סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה: איפה אפשר להשיג כאן נרות שינה?

Tame
לפני 18 שנים • 2 באוג׳ 2005

Re: סמכות (tame שאל)

Tame • 2 באוג׳ 2005
דנית האצילה כתב/ה:
ראשית נא לקחת את דברי בריצינות.

סמכות הנה בעיני הכפופים לה,

יש סמכות דתית, יש סמכות מדעית, רפואית, שילטונית וכיו"ב

בדרך כלל צריך להגיע להישג מסויים כגדי לרכוש סמכות מסוימת (תעודה, הסמכה ועוד)
אבל יש גם מי שנולדים לסמכות ככה זה אצל משפחות מלוכה למשל.
ויש גם סמכות שצריך לחתור אליה. זו בד"כ הסמכות של מנהיגים.
זה פשוט ומסודר יותר בהליך הדמוקרטי אבל כך גם הדבר לגבי דיקטטורים, צריך מרפקים (בדמוקרטיה) או לדרוך על גוויות (בדיקטטורה).

הייתי ממשיכה לפרט, אבל יש לי ממלכה לנהל. אם תראה כמה
כתבתי כאן היום אז תבין שאני חייבת להקדיש קצת זמן גם לעינייני הפנים של הממלכה.

אני גם רוצה לשמוע אחרים, וכדאי מאוד שאוהב את מה שאשמע.

דנית,
נתת הסבר בנוגע לסמכות באופן כללי, הסבר לא רע בכלל. אבל השאלה הייתה מהיכן נובעת הסמכות שלך ולא סמכות באופן כללי.
נבט{marlena}
נבט{marlena} • 2 באוג׳ 2005
red-cell כתב/ה:
מכל השרשור המעייף הזה לא הבנתי שני דברים:
א. איפה לעזאזל מוצאים נרות שינה
ב. מה הקשר בין נרות שינה לחוסר תזוזה בשינה. האם נרות שינה גורמים לבן אדם לא לזוז בנוסף לזה שהם מרדימים אותו? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

רד-סל,
עכשיו שהשרשור הזה עוד יותר ארוך ומעייף, אולי כדאי לחזור לאיפה שהוא התחיל (להסתיים הוא כבר לא הסתיים אף פעם). אני אנסה לענות לשאלות מפני שהם הדבר היחיד בשרשור הזה שהוא לא offtopic.gif .
א. אין לי מושג. אני כן יכול להמליץ לדנית על זלר נרבן דרג'ה (נשבע לכם שככה זה נקרא בעברית). שניים מזה והבנאדם מתעלף. אין צורך במרשם, ניתן להשיג בכל בית מרקחת וזה לא יקר. בבקשה לקרא את העלון לצרכן לפני השימוש.
ב. לא, אין שום קשר. לצורך כך נהוג להשתמש בכדורים נגד פרקינסון כדוגמת סינמט. כדורים אלו הם במרשם ואין להשתמש בהם ללא פיקוח של נוירולוג מומחה.

דנית,
ת'אמת - זו הצגה או שאת מתכוונת ברצינות? אם זאת הצגה אני מוריד את הכובע, משתחווה ומוחה כפיים בהתלהבות. אם לא ... אין לי מה להגיד. את יכולה לשלוח לי תשובה בפרטי. אני מבטיח לא לגלות.

כלובי
זה כבר מתחיל להזכיר את מיודענו חצי אדון. לאור מה שכתבת על עצמך האם יתכן שאתה, דנית וחצי הם אותו אדם?
Succubus​(אחרת)
Succubus​(אחרת) • 2 באוג׳ 2005
נבט כתב/ה:
א. אין לי מושג. אני כן יכול להמליץ לדנית על זלר נרבן דרג'ה (נשבע לכם שככה זה נקרא בעברית). שניים מזה והבנאדם מתעלף. אין צורך במרשם, ניתן להשיג בכל בית מרקחת וזה לא יקר. בבקשה לקרא את העלון לצרכן לפני השימוש.

ואני רוצה להתנצל מקרב לבבי על ההתערבות, אבל בכל זאת להתעקש ולציין ששימוש לא אחראי בתרופות ללא מרשם רופא אחראי על מספר עצום של מקרי מוות והרעלה מדי שנה, שגם תרופות ללא מרשם הן מסוכנות (כמו כל דבר שנועד להשפיע על הגוף), ושבעיני, באופן לגמרי אישי ולגמרי פרטי, מתן תרופות למטרות כאלה על ידי אדם שאינו רופא זה מעשה חסר אחריות, מסוכן, לא אתי וייתכן שאף פלילי (את זה צריך לבדוק עם משפטן. אני לא.) מתן תרופות למטרות כאלה על ידי אדם שהוא כן רופא, אגב, זה בהחלט מעשה פלילי, שעשוי להוביל לשלילת רשיונו של אותו רופא ולכמה שנים בכלא.
נבט{marlena}
נבט{marlena} • 2 באוג׳ 2005
ההערה שלך היא חשוב ובמקומה. שימוש בחומרים פסיכואקטיביים הוא מסוכן ויש לעשות אותו באופן מושכל וזהיר.
ילדה יפה

פירוט....

ילדה יפה • 2 באוג׳ 2005
אז כך, אני לא בטוחה אם זה היה לפני או אחרי תיאוריית הנבוט בראש, אבל טיצ'ר העלה באחת מהתגובות הראשונות דיאטת LSD ונענע... (אם זכרתי נכון...)
פשוט חשבתי... יש מצב שאנשים הקשיבו לו...
לאור השטויות שנפלטו כאן....
דנית האצילה​(לא בעסק)

כבר נוסטלגיה?

[B]רבותיי האבולוציה דוהרת קדימה ואתם נמצאים בחפירות ארכאולוגיות מתקופת העמוד הראשון והשני.
מה כבר נוסטלגיה?
חוץ מזה זה עניין ללובי הציוד והשימוש בו.
Succubus​(אחרת)

Re: פירוט....

Succubus​(אחרת) • 2 באוג׳ 2005
ילדה יפה כתב/ה:
טיצ'ר העלה באחת מהתגובות הראשונות דיאטת LSD ונענע... (אם זכרתי נכון...)

אההההה. נראה שפספסתי את זה. icon_smile.gif
מה שמוכיח שבתוך המון מלל, לפעמים עלולים לפספס את הדברים החשובים באמת. icon_eek.gif
ילדה יפה

אכן

ילדה יפה • 2 באוג׳ 2005
אלה הדברים החשובים באמת! ההארות של טיצ'ר והשנינות של קיחוט! שדרך אגב עלינו עליו! הנקבה הזאת!!! (ידעתי שהוא מסתיר משהו)
הכבוד לדנית - סוף סוף מישהי חושפת את זהותו....
Tame
Tame • 2 באוג׳ 2005
דנית, אם כבר מצאת לנכון להגיב, למה לא התייחסת לדברי?
ילדה יפה

אה כן...

ילדה יפה • 2 באוג׳ 2005
סתם שאלה...

הרי הדיון התחיל בגלל שלעלמה, שליטת העולם, סליחה, לא היה נוח לישון עם העבד כשהוא זז יותר מדי....
סתם עלה לי בראש, הרי הוא עבד... שישן על הרצפה.... או על שטיח, ועדיף קשור ברצועה לרגל של המיטה...
זה משהו שאני התנסתי בו. ככה שוב, תוכלי לישון באלכסון (למרות שנראה לי שתשני יופי, באלכסון, ועוד הרבה זמן)

פשוט נראה לי מוזר שבפוסט של עשרה עמודים לא עלה הרעיון.... (אם כן אז ס ל י ח ה , כי ממש לא קראתי את הכל....)
אז ככה - על השטיח, קשור וצמוד למיטה.... הרבה יותר יעיל, זול, משאיר יותר ספייס במיטה ואת העבד בהכרה למחרת בבוקר...
למרות שעם דנית אי אפשר לדעת...

אההה ועוד שאלה....
למה לא בחרת ניק כמו דנית מציקנית
דנית הקנטרנית
דנית המרגיזנית...
אז זה לפחות היה מתחרז....