שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדר"כ אני בשקט, קשה להוציא ממני תגובה בטח כזאת שכועסת

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 17 שנים • 31 במאי 2007
עידו36- תעשה טובה- תעלם מהאתר. משום מה, לפני חסימת פגוש, לא זכור לי שראיתי כלל את הודעותיך, ואולי טוב שכך.
המלט
המלט • 31 במאי 2007
Aimee כתב/ה:
עידו36- תעשה טובה- תעלם מהאתר. משום מה, לפני חסימת פגוש, לא זכור לי שראיתי כלל את הודעותיך, ואולי טוב שכך.

איימי יקרה, הגזמת קצת.
עידו 36

ומה זה אם לא פגיעה איימי?

עידו 36 • 31 במאי 2007
אני נפגע עד עמקי נשמתי מדברייך - עכשיו כלובי בו לעזרתי ותעיף את איימי.
המלט

Re: ומה זה אם לא פגיעה איימי?

המלט • 31 במאי 2007
עידו 36 כתב/ה:

היא לא צריכה את כלובי. היא עפה בעצמה. icon_cry.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי יונ' 01, 2007 1:27 am, סך-הכל נערך פעם אחת
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

Re: ומה זה אם לא פגיעה איימי?

המלט כתב/ה:
עידו 36 כתב/ה:

היא לא צריכה את כלובי. היא עפה בעצמה.

כמו ציפור.
godisafemale​(שולטת)

איזה חתרנים מוציאים דברים מהקשרם

godisafemale​(שולטת) • 31 במאי 2007
איזה חתרנים מוציאים דברים מהקשרם..

פשיי ממש מוכשרות שכזאת..

מסתבר שסכסכנות והלעזה תוך הוצאת דברים מהקשרם זה תחום התמחות.

אתה מנסה להזיז את האש אלי? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif rffl.gif

אני בזה לך ולשכמותך.

יש כאן באתר הזה מקבץ של תת רמה חשיבתית ותת רמה של תרבותיות. יללה לכו תתלוננו בעירייה.

אתה ושכמותך מסמלים את הנלוז,את העקום ואת המושחת. אתה לוקח נושא שעליו השרשור, רואה שאיזה פלגמט התחיל לדבר אלי באופו ישיר ובוטה ומשום מה אצה לך הלשון החלולה שלך.. להשתלח בי.

יען כי אתה מכוער בנפשך, חסר יושר אישי וכל זאת אין בזה די לסלק אותך - כי הכיעור שלך בכללותו מבליט את היופי שיש כאן בהרבה אנשים מקסימים באתר. לשמחתי הרוב הגדול.

הישאר ואל תיחת. אתה המבדיל בין קודש לחול. בין גועל גדול ליופי טבעי.

שלומות וברכות.

*** אם אני הייתי מנהלת את האתר.. אתה היית עף מכאן בטיל! למה? icon_rolleyes.gif כי סתם לא בא לי ביום שלישי!
huan
huan • 31 במאי 2007
לפני שהתגובה של כלובי תעלם בערפל של אינפנטיליות, אני רוצה להתייחס אליה

ראשית כל אני סבור שתגובה מפורטת שלו היתה צריכה להופיע כבר קודם, אך עדיף מאוחר מאשר לעולם לא, עם כי הייתי רוצה לקרוא את ההשתלשלות המלאה של הדברים כולל האזהרות ומה שהוביל להם בכדי לעדכן את הדעה שלי על המצב במידה ופספסתי משהו - ואני חושב שאני לא לבד ותגובה מפורטת יותר ומוקדמת יותר היתה חוסכת כמה תאוריות קונספרציה וכמה מחשבות לא נכונות מצידי באופן אישי. (יותר מכך הייתי שמח עם זה היה נוהג מסויים בכל מקרה שנוי במחלוקת הנוגע לניהול הכלוב בעתיד)

אני אישית לא רואה באלימות בכתב משהו פוגעני במיוחד שיש לטפל בו, באופן אישי עם מישהו היה בא ומתחיל לרדת על רוסים או לא מאמינים אני מתעצבן וחושב שמדובר באידיוט...ואם מישהו היה בא ללויה של סבא שלי ואומר שהוא היה חרא בן אדם - הייתי כועס וחושב שהוא חתיכת חרא של בן אדם. אך לא הייתי מעמיד אותו ומוציא אותו להורג - שקול הערך למחיקת פרופיל בעולם הווירטואלי של הכלוב.
כלובי כן רואה באלימות מילולית דבר שיש לטפל בו גם באמצעים דרסטיים מאין אילו (באלימות מילולית אני מתכוון לכל רשימת ה"עבירות" של פגוש אשר צויינו בתגובתו ולא לעלבון של כלובי באופן ספציפי).

יש בינינו חילוקי דעות, אך לכלובי יש את האמצעים לכפות ולישם את דעותיו מתוקף היותו מנהל כל יכול (ולדעת אנשים לא מעטים פה אין הוא חייב לתת דין וחשבון או אף להגיד מה הם דעותיו במדוייק), בעוד אני לא יכול לעשות דבר בכדי לבטאם בשטח, באתר שהקדשתי לו לא מעט זמן ומחשבה, מלבד לבטאם בפומבי - ופה בדיוק נמצא ההבדל, פה העניין חורג מעבר למקרה הספציפי של פגוש, אשר הרחקתו עדיין נראת לי בלתי מוצדקת, לכל המקרים של החסימות, התקנות, נעילת השירשורים והתנהלות הכלוב באופן כללי אשר המקרה של פגוש היה טריגר לדיון בה.

כלובי, אמרת שתגובתך זו היא רק חלק מתגובה מפורטת יותר שתענה על הנושאים האחרים שעלו פה, אני מקווה שזה לא תהיה התגובה האחרונה אלה תחילתו של דיון, ואני מצפה לה בשקיקה.
godisafemale​(שולטת)

דעתי בהבהרה לנקודה הספציפית שהעלית

godisafemale​(שולטת) • 31 במאי 2007

דעתי בהבהרה לנקודה הספציפית שהעלית:

הדיון יותר מעניין או פחות מעניין - לא זה הענין. אם אתה משתוקק וחייב חייב דרבוקה.. או חייב חייב
צניחה חופשית.. או חייב חייב דיון בנושא 0 אני מבינה.

אבל ידידי המלומד icon_wink.gif icon_rolleyes.gif

כלובי ולירז לא עובדים בלבדר אותך.

כלובי לא מגיש תוכניות "משפט שדה" באינטרנט - ובטח הוא לא עומד למשפט.

לא יקום ולא יהיה שכל זיז מרים להנחתה וכלובי ירים את ידיו מעיסוקין ויררררוץ לדוכן העדים לקבע תימוכין להחלטותיו. זה לא עובד ככה כפרה עליך.

אם משעמם לך אתה יכול לכתוב פוסט, לפרסם מודעת "דרוש ליצן" וואט אבר..

אין לך גוגל בסרגל הכלים? יש ים אתרים עם וידאו כל מיני כאלה מצחיקים ומעניינים (?)
huan
huan • 31 במאי 2007
גודיס, למען האמת בימים עברו ליצנים, וליצני חצר ביחוד היו אנשים אנטלגנטים עם השפעה גדולה, כך שאני מעריך את המחאמה למרות שאני כמעט בטוח שלא היית מודעת לכך - מה שלא יכול להפתיע.