אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברווז עיתונאי במחוזות ה-BDSM

slu
slu
לפני 18 שנים • 11 בינו׳ 2006

עובדות!!!!!

slu • 11 בינו׳ 2006
הכחשת שואה זו הגדרה קיצונית. כך גם אונס קטינות ואין זה משנה אם מדובר בבת 17.5 או 16 חוק הוא חוק ואיזשהו קו גבול חייב להיות!

אשר לעובדות.

1 אני slu ואני הייתי עם טי וי מעל לשנה, הוא עדיין ידידי הטוב ביותר ואם נדבר על איום או סכנה הרי שהיו לו אינספור הזדמנויות. עיזבו, האדם אינו כזה. וזו לא שמועה זו עובדה!
דעתי כאן היא הקובעת היות ואני מכירה אותו באופן אישי ואמיתי נקודה!
כל דעה אחרת הרי היא קישקוש מטופש ומעידה כך על בעל הדעה עצמו יותר מכל דבר אחר.

2 לארוע חברתי מסויים בשנה שעברה הגיעה בחורה(ילדה!), חלק מהמשתתפים ברכו אותה על שחגגה לא מזמן יום הולדת 18... אותה נערה ע"פ דבריה היא עצמה(!) הייתה שפחתו של אור מזה כחצי שנה לפחות.

3 קיים שירשור באחד מאתרי הבדס"מ היותר מוכרים בארץ בו ניק המתקרא והמזהה עצמו כמאסטר אור, כותב כי אכן הייתה לו שיפחה בת 16 (מוכנה למסור את שם האתר לכל המבקש).
כמובן יתכן שמדובר במאסטר אור אחר או שפרצו לניק שלו - בלה בלה בלה לדעתי.

לא אתחיל להתווכח בשאלה מתי נער או נערה מוכנים או בשלים למין בדסמ או כל דבר אחר. מה שברור זה שהעניין מוגדר בחוק כאונס! ולא משנה גם אם שני הצדדים הסכימו.
ולאלו המקטרגים על החוק, יזכר נא כל אחד מכם בעצמו בגילאים האלה....

ואפרופו עניין השואה, יש משפט כזה ש"כל המציל נפש...כאילו הציל עולם ומלואו".
וכל ההורס?

אגב אלונה, אין זה ממנהגי לרדת לעלבונות אישיים אבל הרגזת אותי עם הערת הדיסלקט שלך.
הרשי לי לומר לך כי דרך כתיבתך, השימוש במילים והחזרות, מעידות על דלות חומר רצינית.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

עוד כמה שאלות - אולי הפעם תהיה להן תשובה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 11 בינו׳ 2006
icon_question.gif האם סאבית במסדר האור מסוגלת לומר לא לאדון האור?

icon_question.gif האם במצב שבו אדם מסוים מוצג כמורה רוחני, כמטפל, כמרפא היא לא תפעיל צנזורה עצמית ותימנע מלבקש לעצור סשן - כי הרי היא מתנגדת לטיפול של אדם שאמור לפעול לטובתה?

אשמח גם לקבל תשובות על השאלות הקודמות שלי...
גלתיאה
גלתיאה • 11 בינו׳ 2006
עוגי- לא כתבתי שזה לא משנה מי שזה עזר לך להחליט העיקר שכתבת? לא כתבתי שתבורכו? והתכוונתי באמת לכך שתבורכו. רק חבל שלא הבנת מה ניסיתי להגיד לך.
ועוגי- את לא כתבת כאן בכלוב את מה שהודבק באלפוני. את כתבת על מה שקרה בניק האחר שלך.
אבל מה שנכתב באלפוני היה מבחינתך מול הכלוב תקדימי.
אם כתבת אותו הדבר כאן בכלוב אני אשמח אם תביאי לינק.

- לגבי מסור אני רוצה להוסיף עוד דבר שאיש הזה כיום פועל תחת הכינוי ניטשה
או יותר נכון Nitche (שולט)

בזמנו האיש פעל תחת הכינויים ז'אק וגור מאסטר.
לאחר שהוא התחיל לאיים על סאביות, הוא קבל מכמה דומים אזהרה שאם הוא ישאר בסביבה הוא פשוט יחטוף מכות. האיש נעלם לתקופה וחזר כשהוא בונה לעצמו תשתית חדשה בניקים
DRAGON אדון מסור, המסכה, ו- NItche

האיש הזה מבני ברק. מרקע חרדי מנהל מערכות יחסים עם סאביות, וברגע שהן אומרות לא כשהוא יוצר עליהן לחץ, הוא מתחיל במסכת איומים, סחיטות, מתקשר לביתן, שולח פאקסים למקום עבודתן עם התאור של הפנטזיות שלהן.
לעיתים הוא סתם אוסף חומר אינטימי נגד אנשים כשהוא דואג להגיע לכל סכסוך, כדי שזה ישרת אותו בבוא היום. הוא גם נוהג לנסות לברר חומר אישי על אנשים דרך אנשים אחרים.

האיש נוהג להציג את עצמו כתומך וקשוב לא כדי לקבל תמורה, כשבעצם בפועל כל המטרה שלו
היא להגיע למידע אישי ואינטימי לגבי אנשים.

האיש הזה נכנס כאן לאתר ועשה אאוטינג לבעל האתר בכול הפורומים. לאחר שהוא נזרק ממנו.
ונחסם בכל הכינויים שלו.

האיש משתמש באיסיקיו בניק שהוא הגיב כאן: Masur

מאחר והוא לא הגיב כאן אלא שלח לי הבוקר הודעה מהאסיקיו שלו מהניק Masur
שהוא רק עכשיו ראה את מה שכתבתי ואני חיריה קטנה. ( שמונה ארבעים ושתים בבוקר )

מסור\דרגון וכו' אם תתן לי הזדמנות אני יכולה להראות לך מה זה חיריה גדולה icon_twisted.gif

אתה אחד האנשים שגרמו הכי הרבה נזק לסאביות במשך חמש שנים שאתה מסתובב כאן.
אתה ואישתך עם הטירוף של לסחוט אנשים כדי לגרום להם לעזוב את עולם הבדסמ.
אתה פועל באופן מתוחכם כשאתה מציג את עצמך כדום, מתחבר אל סאביות, שואב מידע על אנשים דרכן, ושואב מידע עליהן. וכל זה במטרה לסחוט לגרום לאנשים לפחד ממך ולהעלם מהשטח. להעלם מעולם הבדסמ. עם חלקן נפגשת וערכת סשנים, כשאתה כדום גם מנצל אותן מינית, גם שואב מידע עליהן יותר ויותר אינטימי, וגם משתמש בהן כדי לקבל מידע על אנשים אחרים בקהילה.

כרגע עומדות בפניו שתי אפשריות: או להעלם ולחזור בתקופה יותר מאוחרת כשהוא יבנה לעצמו
תשתית חדשה, או שהוא ימשיך לפעול כ Mitche ולטעון שאני מספרת שקרים.
רק תזכירו לו שהוא לא הגיב כאן, ותשאלו אותו מה הוא מתכוון לעשות לגבי זה.

ואם הוא יעלם ויחזור- תזכרו שמדובר באדם בן חמישים מבני ברק בעל זקן ( אל תשכחו שהוא אדם דתי חרדי והוא לא יעז להתגלח ) צריך גם לשים לב שהוא מנסה להוציא מידע על אנשים אחרים בקהילה.

ועל זה רק הוסיף- שהחיינו והגענו לזמן הזה, אמן.
גלתיאה
גלתיאה • 11 בינו׳ 2006
למה למחוק? לא קבלתם הזדמנות לכתוב כאן על הגרסה המאוחרת והמתוקנת שלכם למה שאירע?
למה שהקהילה לא תקרא ותחליט? פתאום אתם רוצים למחוק? אם אני הייתי כותבת משהו שהוא האמת שלי- הדבר האחרון שהייתי מבקשת זה למחוק.
מאיה​(נשלטת)

Re: עוד כמה שאלות - אולי הפעם תהיה להן תשובה

מאיה​(נשלטת) • 11 בינו׳ 2006
Dan_Kap כתב/ה:
icon_question.gif האם סאבית במסדר האור מסוגלת לומר לא לאדון האור?

icon_question.gif האם במצב שבו אדם מסוים מוצג כמורה רוחני, כמטפל, כמרפא היא לא תפעיל צנזורה עצמית ותימנע מלבקש לעצור סשן - כי הרי היא מתנגדת לטיפול של אדם שאמור לפעול לטובתה?

אשמח גם לקבל תשובות על השאלות הקודמות שלי...

דאן קאפ
1. אני מסוגלת להגיד לא , נו באמת.... אתה הולך רחוק מדי.
2. אתה כנראה מאוד מאוד לא מרוכז , אבל אתה עדיין ממשיך לדבר על מאסטר אור כאל מטפל , הבאתי כאן הוכחות ואם תרצה תשאל אותו אישית ואל תחפש פרשנויות מלפני שנתיים. אז או שאתה תהפוך אותו למטפל מוסמך או שתתחיל להתרכז. כי לי נראה שבאת כאן להקיא את מה שיש לך בראש ולא באמת לנהל דיון ולשאול שאלות.

3. אילו שאלות קודמות , מרוב מלל לא הצלחתי להבין אף שאלה , ואולי זה כי אתה לא באמת שואל , אתה קובע ורוצה שיפריחו אותך וכאשר יגידו לך אחרת (קח דוגמא מאסטר אור כמטפל) אתה לא מקבל את התשובה וממשיך בשלך.

יתרה מכך , אתה מוזמן אלי לפרטי , למסנג'ר ואפילו לפגישת קפה. בוא תכיר אותי באמת ותשאל אותי באמת ותנהל דיון פנים מול פנים. ואם יהיו שם דברים לא לעניין בפגישה הזאת , תסמוך עלי אני יודעת להגיד לא icon_wink.gif

טיוי , מאז שקראת לי זונה רוסיה מסריחה שמזדיינת עם מאסטר אור , מלוכלכת שלא שווה אפילו מילה וכל זה אחרי שהיינו קרובים , פתאום הפכת פנים. אמרת שאתה לא מתפלא כי אני רוסיה וכולנו מסריחות , לכן אתה לא מתפלא שאני עם אור. מאז לא מקשיבה לאף מילה שלך , לא שווה התייחסות , כי לכל דבר יש דרך ארץ. ואדם שמסוגל לדבר ככה לא שווה אפילו יריקה. אבל לא משנה , תמשיך לבנות לך מיליציות של כוח ולהסתתר מאחורי קללות של ילד בתיכון.

ועכשיו משהו לכולם....אני לא מקטרת כי במצב הזה בחרתי , אבל יש לי שאלה אליכם...אתם חושבים שאנחנו כאן רק ניקים? בנות שרוטות שמנהלות איתכם דיאלוג תרבותי כבר 8 עמודים , עונות על השאלות , חושפות את עצמן , עומדות למבחן. האם אתם חושבים לפני שאתם שולחים הודעה לכלוב שיש גם מי שקורא או שאתם רק גאים בצירופי מילים ו'חוכמות' שהעלתם. אז אני כאן להזכיר , אנחנו בנות אדם עם רגשות. עם בחירות שאולי אתם לא מכבדים , אבל זה עדיין לא סיבה להתייחס אלינו כאל נמלים שדורכים עליהן ללא כאב.

מעבר לזה , גם אני וגם ה'קורבן' - אש הציעה לכם יותר מזה , להיפגש , לדבר. פנים מול פנים בלי שמעוותים מילים בלי שלוקחים חצי משפט ומייחסים אותו למשפט אחר , בלי שלוקחים ציטוטים מלפני כמה שנים ומתייחסים כאילו הם תקפים להיום. אנשים הלוווווו , כולנו בני אדם. תפסיקו לרמוס , את הכל אפשר לנהל בתרבות. כולכם חזקים מאחורי המילים ופורום , אני רוצה לראות את כולכם פנים מול פנים. אני באמת רוצה.

אש , אני יודעת שהתרגשת ממה שפירסמת , ואני יכולה רק להעריץ אותך לשים את עצמך ככה על המוקד. אבל כנראה יש כאן המון אנשים שהפחדת אותם עם האומץ שלך והם לא מתייחסים אלייך כי אין להם מה לומר מול רגש , מול עובדות , מול האדם עצמו. לא רגילים כאן לזה. איזה מזל שהכרתי אותך ולנצח תהיי האחות הלוהטת שלי.
Darkness of Human​(שולט)
Darkness of Human​(שולט) • 11 בינו׳ 2006
גם כשמנסים לשמור על תרבות דיון ושיחה לא תמיד זה אפשרי

בעיקר כשיש כאן חלאות אדם שאין להם בושה

להשתמש בזכר של השואה וב 6 מליון שנרצחו ע"י בלתי אנושיים

טיוי אתה פשוט יצור נאלח ומגעיל אם אתה משווה יהודי

לאותם אלו שרצחו יהודים .

תפנים משפט שאמר פעם סיני זקן וחכם :

" אם אין לך משהו חכם להגיד עדיף שתשתוק "

תחזור למחילה שזחלת ממנה החוצה עלוב נפש שכמוך

ולא , אין כוונה למחוק את השרשור הזה , "אנחנו" מאוד מעוניינים שהוא ישאר ,

אין בעייה להתמודד עם כל הערה ולענות לה בצורה תרבותית

אבל ראוי מאוד לשים לב לרמת התגובות כאן , יש גבול וכאן הוא נעבר !
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 11 בינו׳ 2006
אולי נראה כהצתה מאוחרת אך אני כאן כבר כמה ימים...אני צוחקת כרגיל והכל כרגיל , אבל בפנים נהיה לי כל כך חרא מכמה סיבות...חלק אישיות הקשורות למצב (נא לכבד ולא לחטט ) וחלק אשתף כי אתמול פשוט רציתי להיכנס בכווולם אבל אמרתי לעצמי הלווו להרגיע
תאמינו לי שהקופסא של המחשב ממש לא עושה לי את זה בחיים לא ניסיתי לייפות תגובה שלי או סיטואציה או להתחסד אני אגיב מה שבא לי למה כל אחד מכם אחרי שיישב ליד הקופסא הזאת ילך לשבת ליד קופסא אחרת (טלויזיה וכאלה ) ואני זו שרואה את אחותי בוכה .
שני נושאים העלו לי השבוע את רמת הגועל עד לקטע של קצת להקיא...
1. חיטוטים בלתי פוסקים במוחו של ראש ממשלתנו שיהיה בריא ( החלמה מלאה אמן ) וניתוח של כל וריד בראשו כאילו גילו משהו חדש ומבריק בעניין אירוע מוחי כשלמעשה לא גילו כלום חוץ מעוד נושא ללעוס .אנשים עדיין ממשיכים למות מאירוע מוחי ,אני אבדוק אחר כך בסטטיסטיקה ואיידע אתכם. כמובן שכולנו רוצים לדעת מה קורה איתו ודואגים לשלומו אבל לא עד כדי להפוך כל תא בגופו לאבסורד תקשורתי בלי לתת טיפת פרטיות וכבוד למצב מאד לא אופטימי .

2. חיטוטים לאורך של שמונה עמודים כשחלק רב מהם מתבצע "בתחתונים" של אחותי ,הבייבי שלי ,שראיתי והכרתי אותה לראשונה ככה שוכבת לה בחיתולים עושה פרצופים מצחיקים . היא היתה כל כך מאושרת אז וכל פעם שבכתה הרגשתי חרא. גם היום אני מרגישה חרא כשהיא בוכה. אני אומרת פאק כמה החיים שלה היו קלים אז ולמה היא בכלל צריכה לעבור משהו קשה היום , למה ,מה מגיע לה , מה היא עשתה רע למישהו ,הייצור הטוב לב הזה שהפעמים המעטות שהיא עצבנית זה רק כשהיא קמה מוקדם בבוקר מהשעון מעורר. תאמינו לי ,החיים שלנו לא תמיד דבש וממש אין צורך להוסיף עליהם עוד חיטוטים . ממש אין צורך לנסות "לעזור" במשהו שאין לכם שמץ של מושג. אם ממש מטרידה אתכם האמת ,דברו איתנו .אם ממש מטריד אתכם הנושא עצמו ,דברו לגופו של נושא כמו שאתם רואים אותו וכמובן נשתדל להגיב בסבלנות (או שלא להגיב ) . הסבלנות שלנו לקהילה הזו לא מתפקעת כבר במשך שלוש שנים ,כי אנחנו גם אנשים ,שאוהבים אנשים ,שאוהבים לכתוב ,בעיקר אוהבים לעשות חיים . הרבה לינץ' עשו בתקופה "הניאנדרטאלית" ההיא וכמעט הפכו את החיים לסיוט ,כמו עוד הרבה אנשים פה שעשו להם את זה. זה התחיל מהקטע שהייתי השיפחה היחידה שרצתה להופיע במועדון (סתם כי התחשק לי ) אחר כך מהקטע שעשו לי ברנדינג (שאז עוד אף אחד לא עשה ,מיותר לציין שלאחר הלינץ' ה"תקשורתי" פנו אלינו האנשים לברך ,להתפעל ולשאול איך עושים קטע חזק שכזה ,שזו צביעות כשלעצמה) ,עבר לקטע של האם משקה אלכוהולי בזמן סשן זה רצח (לא ראיתי אף אחד באף פליי פרטי שאינו שותה משקה המ..מעניין..ונ.ב. לא ,זה לא רצח ,זה סבבה לגמרי . לנהוג שיכורים זה כן רצח) .כל הדיונים האלה גלשו עד לרמות אבסורד בלתי חוקיות בעליל .
דוגרי חבר'ה , אתם מחטטים לאנשים לפעמים במיטה בצורה מגעילה עד להקיא , תפסיקו עם זה ותשיגו חיים (להזכירכם ,כל זמן שאתם פה מול הקופסא משקיעים בכתיבה דמגוגית ייתרה ,אתם לא עושים משהו אחר...אז חבל (: ) . יש עוד הרבה נושאים שנויים במחלוקת בחיים ,כמו גם בקהילה הזו . בגלל זה אני ממש לא דנה בהם (אלא אם כן בא לכם ,אפשר, יללה ,מהתחלה (: ) אלא אני רק רוצה שתעזבו בשקט אנשים שממש לא עשו לכם רע כמו אחותי .
אני כן יודעת מה היה שם (בניגוד להרבה מכם ,את האמת אני יודעת ) , אני כן יודעת מה אני בעד ומה נגד , עם שום דבר לא היה לנו קל, הכל עברנו בשלום גם את הריבים ביננו לבין עצמנו ,הכל ניסינו ולא אספר לכם ,יודעים למה ?
כי לא בא לי.
אחרי כל כך הרבה מגילות אסתר ,הסברים ,שיחות טלפון ,אנשים פשוט לא קולטים ,אני משתגעת מכם ,מהחוסר טאקט ,מהחוסר הבנה ורגישות ,מהחיטוט הגועלי ,מהשקרים הבלתי פוסקים ,מהצביעות ,מהחיוכים בפנים וליכלוכים מאחוריי הגב ,מדובר באנשים ורגשות , בחיים פרטיים של אנשים . במשך כל השנים היינו שם אחת בשביל השנייה , עד הסוף ,לא משנה בכל דבר ,גם ההכי קשה שיהיה . היא בחיים לא תהיה מיסקנה ,אומללה , חסרת ביטחון ,היא לא -כי אני איתה כל הזמן ועד הסוף , יותר ממה שאתם איי פעם תוכלו לתאר או "לכתוב" כאן וכן אני מאחוריה . אם היא תחליט להתחתן עם דינוזאור ולהביא לעולם דינוזאורים קטנים אני בהתחלה אוריד לה סטירה זפתא מה זה זפתא, אבל אם אראה שכך טוב לה אני מאחוריה ,ואשמח לעשות בייביסיטר לילדיה הדינוזאורים ,בגללה ,לא בגלל אף אחד אחר.
אני רק יודעת לגבי אחותי ,אולי הייתי רוצה אחרת אך ככה טוב לה, ככה היא רוצה , זה לא ישתנה עד שהיא תחליט אחרת , אני לא אתן שהיא תיפגע יותר, לא מכם ולא מאף אחד אחר, היא לא צריכה לשבת פה מול המחשב בוכה ומתוסכלת בגלל ההודעות החטטניות האלה, היא בחורה יפה ,נבונה ,רגישה , מוצלחת ומה שהיא רוצה זה מה שיהיה . מה שאתם מדברים אנחנו כבר שכחנו אז...אנא תנו לה לשכוח מכל זה ולקום עם חיוך שוב .
תדונו בנושאים כמה שאתם רוצים מצידי גם על מאתיים עמודים , אבל אל תשחקו בחיי אנשים ואל תדחפו את האף לחיים פרטיים שמסווה של "לעזור" כי דוגרי ממש אין לכם מושג על מה אתם מדברים . אתם גם לא מנסים לעזור ,עובדה שלאורך שלוש שנים כמעט ולא היה אדם מכם שיצר איתנו קשר אמיתי ,או איכפתי ,בטאקט , אפילו בהודעה פרטית שלא נדבר על טלפון . אז אנא מכם . כך לא מתנהגים אנשים שמשהו מטריד אותם ורוצים לעזור. כך מתנהגים אנשים שרק רוצים לרשום משהו חכם או לשפוך כעסים שלהם עצמם על חשבון מישהו אחר . רמז, אדם הרוצה לעזור במשהו בדרך כלל לא רושם הודעה פומבית על גבי פורום המביישת את כולם ואותו עצמו .
תודה על שיתוף הפעולה
המשך ערב נעים לכולם .
infinite​(נשלטת)
אולי נראה כהצתה מאוחרת אך אני כאן כבר כמה ימים...אני צוחקת כרגיל והכל כרגיל , אבל בפנים נהיה לי כל כך חרא מכמה סיבות...חלק אישיות הקשורות למצב (נא לכבד ולא לחטט ) וחלק אשתף כי אתמול פשוט רציתי להיכנס בכווולם אבל אמרתי לעצמי הלווו להרגיע
תאמינו לי שהקופסא של המחשב ממש לא עושה לי את זה בחיים לא ניסיתי לייפות תגובה שלי או סיטואציה או להתחסד אני אגיב מה שבא לי למה כל אחד מכם אחרי שיישב ליד הקופסא הזאת ילך לשבת ליד קופסא אחרת (טלויזיה וכאלה ) ואני זו שרואה את אחותי בוכה .
1. חיטוטים בלתי פוסקים במוחו של ראש ממשלתנו שיהיה בריא ( החלמה מלאה אמן ) וניתוח של כל וריד בראשו כאילו גילו משהו חדש ומבריק בעניין אירוע מוחי כשלמעשה לא גילו כלום חוץ מעוד נושא ללעוס .אנשים עדיין ממשיכים למות מאירוע מוחי ,אני אבדוק אחר כך בסטטיסטיקה ואיידע אתכם. כמובן שכולנו רוצים לדעת מה קורה איתו ודואגים לשלומו אבל לא עד כדי להפוך כל תא בגופו לאבסורד תקשורתי בלי לתת טיפת פרטיות וכבוד למצב מאד לא אופטימי .

2. חיטוטים לאורך של שמונה עמודים כשחלק רב מהם מתבצע "בתחתונים" של אחותי ,הבייבי שלי ,שראיתי והכרתי אותה לראשונה ככה שוכבת לה בחיתולים עושה פרצופים מצחיקים . היא היתה כל כך מאושרת אז וכל פעם שבכתה הרגשתי חרא. גם היום אני מרגישה חרא כשהיא בוכה. אני אומרת פאק כמה החיים שלה היו קלים אז ולמה היא בכלל צריכה לעבור משהו קשה היום , למה ,מה מגיע לה , מה היא עשתה רע למישהו ,הייצור הטוב לב הזה שהפעמים המעטות שהיא עצבנית זה רק כשהיא קמה מוקדם בבוקר מהשעון מעורר. תאמינו לי ,החיים שלנו לא תמיד דבש וממש אין צורך להוסיף עליהם עוד חיטוטים . ממש אין צורך לנסות "לעזור" במשהו שאין לכם שמץ של מושג. אם ממש מטרידה אתכם האמת ,דברו איתנו .אם ממש מטריד אתכם הנושא עצמו ,דברו לגופו של נושא כמו שאתם רואים אותו וכמובן נשתדל להגיב בסבלנות (או שלא להגיב ) . הסבלנות שלנו לקהילה הזו לא מתפקעת כבר במשך שלוש שנים ,כי אנחנו גם אנשים ,שאוהבים אנשים ,שאוהבים לכתוב ,בעיקר אוהבים לעשות חיים . הרבה לינץ' עשו בתקופה "הניאנדרטאלית" ההיא וכמעט הפכו את החיים לסיוט ,כמו עוד הרבה אנשים פה שעשו להם את זה. זה התחיל מהקטע שהייתי השיפחה היחידה שרצתה להופיע במועדון (סתם כי התחשק לי ) אחר כך מהקטע שעשו לי ברנדינג (שאז עוד אף אחד לא עשה ,מיותר לציין שלאחר הלינץ' ה"תקשורתי" פנו אלינו האנשים לברך ,להתפעל ולשאול איך עושים קטע חזק שכזה ,שזו צביעות כשלעצמה) ,עבר לקטע של האם משקה אלכוהולי בזמן סשן זה רצח (לא ראיתי אף אחד באף פליי פרטי שאינו שותה משקה המ..מעניין..ונ.ב. לא ,זה לא רצח ,זה סבבה לגמרי . לנהוג שיכורים זה כן רצח) .כל הדיונים האלה גלשו עד לרמות אבסורד בלתי חוקיות בעליל .
דוגרי חבר'ה , אתם מחטטים לאנשים לפעמים במיטה בצורה מגעילה עד להקיא , תפסיקו עם זה ותשיגו חיים (להזכירכם ,כל זמן שאתם פה מול הקופסא משקיעים בכתיבה דמגוגית ייתרה ,אתם לא עושים משהו אחר...אז חבל (: ) . יש עוד הרבה נושאים שנויים במחלוקת בחיים ,כמו גם בקהילה הזו . בגלל זה אני ממש לא דנה בהם (אלא אם כן בא לכם ,אפשר, יללה ,מהתחלה (: ) אלא אני רק רוצה שתעזבו בשקט אנשים שממש לא עשו לכם רע כמו אחותי .
אני כן יודעת מה היה שם (בניגוד להרבה מכם ,את האמת אני יודעת ) , אני כן יודעת מה אני בעד ומה נגד , עם שום דבר לא היה לנו קל, הכל עברנו בשלום גם את הריבים ביננו לבין עצמנו ,הכל ניסינו ולא אספר לכם ,יודעים למה ?
כי לא בא לי.
אחרי כל כך הרבה מגילות אסתר ,הסברים ,שיחות טלפון ,אנשים פשוט לא קולטים ,אני משתגעת מכם ,מהחוסר טאקט ,מהחוסר הבנה ורגישות ,מהחיטוט הגועלי ,מהשקרים הבלתי פוסקים ,מהצביעות ,מהחיוכים בפנים וליכלוכים מאחוריי הגב ,מדובר באנשים ורגשות , בחיים פרטיים של אנשים . במשך כל השנים היינו שם אחת בשביל השנייה , עד הסוף ,לא משנה בכל דבר ,גם ההכי קשה שיהיה . היא בחיים לא תהיה מיסקנה ,אומללה , חסרת ביטחון ,היא לא -כי אני איתה כל הזמן ועד הסוף , יותר ממה שאתם איי פעם תוכלו לתאר או "לכתוב" כאן וכן אני מאחוריה . אם היא תחליט להתחתן עם דינוזאור ולהביא לעולם דינוזאורים קטנים אני בהתחלה אוריד לה סטירה זפתא מה זה זפתא, אבל אם אראה שכך טוב לה אני מאחוריה ,ואשמח לעשות בייביסיטר לילדיה הדינוזאורים ,בגללה ,לא בגלל אף אחד אחר.
אני רק יודעת לגבי אחותי ,אולי הייתי רוצה אחרת אך ככה טוב לה, ככה היא רוצה , זה לא ישתנה עד שהיא תחליט אחרת , אני לא אתן שהיא תיפגע יותר, לא מכם ולא מאף אחד אחר, היא לא צריכה לשבת פה מול המחשב בוכה ומתוסכלת בגלל ההודעות החטטניות האלה, היא בחורה יפה ,נבונה ,רגישה , מוצלחת ומה שהיא רוצה זה מה שיהיה . מה שאתם מדברים אנחנו כבר שכחנו אז...אנא תנו לה לשכוח מכל זה ולקום עם חיוך שוב .
תדונו בנושאים כמה שאתם רוצים מצידי גם על מאתיים עמודים , אבל אל תשחקו בחיי אנשים ואל תדחפו את האף לחיים פרטיים שמסווה של "לעזור" כי דוגרי ממש אין לכם מושג על מה אתם מדברים . אתם גם לא מנסים לעזור ,עובדה שלאורך שלוש שנים כמעט ולא היה אדם מכם שיצר איתנו קשר אמיתי ,או איכפתי ,בטאקט , אפילו בהודעה פרטית שלא נדבר על טלפון . אז אנא מכם . כך לא מתנהגים אנשים שמשהו מטריד אותם ורוצים לעזור. כך מתנהגים אנשים שרק רוצים לרשום משהו חכם או לשפוך כעסים שלהם עצמם על חשבון מישהו אחר . רמז, אדם הרוצה לעזור במשהו בדרך כלל לא רושם הודעה פומבית על גבי פורום המביישת את כולם ואותו עצמו .
תודה על שיתוף הפעולה
המשך ערב נעים לכולם .
infinite​(נשלטת)

כי לא בא לי.
תודה על שיתוף הפעולה
המשך ערב נעים לכולם .
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

שינוי נוסח קלים

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 11 בינו׳ 2006
מאיה, זה שצטטתם מדבריו של אדון האור
ציטוט:
בדס"מ אינו כלי טיפולי בעיני.
אך בדס"מ יכול להיות כלי עזר לחלק מהאנשים לטפל בעצמם.
...
רוב האנשים שהכרתי פה באים ממקום של פגיעה נפשית שמוחם מצא דרך לקבל אותו (שוב במחיר כבד) ... אדם כזה נמשך לבדס"מ מתוך צורך לחוות התרגשות במסגרת סשן/קשר בדס"מ, סשנים כשלעצמם אינם כלי טיפולי בפני עצמו אך הם גורמים לרגשות שנקברו לפני שנים רבות תוך שימוש בשכלתנות להשתחרר במהלכו, עם הזמן נוצר מצב בו אדם שכלתני נמצא במצב של השתחררות להתרגשות, ההתרגשות כמובן עוברת מספר שעות/ימים לאחר הסשן אך זיכרון החוויה נשאר, עם הזמן היכולת לרגשנות מתחילה להשתחרר אך יחד איתה גם הפחדים מהילדות שיצרו את הצורך בשכלתנות, בשלב זה זקוקים להמון תמיכה, חום ואדם שיכול לעזור בניתוח הפחדים שלרוב אינם תקפים יותר ועם הזמן המוח עצמו מוצא את הדרך לטפל בעצמו.

כשולט אני לא רואה את עצמי כמטפל, תפקידי הוא לשחרר רגשנות בקשר איתי, לתמוך, לעורר מודעות עצמית, לתת כיווני חשיבה נוספים, לחזק ברגעים קשים את הנשלטים שלי והחשוב מכל לאהוב ולהעביר את הרגש הזה.

את הטיפול אם וכאשר הוא קורה מבצע המוח עצמו עם הזמן

מצטער, מאיה - אני קורא כאן רק שינוי נוסח קל - היומרות וההבטוחות נשארו אותן יומרות והבטחות כפי שהיו בהצהרות הישנות שלו:
ציטוט:
כתבתי לא פעם שבשבילי בדס"מ הוא לא סקס קינקי או סקס בכלל
אין לי כל עניין שקשור לסקס פה.

בתור נער צעיר מאד חוויתי את חלק מהחוויות שעוברות נערות במצוקה המגיעות לפורומים שלנו
ולי לא היה מי שירים אותי מהרצפה, יסביר לי שאני לא פגום כי אם ההורים שלי פגומים.
קראתי הרבה ספרים, דברתי עם הרבה מבוגרים ויצאתי בחצי ציפורן מהעוול שנגרם לי.

בהמשך מתוך צורך והבנה של המצוקות הללו הפכתי למדריך חבורות רחוב ועזרתי בשיקום של נערים ונערות שהיו במצב דומה לשלי.

בצבא הייתי בין המקימים של פרויקט השיקום של חיילים במצוקה.

מזה שנים רבות אני עוסק בעזרה לאנשים במצוקות נפשיות ובהצלחה רבה עקב ההבנה הראשונית של מה הם עוברים, הידע שנרכש במשך עשרות שנים ונסיון רב, אני גם מתפרנס מטיפול נפשי באנשים ברפואה אלטרנטיבית שנים רבות.

לא פעם נתקלתי באנשים שמלינים על כך שבדס"מ לא מתאים לגיל רך וזו גם דעתי
בדס"מ המושתת על סקס או אלימות ולו גם מתונה אינו מתאים.
לו ניסו אותם מכפישים להבין שלא כולם אותו הדבר ושלא כולנו חושבים סקס, סקס, סקס
אולי הרבה צרות היו נחסכות.

עד היום ע"מ לצמצם את הנזקים לנערות שאני מנסה לעזור להן לפני שיפלו לידים נצלניות
לא הגבתי על הכפשות מתוך מטרה שהן לא יחשפו וחייהם הפרטיים יפגעו.

יכול להיות שחלק מאותם מכפישים באמת חושבים על טובת הנערות אך אף אחד או אחת מהן לא טרח לברר את האמת לאמיתה והאמת היא שאני עוסק בעזרה נפשית ולא סקס.

צר לי שגם את מבלי לנסות לרגע לברר מה באמת קורה כתבת פה דברים שאין קשר בין המציאות לבינם.

צר לי שאף אחד מהמכפישים לא חושב על הנערות עצמן שהעזרה שהן קיבלו נפסקת וכעת הן חשופות באמת לידיים של סדיסט או מישהו שבשבילו בדס"מ זה סיפוק יצרים מינים.

שמתי לעצמי מטרה בחיים לפני הרבה שנים לעזור לבני נוער לקבל את העזרה שאני לא קיבלתי בזמן מצוקה וזה מה שאני עושה.
...
זה הפרופיל שלי כפי שמופיע בפורומים.
בשבילי בדס" מ הוא לא סקס קינקי למרות ששזורים בו אלמנטים הקשורים לנושא המטרה שלי בבדס" מ היא לעזור לנשלטים לפתוח את תיבת הפנדורה , לשחרר את השדים הכלואים בה מהילדות ולהתמודד איתם בתור אדם בוגר בעזרת המאסטר עד להשתחררות או הבנה וקבלה של מגבלות השפחה.

MASTER OR הוא מורה רוחני בדס" מי , רואה בתחום השליטה חוויה מתקנת.
הסיפוק שלי בא מהיכולת להביא נישלטים/ות להבנה, גדילה והשתחררות מהדברים שהביאו אותם לבדס"מ.

ההבדל המשמעותי שאני רואה הוא שאדון האור לא מזכיר עוד נערים ונערות במצוקה, וקובע שרוב האנשים בבדסמ עברו פגיעה נפשית וזקוקים לטיפול.

אז עכשיו הוא כשולט מאפשר למוח שלך לעבור את הטיפול.

הוא לא מטפל, רק מאפשר טיפול שבא לרפא אנשים מהפגיעה הנפשית שעברו.

מה המרחק בין זה לבין "מורה רוחני בדסמי הרואה בתחום השליטה חוויה מתקנת" מלפני שנתיים?

ולנוחותך, הנה ריכוז השאלות ששאלתי:

האם אדון האור כמטפל מנוסה מעולם לא שמע על סינדרום של התאהבות במטפל?

האם אדון האור לא מודע לכללי האתיקה שמקובלים אצל מטפלים?

האם אדון האור מכיר את המונח Psychological incest?
<זהו מצב שבו אדם דורש מבני המשפחה שיספקו את כל צרכיהם הרגשיים במסגרת המשפחה>

האם אדון האור מודע לסתירות שבין האמירות שלו שצוטטו כאן, או לסתירות ביניהן לבין מה שהוא עושה, כפי שתיארה כאן ביבי?
האם אפשר לטעות פעמיים בדיוק באותו דפוס?
האם המטפל איננו מסוגל לטעות גם בצורת הטיפול?

ושאלות לחברים ולחברות במסדר האור:
- האם אדון האור לא טועה לעולם בטיפול ובאבחון שלו?

- האם אתם לא מכירים אנשים שהגיעו יחד אתכם, חוו אותם חוויות והלכו ודעכו, ויום אחד נעלמו?

- האם ניסיתם אי פעם לדבר איתם ולהבין מה קרה להם?

- האם סאבית במסדר האור מסוגלת לומר לא לאדון האור?

- האם במצב שבו אדם מסוים מוצג כמורה רוחני, כמטפל, כמרפא או כמחולל של ריפוי היא לא תפעיל צנזורה עצמית ותימנע מלבקש לעצור סשן - כי הרי היא מתנגדת לטיפול של אדם שאמור לפעול לטובתה?

- האם כשסאבית במסיבה מבקשת לעצור, מכבדים את רצונה?

ומאיה, אשמח גם לתשובות על שאלות ששאלתי שם http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=121863#121863

והנה ריכוז העובדות שהיצגתי:
עובדה - אדון האור על כל כינוייו נזרק מכל מקום בקהילת הבדסמ לאחר שקילר נערה בת 16.

עובדה - אנשים שנכחו בטקס הקילור העלו שאלות על גילה של המקולרת ונענו על ידי אדון האור שהיא בת 19.

עובדה - אדם בעל אינטרס מסחרי בחר לתת לאדון האור לנהל פורומים בדסמיים, לאחר שכל העובדות היו לפניו.

עובדה - למנהל פורומים יש הרשאות גישה למידע שרובנו מאמינים שהוא פרטי לחלוטין, כמו הודעות פרטיות.

עובדה - אדון האור טרח לפרסם את הפורום שלו בכל מערכות הקישורים כמו תפוז.

עובדה - לאנשים שחדשים בבדסמ, האתר שבו אדון האור מנהל פורום נראה כמו כל פורום בדסמי אחר, מבלי להיות מודעים לעבר הבעיתי של האיש.

עובדה - אדון האור טען בעבר שהוא מטפל באנשים באמצעות הבדסמ (אינני יודע אם גם כיום הוא טוען זאת). שהוא נרדף על ידי אחרים בשל דיעותיו השונות. שהבדסמ שלו הוא היחיד האמיתי, שכל השאר מזויפים.

עובדה - אש כתבה שחזרה לקשר עם אדון האור כשהיתה בת 17. הוא קילר אותה כשהגיעה לגיל 18.

עובדה - נכתב כאן על ידי בייבי על סאבית נוספת בת 17 של אדון האור. זה עומד בסתירה להצהרות של מאיה:
ציטוט:
יש כמה אנשים שבאים וטוענים שמאסטר אור עדיין ממשיך לקבל שפחות קטינות. לידיעתכם מזה שנתיים לא התקרבה אליו אף שפחה מתחת לגיל 20.

עובדה - אדון האור פעל כדי לנתק קשרים של אנשים שהיו אצלו עם אנשים שיש להם דעות שונות על בדסמ.

עובדה - כמי שהתבקש על ידי שני אנשים לערוך טקס קילור במפגש קודם אצל ארטמיס וקרוז, אני יכול לומר שקילור הוא משמעותי לפחות כמו טבעת נישואין. אדון האור היה מודע להקשר של טקס קילור ומשמעותו - קשה לי לחשוב שהוא לא קרא ולא שמע את כל מה שהתלווה לאותו טקס קילור פומבי ראשון.
בודאי שלא אוכל לתת לו את אותה הנחה שמאיה מנסה לתת לו:
ציטוט:
לפני שנתיים היו מקובלים דברים אחרים. הציעו לו לערוך לאש טקס קילור בבית חברים והוא הסכים. קילור שסמלו היה "מעכשיו אנחנו מתחילים את הקשר" ולא טבעת נישואין.

[ ומילים - בעולם הונילי גם לא מקובל להצליף באנשים. אני מכיר לעומת זאת אנשים בעולם הונילי שדורשים לראות תעודת זהות עם ספח כשמישהו טוען שהוא גרוש, לא רק כשמישהי טוענת שהיא בת 19 בזמן שמשתתפים במסיבה משום מה כן חששו שהיא צעירה ושאלו במפורש על גילה של אש. בעיני, אדם בן ארבעים+ עם כל הניסיון שאדון האור טרח לפרוס לפני כולנו נמצא במקום של "לא רצה לדעת" אם הוא טוען שלא ידע בת כמה היא.]

[ מיס אוף דה קסטל - לשאלתך, אני פגשתי את צביקה, מלודי הציגה אותו בפני במסיבת הנישואין של פלאפ ושלי. לצביקה היתה חנות אבזרי מין ואתר, ולמרות שהוא היה מודע לחלוטין לנסיבות שבהן אדון האור הורחק מכל האתרים שהיו פעילים בארץ, הוא בחר לתת לו לנהל פורום אצלו.
אני לא חושב שצביקה יכול לומר שהוא לא ידע מה הרקע.
ואת הרקע את יכולה לקרוא כאן - בתוך ראשומון הדיווחים עדיין נשארת העובדה של הגיל של אש, והעובדה שהוא קילר אותה.

למי שמנהלים את התוכנה של אתרים כמו האתר של הקינק יש יכולת לקרוא כל מה שנכתב באמצעות האתר, כולל הודעות פרטיות - גם זו עובדה. ]

[ TV - יש מנעד אדיר של תגובות אפשריות בין לטמון ראש בחול לבין להעלות את היטלר באוב. ]

מקווה שעזרתי למאותגרי הקריאה בשרשור ארוך. icon_twisted.gif