לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טרור מיגדרי?

israelislave
לפני 5 שנים • 2 בינו׳ 2019
israelislave • 2 בינו׳ 2019
porcupine כתב/ה:
israelislave כתב/ה:

כמו כל הפרעה\מחלה נפשית אחרת שהגיעה ל DSM, הם הגיעו אחרי מחקרים ובדיקה\אישור של איגוד הפסיכיאטרים שעברה על הממצאים האמפירים והגיעה למסקנה שהן עומדות בדרישות המדעיות להיכנס ל MSD

לשיטתך אין בכלל מקום או צורך ב MSD? אתה עד כדי כך בור?

בור ללא תחתית.

לשיטתך, אם כך, להטיל ספק בכניסה של משהו לDSM הופך אותי לבור, אבל להטיל ספק ביציאה של משהו משם הופך אותך לאביר החשיבה החופשית?

לא טענתי שום דבר לגבי הDSM או הצורך בו, אני באמת לא מכיר אותו כל כך, רק שאלתי למה זה נכנס לשם מראש.

לשיטתי צריך מאד לחשוד כאשר משהו נכנס על בסיס מחקרי אמפירי ויוצא למרות שלא נמצאו ממצאים שסותרים את הסיבות בגלל נכנסו מלכתחילה. על אחת כמה וכמה צריך חשדי להתגבר ולהתחדד כאשר שני היוצאים מהכלל נמצאים בליבו של ויכוח ציבורי פופוליסטי שהשפעתו על עתיד האנושות כולה עצום?

האם אין הבדל בין מחלה להפרעה? למה אתה מסוגל להגיד בלי בעיה שעיוור צבעים סובל מהפרעת ראיה אבל לא מסוגל להודות שגבר שחושב שהוא אישה זה בסדר?

אם אבוא לרופא ואומר שאני מרגיש נכה ודורש שרגליי יכרתו הרופא ישלח אותי לפסיכיאטר אבל אם אומר שאני מרגיש אשה יכרתו לי את הז*ן בשמחה וששון?

אם הכל מתחיל בהרגשה למה אני לא יכול להיות כושי? או דוב גריזלי? או חתול? למה אני לא יכול להתחיל לדרוש שיתיחסו אלי בכבן 30 מפני שכאשר אני בן 55 אני מצליח פחות עם נשים ולכן הגישה החברתית פוגעת בי?

בקיצור, חברה בריאה עוזרת לאנשים לחדש את הקשר בין המציאות ובין ההזיה בה הם לוקים, חברה חולה מעודדת אותם להתמסר ולהיתבסס באילוזיה... אש ממחר בבוקר נעודד כל סכיזופרן לפתח את כל הישויות שבו? ולכל פדופיל גישה לילדים קטנים כי" הרי הוא\היא אוהב\אוהבת את הילדים"
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
ידידי, "ממחר בבוקר נעודד כל סכיזופרן לפתח את כל הישויות שבו?"
אין לך מושג על המחלה הזאת, מוטב שתתברך בכך ולא תכתוב שטויות.
לסכיזופרן יש אישיות אחת, זה בוחן המציאות והקשר איתה שלא קיימים.
ממחר בבוקר הייתי מעודדת לפתח את כל צדדי האישיות, לא רק של סכיזופרנים, אלא של כל אדם באשר הוא ללא תלות מיגדר
מאחלת רק בריאות לכולנו
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
israelislave כתב/ה:
porcupine כתב/ה:
israelislave כתב/ה:

כמו כל הפרעה\מחלה נפשית אחרת שהגיעה ל DSM, הם הגיעו אחרי מחקרים ובדיקה\אישור של איגוד הפסיכיאטרים שעברה על הממצאים האמפירים והגיעה למסקנה שהן עומדות בדרישות המדעיות להיכנס ל MSD

לשיטתך אין בכלל מקום או צורך ב MSD? אתה עד כדי כך בור?

בור ללא תחתית.

לשיטתך, אם כך, להטיל ספק בכניסה של משהו לDSM הופך אותי לבור, אבל להטיל ספק ביציאה של משהו משם הופך אותך לאביר החשיבה החופשית?

לא טענתי שום דבר לגבי הDSM או הצורך בו, אני באמת לא מכיר אותו כל כך, רק שאלתי למה זה נכנס לשם מראש.

לשיטתי צריך מאד לחשוד כאשר משהו נכנס על בסיס מחקרי אמפירי ויוצא למרות שלא נמצאו ממצאים שסותרים את הסיבות בגלל נכנסו מלכתחילה. על אחת כמה וכמה צריך חשדי להתגבר ולהתחדד כאשר שני היוצאים מהכלל נמצאים בליבו של ויכוח ציבורי פופוליסטי שהשפעתו על עתיד האנושות כולה עצום?

האם אין הבדל בין מחלה להפרעה? למה אתה מסוגל להגיד בלי בעיה שעיוור צבעים סובל מהפרעת ראיה אבל לא מסוגל להודות שגבר שחושב שהוא אישה זה בסדר?

אם אבוא לרופא ואומר שאני מרגיש נכה ודורש שרגליי יכרתו הרופא ישלח אותי לפסיכיאטר אבל אם אומר שאני מרגיש אשה יכרתו לי את הז*ן בשמחה וששון?

אם הכל מתחיל בהרגשה למה אני לא יכול להיות כושי? או דוב גריזלי? או חתול? למה אני לא יכול להתחיל לדרוש שיתיחסו אלי בכבן 30 מפני שכאשר אני בן 55 אני מצליח פחות עם נשים ולכן הגישה החברתית פוגעת בי?

בקיצור, חברה בריאה עוזרת לאנשים לחדש את הקשר בין המציאות ובין ההזיה בה הם לוקים, חברה חולה מעודדת אותם להתמסר ולהיתבסס באילוזיה... אש ממחר בבוקר נעודד כל סכיזופרן לפתח את כל הישויות שבו? ולכל פדופיל גישה לילדים קטנים כי" הרי הוא\היא אוהב\אוהבת את הילדים"

אם לשיטתך זה נכנס לdsm על בסיס מחקר, למה הבאת את ספרו של באייר, שטוען שזה נכנס על בסיס פוליטי?
למה הבאת מאמר שטוען שהרבה מהתמיכה בהגדרת הומוסקסואליות כהפרעה מגיעה מדת ומוסר, ולא מדע?

ואתה באמת לא יודע מה זה סכיזופרניה.
ואתה עושה טיעוני איש קש. אתה משתמש בדוגמאות מגוחכות (כושי, חתול) במקום להתמודד עם הטיעון האמיתי.
ואתה יוצר כשל לוגי של מדרון תלול - היום זה גייז, מחר זה פדופילים. אין שום בסיס למדרון הזה.
ואתה מחליף את הנושא - דורבן שאל על הומוסקסואליות, אתה עונה על טרנסג'נדרז
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 2 בינו׳ 2019
אם השרשור הזה הוא לא הוכחה שצריך בדחיפות כפתור "חסום" שעובד גם בפורומים ולא רק בהודעות פרטיות, אני לא יודעת מה כן.
בוורלי
בוורלי • 2 בינו׳ 2019
אם אני גיי סכיזופרן , משמע אני קיים או קיימים? או קיימות? או הלו הלו יאחתי זה הגבר שלי תורידי תטפרים שלך ממנו יא הומואית דוחה עוד שנייה מפתחת אלייך אלרגיה יא מג'נונה?
בוורלי
בוורלי • 2 בינו׳ 2019
תודה יאחתי הולכת לשייף תזין, עוד מעט סוס יאור הולך לחדור אליי והאישיות מס' 17 שלי עוד לא עשתה שעווה בין הפלחים
israelislave
לפני 5 שנים • 3 בינו׳ 2019
israelislave • 3 בינו׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:
אם השרשור הזה הוא לא הוכחה שצריך בדחיפות כפתור "חסום" שעובד גם בפורומים ולא רק בהודעות פרטיות, אני לא יודעת מה כן.

או בעברית צחה "טרור מגדרי" על פיו נחסום כל דעה שאנחנו לא מסכימים עמה?
israelislave
לפני 5 שנים • 3 בינו׳ 2019
israelislave • 3 בינו׳ 2019
[quote="דרקן ראהל"][quote="israelislave"][quote="porcupine"]
israelislave כתב/ה:

ואתה מחליף את הנושא - דורבן שאל על הומוסקסואליות, אתה עונה על טרנסג'נדרז

הומוסקסואליים. כאשר יצור חי נמשך פיזית ונפשית לבן מינו "קצר" בטבע, קצר בבריאה, קצר ברצף ההמשכיות של הזן.

הטבע אינו יודע רגשות או תחושות, הטבע יודע רק דבר אחד, התקיימות דרך התרבות, ואת זה הוא עושה ע"י חיבור בין זכר לנקבה, כך בכל הזנים וכך בבני אדם.

הומוסקסואל או לסבית או כל יצור חד מיני אחר (ובטח יש איזו אמבה ששכחתי שיוצאת דופן) אינם מסוגלים להתרבות בינם לבין עצמם ולפיכך פוגמים בצורך הבסיסי של הטבע,ולכן מהווים מכשול. להלן "שלא כדרך הטבע"

בגלל שבני האדם שונים מכלל החיות ובגלל שהחברה שלנו התקדמה, התפתחה וכבר אינה דרוויניסטית הומוסקסואלים תפשו את מקומם בחברה מה שלא אומר שההפרעה איננה, היא פשוט הפכה לרווחת ולכן לא אמורה להפריע הן להומואים והן לחברה סביבם. בעקרון אין זה מעניינו של אף אחד מה עושה מישהו בחדר המיטות או בכלל עם מי הוא בוחר לחיות את חייו.

הבעיה עם הומוסקסואלים הופכת לבעיה חברתית כאשר ההומוסקסואלים דורשים מהחברה, מהתרבות המערבית להסתגל לדרישות שנוגעות לצד ג' - ילדים - כדי לספק צרכים נפשיים שלהם.

יש לך בעיה עם המילה "הפרעה", למה? אתה מבין שבשביל החברה הוואנילית, הלכאורה נורמטיבית, כולנו כאחד "מופרעים"? הרי איך יכול להיות מישהו שנהנה מכאב והשפלות או לחלופין מי שנהנה להכאיב ולהשפיל ולהינות מכך " נורמלי?

מסתובבים בקרבנו אנשים עם הפרעות הרבה יותר גדולות מהומוסקסואליות והחברה לא מתעסקת אתם, ככה בשקט בשקט הם עוברים מתחת לראדאר וגורמים נזקים עצומים לכולנו כחברה, את חלקם אנחנו אפילו מעריצים ומפארים, אז ההגדרה "הפרעה ומופרע" אינם נוראים כל כך כל עוד איננו פוגעים באחר.

גם אני מופרע, מת על כפות רגלים, מת על נעלי עקב, מת על השפלה מילולית... "מופרע" לכל הדעות... אבל אני גם יודע ולא מדחיק את הסיבה להיותי כזה, אלימות מינית כלפי בגיל מאד צעיר ע"י אישה שהסלילה אותי לנתיב הזה.

האם אני אוהב להיות "כזה"? לא, האם הייתי מעדיף חיים בלי"הצרכים" הללו? כן. האם הצרכים הללו גבו ממני מחיר לא קטן? כן. אבל הגעתי להבנה שזה מה יש. נקודה. החיים לא צפיחית בדבש ולפעמים צריך לנשוך שפתיים ולהמשיך.

עם טרנסים הסיפור שונה לגמרי, שם יש נתק ישיר בין עובדות ומציאות ובין תפיסת העצמי ודלוזיות, וכל זה מילא אבל הם דורשים מהחברה כולה שתשתף פעולה ותכנע לדרישות שלהם.