צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה בעובדה על המכללה

Snitch
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
Snitch • 13 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
סניצ׳ כתבת שמה שקורה בשרשור הוא יותר גרוע ממה שקרה במכללה. אם אכן מה שקרה הוא אונס, אז לא. מריבות דוחות בכלוב הן עדיין לא ברמה הזאת.

אתם מנסים להגן על אלימות בעזרת אלימות, ואתם מפנים את האלימות שלכם כלפי אנשים שלא הצדיקו אונס, אלא בסך הכל לא ממהרים לצאת עם קלשונים ולהבעיר את העיירה...
בריונות רשת יכולה להביא לתוצאות זוועתיות וקיצוניות. לא צריך להקטין, להתעלם ולהשתמש בבריונות מילולית, רק כי אתם לכאורה באים להגן על משהו חשוב.
קחו בחשבון שאף אחד כאן לא מצדד באונס. אף אחד לא חושב שלגיטימי לנצל נשים. כן יש אנשים שפחות ממהרים להסיק מסקנות וזה לגיטימי.

מצחיק איך כל פעם קבוצת אנשים די זהה משתיקה את כל מי שחושב אחרת ממנה ואז הולכים ומטיפים נגד אלימות. אני בכנות לא חושב שאתם עושים את זה בכוונה, אבל לפחות על פי מה שנראה בדיונים בבלוגים בפורום, אתם ליטרלי אנשים אלימים.

אגב, מה שאתם עושים כאן זה הרבה מעבר ל"מריבות דוחות", אבל היי! קיבלתם לייקים אחד מהשני אז בטוח שהצדק איתכם! מוסריים כאלה ❤️❤️❤️
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
קטלב​(מתחלף) • 13 בינו׳ 2023
מל(ק)ה כתב/ה:
תפסיקו להאכיל טרולים!!!

את הפתיל הזה הוא ממילא טינף. רוצה לפתוח דיון חדש, והפעם אולי אנשים לא יכנסו לדיון על האם בעלות חשבון אונליפנס יכולות בכלל להאנס?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 13 בינו׳ 2023
מל(ק)ה כתב/ה:
תפסיקו להאכיל טרולים!!!

מדהים כמה היא עמוק בתוך המטריקס. קשה לה לדמיין דעות אחרות, היא מפרשת את זה כטרול. כמה שמציאות מצחיקה.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 13 בינו׳ 2023
קודם כל, למה אתם? לא הבנתי איפה ראית שהגבתי באלימות. אנא, צטט אותי. אני אשמח.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
Snitch כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
סניצ׳ כתבת שמה שקורה בשרשור הוא יותר גרוע ממה שקרה במכללה. אם אכן מה שקרה הוא אונס, אז לא. מריבות דוחות בכלוב הן עדיין לא ברמה הזאת.

אתם מנסים להגן על אלימות בעזרת אלימות, ואתם מפנים את האלימות שלכם כלפי אנשים שלא הצדיקו אונס, אלא בסך הכל לא ממהרים לצאת עם קלשונים ולהבעיר את העיירה...
בריונות רשת יכולה להביא לתוצאות זוועתיות וקיצוניות. לא צריך להקטין, להתעלם ולהשתמש בבריונות מילולית, רק כי אתם לכאורה באים להגן על משהו חשוב.
קחו בחשבון שאף אחד כאן לא מצדד באונס. אף אחד לא חושב שלגיטימי לנצל נשים. כן יש אנשים שפחות ממהרים להסיק מסקנות וזה לגיטימי.

מצחיק איך כל פעם קבוצת אנשים די זהה משתיקה את כל מי שחושב אחרת ממנה ואז הולכים ומטיפים נגד אלימות. אני בכנות לא חושב שאתם עושים את זה בכוונה, אבל לפחות על פי מה שנראה בדיונים בבלוגים בפורום, אתם ליטרלי אנשים אלימים.

אגב, מה שאתם עושים כאן זה הרבה מעבר ל"מריבות דוחות", אבל היי! קיבלתם לייקים אחד מהשני אז בטוח שהצדק איתכם! מוסריים כאלה ❤️❤️❤️

מדויק ביותר. מדובר באנשים קיצוניים ואלימים עם פתיל קצר שמוכנים לצלוב בן אדם גם במקרים עם ספק. התרבות בכלוב נהיית יותר ויותר אינפנטלית בכל יום שעובר, עצוב.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
קודם כל, למה אתם? לא הבנתי איפה ראית שהגבתי באלימות. אנא, צטט אותי. אני אשמח.

אתם מאשימים אותי בעידוד אונס כי הטלתי ספק. כי. הטלתי. ספק. כי אני לא מסכים להאמין במשהו בצורה עיוורת. ולא רק אני. אתם קבוצה של בריונים מחופשים חסרי תקנה. אתם עוטפים את זה ב-"לא, זה כי אכפת לי מנשים שעברו אונס!" וחושבים שהכול מותר לכם ועוד מחרטטים את עצמכם שיש לכם הצדקות מוסריות להתייחס לבני אדם כמו זבל. אתם בריונים. כשאגיע למחשב אצרף ציטוטים.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
האשמתי אותך באונס? איזה קשקוש.
בוא, תראה לי איפה האשמתי אותך באונס.

פיספסתי מילה. תיקנתי לעידוד אונס.
ורק אומר שכבר רצה פה קונספירציה עליי שאני אנס מאז התחקיר כי "אוי אתה מעודד את זה"
עכשיו, חכי לתגובה הבאה.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 13 בינו׳ 2023
גם לא האשמתי אותך בעידוד אונס.

אני מנסה להיות מאוד מדויקת במה שאני כותבת, אבל זה לא משנה את העובדה שתמיד יגיע מישהו ויחליט ש״אתם״ ככה ו״אתם״ ככה.

אני כתבתי עליך שמה שטענת בקשר לאונליפאנס והערימות של הבחורות שמונעות מניסן לאנוס זה קשקוש גמור. לדעתי, אם היית רגע כן עם עצמך, גם אתה היית מודה שזה קשקוש.

ואותו כנ״ל לסניצ׳ שגם דחף אותי למכבש האלימים המדומיין. להגיד שויכוח בכלוב הוא שווה ערך או גרוע יותר מאונס, בעיניי, זה קשקוש. האם זאת אלימות? אני באמת תוהה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
גם לא האשמתי אותך בעידוד אונס.

אני מנסה להיות מאוד מדויקת במה שאני כותבת, אבל זה לא משנה את העובדה שתמיד יגיע מישהו ויחליט ש״אתם״ ככה ו״אתם״ ככה.

אני כתבתי עליך שמה שטענת בקשר לאונליפאנס והערימות של הבחורות שמונעות מניסן לאנוס זה קשקוש גמור. לדעתי, אם היית רגע כן עם עצמך, גם אתה היית מודה שזה קשקוש.

ואותו כנ״ל לסניצ׳ שגם דחף אותי למכבש האלימים המדומיין. להגיד שויכוח בכלוב הוא שווה ערך או גרוע יותר מאונס, בעיניי, זה קשקוש. האם זאת אלימות? אני באמת תוהה.

1 - הטענה הייתה לקולקטיב, לאו דווקא לך. פשוט התפתח פה דיון על האלימות מהצד שלכם. אכן הייתי לא ברור.

2 - ולא אמרתי שאונליפנס מונע אונס. את חושבת שאני מפגר? למה שחשבון בפלטפורמה אינטרנטית יתן לך חסינות מאונס? תשפרי דחוף את הבנת הנקרא שלך. זה לא נשמע הגיוני בעליל. אם את מגיעה למסקנה של "כ-כן....... הוא חושב שליצור חשבון באינטרנט בפלטפורמה מסוימת נותן לך חסינות מאונס" את פשוט צריכה לעצור ולהבין שכנראה לא הבנת נכון. אני בספק אם יש בן-אדם מספיק מטומטם שחושב ככה. ועוד כשאמרתי מיליון פעם שזה לא נכון, חחח שוב, הבנת נקרא מזעזעת. להטיל ספק ולפקפק זה לא אומר שאתה לוקח עמדה חד-משמעית. פרלין, אני באמת לא מבין למה אני צריך להסביר לך את זה, זאת הבנת נקרא של ילדים בגן ואני ממש לא צוחק.