שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהמלכה משתינה על העבד

פור גוד
לפני 9 שנים • 27 ביוני 2015
פור גוד • 27 ביוני 2015
שפחון (((:

אם זאת גורילה , אז אני צודק, ויש לנו עסק עם מבנה אירגון חברתי נוראי ממש של שליטה-גברית, היררכי ומדפרס ואל תשאל. אבל אם זה קוף אחר אולי ליידי תמרה צודקת. אני לא מומחה בינלאומי לקופים. היא באמת הפגינה ידע רב באבולוציה
פור גוד
לפני 9 שנים • 28 ביוני 2015
פור גוד • 28 ביוני 2015
כן מל-מל. אבל עברנו את פרעה, נעבור גם את זה (: ואני מזכיר לכול מי שמגלה עניין בשאלות שהשרשור נגע בהן - ושאין לו חפץ בכתיבת תגובות ריב-ומדון מכוערות משתלחות ואישיות או במתן לייקים אליהן - שאין לי שום בעייה עם כך שהוא ימשיך להתנהל, השרשור, ואף מזמין בלב פתוח את כול מי שרוצה להגיב בו לגופו של עניין ( ולא לגופו של אדם ) על הדברים שכתבתי בו ( ואף תימצתי בעמוד הקודם של השרשור, כדי להקל על כולנו את חווית-הקריאה ). וכמו כן אני מזמין בהזדמנות הזאת גם נשים וגברים נוספים שרוצים לשתף ולחלוק על הזווית שלהם לגבי המשמעות הסמלית שיש בעינהם לפעולת ההשתנה - ו"משני צידי השוט", מה שנקרא - ובוודאי מזמין גם את כול מי שרוצה להעלות תמונות ענקיות וקורעות של קופים מכול הסוגים והמינים (:
פור גוד
לפני 9 שנים • 29 ביוני 2015

mating systems‏

פור גוד • 29 ביוני 2015
( * פוג, במיוחד בשבילך לא טרחתי לתרגם אפילו רבע-מילה מאנגלית, וזאת על-מנת להשאיר את כול המילים הדוחות והמסובכות האלו בשפה-האנגלית. הרי מי צריך בכלל צריך לייבא מילים דוחות כאלו לארץ ? גם ככה לא קל פה... .וכמו שכתב בזמנו אסי דיין עליו-השלום, " אין לי ראש למילים ארוכות/ ואתה מין מילה ארוכה שכזאת." (:
https://www.youtube.com/watch?v=tUm3HMDsWg4

אבל זה מתוך מאמר מדעי אולטרה-מתקדם סטייט-אוף-דה-ארט בן-זמננו הדן בשאלה הזאת. )

"At one extreme, gorillas have a polygynous mating system (one male controls
reproductive access to many females) and, at the other, chimpanzees have a promiscuous mating system (females often mate with as many as eight males during a periovulatory period). Thus, sperm competition is weak or absent in gorillas but intense in chimpanzees .Many things are uncertain yet ,but Humans appear to be intermediate, having a largely monogamous mating system with weak sperm competition [45]"

במידה ואתה רוצה את מראה-המקום המלא של הרפרנס והמאמר, אתה מוזמן לפנות אליי בפרטי. אבל רק תדע מראש, פוגי, שאז תהיה גם בחינה בסוף החודש (:
High T

Re: כשהמלכה משתינה על העבד

High T • 29 ביוני 2015
zds כתב/ה:
מענין אותי לדעת לשמוע מה מסמלת עבור המלכה פעולת ההשתנה על העבד

אני לא יודע אם שאלתי את זה
זה לא מדובר על השפרצה?
פור גוד

Re: כשהמלכה משתינה על העבד

פור גוד • 29 ביוני 2015
High T כתב/ה:
zds כתב/ה:
מענין אותי לדעת לשמוע מה מסמלת עבור המלכה פעולת ההשתנה על העבד

אני לא יודע אם שאלתי את זה
זה לא מדובר על השפרצה?

לא-לא היי טי. אל תהיה נאיבי (:
השאלה שהשרשור עוסק בה היא מה מסמלת פעולת ההשתנה, במובן של פיפי. או בלעז - PEE, פעולה שקיבלה בשפתנו-האנושית את המשמעות-הסמלית של ביטול או זלזול ( " אני משתין/ה עלייך" ; או "אני משתינה על דעתך ! " לדוגמא ). ואני מציע לך לקרוא את תגובתו הארוכה הראשונה של המלט בשרשור כדי להבין כיצד אפשר להידלק או ליהנות ממנה ממקום של השפלה. אבל כמובןן שאפשר גם להידלק ממנה בעוד דרכים. זו רק השכיחה ביותר.
המוח-האנושי הוא מכונה מופלאה ומורכבת ביותר. פלא-פלאים ממש !

לגבי "השפרצה"... זו שאלה פתוחה ופרוצה לגמרי, כמובן, שכן הביטוי "אני משפריץ/ה עלייך! " טרם קיבל כול משמעות ברורה ומוסכמת בשפתנו, וקרוב-לודאי שהוא רק מחכה לזה...
ואשר על כן, אם מישהו מעוניין להציע פה בשביל היי טי משמעויות-סמליות אפשריות לביטוי "אני פשוט משפריצה עלייך, יקירי ! " - חיוביות או שליליות - זה יהיה נהדר ולבטח ייסב לו קצת נחת-ועדנה לעת ערב יורד (:
פור גוד
פור גוד • 29 ביוני 2015
נ.ב - באינסטינקט, או בתגובת-רפלקס, נראה לי שהמשמעות-הסמלית שההשפרצה החלה לקבל בינתיים בשפתנו, היא חיובית ( כמעט הפוכה לזו של ההשתנה ), משהו כמו "אתה פשוט מגמיר אותי חומד ! " אני פשוט משפריצה מהגוף ומהנשמה שלך מותק וממה שאתה עושה לי !" "או "אני נוזלת ומשפריצה כולי מהדברים שאתה כותב לי ! " וכיוצ"ב ביטויי-סלנג שכבר אפשר לשמוע בין אוהבים.
ואף לקרוא כמובן בחלק מהבלוגים פה (:
the rain song
the rain song • 29 ביוני 2015
השפרצה היא כינוי לאורגזמה נשית מנקודת G וזאת בגלל שנוזל שדומה לשתן אך איננו שתן והוא חסר ריח "מושפרץ" כשהאורגזמה האלוהית הזאת מגיעה.
לא כל הנשים משפריצות כמו ממטרה כפי שרואים בפורנו, חלקן רק מטפטפות או סתם נוזלות קצת
כמות הנוזל והדרך בה הוא יוצא מהגוף משתנה מאשה לאשה.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 29 ביוני 2015
the rain song כתב/ה:
השפרצה היא כינוי לאורגזמה נשית

כשהייתי בצבא, הביטוי "משפריץ" ובני הדוד שלו "משפריץ ניטים" (אצל כולם) ו"משפריץ ביטים" (אצל ג'ובניקים חנונים) היו תיאור לאושר בעיקר אצל גברים, אני חושב שמאותה הסיבה. וזכור לי גם שהזקנים (יענו, אלו שהיו זקנים ממני בשנתיים) היו צוחקים עלינו על הגרסה הנקייה לביטוי הנכון "משפיך ניטים", שלא משאיר הרבה מקום לשאלות.
פור גוד
לפני 9 שנים • 30 ביוני 2015
פור גוד • 30 ביוני 2015
James Bondage כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
השפרצה היא כינוי לאורגזמה נשית

כשהייתי בצבא, הביטוי "משפריץ" ובני הדוד שלו "משפריץ ניטים" (אצל כולם) ו"משפריץ ביטים" (אצל ג'ובניקים חנונים) היו תיאור לאושר בעיקר אצל גברים, אני חושב שמאותה הסיבה. וזכור לי גם שהזקנים (יענו, אלו שהיו זקנים ממני בשנתיים) היו צוחקים עלינו על הגרסה הנקייה לביטוי הנכון "משפיך ניטים", שלא משאיר הרבה מקום לשאלות.

כן ג'יימס. "משפריץ ניטים"...(: גם אצלנו היו מתבטאים ככה בזמנו. ובחיי שכבר שנים שלא יצא לי לשמוע את הביטוי. הזכרת לי נשכחות ! אני לא חושב שהוא מעולם הצליח להגר בהצלחה אל החברה-האזרחית, אלא נשאר תקוע עמוק בתוך ההוויה של חיי-הצבא. אבל כן, אף הוא מעיד שפעולת ההשפרצה כבר היום יש לה, ועוד תהיה לה אף יותר, משמעות-סמלית חיובית (: