לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה: איפה אפשר להשיג כאן נרות שינה?

teacher​(שולט)
לפני 18 שנים • 2 באוג׳ 2005

כי - חוט - הא

teacher​(שולט) • 2 באוג׳ 2005
ציטוט: ''..ואחרי כל זה היא עוד אומרת שמכיוון שבפוסט אחד היא שמרה על נימוס יחסי, היא "שילמה מחיר יקר בסמכותה". כלומר, דנית רואה בכל מקרה שבו היא לא כופה את רצונה בכוח (הזרוע, הלשון, מושלמותה האינסופית) מקרה חמור של איבוד סמכות. .."

פה בדיוק קבור הכלב.
כי הרי אין לה שום סמכות, וככל הידוע לי גם שום סימוכין במציאות לאף אחד
מהדברים שאמרה כאן, גם לא לנרות הרקטליים, או מורשות הקרב שלה מביה''ס.
כך שבהוויתי זוהי רק פנטזיה משוכללת (וגם לא משוכללת עד כדי כך).
אני מניח שאת ה''כניסה הדרמטית'' שלה היא עשתה. ימים יגידו איזה בנאדם היא,
ועד כמה זה רלוונטי לשיח שלנו כאן.

אני מסכים איתך שיש לה התבטאויות אלימות, אבל אני גם מסכים עם כלובי שכל עוד היא
מדברת מרחשי ליבה בלבד, היא עוד לא עברה כאן על שום חוק. שמורה לנו גם הזכות כאינדבידואלים,
להתעלם לחלוטין מכל דבר שהיא תגיד ופשוט לא להתייחס אליה כלל, והיא
תמשיך לכתוב פה לעצמה, או לחליפין להמשיך ולהתעמת, עד שיהיה פה דיסקו.

לשיטתי, היא יכולה למקם את עצמה היכן שנוח לה, בין אם במקום שבו תוכל להשמיע את
דבריה ואנחנו לשמוע, או כבדיחה השבועית של הכלוב, שהיתה ונעלמה ולא נודע כי באה
אל קירבנו.ומותר גם להיות מתריסים, וכועסים וגם להקניט.

אין פה הרבה חוקים, אך מי שעובר עליהם - מאבד את זכויותיו בשניה, גם אם הוא שנתיים כאן.

ולטענתך קיחוטה שאם אני אומר דברים כאלה, תכלה זעמך בי
אני בונה על זה - כי זה מה שחברים טובים עושים, הם שומרים על החברים שלהם שלא יתחרפנו.
ואם אני עושה שטות, הייתי רוצה שחבר יגיד לי ולא זר.

דנית -
אם נעמיד דברים על דיוקם, השרשור שלך היה בנושא נרות שינה ולא בנושא הכל כך קיומי:
''לאן הולך העולם, פמדום?'' מה גם שבנושא הזה עצמו לא תרמת הרבה, תשעה עמודים,
רובם לא מלאים בתגובותייך ויתכן בכלל שאם היית מקבלת כבר בהתחלה את שם בית
המרקחת לנרות,הנושא לא היה עולה כלל.
ובכלל זה קצת נאיבי להשליך את הסטיה הקטנה שלנו על כתפי האטלס. קצת מזכיר לי את ההיא
שכתבה ספר פופוליסטי על איך כל הקונפליקטים האידיאולוגיים בעולם מבוססים על כסף.

מעבר להיותנו שולטים או נשלטים, אנחנו גם בני אדם, וככאלה יש לנו מערכת פשוטה של
קורקטיות וכבוד הדדי, גם אם אנחנו לא לגמרי חברים.
זכותך המלאה לא להשתמש בה, ולהתייחס לכל אחד מאיתנו כאל נשלט/שולטת פוטנציאלים,
ופה המקום להזכיר את הביטוי הצרפתי '' נובלס אובליג' '' ואת המשמעות שלו בהקשר של השיחה הזו.
כבוד לא מבקשים - כבוד מקבלים.

ערב נעים
teacher
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 2 באוג׳ 2005
זה מה שקורה כשהורים מונעים מילדתם הקטנה לשחק ב"ברבי וחברותיה..."

ברבי וקן לנצח נצחים !!!

----------------------

למזלי הוריי הרשו לי לשחק ברובטריקים בילדותי.
היה לי צעצוע מגניב של רובוטריק. הייתי מעביר אותו מרובוטריק למכונית ואז שוב לרובוטריק
ואז שוב למכונית וכך הלאה.
שעות הייתי משחק רק עם שתי הפונקציות האלה. כל כך התלהבתי.
כמה פשוט, כמה דבילי...וכמה אהבתי....
icon_redface.gif

היום למשחקים כבר צריך ידע טכני להרכבה ("איפה תוקעים את זה?")
וסבלנות לקרוא הכל... (לקרוא הרבה עמודים רק בשביל למצוא משפט אחד שמתייחס
לדבר שרצית)

--------------------------

ברכותיי, עברת את שירשור הנחש הידוע לשמצה.
קולולולו
icon_biggrin.gif

ברוכה הבאה, דנית.
דנית האצילה​(לא בעסק)

מה שבטוח- השירשור חשף פה כמה אגואיסטים שמאוהבים בעצמם

[B]נו כבר חשבתי שרפאל החזיר את השירשור לרמתו הראויה.
לאור כל המסקנות והתובנות הנשגבות תגובתי (הבלתי ניתנת לערעור כמובן) היא כדלקמן:
[/B]

לגבי האידיאולוגיה: לא כולם קוראים פוסטים רק כדי להתחרמן, יש מי שגם רוצים להעלות רעיונות או לדון בהם. אם זה מעניין הרבה חברים ושייך לתחום אז מה הבעיה? אני עוד מתכוונת לקדם את משנתי.
לגבי הסגנון: לא עסקינן באתר לימודי דקומנטרי, לא חתמתי עוד על שום תצהיר. אולי הכל נכון ואולי לא ,כל אחד ישים את הקו שלו. אם אתם בלוס אנג'לס ורואים שודד בנק בורח, אל תדרסו אותו. אולי זה סרט ואולי לא. בכל אופן אתם לא השוטרים השופטים והתליינים יחד. אם אתם רואים סרט והאיש הרע רע מדי ואתם לא עומדים במתח, לכו לחדר אחר צפו שם בסרט שהכל ורוד או כחול. אל תהרסו את הטלויזיה, אולי אבל רק אולי זה לא סרט אמיתי. חוץ מזה שיש כאלה שאוהבים סרטי מתח והם רוצים עוד לצפות.

כנופיית הארבעה: מה שלמעשה הפריע לכם זה שהתחילה מסיבה בלעדיכם. אתם רוצים להיות במרכז העניינים. השירשור לא עניין אתכם וכמובן שלא קראתם אותו. עד היום בבוקר עוד לא ידעתם במה הוא עוסק. מה שהספיק לכם זה לקרוא סיפור שצבט לכם בלב ולצאת למסע נקמה. וזה בין אם הסיפור נכון ובין אם לא.
בשם מלכת הכתה המודחת (רק הייתם צריכים תירוץ) השמצתם ולגלגתם בלי סוף והפכתם את השירשור לצ'ט פרטי שלכם. זה היה קטנוני ואגואיסטי. היו כאלה שהצטרפו לאתר רק כדי להגיב בשירשור. איה ותום הם רק דוגמא. אבל אתם כל כך אכולי אגו שאין לכם בעיה לקבוע "שאם מישהו נרשם רק עכשיו ולא כתב עוד בשום מקום אז זה ניק כפול"- אגומניה נטו. ומי שטוען (כשועל כלוב ותיק) שאני רמאית שפותחת ניק כפול - אז מבחינתי הוא כלב אשפתות. אני בטוחה שכלובי יכול לאשר שמדובר במצטרפים חדשים. ואני לא אחזור עכשיו על כל הפדיחות שלכם. עכשיו אתם רוצים "לפצל את השרשור" מה יש? לא מסוגלים להתחיל משהו מעניין בעצמכם, מפחדים שחוץ מכם אף אחד לא ישתתף?

לא מזיז לי שתקפתם אותי אישית, אתם לא מכירים אותי, אבל מי שפותח את שערי הגיהנום שלא יבכה אח"כ שחם לו. אני מגיבה בלי חשבון.ואז כמובן אפשר להביא ציטוטים מפה ועד הודו ד.קיחוט אבל אתם ביקשתם אותם.

בקיצור אתם סתם חרמנים אגואיסטים, ואתם סה"כ ארבעה אולי עוד שניים שלושה כוכבים. יש פה עוד אלפים שכדאי שתיתנו להם להעלות את הרמה, כי אתם לא יכולים.
Tame
Tame • 2 באוג׳ 2005
דנית,
אני חושב שהסיבה לפצל את השרשור לדיונים הקטנים שבו (ואת בעצמך ביקשת שנתמקד בנושא המרכזי ולא בדיונים שצמחו סביבו מעניינים ככל שיהיו) הוא בכדי לאפשר לחברי האתר לדון בכל הנושאים המעניינים בשרשורים אחרים מבלי להיות מושפעים מהריבים האישיים וההשמצות שנדבקו למילים בדיון והשחיטו את האווירה.
לדעתי לפתוח את הדיונים שוב בשרשורים חדשיים ונקיים תועיל למצות את הפוטנציאל הגלום בהם.

חוץ מזה,
הריב כבר היה יכול להסתיים, אבל משום מה כולם מחליטים שהוא העיקר ולא התפל, אפשר להשאיר את השרשור הזה פתוח להתנצחויות אינסופיות ולקרבות בוץ.
אולי גם יהיה אפשר לנסות לחזק או להפריך את התיאוריה שלך לגבי התקדמות העולם לשליטה נשית (ואגב את מערבבת מושגים של חברה פטריאכלית/מטריאכלית עם בדסמ. מנכ"ל של חברה בינלאומית יכול להיות סאב אפילו שהוא שולט כביכול באלפי גברים ונשים ואילו מזכירה בדרג הנמוך עשויה להיות דומית אפילו שבעבודה היא לרוב מכינה קפה - אותו דבר נכון גם ההיפך בנוגע למנכ"לית שיכולה להיות סאבית ולעובד הניקיון שיכול להיות דום - אין בכלל בתפקיד שום קשר לבנאדם במתחתיו גם לא לג'וב וגם לא לנטיה המינית, אדם הוא אדם ושווה לכל אדם אחר).

אני רק מקווה שהריבים וההשמצות פה יפסקו ונתחיל לתקוף את דעותיהם של אנשים במקום את האנשים עצמם.
דנית האצילה​(לא בעסק)

לא לפצל.נקודה

מה יש מישהו מתבייש במה שכתב?

אסור לפגום בשירשור, יום אחד זה יהיה מסמך היסטורי חשוב.
זה יהיה פשע היסטורי לפגום בשירשור, ועבירה אתית חמורה.

[U]הנושא הנו: השליטה הנשית בעולם כהליך אבולוציוני בלתי נמנע[/

bdsm קשור כי העולם יורכב יום אחד ממלכות ועבדים, אז כדאי שמדענים ילמדו על כך
כדי להכין את העולם לעתיד.
ילדה יפה

הממממ

ילדה יפה • 2 באוג׳ 2005
השירשור הזה עוד חי ?

נראה לי שמישהו לקח ברצינות מרובה את דיאטת ה LSD ונענע של טיצ'ר....
Tame
Tame • 2 באוג׳ 2005
דנית
את לא מבינה את כוונתי.
לא דיברתי על פגיעה פיזית בשרשור, מבחינתי שישאר. בין אם הוא מסמך היסטורי או לא icon_smile.gif

ואגב,
בפעם האחרונה שכתבתי שהכתיבה שלך משעשעת אותי היה נראה שנפגעת מזה, אז אני לא אכתוב את זה הפעם. עם זאת לאור מה שכתבת בפוסט אחד לפני האחרון שלך על "סרט" ועל "אמיתי" אני לא יכול שלא לחשוב שמא אולי אני לוקח את דעותייך ברצינות רבה מידי.
שלא תביני לא נכון, אני נהנה מאוד להתווכח ולא מתחשק לי להפסיק. אני פשוט חושב (אולי אפילו מקווה) שזה באמת בגדר אותו "סרט" שדיברת עליו באותו פוסט.
זה לא פוגע במאומה בדיון עם זאת ואפשר להמשיך אותו.

אני אשאל שאלה:
לדעתך ברשותך סמכות מסויימת. אשמח לדעת מנין היא נובעת, מהן מקורותיה?
Succubus​(אחרת)

Re: הממממ

Succubus​(אחרת) • 2 באוג׳ 2005
ילדה יפה כתב/ה:
נראה לי שמישהו לקח ברצינות מרובה את דיאטת ה LSD ונענע של טיצ'ר....

אפשר פירוט? icon_eek.gif
דנית האצילה​(לא בעסק)

סמכות (tame שאל)

ראשית נא לקחת את דברי בריצינות.

סמכות הנה בעיני הכפופים לה,

יש סמכות דתית, יש סמכות מדעית, רפואית, שילטונית וכיו"ב

בדרך כלל צריך להגיע להישג מסויים כגדי לרכוש סמכות מסוימת (תעודה, הסמכה ועוד)
אבל יש גם מי שנולדים לסמכות ככה זה אצל משפחות מלוכה למשל.
ויש גם סמכות שצריך לחתור אליה. זו בד"כ הסמכות של מנהיגים.
זה פשוט ומסודר יותר בהליך הדמוקרטי אבל כך גם הדבר לגבי דיקטטורים, צריך מרפקים (בדמוקרטיה) או לדרוך על גוויות (בדיקטטורה).

הייתי ממשיכה לפרט, אבל יש לי ממלכה לנהל. אם תראה כמה
כתבתי כאן היום אז תבין שאני חייבת להקדיש קצת זמן גם לעינייני הפנים של הממלכה.

אני גם רוצה לשמוע אחרים, וכדאי מאוד שאוהב את מה שאשמע.
קייל​(לא בעסק)

Re: סמכות (tame שאל)

קייל​(לא בעסק) • 2 באוג׳ 2005
דנית האצילה כתב/ה:

...
אני גם רוצה לשמוע אחרים, וכדאי מאוד שאוהב את מה שאשמע.

אני מצטרף קצת באיחור אבל שיהיה.
קודם כל ברוכה הבאה.
שנית, אני לא מבין למה את רוצה לשמוע אנשים אחרים שיגידו לך משהו שאת כבר יודעת / מבינה / אוהבת כבר עכשיו. בעיניי, זה מראה אולי חוסר ביטחון בכל זאת, איכשהו הצורך הזה בחיזוק חיובי. אבל זה רק אני...

שיהיה בהצלחה.

וחבר'ה, את שרשור האסוציאציות לא יעברו ממילא, אז אפשר לסגור את הדיון כאן. icon_smile.gif