בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פאקינג סיסי !!

Morticia
לפני 18 שנים • 5 בפבר׳ 2006
Morticia • 5 בפבר׳ 2006
נו אז?
נניח שהם טרנסווסטיטים. OK אז? אבל הם נמשכים לנשים, לא לגברים. מותר להם לא?
למה ההגדרה כל כך חשובה?
רובנו לא בקטע של כל הקטעים שיש. כל אחד והקטע שלו וצדיק באמונתו יחיה.

יש גברים שהם בכלל לא מחפשים להתחפש אבל הם מוצאים עצמם מעריצים אישה שהדבר שעושה אותה הכי מאושרת זה לראות אותם נאבקים להכנס בתוך החוטיני שלה. אז יש מי שיזרום ויעשה זאת למען אושרה ויש מי שיציב את הגבול.
זה לא הופך את זה לטוב יותר או טוב פחות וזה גם לא באמת משנה איך נבחר להגדיר את אותו אדם.
Mary Jane
Mary Jane • 5 בפבר׳ 2006
ראשית תגובה לAragorn : נשים הן לא פאסיביות מטיבען, זה עניין של התניות חברתיות וחשיבה דומגטית ואתה כנראה עוד אחד ששבוי בהן, כמה מעייף. גברים בעלי דעות כמו שלך הם האחרונים מבחינתי שיאמרו משהו בעל ערך אמיתי אינטלקטואלי-פילוסופי לגבי טבע האישה.

בנוגע לדברי kamor ו"פאקינג סיסי": בתור מישהי שחובבת את העניין אומר שלעתים נילווית לכך השפלה, כזו שבסיסה ברמיסת הגבריות ובהחלט אין להשפלה זו דבר או חצי דבר עם התפישה שנשיות מעצם טיבעה הינה משפילה. לעתים לא מדובר בהשפלה כלל, אלא התחברות למעיין יסוד הרמפרודיטי-אנדרוגינוסי, שקיים בשני הצדדים, כזה המאפשר את טשטוש הגבולות הברורים שהציבה החברה למודל הזיכרי והניקבי והתחברות אל ה"אחר" הטמון בו\בה.
Morticia
Morticia • 5 בפבר׳ 2006
זו גם דרך נהדרת להדגיש ויזואלית את היפוך התפקידים...
לפעמים זה רק משחק
לפעמים יותר
icon_wink.gif
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 5 בפבר׳ 2006
Mary Jane כתב/ה:
נשים הן לא פאסיביות מטיבען, זה עניין של התניות חברתיות וחשיבה דומגטית ואתה כנראה עוד אחד ששבוי בהן, כמה מעייף.

תשמרי את התאוריות שלך לשיעורי סוציולוגיה באוניברסיטה
אני מדבר על מה שקורה בשטח ולא על מה שקורה בתאוריות אקדמיות רדודות
שאין אפילו קשר מקרי בינן לבין מה שקורה בשטח.

אם נשים הן כל כך אקטיביות
אז למה כמעט תמיד גברים צריכים ליזום קשרים עם נשים ולא להפך?

וזה לא שאני מתלונן,
אני דוקא אוהב את זה ככה
אני פשוט רוצה לדעת איך זה מסתדר.

Mary Jane כתב/ה:
גברים בעלי דעות כמו שלך הם האחרונים מבחינתי שיאמרו משהו בעל ערך אמיתי אינטלקטואלי-פילוסופי לגבי טבע האישה.

אז מה?
אני לא נכנס לרשמית עשרת האינטלקטואלים הגדולים בכל הזמנים?
פששששששששש, איזה בעסה.
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 5 בפבר׳ 2006
קודם כל תודה רבה לכל מי נתן את דעתו .

מה הבעיה של אנשים עם עניין ההגדרות ?
ואם אני מגדיר משהו אין זה אומר שאני לא בעד שאנשים יעשו מה שהם אוהבים .

גבר אחד משוחח עם אישה ואומר לה שהוא אוהב לעשות מה שמצווים עליו .
אז האשה אומרת לו "אתה בעצם אוהב להיות נשלט ?"
הגבר עונה לה " עזבי הגדרות כל אחד עושה מה שהוא אוהב "

כנראה שאנשים לא אוהבים להניח את הקלפים על השולחן , ולקבל את עצמם . וזה מוזר שזה קורה דווקא בפורום בדסמ שבו המטרה היא הפוכה . ו

וכן , אני רוצה לדעת אם אני אלבש בגדי נשים עקב הוראתה של השולטת , האם אני טרנסוויסט ?

ובמקום לקבל תשובה , אני מקבל תשובות "תעשה מה שאתה אוהב" .

בכל אופן ,
את התשובה כבר קיבלתי מאמליו בעיקר . וגם ממורטישיה ומרי .
אמליו הבהיר שזה חלק מהשפלה בלבד , ולא הנאה מהלבוש עצמו .
ובעצם אין קשר בין השתיים מלבד הבגדים .
אז גם לדעתי מי שלובד בגדי נשים כאקט של השפלה , אינו מוגדר כטרנסוויסט .

.
Morticia
Morticia • 5 בפבר׳ 2006
Aragorn כתב/ה:

אם נשים הן כל כך אקטיביות
אז למה כמעט תמיד גברים צריכים ליזום קשרים עם נשים ולא להפך?

שאלה מצויינת ואני שמחה ששאלת! icon_biggrin.gif
מרבית בני האדם מתפקדים מתוך ציות לנורמות, כיאה לכבשים בעדר וכך גם נשים, מצייתות לנורמות שהושרשו לאורך מאות ואלפי שנים בחברה הפטריארכלית המערבית.
גברים רבים מגיבים בקושי לאסרטיביות נשית ונשים רבות לא מעלות בדעתן שמותר להן אחרת.
אני מאמינה במהפכה וכנראה שגם מרי ג'יין וחבריה לספסל הלימודים icon_wink.gif
יותר ויותר נשים מתעוררות לגלות את כוחן ומתפקחות מן האשליה הנורמטיבית שיצרתם בעמל כה רב במהלך כל כך הרבה שנים ולצד כל כבשה מצוייה בעדר, נמצאת גם לביאה אמיתית icon_cool.gif
kamor​(נשלט)
אני חושב שאתה לא צודק ארגון .

נשים לא יוזמות ? . נשים יוזמות והמון .
יצא לי להתחיל עם בחורה מעט מאוד פעמים . וזה לא בגלל שאני לא יוזם . אלא פשוט הן יוזמות בעצמן והן גם לפעמים עושות את זה בלי בושה עם התבטאות מינית גלויה . והשיא היה שהייתי בצבא והחברה של החברה שהייתה לי שאלה מה דעתה על שלישייה . אני לא חושב שאני צריך להוסיף איזה מריבה הייתה .

כמובן , לא כולן ככה . אבל גם לא כל הגברים יוזמים עם נשים . אפשר לומר שיש פה שיווין .

אתה יודע , עבורי זה צירוף מקרים שהדיון שלך נפתח בדיון שלי על בגדי נשים .
נזכרתי שאחת ניגשה אליי בסופר פארם , דיברה איתי ... וביקשה ממני שהיא תמרח לי שפתון וכל מיני דברים בתירוץ שהיא רוצה לראות איך זה יוצא .
בהתחלה הסכמתי..... אחרי שזה כבר נהפך להיות מוגזם , הפסקתי .

.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 5 בפבר׳ 2006
את נושא הנייוש והבדס"מ אפשר לקשור בכמה וכמה רמות וכל אחת שכן מתחברת לנושא מוצאת את עצמה מתחברת מסיבות אחרות.
יש הרואים בזה אלמנט של השפלה (כפי שנכתב קודם) - כלומר - לא מהמקום שלהיות אישה זה משפיל - אלא שלהיות גבר בלבוש אישה זה מעורר גיחוך. אין ספק שבמקרה הזה אי אפשר להגדיר את הנשלט המנוייש כTV - הוא אויל נהנה מההשפלה שבנייוש, אבל לא נהנה מהנייוש כשלעצמו.

אני לא מתחברת לזה מהזווית הזו של ההשפלה.

אני רואה בנייוש החצנה של הפן הנשי בגבר, פן שאני מאמינה שקיים בכל גבר. על בסיס השליטה המנטלית אני נהנית לראות את הנשלט מתעצב לרצוני בלבוש ובגינונים שנראים לי, משנה התנהגויות, מתמסר כאישה, ומוותר על האגו הגברי שלו למעני כשולטת.
סביר להניח שאל רמת השליטה הגבוהה ביותר אוכל להגיע דווקא עם מי שנהנה מזה בעצמו, כך שלא יהיה צורך "לחנך" אותו בכל שלב ושלב, ולהסיר התנגדויות נורמטיביות בכל מחסום פנימי.
אך זה שהנשלט נהנה מלבישת הלבוש הנשי במסגרת השליטה אינו הופך אותו לTV - שכן בהרבה מקרים כשאינו מצוי במסגרת שליטה נשית, לא יימשך לתחום ולא יתלבש כאישה (למעט אולי לצורך החייאת הפנטזיה בזמן אוננות).

ואגב קאמור, יש לא מעט נשלטים שנושא הלבוש הנשי כן מוזכר בצורה ברורה בכרטיסי הפרופיל שלהם. כנראה שהסקר שלך לא היה מקיף מספיק!
Mary Jane
Mary Jane • 5 בפבר׳ 2006
ארגון כתב:
[quote]תשמרי את התאוריות שלך לשיעורי סוציולוגיה באוניברסיטה
אני מדבר על מה שקורה בשטח ולא על מה שקורה בתאוריות אקדמיות רדודות
שאין אפילו קשר מקרי בינן לבין מה שקורה בשטח.
ואני אומרת:
נסה להתבטא כבן תרבות ולא להתלהם לחינם. גם אני דיברתי על המצב בשטח והתייחסתי אליו כהתניה חברתית וחשיבה דוגמטית. אסביר, למען יהיה ברור יותר: נשים אמנם נוטות לנהוג באופן פאסיבי יותר, הדבר בהחלט ניכר בדפוסי התנהגותן האופייניים והנורמטיבייים, אך הן לא עושות זאת בשל טיבען (טבע= דבר מה הטבוע, שאי אפשר לשנותו, חלק מהמהות), אלא בשל השפעות סביבתיות (את הסביבה והשפעותיה דווקא כן ניתן לשנות). לומר שטבע האישה הינו פאסיבי, נרפה, תלוי, חלש וכיוצא בזה -משמעו להתעלם מכבליה ומן השלשלאות הכבדות אשר מונחות על פרקיה.
בהמשך למילותיה של מורטישיה ( בעלת התשובות האינטליגנטיות, יש לציין) : לא רק גברים מניחים על האישה שלשלאות כאלו, נשים רבות מדרבנות את הדיכוי ושמחות בו, אין זו אשמתו של מין אחד בלבד, זהו תהליך בו מעורבים גורמים שונים ומורכבים. אני רוצה לחרוג מהדיון הבדסמי (כשמוזכרת להבא המילה 'אדון' אין לייחס לה משמעויות בדסמיות) ולצטט את הגברת סימון דה בובאר, אשר תבהיר בדבריה היטב את הסיבה לכך שנשים מטפחות במרץ את מעמדן הלא שיויוני:
"פירושו של שיויון מבחינתן הוא ויתור על כל היתרונות הכרוכים בברית עם המעמד השליט. הגבר-האדון מגן מבחינה חומרית על האישה הצמיתה ונוטל על עצמו את עול הצדקת קיומה. כך היא חומקת מן הסיכון הכלכלי ובד בבד גם מן הסיכון המטפיזי הטמון בחירות, המצריכה מציאת יעדים ללא סיוע...זו דרך קלה: כך אפשר להימנע מן החרדה והמתח הכרוכים בהתמודדות אמיתית עם הקיום. זו הסיבה שהגבר מוצא אצל האישה שיתוף פעולה עמוק."
אלו הן רק חלק מן הסיבות להשתרשות האפליה, מן הסתם אפשר להרחיב, ועם זאת אני מקוה שהבהרתי את דברייicon_smile.gif
kamor​(נשלט)
קוונסי !! תגובה יפה . אהבתי . מה שגם גרם לי לחשוב שאולי אני לא מוכן ללבוש בגדי נשים נובע בעצם מהאגו הגברי שלי . כלומר , אומנם אני נשלט , אבל אני לא מוכן לאבד מהזהות שלי כגבר . בקיצור כמו שאמרת אגו גברי . הגיוני ? scratchead.gif

מרי ג'ין , אהבתי את הציטוט . ואני מסכים . % 50 מבעלי זכות הבחירה בישראל הן נשים ומשום מה הרוב המוחלט בכנסת הם גברים . ולא רק זה .. אלה שעדיין מפלגות צריכות לשריין מקום לנשים .
מה שמראה שלרוב הנשים לא כל כך בוער עניין השיוויון

.