צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם נשלטים הם הומואים לטנטים?

Venus in Furs​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 6 במרץ 2006

Re: על מה הזעם

Venus in Furs​(מתחלף) • 6 במרץ 2006
יהואש כתב/ה:
למען האמת אני חושב שהשאלה בהחלט ראויה ואינני מבין את הלעג והקצף על Isolde. אמנם Isolde כותבת מעט פרובוקטיבי, אך אין בכך טעם לפגם - נהפוך הוא.

אצל חלק מהם יכולה להיות משיכה לגברים חזקים כחלק ממשחק התפקידים (ואין בכך כמובן כל רע).

ובכן, ידידי המלומד, הקצף יצא כי בניגוד אליך, היא דווקא לא חושבת ש"אין בכל כל רע" ....היא חושבת שיש בזה הרבה רע, והכתיבה שלה לא "פרובוקטיבית" אלא שוביניסטית, רעה, פוגענית, נוירוטית, פוסלת, ובאופן כללי מעידה על נוכחותם המסיבית של קורי עכביש באיזור הנרתיק.
אנדרפוט
אנדרפוט • 6 במרץ 2006
אני חייב להסכים. הגברת בהחלט נמצאת כאן מכל הסיבות הלא נכונות, שואלת שאלות מטופשות להפליא ואין בה גרם של רגש או חושניות. קורי עכביש בהחלט.
זיקית

נשלטי (ומתחלפי..) העולם התאחדו !

זיקית • 6 במרץ 2006
אנדר, תמיד כיף לקרוא את התובנות שלך.

ואני לא מתייחסת לתוכן הפוסט.
zboy{זאתי}
zboy{זאתי} • 6 במרץ 2006
אנדרפוט כתב/ה:
אני חייב להסכים. הגברת בהחלט נמצאת כאן מכל הסיבות הלא נכונות, שואלת שאלות מטופשות להפליא ואין בה גרם של רגש או חושניות. קורי עכביש בהחלט.

הגברת נמצאת כאן מסיבה אחת בלבד, חסרה לה תשומת לב, מתוך כך היא רוצה להרגיז, לפגוע, להרגיש משפיעה, האמת? היא מצליחה להעמיד לי לפעמים עם יציאות שלה, והיא די לא מזיקה, סתם משעשעת, אני חושב שהיא תורמת קצת צבע לפורום, ולכל מי שבכל זאת מתעצבן ממנה, המלצה שלי, תקראו את הדברים שלה תוך הבנתה והבנת בעיותיה ותוכלו להסתכל עליהם בשעשוע, כמו שלא תתעצבנו מדברים של ילד בן 5, ולא משנה התוכן שלהם.
Succubus​(אחרת)

Re: האם נשלטים הם הומואים לטנטים?

Succubus​(אחרת) • 6 במרץ 2006
כמעט חשבתי לפתוח דיון חדש, "האם שולטות הן תמיד הומופוביות גסות רוח?", ואז נזכרתי שבעצם, אני לא מאמינה בהכללות כאלה.
Tame
Tame • 6 במרץ 2006
וולגר שיק icon_smile.gif
המלט

קורי עכביש באיזור הנרתיק

המלט • 6 במרץ 2006
זה בודאי נכון, שלא לומר ערימות של זבל דביק שהתייבש באיזור הטעם הטוב, והסתיידות
עורקים כללית במערכת האינטלקטואלית. מה שלא ברור לי זה דבר אחד: למה עצם העובדה
שאיזו חשוכת-תשומת-לב-קלינית שאף אחד לא מדבר אתה אלא אם כן שילם לה קודם, שהדבר
המוצק היחידי שנכנס לה למיצכוסאוחתק שלה עובד על סוללות, שלא מצליחה להוריד תמונה
מהאינטרנט בלי מדריך למשתמש ושכושר הביטוי שלה מצדיק השקעה בתשתיות חינוכיות
אלטרניטיביות, למה עצם העובדה הזו גוררת נשלטים אינטליגנטיים לכאורה להשקיע מאמצים
בלהשיב לשאלות מפגרות ופרובוקוטיביות ברצינות, במקום להראות לה את הצד היפה של תרבות
הדיון -- היינו את אחוריה המדושנים של השתיקה. אך לא. פלצנות גוררת פלצנות, וכיון שנגררנו,
נגררנו.
Venus in Furs​(מתחלף)

המלט אתה תותח

Venus in Furs​(מתחלף) • 6 במרץ 2006
אהבתי גם את התגובה הקודמת שלך...
האמת צריכה להאמר, זה כיף להשתלח, במיוחד כשיש דומית נפוחה הומופובית ומטומטמת...זה ממש קורבן ראוי, ואגרסיות צריך לשחרר הרי....אז עדיף שזה יהיה על מי שמגיע לו, והיא הרוויחה את זה ביושר.
אנדרפוט
לפני 18 שנים • 7 במרץ 2006
אנדרפוט • 7 במרץ 2006
גם אני אהבתי את המלט, וגם את וונוס

אז כנראה שאיזולדה צודקת אחרי הכל
columus
לפני 18 שנים • 14 במרץ 2006

מחט בבלון...

columus • 14 במרץ 2006
שלוש.

טוב, אם הייתי רע לב הייתי מצטרף למקהלת אלה שיורדים על איזולדה.
אבל אני לא.

ורק כדי להוציא את האויר מהבלון שהפליג לו לאי שם במחוזות הבדס"מ הפרועים,
אני במקרה גם קראתי את התחקיר ב"הארץ" שאיזולדה מדברת עליו וממנו שאבה את ההשראה לכל הדיון - על השולטת שירתה במיליארדר הצרפתי (או שמא הוא היה בלגי? אינני זוכר...) :
ראשית, היא ירתה בו כנראה בטעות במהלך משחק קינקי ומסוכן במיוחד או כנקמה על כך שלא הסכים לדרישותיה הכספיות. אפרופו הדיון מקודם, היא הייתה נערת (קשה לקרוא לה נערה - היא באזור שנת החמישים לחייה) ליווי שצמחה לקשר קבוע איתו וכנראה, יקר במיוחד.

האיש נמצא ירוי במפשעתו כשהוא לבוש בחליפת לייטקס מלאה ואכן - דילדו גדול מימדים נעוץ בישבנו (הנה לכם דרך שאתם *לא* רוצים שימצאו אתכם מתים icon_biggrin.gif ) - האיש היה חובב בדס"מ רציני והיה לו את הממון להגשים את מה שרצה. אבל מכאן ולעד לטענה שהוא הומוסקסואל "לטנט"?? הדרך ארוכה. מה גם שהעניין לא הוזכר בשום מקום בכתבה. מעניין מאיפה איזולדה שלפה את זה.

ולבסוף, כפי שרבים ממשתתפי הפורום הזה יודעים, הסיבות הפסיכולוגיות לשימוש בדילדו ולהנאה של נשלטים מחדירה אנאלית על ידי גבירתם הן רבות. להסיק מכך שהם כולם הומוסקסואלים מודחקים זו מסקנה נמהרת וצרה משהו.
ולטעון שאת זקוקה לכך כאמצעי ממיין - נו, באמת. כדאי שתחשבי על אמצעים יותר אנושיים (אנחנו עוסקים בבני אדם בסופו של יום , זוכרת?) למיין - אם בכלל נותר לך את מי למיין עם ההתנשאות שאת מפגינה, בררנות היתר ועמדותייך התמהוניות משהו והבלתי מבוססות - כפי שהרגע הדגמתי.

שיהיה לך ולשאר החברים הנכבדים חג פורים שמח. אבל באמת - שמח.