בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איה רפאל?

זאלופון​(שולט)
לפני 16 שנים • 18 באוק׳ 2007
זאלופון​(שולט) • 18 באוק׳ 2007
tebayes כתב/ה:
...
כל אחד מאיתנו נתן אישור לעניין.
נתן הכרה לעניין.

אז למה כולם קמים וצועקים חמס ?

offtopic.gif

זה בכלל קשור יותר לשרשור הזה http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=20905
אבל נורא דגדג לי לומר שעושה לי נעים בעיניים לראות לשם שינוי שמישהו כותב "צועקים חמס" (יענו אכלו לי שתו לי, ככוונת המשורר) ולא "צועקים חמאס" (מכירים את הסיפור על הילד שצעק חמאס חמאס, ובסוף כשהחמאס באמת בא אף אחד לא האמין לו? לא? הייתי מספר, אבל זה פוליטיקה, וחוצמזה גם שמתי שלט אוף טופיק). יישר כח.
huan
huan • 18 באוק׳ 2007
ציטוט: האם מישהו טרח לבדוק מהי דעת הרוב?

ואם דעת הרוב אכן הייתה נאמר מחליטה...שהחוקים כפי שהם כתובים, כך ישארו.

האם גם אז הייתם מפרים את החוקים ביודעין למרות שהם נבחרו בצורה דמוקרטית?

הכותב איננו מבין מה היא דמוקרטיה אלא מתאר סוג של רודנות - רודנות הרוב, שהקשר בינה ובין דמוקרטיה הומניסטית הוא מקרי בהחלט למעט העובדה שבישראל נוטים להתבלבל בין השניים.
אפשר לפתוח שירשור חדש ולהווכח על כך.
dragon fly

Re: סליחה על הבורות אבל

dragon fly • 18 באוק׳ 2007
קטסטרופה כתב/ה:
מי זה רפאל?

אחלה מסעדה רפאל icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Tuff​(שולט)

Re: סליחה על הבורות אבל

Tuff​(שולט) • 18 באוק׳ 2007
קטסטרופה כתב/ה:
מי זה רפאל?

חשבתי שכלובי העיף את רפאל ואת *כל* הניקים הכפולים שלו... icon_confused.gif
אליסון

קצרים בתקשורת ומקטרות שלום

אליסון • 18 באוק׳ 2007
קשה לי לכתוב בשרשור הזה כי בהתחלה לא הבנתי איך השרשור על הסטאלאגים, ששושו פתחה ואני וזאלופון השתתפנו בו, הגיע, בלי שאף אחד התכוון לכך, שרפאל עזב.

אני חושבת שבמקרה האחרון היו אי הבנות וקצרים בתקשורת בין כלובי ורפאל בגלל דיונים קודמים.

כפי שרפאל כתב, השרשורים על יחסי ישראל פלשתין אינם רוב השרשורים באתר ועד ליום העצמאות הבא/ ועידת אנאפוליס ושאר אירועים מכוננים ביחסי ישראל והפלשתינאים אני מקווה שנוכל לגלוש בלי חילוקי הדעות ההם.
זאלופון כתב שכלובי הצליח במעשיו ורוב הקהילה נמצאת באתר שלו ולכן יש משמעות להרחקה.
הבעיה במקרים כאלה שבאופן פומבי קשה להגיע להדברות ולכן אני חושבת שרפאל וכלובי צריכים לדבר האחד עם השני ולראות אם אפשר לפתור את הבעיה.
אני מקווה שבשיחה הם יוכלו למצוא דרך לחזרתו של רפאל, מבלי שכולנו נטפס על עצים גבוהים ולא נדע לרדת מהם.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 18 באוק׳ 2007
huan כתב/ה:
ציטוט: האם מישהו טרח לבדוק מהי דעת הרוב?

ואם דעת הרוב אכן הייתה נאמר מחליטה...שהחוקים כפי שהם כתובים, כך ישארו.

האם גם אז הייתם מפרים את החוקים ביודעין למרות שהם נבחרו בצורה דמוקרטית?

הכותב איננו מבין מה היא דמוקרטיה אלא מתאר סוג של רודנות - רודנות הרוב, שהקשר בינה ובין דמוקרטיה הומניסטית הוא מקרי בהחלט למעט העובדה שבישראל נוטים להתבלבל בין השניים.
אפשר לפתוח שירשור חדש ולהווכח על כך.

בשביל מה ההתנשאות חואן?

נראה שאי אפשר לרצות אותך בשום דרך....ואף אחד לא מבין כלום משום דבר חוץ ממך...

באמת חואן...

שאלה פשוטה ולא צריך לטחון עליה מילים ולא לרקוד מסביבה....כי לפעמים אפשר לענות בפשטות ולא לפתוח עוד פוסט חדש על כל דבר וחוזר חלילה שוב ושוב...
דוקטרינה​(שולט)

שאלה.

דוקטרינה​(שולט) • 18 באוק׳ 2007
שאלה פשוטה: כמה פעמים הועפו אנשים מהכלוב בגלל התבטאויות או דעות שונות ו/או חריגות? אני די הרבה זמן בכלוב ואני לא חושב שכל יום כלובי מעיף אנשים בגלל הדעות שלהם. חברים, אם הוא עשה את זה (מבלי להיכנס לפרטים!!!), אז זה היה מוצדק. דוק.
המלט

Re: שאלה.

המלט • 18 באוק׳ 2007
דוקטרינה כתב/ה:
שאלה פשוטה: כמה פעמים הועפו אנשים מהכלוב בגלל התבטאויות או דעות שונות ו/או חריגות? אני די הרבה זמן בכלוב ואני לא חושב שכל יום כלובי מעיף אנשים בגלל הדעות שלהם. חברים, אם הוא עשה את זה (מבלי להיכנס לפרטים!!!), אז זה היה מוצדק. דוק.

גם ארצות הברית השתמשה בפצצת אטום רק פעמיים. סימן שזה היה מוצדק?
דוקטרינה​(שולט)

המלט.

דוקטרינה​(שולט) • 18 באוק׳ 2007
האם אתה יודע מהו ההבדל בין רטוריקה לבין דמגוגיה?

בדמגוגיה האדם מונחה לכיוון מסויים ואז מוצא את כל הדרכים שיסייעו לו להשיג את המטרה שלו.

ברטוריקה, מציגים גם את הבעד וגם את הנגד.

ומה שאתה עושה זה דמגוגיה. אומנם מאוד מכובדת אבל עדיין דמגוגיה.

אם מנהל האתר לא משתמש בכלי כל כך קטלני בכל פעם - או בלשון אחרת: אם מנהל האתר והבעלים של האתר ויוזם האתר משתמש בנשק יום הדין - זה כי המקרה הצדיק.

דוק.
slu
slu

שאני אבין בבקשה

slu • 18 באוק׳ 2007
דוקטורינה.

כמות הפעמים שהחליט מנהל האתר להעיף אנשים, היא הקריטריון הקובע לצידקתו בעניין?

אגב, האתר מתהדר בתואר "הבית של קהילת הבד"סמ" - האם כבר נבחר המנהיג לקהילה לפני שהגעתי?

והאם לאותו "מנהיג" שבחר בעצמו לנכס לאתר שהקים (כן, כבודו במקומו אבל אין לי עניין לתת לו מחמאות) את הכותרת בעלת היחוס ה.צ.י.ב.ו.ר.י - ק.ה.י.ל.ת.י הזכות לקבוע מי ימנה עם הקהילה או לאו?

slu