בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברים, אתם כוכבי קולנוע

קטסטרופה{Adonai}
לפני 17 שנים • 6 בדצמ׳ 2006

הוא סופר גם שורות..

קטסטרופה{Adonai} • 6 בדצמ׳ 2006
ואותיות
ומספרים
ופסיקים
ופיסקאות
והכי חשוב, הוא סופר גם רווחים בין אותיות.

אין ספק, הבן אדם מנהל חיים עשירים, מגוונים ובעיקר מעניינים.

אני אכול קנאה.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 6 בדצמ׳ 2006
קטסטרופה- למען ההוגנות, אני חושבת שאתה צריך ללכת להגיב גם שם icon_smile.gif
009​(אחר)
009​(אחר) • 6 בדצמ׳ 2006
ואני הגשתי דרישה לעמוס שיחזיר מיד את יוחנן הנחש..................איפה אתה יוחנן ..........איפה אתה יוחנן..............ציטוט מההצגה "סוחרי הגומי" ומהשחקנית זהרירה חריפאי................ההצגה של חנוך לוין................

איפה אתה יוחנן שלי ...יוחנן שלי...............

009

מאסטר הבית של מועדון הדאנג'ן
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 6 בדצמ׳ 2006
009 כתב/ה:
ואני הגשתי דרישה לעמוס שיחזיר מיד את יוחנן הנחש..................איפה אתה יוחנן ..........איפה אתה יוחנן..............

009 מאסטר הבית של מועדון הדאנג'ן

הפתעות! הפתעות! הפתעות!... icon_biggrin.gif

אפס אפס איימי- בלגניסטית הבית של פורום הכלוב
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

מספיק עם המשחק הזה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 6 בדצמ׳ 2006
בערב בו חגגנו את נישואינו היו במקום לא מעט אנשים, חברים שלנו וגם אורחים אחרים.
אני יכול להעיד כל אחד מהם לגבי נושא הצילומים. לא רואה שום צורך להמשיך לענות לטענה המגוחכת כביכול הזמנתי או רציתי צילומים שלמעשה נאלצתי לשאת את קיומם (אחרי שיחה עם הצלם בה הוגדרו גבולות ומגבלות על הצילום) בניגוד להעדפתי ועקרונותי, אותם חולקים גם חברי, וזאת מאחר שהמקום לא נשכר על ידי לצורך האירוע וכדי למנוע אי נעימויות בערב מיוחד לי ולרעייתי בו נכחו רבים מחברינו שבאו לשמוח בשמחתנו.

ההתעסקות בטענות השטותיות בעניין נראה לי ילדותי וכל נסיון להמשיך בהן מעיד על העוסק בכך. מה גם שהן אינן עומדות בטענת "אמת דיברתי" או טענת "תום לב".

על אופיי, עקרונותי ומהותי יעידו אחרים מהקהילה, כמו גם את דעתם על המעשיות המצחיקות האלה.

אתה יכול להמשיך את המשחק הזה לבדך, אני יצאתי
קטסטרופה{Adonai}
לפני 17 שנים • 7 בדצמ׳ 2006

סופו של לוזר.

קטסטרופה{Adonai} • 7 בדצמ׳ 2006
הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח הוא ברח!

הוא ב ר ח.

מילים: קטסטרופה
לחן: עממי.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 7 בדצמ׳ 2006
כמה דברים, ואני מקווה שאלה דברי סיום:

אז נכון שלא זכינו לקבל תשובות והתייחסות לשאלות שהוצגו, אבל לפחות עכשיו אנחנו יודעים שבעלי מועדון הנו לימיט לפחות קוראים את השרשור הזה. אם תהיתם לאן נעלמה הכתבה ב"ידיעות אחרונות" שהעליתי לכאן, אז יש לכך תשובה פשוטה: לא אני הסרתי אותה, וגם לא כלובי. הכתבה, ובה כמובן גם תמונתו של המבקר במועדון, הייתה שמורה על השרת שלהם. הם שמו אותה שם בזמנו, כי אז הם התגאו במה שהם עשו לו ושמחו להשוויץ בזה. כנראה שמאז הם קצת התחרטו, והפנימו כמה חמור היה המעשה הזה שלהם, ולכן אתמול בבוקר הם הסירו את התמונה מהשרת. מעט מדי, מאוחר מדי. הנזק כבר נעשה. ובשורה התחתונה - תשובות לא קיבלנו. אני לא נמנה על מבקרי הנו לימיט, אבל אלו שכן נוהגים לפקוד את המועדון זכאים לדרוש ולקבל תשובות לשאלות שהוצגו בשרשור הזה. הפרטיות שלהם שם בהחלט מוטלת בספק ולא מובטחת.

דן קאפ - חרף פניותיך החוזרות ונשנות להופעתו של אדם מבוגר ואחראי, יותר מכל הצלחת להוכיח לכולם בשרשור הזה שאתה עצמך לא אדם בוגר ואחראי. החד-צדדיות, הצביעות והסטנדרט הכפול שלך זעקו לשמיים, ואני משוכנע שהדבר לא חמק מעיניהם של קוראי השרשור.
אני לא חוזר בי מטענתי, שאתה בן אדם שלא ראוי להתייחסות רצינית. לא חוזר בי גם מהטענה, שבחגיגת נישואייך עם אנשי הקהילה התבצעו צילומים מבלי שאנשים יודעו על כך מראש, והדבר גרם לתרעומת בקרב חלק מהאנשים. טענתי זו בהחלט עומדת במבחן של "אמת דיברתי". ולגבי תום לב - נו, אני בהחלט יכול לקחת ממך שיעורים בנושא. הרי תום לבך וטוהר כוונותייך הוכחו לאורך כל השרשור הזה.

צ'יטה - אני רוצה לומר משהו לך, לחלוטין לא מתוך כוונה לנגח או לפגוע, אלא כלקח לעתיד: ראיתי שכתבת בבלוג שלך, שאתה מצטער על פתיחת השרשור ועל מה שיצא ממנו, ושכוונתך בסך הכל הייתה להתריע על הנושא ועל חשיבותו. אני נותן לך את הקרדיט שזו אכן הייתה כוונתך, ואומר לך שאם כך אז הדרך שבה בחרת לא הייתה הדרך הנכונה. מי שבאמת מעוניין למתוח ביקורת הוגנת ובונה, מתוך רצון לשפר ולהיטיב ולא להרע ולהרוס, יכול למצוא בקלות את הדרך לפנות אל הבעלים של המועדון ולשטוח בפניו את הטענות, את הביקורת ואת ההצעות לפתרונות. ניתן לעשות זאת בהודעה פרטית, בשיחת טלפון או פנים מול פנים במועדון. הרי כתבת שאתה כן נוהג (או נהגת) לבקר במועדון, ואפילו היית במסיבת היומולדת 4. אני יכול לומר לך, שכמעט ולא עובר שבוע מבלי שאני פונה אל עמוס עם הערות או הצעות בקשר למועדון, חלקן משמעותיות יותר וחלקן פחות, ואני תמיד זוכה לאוזן קשבת ולהתייחסות, גם אם לא כל ההצעות מתקבלות. אבל מאחר והכוונות שלי הן תמיד טובות, מתוך כוונה לשפר ולצעוד קדימה, גם כשיש ביקורת, אני מוצא את הדרך להגיע אל אוזנו של עמוס מבלי לחולל מהומות. עכשיו, נניח שלא בא לך לדבר עם עמוס אישית או שחשבת שבכל זאת יש עניין ציבורי לקיים דיון על הנושא. גם את זה יש דרך לעשות. לפתוח שרשור עם כותרת מתריסה כמו "חבר'ה, אתם כוכבי קולנוע", להמשיך ולהציג את הלינקים לתמונות גם אחרי שהן הוסרו מהכלוב (אגב, תמונות שנשמרו על שרתים ציבוריים של imageshack ולכן למצער אין אפשרות להסירן משם), ולהמשיך לנגח ולהתנצח גם אחרי שנציגי המועדון נתנו את הסברם והתנצלו - כל זה לא מראה על טוהר כוונות, על הגינות ועל רצון אמיתי לבקר כדי לשפר.

לסיום, בהנחה ובתקווה שאכן השרשור הארוך הזה מתקרב לקיצו, הייתי רוצה להביא שוב את תשובתי ל-headmaster:

לא סתם עוד עבד כתב/ה:

אני בעד תחרות, אבל תחרות הוגנת, ואני אשמח אם תתקבל החלטה, שתהיה מקובלת על בעלי המועדונים וגם על מועדוני המעריצים של כל אחד מהם, לפיה שני המועדונים ינהלו את ענייניהם מבלי לדרוך אחד לשני על היבלות. שכל אחד יתרכז בטוב שהוא עושה ולא ברע שעושה האחר. אני אהיה הראשון ליישם החלטה כזאת. כל עוד זה לא קורה, אני פשוט כאן כדי להזכיר שלכל אחד יש יבלות, כל אחד עושה טעויות, ולכל אחד יש נקודות תורפה.

אל תשכח שכמו שציינת, שהמועדון שבו אתה מבקר מהווה עבור רבים בית שני, גם מועדון הדאנג'ן מהווה בית שני להרבה אנשים, והם לא אוהבים לראות שרשור אינטרסנטי ומגמתי, שמתפרס כבר על פני 14 עמודים, שמשמיץ ופוגע ללא הרף את המקום שיקר להם. לכל מטבע יש שני צדדים - קלישאה פשוטה ונכונה.

שיהיה לכולנו סוף שבוע נפלא, מלא בפטיש, בדס"מ ואהבה.

שושו - אם לא ילד, לפחות בואי נתאמן.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 7 בדצמ׳ 2006
אם סיימתם לפחות תורידו את המים.

מסריח !
dragon fly

הנה הצאנס

dragon fly • 7 בדצמ׳ 2006
BODYGUARD כתב/ה:
אם סיימתם לפחות תורידו את המים.

מסריח !

כל עבדי הנקיון שמחפשים תמיד בצאט לנקות ללא תמורה.............. icon_wink.gif
קפצו על הצאנס יש פה הרבה הרבה מה לנקות.
רק אל תשכחו לשמור על הפרטיות שלכם.......... icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
נוריתE
לפני 17 שנים • 15 בדצמ׳ 2006
נוריתE • 15 בדצמ׳ 2006
קיי
חמישה כזה בערך עמודים קראתי
הספיק לי
קודם כל
אני מזהירה במרכאות את כל באי המועדון לבאות
יש לי פלאפון עם מצלמה
אז תתרחקו ממני כשאני באה פעם ב.... למועדון.
שנית אני לא יודעת אם לצחוק או לצעוק חמס
בחיי
what the f הם הסיכויים שבעלך או אישתך יגלשו בנט ויראו תמונה שלך?
או אמא שלך או השכן או חבר/ה מהעבודה
ומעבר לזה
מה הסיכוי שאיזה סתם טמבל שגלש בנט וראה את התמונה ירוץ אחרייך ברחוב או בסופר ויצעק "דאנג'ן הוא היה בדאנג'ן!!! ראיתי אותו כשגלשתי.."
אידיוט.

את העיתון זורקים אחרי שעתיים שלוש
את האינטרנט... מחר ייה משהו אחר שישכיח בכלל מה שראו
על המיקרה עצמו אין לי מושג
גם כבר לא בדקתי בשאר אלף עמודי התגובות אם מי שהו/יא מהמצולמים בכלל הגיבו
ואמרו משהו.

יש פה עיניין עקרוני מאוד והוא אחד
אנשי "בעד דאנג'ן" VS אנשי "נגד דאנג'ן"
ברמה העקרונית.

אם הייתי רואה תמונה שלי,האמת לעשר שניות הייתי משתווצת
ואז מרימה טלפון לעמוס "תסיר!"

מי שלא רוצה ללכת למועדון ונגדו לבריאות
מי שממשיכים לבוא לשם גם לבריאות
מי שהולך ל מסיבות שלא שמה עוד יותר לבריאות

תמצאו דברים עקרוניים יותר רציניים לריב עליהם?

עכשיו שאלה אחרת
ב29 יהיה ארוע גדול בגני התערוכה
וכל העולם ובתדודה שלו יהיו שמה כולל ה תקשורת בנוסף למי מכם שילכו.
מבטיחה לכם
לכו תרדפו אז אחרי מעריב או ידיעות או אחרי אתרי אינטרנט כמו layla ואקזיט
כשיראו אתכם למחרת על עמוד השער.