לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בואו נדבר על אלימות בכלוב

רפאל
לפני 14 שנים • 25 ביוני 2010

Re: אכן כדבריך , הבנת אותי באופן חלקי...

רפאל • 25 ביוני 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
7. מה לזה ולנשים השמ"ד - ובכן "האהבה" עבור הנשים השמ"ד היא בבחינת זכיה בלוטו, כרטיס פיס שאמור במעשה ניסים של הברון מינכהונזן להניף אותן בבת אחת מביצת החיים הדלוחה שלהן אל פסגות נישגבות של אושר מדומיין. אנו יודעים שזב כזב. פאטה מורגאנה. ככל שמצבו הקיומי של אדם נואש יותר - האמונה בכרטיס הפיס חזקה יותר. - בכתיבה שלי כאן אני מבקש , כמאמרו של מארקס" לראות את החיים ניכוחה.

מה הקשר בין זה לבין מה ששאלתי?

מה ל"זה" ולנשים שמנות הברת היטב. אינספור פעמים. השאלה שלי היתה למה אתה מפוּקס על נשים שמנות, וזו שאלה אחרת. הרי אתה מודה "שמרכזיותה של 'האהבה' בחייהן של נשים היא מהותית למגדר הנשי ואיננה תחומה רק לנשים [שמנות]". כלומר, אתה מודה שהנך מגביל דיון כללי (בנשים בכלל) לדיון פרטי (בנשים שמנות). אבל למהלך הזה, שנראה שרירותי לגמרי, אינך מספק שום הצדקה. ובהעדר הצדקה לעניין זה כל המהלך האינטלקטואלי מאבד את ישורתו ונעשה מניפולציה.

אפשר לחזור על המהלך ה"אינטלקטואלי" שלך אחד-לאחד, ולהחליף "נשים שמנות" ב"נשים עם חצ'קון על האף". או ב"בחורות צעירות שחושבות שהן בוגרות לגילן". או ב"גברים עם זין קטן". כך שבהעדר הצדקה להגבלת הדיון לנשים שמנות בלבד, ההתעסקות האינטנסיבית שלך בהן נעשית לא יותר מאשר אובססיה. וכל המלל האינטלקטואלי יורד למדרגת הסוואה, תפאורה ומניפולציה.

נדמה לי שזו בעצם האשמה שחוזרת ומופנת כלפיך. שאין שום הצדקה להתעסקות האינטנסיבית שלך בנשים שמנות. ושלמעשה, אין לך כל עניין כנה באמת, אלא רצון סאדיסטי לחזור על הטענה "נשים שמנות הן מכוערות" שוב ושוב ושוב. ובשביל לעשות את זה, אתה מחפש למפרע איזו תשתית אינטלקטואלית שבמסגרתה אמנם אפשר יהיה לעשות זאת.

מה שהוא אמיתי אינו פטור אוטומטית מבחינה ערכית ומוסרית. באמת אפשר לעשות שימוש ציני. והעובדה הזאת ידועה לבני האדם כבר זמן רב.  ואפילו בחוק יש שאוסרים דבר אמת אם הוא פוגע בכבוד האדם.

אז למה שוב ושוב נשים שמנות?
אדון בועל בתשוקה

אדון בועל בתשוקה • 25 ביוני 2010
רפאל כתב/ה:
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
7. מה לזה ולנשים השמ"ד - ובכן "האהבה" עבור הנשים השמ"ד היא בבחינת זכיה בלוטו, כרטיס פיס שאמור במעשה ניסים של הברון מינכהונזן להניף אותן בבת אחת מביצת החיים הדלוחה שלהן אל פסגות נישגבות של אושר מדומיין. אנו יודעים שזב כזב. פאטה מורגאנה. ככל שמצבו הקיומי של אדם נואש יותר - האמונה בכרטיס הפיס חזקה יותר. - בכתיבה שלי כאן אני מבקש , כמאמרו של מארקס" לראות את החיים ניכוחה.

מה הקשר בין זה לבין מה ששאלתי?

מה ל"זה" ולנשים שמנות הברת היטב. אינספור פעמים. השאלה שלי היתה למה אתה מפוּקס על נשים שמנות, וזו שאלה אחרת. הרי אתה מודה "שמרכזיותה של 'האהבה' בחייהן של נשים היא מהותית למגדר הנשי ואיננה תחומה רק לנשים [שמנות]". כלומר, אתה מודה שהנך מגביל דיון כללי (בנשים בכלל) לדיון פרטי (בנשים שמנות). אבל למהלך הזה, שנראה שרירותי לגמרי, אינך מספק שום הצדקה. ובהעדר הצדקה לעניין זה כל המהלך האינטלקטואלי מאבד את ישורתו ונעשה מניפולציה.

אפשר לחזור על המהלך ה"אינטלקטואלי" שלך אחד-לאחד, ולהחליף "נשים שמנות" ב"נשים עם חצ'קון על האף". או ב"בחורות צעירות שחושבות שהן בוגרות לגילן". או ב"גברים עם זין קטן". כך שבהעדר הצדקה להגבלת הדיון לנשים שמנות בלבד, ההתעסקות האינטנסיבית שלך בהן נעשית לא יותר מאשר אובססיה. וכל המלל האינטלקטואלי יורד למדרגת הסוואה, תפאורה ומניפולציה.

נדמה לי שזו בעצם האשמה שחוזרת ומופנת כלפיך. שאין שום הצדקה להתעסקות האינטנסיבית שלך בנשים שמנות. ושלמעשה, אין לך כל עניין כנה באמת, אלא רצון סאדיסטי לחזור על הטענה "נשים שמנות הן מכוערות" שוב ושוב ושוב. ובשביל לעשות את זה, אתה מחפש למפרע איזו תשתית אינטלקטואלית שבמסגרתה אמנם אפשר יהיה לעשות זאת.

מה שהוא אמיתי אינו פטור אוטומטית מבחינה ערכית ומוסרית. באמת אפשר לעשות שימוש ציני. והעובדה הזאת ידועה לבני האדם כבר זמן רב.  ואפילו בחוק יש שאוסרים דבר אמת אם הוא פוגע בכבוד האדם.

אז למה שוב ושוב נשים שמנות?

נדמה לי שברור וגלוי לעין למה אני מתעסק באתר בדסמי בנשים השמ"ד - כי הימצאותן של נשים אלו בסצינה הבדסמית בשעור העולה פי כמה על שיעורן באוכלוסיה הכללית היא תופעה קורעת עיניים בכל אירוע חברתי בדסמי או בכל מועדון בדסמי.
מכיוון שאני נגוע בסקרנות אינטלקטואלית ניסיתי למצוא "בכוחותי הדלים" הסבר לתופעה קורעת עיניים זו - כל השאר תמצא בטקסטים שלי.

( בשולי הדברים - נדמה לי שבתגובה האחרונה שלך אתה מנסה לחזור לצחנה החמימה והמוכרת של הקונצנזןס הכללי כאן - שיבושם לך )
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 25 ביוני 2010

פשוט נמאס לי לראות את הדיון המטומטם הזה בעמוד הראשי כל היום כל יום.

אדון בועל בתשוקה, טחנת.

אני בטוחה שאין מישהו מאורע באתר שלא יודע עד היום את האג'נדה שלך.

בוא תתן לי לעזור לך קצת,
אם לא טוב לך במקום מסוים, או שתשנה או שתעזוב.

בינתיים זה דיבורים כמו חול,
שנכנס לכל חור ומצליח לעצבן את כולם.

אבל חלאס, הבנו שאתה לא אוהב שמנות.
טחנת את זה בצורה אובססיבית למדי.
אדון בועל בתשוקה

קודם כל ...

אדון בועל בתשוקה • 25 ביוני 2010
PussyeL כתב/ה:

אדון בועל בתשוקה, טחנת.

בוא תתן לי לעזור לך קצת,

הייתי משנה את שגיאות הכתיב המחרידות הללו. מה זה לכל הרוחות ה"מאורע" הזה ????
הנה עוד כלל שאני קרוב לנסח אותו : דום ראוי שמכבד את עצמו לעולם לא ייגע, אפילו לא במקל ארוך עם מסמר חלוד בקצהו, בסאבית ..הכותבת בשגיאות כתיב...
Lakshmi​(נשלטת)

Re: קודם כל ...

Lakshmi​(נשלטת) • 25 ביוני 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
PussyeL כתב/ה:

אדון בועל בתשוקה, טחנת.

בוא תתן לי לעזור לך קצת,

הנה עוד כלל שאני קרוב לנסח אותו : דום ראוי שמכבד את עצמו לעולם לא ייגע, אפילו לא במקל ארוך עם מסמר חלוד בקצהו, בסאבית ..הכותבת בשגיאות כתיב...

וואי, החזרת לי.. !
בתור בן אדם משכיל (או לפחות כפי שאתה טוען שאתה) הייתי מצפה ממך לטיפת אינטלגנציה ,
כדי לדעת ששגיאות כתיב, לרוב, לא מעידות שום דבר על הבן אדם.
נצא מנק' הנחה שכן, אני מעדיפה לכתוב עם שגיאות כתיב מאשר את הבעיות הנפשיות שאתה לוקה בהן...

ואם כבר במאורע עסקינן..אז התכוונתי למעורה.
עכשיו, שהקטנוניות מאחורינו..תנסה להבין ויותר חשוב, להפנים, את מה שרשמתי..
Homelander​(שולט)

Re: קודם כל ...

Homelander​(שולט) • 25 ביוני 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
PussyeL כתב/ה:

אדון בועל בתשוקה, טחנת.

בוא תתן לי לעזור לך קצת,

בד"כ, אני לא טורח להגיב בדיונים חסרי-טעם בעליל כאלה ונותן לילדה המתוקה פה לעשות את זה בעצמה- כי זה מצחיק אותה, אז למה לא? גם אותי זה מצחיק...
אבל בחיאת ראבק, אל תקבע לאף אדון כללים במי לגעת ובמי לא, כי עזוב את זה שלא מעניינת אותנו דעתך לגבי איזו סאבית ראויה או לא; אלא שמעבר לזה, אתה פשוט נראה כ"כ מגוחך כשאתה עושה את זה ,עד כדי כך, שאני נעלב בשביל כל קהילת הדומים הלאומית.

אולי במקום לשבת מאחורי המסך ולהשקיע את זמנך בהמצאת תיאוריות מטופשות של דום-כורסא, תתחיל להיות מעשי ותפנה את מאמציך (כי זה בטח נורא קשה להמציא חוקים מבריקים שכאלה), כדי להיות אשכרה דום- פרודוקטיבי עם שפחה שאולי אותה, יעניינו כל-מיני כללים מצחיקים שלך. לפחות תעשה מעשה מועיל בתחום ותתן לשפחה (טפשה ככל שתהיה כדי לסבול אותך) את תענוג השליטה.
ולא, לא מעניין אותי שאתה כבר זקן וגרוש, זה לא אומר לי כלום על הניסיון המעשי שלך, אלא רק על זה שמישהי כבר מזמן עזבה אותך (בצדק או שלא)- כך שאם אתה ממש מתעקש להמשיך, אז אל תנסה לשחק על הקלף הזה, זה בזבוז הזמן של כולנו.
רפאל
לפני 14 שנים • 26 ביוני 2010

רפאל • 26 ביוני 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
נדמה לי שברור וגלוי לעין למה אני מתעסק באתר בדסמי בנשים השמ"ד - כי הימצאותן של נשים אלו בסצינה הבדסמית בשעור העולה פי כמה על שיעורן באוכלוסיה הכללית היא תופעה קורעת עיניים בכל אירוע חברתי בדסמי או בכל מועדון בדסמי.
מכיוון שאני נגוע בסקרנות אינטלקטואלית ניסיתי למצוא "בכוחותי הדלים" הסבר לתופעה קורעת עיניים זו - כל השאר תמצא בטקסטים שלי.

אבל זה לא הסבר לתופעה!
(ואני מניח כרגע לדיון במעמדה של ה"תופעה" הזו, ולעוד כמה נקודות תמוהות במשנתך.)

אם "מרכזיותה של 'האהבה' בחייהן של נשים היא מהותית למגדר הנשי ואיננה תחומה רק לנשים [שמנות]" אז אתה מסביר למה נמשכות לכאן (ובעצם לא רק לכאן) נשים בכלל, ולא נשים שמנות בפרט. בשביל להסביר למה שיעור הנשים השמנות גדול כאן כל כך אתה צריך להגיד למה נשים שמנות 'כן', ואילו נשים אחרות (נגיד נשים עם חצ'קון על האף, או כוסיות מבריקות בשיא פריחתן) 'לא'. ואינך עושה זאת.

להבין שאין בדבריך הסבר ל"תופעה" אפשר לראות גם באופן הבא: אם היה זה שיעור הנשים עם חצ'קון על האף שעולה כאן על שיעורן באוכלוסיה הכללית, דבריך היו מסבירים תופעה זו. וגם אם היה זה שיעור הכוסיות המבריקות שבשיא פריחתן שעולה כאן על שיעורן באוכלוסיה הכללית, ה"הסבר" שלך היה ממשיך להסביר.

זו הצורה הלוגית של הטיעון שלך: בני אדם צריכים חמצן. בפרט, נשים שמנות צריכות חמצן. לכן שיעור הנשים השמנות בקהילה עולה על שיעורן באוכלוסיה הכללית.

אני מקווה שאתה רואה את הבעיה. ומבין שהשאלה "למה דווקא נשים שמנות" עומדת בעינה.

אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
( בשולי הדברים - נדמה לי שבתגובה האחרונה שלך אתה מנסה לחזור לצחנה החמימה והמוכרת של הקונצנזןס הכללי כאן - שיבושם לך )

מהטענה שהאמת אינה חזות הכל, ושדברי אמת גם כן כפופים לבחינה ערכית ומוסרית, לא עולה שום צחנה. כמו כן, שדבריך פוגעים בכבודן של הרבה מאוד נשים כאן - זו אמת אובייקטיבית. והשאלה היא אם ישנה הצדקה לפגיעה הזו. כלומר, האם אתה מעלה על הפרק סוגיה חברתית שהיא מספיק חשובה, ובאמת רלוונטית.
מUחדת
לפני 14 שנים • 28 ביוני 2010

Anjelina כתבה:

מUחדת • 28 ביוני 2010
...That our lives werent made public already Mine Dwarf and Pet

הו. לחיים יש דרך מצחיקה להוכיח לך כמה אהבל אתה.
כלובי
כלובי • 28 ביוני 2010
לבקשת המעורבים (חלקם לפחות) הדיון בנושא האישי (שנדמה שאין בו גם עניין ציבורי מי יודע כמה) שהתפתח מכאן הוסר מן השרשור.

אתם כמובן מוזמנים לסקול אותי באבנים ולעזוב את הכלוב במחאה.

המשך יום נפלא

כלובי

icon_smile.gif
walking dead
walking dead • 28 ביוני 2010
כלובי כתב/ה:
לבקשת המעורבים (חלקם לפחות) הדיון בנושא האישי (שנדמה שאין בו גם עניין ציבורי מי יודע כמה) שהתפתח מכאן הוסר מן השרשור.

אתם כמובן מוזמנים לסקול אותי באבנים ולעזוב את הכלוב במחאה.

המשך יום נפלא

כלובי

icon_smile.gif

אל דאגה. איומים באלימות פיזית הם נחלתו של מישהו אחר כאן icon_rolleyes.gif