סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גיקיות.ים וחנוניות.ים בכלוב התפקדו!

Littlepeach
לפני שבועיים • 4 בספט׳ 2024
Littlepeach • 4 בספט׳ 2024
אני יסמין בת 31 גיימרית וחובבת אנימה, אוהבת גם את כל עולם הfemboys.
ובכללי גיקית בכל מה שקשור למדע ובעיקר בעלי חיים 😁
Master Bruce
לפני שבועיים • 4 בספט׳ 2024
Master Bruce • 4 בספט׳ 2024
Mishay כתב/ה:
נהיה בהרצאה של אמאי בחיפה החודש, עוד מישהו הולך?

עוד לא בטוח, אבל יש דיבור בכיוון
LD
LD
לפני שבועיים • 5 בספט׳ 2024
LD • 5 בספט׳ 2024
טוב היי לכולם אני מניח...
לב, בן 26, חנון מלידה כמעט - זה מה שקורה כשאתה לוקח ילד קטן, מלמד אותו לקרוא בגיל גן ומתחיל לתת לו ספרי פנטזיה לילדים... הוא גדל להיות מבוגר שמעולם לא עוזב את הפנטזיה והמד"ב, יכול לנהל שיחות של שעות על נושאים הזויים כמו מקומם הראוי של כלי נשק לא פופולאריים לאורך ההיסטוריה או תרחישים עלילתיים תיאורטיים בקומיקס, צובר אוסף של ידע לא שימושי במיליון ואחד פאנדומים שונים לצד אוסף פיזי של משחקי קופסה שלא מצליחים לצאת מהניילון (לא מדברים על זה... הם יראו שולחן, אני נשבע!) ושיא החנוניות עד כה - הוא מתחיל לשמש GM בקמפיין TTRPG ביקום של הארי פוטר XD
Sirene{John}

Re: אן רייס כותבת הערפדים המושלמת!

Sirene{John} • 5 בספט׳ 2024
קיטיארה כתב/ה:
Sirene כתב/ה:
Purple Phoenix כתב/ה:
StreetCat כתב/ה:
גיקית לייט
לא אובססיות לדברים אבל נהנת מספרי פנטזיה טובים, ערפדים גם הולך (לא. דמדומים זה לא נחשב.) במיוחד אם הם סקסים או פסיכים (תלוי בעשור בו נכתב הספר), הארי פוטר, סנדרסון בעברית כי אני באה להנות מהספר ולא לשבור שיניים, רובין הוב, ועוד כמה נהדרים...
קומקיסמים כבר לא קוראת אבל נהנת מהסרטים.
משחקי קופסא זה תמיד כיף, ויום אחד אעשה משחק d&d פמדומי בדסמי But not today...

בתור ערפדית - מסכימה כל כך לגבי דמדומים!
ביום שתעשי משחק כזה, אני אשמח להצטרף!

תנו לי אן רייס כל יום כל היום 🖤
וכמובן הקלאסיקות.

קראתי את כל הספרים שלה. אפילו את הספר על הערפד אראמאן (שלמרות אהבתי לאנטוניו באנדרס לטעמי הוא שיחק אותו מזעזע בראיון עם הערפד. ואולי אני גם נוטרת לו שהוא לא הסכים להתנשק עם בראד פיט)

ראיתי את התגובה שלך רק עכשיו!
הערפד ארמאן היה הספר הראשון שקראתי מהסדרה (בגיל 13, אולי לא מתאים לגיל אבל 🤷🏻‍♀️), וזה לפני שראיתי את הסרט. התאהבתי בו קשות, והוא גרם לי להמשיך את רוב הסדרה (כשנגמרו לי כל הספרים המתורגמים עברתי לקרוא את הנגישים לי באנגלית ושיפרתי אותה בטירוף - אן רייס שינתה לי את החיים!!). גם אני בסרט הייתי בהבעה הזו: O_o כשראיתי את השחקן שהם בחרו ללהק בשביל ערפד אדמוני בן 17 לנצח, אבל אני מניחה ש-"הוליווד בייבי".
Sirene{John}

Re: המלצה

Sirene{John} • 5 בספט׳ 2024
קיטיארה כתב/ה:
Sirene כתב/ה:
חובבת פאנפיקים, ערפדים, פולקלור, מיתולוגיות, אגדות, ולעיתים סמאט של פיות (תלוי מצב רוח).

יצא לך לקרוא את "court of thorns and roses" זה ספר ראשון בסדרת פיות מעולה?

או את סדרת THE FEVER? גם מצוינת

חחח אכן קראתי, וגם את השני והשלישי! תודה על ההמלצה. את הסדרה השניה לא קראתי, אבל אבדוק אותה!
TheJewishHarpy​(אחרת)
TheJewishHarpy​(אחרת) • 5 בספט׳ 2024
היי, אני מונה. אני בת 24 וגיקית רצינית של סרטים. אני מאוד אוהבת גם משחקי מחשב ומשחקי קופסא (ובמיוחד זהויות סודיות!!) ובכללי דברים שמצריכים קצת חשיבה או שימוש בדמיון והיגיון.

פעם הייתי קוראת יותר, ממש צריכה לחזור לזה. אני לומדת היסטוריה ומאוד אוהבת את הנושא.
אני גם די אוהבת אנימה, אבל לא ראיתי המון. אשמח לשוחח עם כל אחד על כל דבר.
randos
randos • 5 בספט׳ 2024
אוקיי תקראו לי רנדוס, אני חרדי (ממש שחור לבן כן כן) אז נשאר עם כינוי בלבד.
אני בן 25 ואני סטודנט (כבר תואר שני) למדעי המחשב (טוב גיק או לא).
אז תחומי העניין שלי הם ממש רחבים, ברמה כזו שזה מבלבל אותי במה להתמקד מרוב שהכל פשוט מעניין אותי. אבל התחומים שכרגע אני עם אינטראקציה אליהם זה: מחשבים כמובן על כל מה שכרוך בזה (כלומר גם מתמטיקה), אמנות (אישית מצייר), ספרים - קורא המון, פסיכולוגיה, היסטוריה, ביוגרפיות, סרטים, תשחצים (מזמין אתכם לנסות לנצח אותי), פודקאסטים (שומע כל יום שתיים שלוש), התפתחות אישית, שרטוט ופטנטים (כתחביב אני משרטט מוצרים), ובכללי ללמוד כל מה שאפשר ומעניין icon_smile.gif
אני כאן האמת לא כדי לחפש אהבה אבל נהנה מהריגוש שבאתר ומהשיחות (הנהדרות) שלפעמים יוצא מכאן, כמובן שאשמח להכיר ולשוחח (במרחב הוירטואלי כמובן) א.נשים (טוב, למען האמת בעיקר נשים אני מוקף בעודף גברים בחיי).
מוזמנים 😊
שוסי
לפני שבוע • 6 בספט׳ 2024
שוסי • 6 בספט׳ 2024
אני חנונית אולד פאשן.
יש לי תואר שני בפסיכולוגיה בהתמחות חינוכית ואני לומדת ביולוגיה באוניברסיטה הפתוחה בשביל הכיף( זה באמת כיף).
הדייט הכי טוב שהיה לי כלל בתוכו בינג' של שבץ נא.
מאוד אוהבת תשבצים ושמלמדים אותי דברים בתחומים שאני לא מספיק חכמה ללמוד אותם לבד(קרי: מתמטיקה ופיסיקה).
דיונים אינטלקטואלים זה תמיד טרן און.
ואם אתה סבור שבאפי היא לא התכנית הטובה ביותר שנעשתה אי פעם,אתה כנראה לא מספיק חכם בשביל לשוחח איתי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי ספט' 06, 2024 9:55 am, סך-הכל נערך פעם אחת
שוסי
לפני שבוע • 6 בספט׳ 2024
שוסי • 6 בספט׳ 2024
randos כתב/ה:
אז תחומי העניין שלי הם ממש רחבים, ברמה כזו שזה מבלבל אותי במה להתמקד מרוב שהכל פשוט מעניין אותי. אבל התחומים שכרגע אני עם אינטראקציה אליהם זה: מחשבים כמובן על כל מה שכרוך בזה (כלומר גם מתמטיקה), אמנות (אישית מצייר), ספרים - קורא המון, פסיכולוגיה, היסטוריה, ביוגרפיות, סרטים, תשחצים (מזמין אתכם לנסות לנצח אותי), פודקאסטים (שומע כל יום שתיים שלוש), התפתחות אישית, שרטוט ופטנטים (כתחביב אני משרטט מוצרים), ובכללי ללמוד כל מה שאפשר ומעניין icon_smile.gif
אני כאן האמת לא כדי לחפש אהבה אבל נהנה מהריגוש שבאתר ומהשיחות (הנהדרות) שלפעמים יוצא מכאן, כמובן שאשמח להכיר ולשוחח (במרחב הוירטואלי כמובן) א.נשים (טוב, למען האמת בעיקר נשים אני מוקף בעודף גברים בחיי).
מוזמנים 😊

תמיד סיקרן אותי לדעת איך מדע ( אבולוציה וכו) מסתדר עם דת
Mishay​(מתחלף){זוג}
לפני שבוע • 6 בספט׳ 2024
Mishay​(מתחלף){זוג} • 6 בספט׳ 2024
שוסי כתב/ה:
randos כתב/ה:
מוזמנים 😊

תמיד סיקרן אותי לדעת איך מדע ( אבולוציה וכו) מסתדר עם דת

יש הרבה גישות, אחת מהם זה שבגלל ההבנה החסרה שלנו בפיזיקה/העולם ככלל, אנחנו לא באמת מבינים מה סיפרו לנו על בריאת העולם.
למשל שהפרקים הראשונים בבראשית זה המפץ הגדול.
בנוסף יש דברים כמו זה שלשטוף ידיים אחריי שירותים והפרדה בין בשר לחלב הוכך כמועיל לבריאות.
(לא יודעים הכל, זה רק חלק)