לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ושוב יפן-האם נתקלתם ברשת בסטיות של יפניות שולטות? סטיות של

Truth Seeker
לפני 18 שנים • 12 בינו׳ 2006
Truth Seeker • 12 בינו׳ 2006
אחד הדברים היותר מעודנים בקשירה יפנית:

http://www.nawashi.com/gallery/parlor01.html

פשוט יפהפה icon_smile.gif גם אני רוצה כזה בבית
יהואש​(נשלט)
לפני 18 שנים • 13 בינו׳ 2006

הזיות יפניות

יהואש​(נשלט) • 13 בינו׳ 2006
הזיות של דומיות יפניות... מממ..... לעתים נדמה לי שהזיות אינן אלא העלאת גרה של מושגים הספוגים בתת מודע הקולקטיבי שלנו. האנגליות הוזות בבית מלוכה ובמשרתים החבושים בפאות ומגשים עמוסי טוב בידיהם, האמריקאיות הוזות על עבדים כושים קשורים לעץ ומוצלפים (או להפך) כמו גם ביחסי מיעוטים (סינים-יהודים כמיעוט מועדף לעומת היספנים-כושים), הישראליים הוזים בגרמניות אריות ובמחנות כפיה (יותר בשנות ה-60 אז היו אפילו יוצאות חוברות מחתרתיות עם תמות כאלה), ויהודים (בעיקר בגולה) מפנטזים על השפלות הקשורות בסטיגמה היהודית (יהודי מלוכלך, רוצחי ישו).
על מה הוזות אם כן היפניות אני שואל את עצמי ונזכר בידידי ריצ'רד, סאב ניו-יורקי שהתחתן עם הדומית היפנית שלו Sanju. שאלתי אותה פעם מה ההבדלים בין הקשירות שלה לאלו של דומיות אמריקאיות, היא ענתה שיש הבדלים רבים והעיקרי שבהם זה שהקשירות היפניות נועדו לא לניתרול תנועה אלא להתמקדות, הפעלת לחץ, ובעיקר לקישוט של אזורים מסוימים בגוף כמו החזה הנשי והאברים הגבריים. חיפשתי ומצאתי באתר הבא דוגמאות: http://www.bcwsd.com/backroom/library/articles_us/bond_jap_shinju.htm
עוד פנטזיות ששמעתי עליהן (קצת קשה אבל מה לעשות שלא הכל נחמד) קשורות בהתעסקות באש באזורי החלציים של נשים וגברים (לא יודע אם זה בא מהעובדה שכך נהגו חיילים יפנים להשפיל את האצולה הסינית או ממשהו קדום יותר)... ויש כמובן הפנטזיה על האמריקאים...
קייסי

סליחה על ההצתה המאוחרת

קייסי • 13 בינו׳ 2006
אבל השרשור מעניין ומחכים.
רק הערה קטנה למי שעירבב פה את אמריקה ונזקיה עם אלה של יפן וגרמניה.
חרף תוצרי המלחמה הסופיים, אין מקום להשוואה, לדעתי, בין האכזריות המושרשת, המוקפדת, האסתטית, היצירתית - של היפנים, או הסאדיזם הפרוע של הנאצים, לבין קומץ החננות האמריקאים שלחצו על הכפתור שהשיק פטריה שגדולה עשרות מונים על מידותיהם.
העם האמריקאי הוא בטטת כורסה שמוחה או מתפעלת. אף אחד מהם לא היה יוצא לקלף בשקדנות ובמו ידיו את עורם של ניצולי הירושימה ונגסאקי כמו שעשו את זה הפצצות.
Tame
Tame • 13 בינו׳ 2006
חחח
אכזריות בלחיצת כפתורicon_smile.gif
אהבתי את זה.
יש שיגידו שזה אפילו יותר אכזרי.

תאמר לי מי יותר אכזרי,
הגנרל ששולח את חייליו להבעיר כפר שלם על גבריו נשיו וילדיו או החייל שמקבל את הפקודה ומבצע אותה?
קשה לענות, זו דילמה,
לדעתי האישית להגיע להחלטה הזו מצריך הרבה יותר "אכזריות" מאשר לבצע את הפקודה כפקודה.
לתת את ההוראה זה גם הרבה יותר קל.

ואגב
אני יודע שזה לא קשור לבדסמ
אבל גם בפורום המיילדום מדברים ממש עכשיו על דבים שלא קשורים בהכרח לבדסמ..
או שפאמדום כתחום מונע מאיתנו שיח אינטלקטואלי על דברים שלא קשורים לנשים ולסקס?
לדעתי הפורום הזה נוטה להיות ממש משעמם, הפורום המיילדומי ממש מעניין. אנחנו צריכים ללמוד ממנו ולהפנים.
אנדרפוט
לפני 18 שנים • 14 בינו׳ 2006
אנדרפוט • 14 בינו׳ 2006
היפנים אכזריים בצורה גראפית, וזה מה שמעניין, הגרפיקה לא המשמעות
המלכות היפניות משפילות באמת ועושות את זה בטקסיות וביסודיות שנובעת מהתרבות הייחודית והלעיתים מעט חולנית הזו
אין שום דבר סקסי בללחוץ על כפתור שמשגר פצצה, זה אולי אכזרי אבל זה לא רלוונטי לסרטי פאמדום שהם הדבר הבאמת חשוב בחיים
יש הרבה דברים סקסיים בעינויים ןקשירות מיפן, לא בשיטה או בתחושה, אבל בגישה
במיוחד לאור העובדה שהכבוד של האדם הוא עניין מאוד חשוב אצל היפנים ולכן במהלך משחקי ההשפלה, יוצא הרבה מיץ והנשים שם באמת צוחקות ושמות ללעג את הגברים

יש גם משהו מרתק בבובת חרסינה מלוכסנת דקה ועדינה שיורדת עליך כסח, מן ניגוד נדיר כזה
קייסי
קייסי • 14 בינו׳ 2006
בדיוק, אנדרפוט. והסתירות האלה. אצבעות הדובדבן שיכלו לעשות לך עיסוי גיישתי מהמם אבל מבצעות בך דברים מצמררים
קייסי
קייסי • 14 בינו׳ 2006
ואני לא בטוחה שללחוץ על כפתור שהשלכותיו הרסניות ורחבות היקף זה אכזרי יותר מאשר להתעלל במו ידיך אפילו באדם אחד. גם אם קנה המידה של נזקי לחיצת הכפתור גדולים יותר.
להתעלל במו ידיך מצריך אכזריות פעילה, אקטיבית, זדונית, סאדיסטית.
ללחוץ על כפתור אפשר גם מתוך אטימות וטימטום.
Anubis
לפני 18 שנים • 15 בינו׳ 2006

ללחוץ או לא ללחוץ

Anubis • 15 בינו׳ 2006
זאת לא השאלה.
אלא הריחוק מן התוצאה.
להעלות דילמה ישנה :אם היו מראים לך כפתור שכל פעם שאתה לוחץ עליו אתה מקבל 100$ אך איזה פינג ווא מינג מת בסין המזרחית כמה פעמים היית לוחץ?
מלך הארץ​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 17 בינו׳ 2006

Re: ללחוץ או לא ללחוץ

מלך הארץ​(לא בעסק) • 17 בינו׳ 2006
Anubis כתב/ה:
זאת לא השאלה.
אלא הריחוק מן התוצאה.
להעלות דילמה ישנה :אם היו מראים לך כפתור שכל פעם שאתה לוחץ עליו אתה מקבל 100$ אך איזה פינג ווא מינג מת בסין המזרחית כמה פעמים היית לוחץ?

לאט לאט השרשור מגיע לאימרה הידועה
שלהרוג ווא מינג אחד זה פשע אכזרי, אבל להרוג מיליון זה רק עניין של סטטיסטיקה
בהצלחה בעשירון העליון.
Anubis
לפני 18 שנים • 17 בינו׳ 2006

תודה

Anubis • 17 בינו׳ 2006
icon_twisted.gif