בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכופט

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 18 באוג׳ 2020
Audhild כתב/ה:
אני חושבת שהדיון הארוך והשנוי במחלוקת הזה פספס נקודה אחת חשובה.
יש אנשים, גם כאן בכלוב, שהגישה שלהם היא של ניצול.
יש פה מידה של הונאה, גם אם נניח בצד עניינים פליליים או שאינם פליליים. להגיד הכל כדי לקבל מה שרוצים זה משהו שגם גברים וגם נשים עושים ועושות.
לדעתי, יש מקום להישמר מאנשים שיגידו כל מה שתרצה לשמוע, אבל יגרמו לך להרגיש שאתה הולך לאבד אותם. זו מניפולציה נמוכה שעובדת באופן מאוד יעיל.
עניין האחריות האישית פחות משנה לי, כי אלו אנשים שיודעים מה להגיד ולמי ובאיזה שלב בחיים אותו אדם נמצא.

לגבי השאלה האם צריכים לנדות אותם? לדעתי כן. לדעתי יש מקום לומר- זו לא התנהגות מקובלת. התנהגות מנצלת, כספית, רגשית, מינית, ולא באופן מוסכם היא לא משהו שצריך לתת לו יד. גם להיות שקרן כרוני זה לא פלילי, אבל אנשים כאלו כן סובלים מסנקציות חברתיות, ובסופו של דבר זה מה שאנחנו- חברה.
.

+ 1
dark enlightment​(שולט)
dark enlightment​(שולט) • 18 באוג׳ 2020
NobleSavage כתב/ה:
יש לנו פה אחד שתוהה למה אין נשים ברשימה הזאת.

מה לא בסדר בשאלה הזו?
שאלה הגיונית, לגיטימית ולעניין שבו דובר(הרשימה).
מגדר אחד שרק מוצג כתוקף ומגדר שני שרק מוצג כמותקף, נראה תמוה.
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 18 באוג׳ 2020
Audhild כתב/ה:
יש פה מידה של הונאה, גם אם נניח בצד עניינים פליליים או שאינם פליליים. להגיד הכל כדי לקבל מה שרוצים זה משהו שגם גברים וגם נשים עושים ועושות.
לדעתי, יש מקום להישמר מאנשים שיגידו כל מה שתרצה לשמוע, אבל יגרמו לך להרגיש שאתה הולך לאבד אותם. זו מניפולציה נמוכה שעובדת באופן מאוד יעיל.
עניין האחריות האישית פחות משנה לי, כי אלו אנשים שיודעים מה להגיד ולמי ובאיזה שלב בחיים אותו אדם נמצא.

לגבי השאלה האם צריכים לנדות אותם? לדעתי כן. לדעתי יש מקום לומר- זו לא התנהגות מקובלת. התנהגות מנצלת, כספית, רגשית, מינית, ולא באופן מוסכם היא לא משהו שצריך לתת לו יד. גם להיות שקרן כרוני זה לא פלילי, אבל אנשים כאלו כן סובלים מסנקציות חברתיות, ובסופו של דבר זה מה שאנחנו- חברה.

לא תאמיני, אבל בכלוב יש נשים שהקטע שלהן הוא גם ניצול! (השם ישמור). הכל עניין של תיאום ציפיות, ואני מכיר מספיק נשים כאן שהיו מאוד גמישות בגבולות שלהן מתוך רצון לרצות או מתוך חוסר ידע.
זה לא אומר שהשולט לא אחראי לבדוק היטב את החומר האנושי שמולו, אבל עדיין יש גם אחריות אישית בצד השני.
תארי לעצמך שמנדים אותך עכשיו מה"קהילה" על סמך סיפור של מישהו שהוא מאוד חד צדדי? בשניה אפשר להרוס לאדם את כל המוניטין שלו.
אישית אני נמנע מרכילויות, במיוחד מהסוג הזה.
במידה ואכן יש תקיפה מינית, יש גורמים שמוסמכים לטפל בזה, כגון המרכז למיניות אלטרנטיבית וכו', ולא לינץ' מדומיין בפורום באתר הכלוב.

ויולי- אני האביר השחור מהגביע הקדוש של מונטי פייתון.
"Oh, oh I see. Running away, eh?! You yellow bas****! Come back here and take what's coming to you! I'll bite your legs off!!"
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
יולי Yuli כתב/ה:
MagisterDolor כתב/ה:
ויש לנו אותך, האביר הלבן מגן כל הנשלטות באשר הן!!
השיריון שלך מסנוור את תושבי איחוד האמירויות!

לעומת האביר השחור, מגן השולטים האלימים?...

(רק מבהירה, כי חוק פו וזה - זו עקיצה שנועדה למשוך את תשומת לבך לאבסורד שבתגובה שלך. לא תכננתי לקרוא לאף אחד אביר שחור ולא הייתי בכלל חושבת בכיוון הזה אם לא היית מעלה את זה בעצמך).

הוא ממש אבל ממש לא מגן על השולטים האלימים וזה הזוי שככה רואים פה תגובות שנכתבו בהומור....
Sm Art{☆Sm}

פשקוויעל חיזוק לציבור הנרחב

Sm Art{☆Sm} • 18 באוג׳ 2020
הרבה אנשים ,ונשים ,שהם ,בתוך ,הבדס"מ .
רוכשים ציוד ,ומניחים במגירה .
אח"כ ,מתרחש איזה אירוע ,כגון : ( סשן מאכזב)
אז הם מעבירים ,את הציוד ,אל מתחת ,אל ,המיטה .
ואז מתארע להם °סשן מוצלח ,אז ,הם מחזירים למגירה.
ואז שוב 2 סשנים לא מוצלחים ,ואז ,הם ,נתקפים, ב "הרהורי -תשובה" ,וביום בהיר ,או זורקים ,את כל. הציוד ,לפח .או נותנים מתנה ,לאיזה מישהו ,

יש הרבה ,אי החלטיות ,גם ,בקרב נשים רבות .
כל אימת ,שתוקף אותן דחף מסויים ,לחוויות הבדסמיות.
ואז יש להם ,תקופות של ,בריחה ,והעלמות ,מהבדס"מ.

ויש ,גם כאילו ,שהגיעו, לרמה ומעמד .
שהם ,החליטו לסגור ח-ן ,עם הבדס"מ .
ויש שעלו לרמה יותר גבוהה. מתחילים ,במסע נקם .כנגד הבדס"מ .

והדגש,הוא על הכפשות ,אודות ,אנשים ,בבדסמ, שיצא להם להכיר.

כולם ,כולל, כולן ,יחזרו כמו כלבים על 4 ,ויזחלו חזרה אל תוך הבדס"מ.

והם יגלו ,יום אחד.
שבדיוק מכנגד ,לאילו שהם הכפישו אותם .
בעתיד ,הם יזדקקו ,ליחס ,או ,קורטוב של בדס"מ.

בדס"מ ,חזק הוא מהירואין .
מע שהגיע למרחב הבדס"מ ,זה כי זה הכי רע לו ,אבל ,זה הכי נכון ,לנפש שלו .

כל אילו שניסו, במרחב הוונילי ,מצאו עצמם ,כ " שקופים" .

אי לכך, לאור ההרצאה ,שמסר פה ,המורה גדעוני חנוך

אני מציע ,לכולנו ,אף פעם לא להשתין ,בבאר ,ששתינו ממנה ,אפילו אם לגמנו,מהבאר הזו. ,ולו,פעם אחת בודדה .

לקהילת הבדס"מ ,יש ,מקום ,לכל ,מיני ,טיפוסים, שלט משתלבים ,במסגרות קונבנציונאליות.

זה ,בדיוק ,מה שיפה ,בקהילת הבדס"מ ,שיש ,בה ,ריכוז ,של אנשים ,ונשים ,שהם שותפים לרעיונות זהים .
וגם גם אחים לצרה .

מספיק ,שאדם יכול ,לשפוך את נפשו ,בכתב .
או ,לשוחח בדס"מ ,עם אדם נוסף שבבדס"מ, וכבר הם אחים ,יותר מהאח הביולוגי שלך .

לכו תנסו לדבר עם ונילים,או ,עם ,בני משפחה ,על בדסמ .ותראו מה תקבלו...

הבדסמ ,זה ,תיאטרון ,שכול ,אחד ,בוחר לו ,את התפקיד שלו .
הבדס"מ ,הוא מערך קיברנטית, של אנשים עם ,שמות במה.
הבדסמ ,הוא בסיס פעולה ,של ,אנשים הפועלים ,באופן סוליסטי ,ודיסקרטי .

מי שמחרב ,את כל העסק .
אילו הם אותם אנשים ,שעושים " צילומי מסך " .
אילו אנשים ,שלא יודעים לשמור סודות .
אילו אנשים ששברו ,והרסו ,וחירבו, את האלמוניות ,והמיסתורין, של התחום .

הבדסמ ,היה מוסד מאוד מכובד, עם אנשים ברמה מאוד גבוהה.
עת הוא היה באנדרגראונד .
עת כל אחד ואחת ,שמר על התחת של חבירו ,כמו ,שהוא דאג לשמור על התחת שלו .

מהרגע שבבדס"מ ,נפרץ הסכר ,ואנשים יצאו מהחורים שלהם ,והתחילו לעשות מהבדסמ,
היכרויות המוניות ,אז הרבה אנשים ,שלא היו אמורים להגיע אל הבדס"מ.
הם פלשו למרחב הבדסמי ...

כאשר אומרת נשלטת ,שהיא נשלטת ,אני לא מאמין לשום מילה שלה .
כאשר אומרת נשלטת על אדם מסויים ,שהוא אדון פסיכופט .
אני לא מאמין לה , שהוא " אדון " בכלל .
מבחינתי הוא גולש אנונימי ,מהגריינדינג,שבא לו להוציא שנאת נשים, או כעסים. כי משעמם לו .

אדון בדסמי ,אמיתי .
לא מלכלך ידיו ,על נשלטת מתחזה .
ואם קרה שפיקשש ,הוא בן אדם שמעד .
בדיוק ,כמו הנשלטת ,שיעשה ונזקקה ,לשרותיו, של אדון ,שיגשים עבורה ,את גחמותיה ,הקודחות סמויה.
בגין , איזה סרט שראתה ,או ,בגין, זה ,שהיא נואשת לצרכים ,שהיא יכולה לקבל רק במרחב הבדס"מי.

מעצם העובדה .שבבדסמ, הוא תוכן ,מולד , עם האדם .
ומכיל העובדה ,שהוא שייך , לרובד החיצוני ,המקיף את האדם ,ששמו הוא ,נ פ ש .

אז ,בדסמ ,יש רק ,אל מול אדם ,או ,אשה ,מתוך הבדסמ .

וגם האדם שבתוך הבדסמ .
ביום יום שלו ,הוא איש אחד.
וכאשר הוא נזקק לבדסמ ,הוא הופך להיות ,איש אחר .
שונה מהאדם ,שהוא ,ביום יום שלו .

הנפש של האדם ,זה חלק חיצוני, ונפרד,מהאדם עצמו.

מי שרוצה להיפרד לשלום וברכה ,מהבדסמ,.
הוא צריך להבין ,שהדרך לכך

היא טיפול מקיף ויסודי ,בהבנת הנפש שלו .
מה היא רוצה ,למה היא תוקפת אותי פעם אחר פעם .
מי שיצליח ,אהלן וסהלן כל הכבוד .

אבל ,אל תלכלך ,אל תלכלכי, על החוויות שהיו לך ,עת נזקקת לבדסמ, או לאנשים מתוך הבדסמ .

"כי גר היית בארצו. "
אירחו אותך
התיחסו אלייך .
תעשי כבוד .

זה שיצאת מהבדסמ ,זה עדיין לא סוף סיפור .
היו רבים שזחלו אליו שנית, ואף יותר .

אי אפשר לקבל מהבדסמ ,חוויות רק טובות .
או טובות

הבדסמ מתעסק עם הצד הרע של האדם .
עם הצד האפל של התת מודע .
עם הצד הסוטה של הנפש .

בדסמ ,זה עבודה קרמתית.
בדסמ ,זה לא מקווה טהרה ,זה ד'ארק סייד.

נשאר לנו ,להינות מהתהליך,
מי שמתלונן ,הוא לא מבין מה זה בדסמ .
ומי שפסיכופט ,הוא ,גוף זר ,שטפס טרמפ על הפלטפורמה הבדסמית, הקיברנטית, האנדואקטיבית .
שהוא הציג עצמו כמשהו ,והביא ישר נפלה לזרעותיו ,כאילו הוא משהו.

בשביל למצוא אדון טוב .
את בממוצע צריכה ליפול על 20 מתחזים .

יש עבדים שכל החיים שלהם מחפשים את המלכה שלהם .
ונפלו ונפלו ונפלו וקמו ועדיין ממשיכים לחפש, את מה שאולי לא ימצאו לעולם .

יש אנשים ,שהוציאו מיליונים עד שהגיעו לשולטת האמיתית שתקרע להם ת'תחת כמו שהם בדיוק רוצים צריכים ,ומגיע להם.

צ'וס .🤩
זזתי למנחה וערבית .😇
נדבר ...😋

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אוג' 18, 2020 7:07 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
שרימחמש​(אחר)
שרימחמש​(אחר) • 18 באוג׳ 2020
מה לעשות שסטטיסטית יש הבדל תהומי בין מקרי הפגיעה של נשים ע''י גברים מגברים ע''י נשים.
זה שבפוסט שבו אישה נפגעה מגבר לא מגנים כרגע נשים שפוגעות בגברים או תלונות שווא של נשים, לא אומר שבאופן עקרוני לא מגנים גם את התופעה הזו. זה פשוט לא האישיו כאן.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
Audhild כתב/ה:

אני יודעת שלו מישהו היה אומר לי- תזהרי מהבחור הזה, הוא טורף, הוא מביא כל יום נערה אחרת אליו הביתה (וגם נערים, וגם ילדים), הוא שקרן ומניפולטור- הייתי מאוד שמחה לוותר עליו בחיים שלי. לי אף אחד לא אמר, וחבל.

ומי ינדה אותם? כלובי? הוא לא גנן ולא שוטר.
בתקופה שהייתי מנסה להכיר פה גברים בהחלט הייתי מתייעצת עם חברות ובודקת ספציפית אם זה מישהו שהן מכירות או שמעו עליו משהו והחברות הרווקות שלי עדיין עושות את זה.
hrgiger
hrgiger • 18 באוג׳ 2020
האמת שכן, כלובי צריך לנדות אותם, לדעתי.
ויש הבדל בין דביל לא נחמד וממש מרגיז למנצל ופוגעני.
אני מאוד לא שותפה לריכולים ולוקחת בערבון מוגבל כל האשמה שמגיעה אלי (כך גם כל המלצה, אגב) אבל ישנן פעמים בהן אני מעדיפה לקחת את הסיכון ואשתף בעינויים/שמות שבעיני פוגעניים.
גילוי נאות, היו ארבעה כאלה בכל התקופה שאני כאן, מתוכם שתי תלונות במשטרה בסופו של דבר.
Audhild{Agnar}
Audhild{Agnar} • 18 באוג׳ 2020
MagisterDolor כתב/ה:
Audhild כתב/ה:

לא תאמיני, אבל בכלוב יש נשים שהקטע שלהן הוא גם ניצול! (השם ישמור). הכל עניין של תיאום ציפיות, ואני מכיר מספיק נשים כאן שהיו מאוד גמישות בגבולות שלהן מתוך רצון לרצות או מתוך חוסר ידע.
זה לא אומר שהשולט לא אחראי לבדוק היטב את החומר האנושי שמולו, אבל עדיין יש גם אחריות אישית בצד השני.
תארי לעצמך שמנדים אותך עכשיו מה"קהילה" על סמך סיפור של מישהו שהוא מאוד חד צדדי? בשניה אפשר להרוס לאדם את כל המוניטין שלו.
אישית אני נמנע מרכילויות, במיוחד מהסוג הזה.
במידה ואכן יש תקיפה מינית, יש גורמים שמוסמכים לטפל בזה, כגון המרכז למיניות אלטרנטיבית וכו', ולא לינץ' מדומיין בפורום באתר הכלוב.

ויולי- אני האביר השחור מהגביע הקדוש של מונטי פייתון.
"Oh, oh I see. Running away, eh?! You yellow bas****! Come back here and take what's coming to you! I'll bite your legs off!!"

ראשית, אני מעריכה את התגובה. שנית, אני רואה שלא שמת לב שכתבתי שזה משהו שעושים ועושות גברים *ונשים*. ברור לי לגמרי שלא רק גברים מנצלים.

שלישית, אמיתות הסיפור הספציפי הזה היא לא העניין בעיני, אבל זה סיפור כה מוכר שהוא הופך להגדה- הישמרו, שימו לב לנורות אדומות, אל תשאירו את עצמכם ללא דרך מילוט.

אם מישהו אומר משהו על אדם מסויים אתה צודק לגמרי, זה לא הופך את הדבר לנכון. אבל, ברוסית יש פתגם שאומר- אם שלושה חברים אומרים לך שאתה שיכור, לך לישון.
אם 2, 3, 17 אנשים מדברים על אותו האדם באותו באופן, זה שיטתי. כשאני מדברת על נידוי, אני לא מדברת על סילוק וחסימת חשבון, אני לא מאמינה שזה יעיל. אישית, כל אחד מסוגל לעשות את הבחירה שלו למי להתקרב ולמי לא, ברגע שהדברים על פני השטח. ההסתרה הזו בגלל "שם טוב" היא פחות חשובה לי אישית מאשר הגנה על אנשים שעשויים להיפגע מהסתרה של פעולות מנצלות.