל אנו טורחים להגיב ולהתרעם על הנושאים שחוויה אישית כלשהי גרמה שיהיה אכפת לנו מהם יותר מאשר מנושאים אחרים. אבל מה הבעיה בזה?

זאלו, אני מסכימה עם כל מה שאמרת, אבל האם שמת לב לכך שיצרת מעין בומרנג? נראה לי שהתגובה צריכה הייתה להיות צפויה על ידך. הרי גם אתה התייחסת לנקודות רגישות שברור היה שיגרמו לאלה שדיברת עליהם להגיב באופן בלתי שליו.

טוב, תכננתי לכתוב תשובה ממש, אבל ממש ארוכה, מאלה שמסתכלים עליהן וחושבים "די, נו, היא לא באמת חושבת שאנחנו הולכים לקרוא את כל זה" (באמת, פי ארבעה מזו!) אבל הבשר מוכן אז אני צריכה ללכת. אבל אני אחזור, עם רעיונות רבים נוספים למחקרים פורצי דרך.

תמשיכו בינתיים? <3
liquid blue
לפני 14 שנים • 25 באפר׳ 2010

שאלה

liquid blue • 25 באפר׳ 2010
אפשר לשאול את כבודו המשכיל והמלומד מהי ההגדרה האובייקטיבית שטוען שקיימת ליופי בכלל, וליופי הנשי בפרט, ומאיפה לקח אותו? כל הזמן מתייחס לאיזה פוסט קודם נעלם, שכנראה שאבד בשלל התגובות האוהבות ומלאות הערכה לדברי הטעם הנאים שלו.

אעריך תשובה עניינית (הווה אומר ציטוט + מקורות)
Beta Male
לפני 14 שנים • 25 באפר׳ 2010
Beta Male • 25 באפר׳ 2010
little pet כתב/ה:
רגע לא הבנתי,יש פה גם כוסיות?