צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

החטא ועונשו

Queencie​(שולטת)
לפני 17 שנים • 17 ביולי 2006
Queencie​(שולטת) • 17 ביולי 2006
לו הפוסט הזה היה נכתב על ידי נשלט שטוען שהשולטת התעלמה ממילת הביטחון ולא פסקה, היה מקום להזדעקות ולשיפוטיות הזו. אז היה מקום להשוואה לסאבית שמתלוננת על שולט לא רגיש, לא קשוב, מטריד או פוגעני. לא זה המקרה, ואל לאחרים לשפוט מההכרות השיטחית שמתוך הקריאה של השורות הספורות שבסיפור לגבי טיב הקשר, עומק ההכרות, או רמת האקסטרים שהיו בינהם.

אני מסכימה שנראה כמטריד ההקשר של הנקמה של השולטת בעקבות המעשה של הנשלט - אך גם כאן לא לנו לשפוט את מידת השליטה העצמית של השולטת ברגעי המעשה.
לא היינו שם, לא חווינו אף אחד מהצדדים המסופרים, ואפילו לא שמענו עדויות אישיות.
סה"כ קראנו סיפור, סיפור שמטרתו להעביר תחושות, וגם אם מבוסס על ארועים שקרו, אין זה אומר שכך היה מילה במילה.

לגיטימי בעיניי לפתח דיון לגבי המשמעות של מילת הביטחון, והאם עצירה והרגעות ולאחר מכן המשך הפעילות נראים נכונים עבורינו או לא, ולתאר איך היינו אנו נוהגים,
לגיטימי בעיניי לדון ביכולת שולט/ת לסשן נשלט/ת בשעה שהיא חשה כעס כלפיו והאם זה נכון או לא - בעינינו. אבל לא נכון בעיניי לצאת בקריאת חמס על הכותבת, ולהרחיק ולשפוט את סיפורה כאילו מעיד הוא על התעללות שלה, על כך שאינה שותפה לבדס"מ, ועוד כהנה וכהנה התבטאויות קיצוניות.

מי שֹמכם?

נויה הל​(לא בעסק){צ}
נויה הל​(לא בעסק){צ} • 17 ביולי 2006
Queencie כתב/ה:
לו הפוסט הזה היה נכתב על ידי נשלט שטוען שהשולטת התעלמה ממילת הביטחון ולא פסקה, היה מקום להזדעקות ולשיפוטיות הזו. אז היה מקום להשוואה לסאבית שמתלוננת על שולט לא רגיש, לא קשוב, מטריד או פוגעני. לא זה המקרה, ואל לאחרים לשפוט מההכרות השיטחית שמתוך הקריאה של השורות הספורות שבסיפור לגבי טיב הקשר, עומק ההכרות, או רמת האקסטרים שהיו בינהם.

אני מסכימה שנראה כמטריד ההקשר של הנקמה של השולטת בעקבות המעשה של הנשלט - אך גם כאן לא לנו לשפוט את מידת השליטה העצמית של השולטת ברגעי המעשה.
לא היינו שם, לא חווינו אף אחד מהצדדים המסופרים, ואפילו לא שמענו עדויות אישיות.
סה"כ קראנו סיפור, סיפור שמטרתו להעביר תחושות, וגם אם מבוסס על ארועים שקרו, אין זה אומר שכך היה מילה במילה.

לגיטימי בעיניי לפתח דיון לגבי המשמעות של מילת הביטחון, והאם עצירה והרגעות ולאחר מכן המשך הפעילות נראים נכונים עבורינו או לא, ולתאר איך היינו אנו נוהגים,
לגיטימי בעיניי לדון ביכולת שולט/ת לסשן נשלט/ת בשעה שהיא חשה כעס כלפיו והאם זה נכון או לא - בעינינו. אבל לא נכון בעיניי לצאת בקריאת חמס על הכותבת, ולהרחיק ולשפוט את סיפורה כאילו מעיד הוא על התעללות שלה, על כך שאינה שותפה לבדס"מ, ועוד כהנה וכהנה התבטאויות קיצוניות.

מי שֹמכם?

ההיגיון הישר.
כמו שאני תום ונוגה אמרנו אם זה פנטזיה או לא באמת בוצע כמו שנכתב זה בסדר. אם הקטע הוא אמת לחלוטין זה סותר את ההסכמה שאמורה לבוא בכל אקט בין שני בני אדם.

אם דולי תבוא ותאמר שהבנו אותה לא נכון ושכן היתה הסכמה (אם על ידי נוהג בינהם ואם על ידי התנהלות שונה מהכתוב), אני אישית אתנצל.
הקטע כמו שהוא מדבר על התעללות ואם תסתכלי בקטעים מקבילים של דומים (אפילו יותר מתונים) תראי שפתאום כולם זועקים עד לב שמיים.

אני לא יודעת איפה הנשלט הזה עכשיו. לא יודעת אם יש לו סיבה לכך שהוא לא כותב ומה הסיבה. אני מדברת על קטע שאם הוא בוצע מילה במילה כמו שנכתב הוא איננו בסדר.
כי לפי הכתוב יש שם שבירת אמון של נשלט, שימוש בחולשות שלו לצרכי נקמה על ידי שיטות אליהן הוא לא מסכים.

ודרך אגב, אני כבר אמרתי לעצמי קודם שלא אכתוב יותר בשרשור הזה אבל משהו בדבריך הקפיץ אותי.
אני חושבת שבדברי פה סיכמתי יפה מאוד את כוונתי כדי לתמצת למי שעוד לא הבין ולא בוח שיבין עכשיו:
אם פנטזיה או הגזמה בכתיבה סבבה
אם נעשה כמו שרשום זו התעללות לשמה

יותר מזה אין מה לומר מבחינתי
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 17 ביולי 2006
קווינסי

הנקמה הייתה מתוכננת מראש.

מה יש לצד הנשלט להגיד, שיכול להפריך את דברי השולטת?
השולטת מספרת שבאה לנקום ומציגה את ההתעללות שלב אחרי שלב
בהנאה (במידה שהסיפור אמיתי). זו עדות עצמית.

וכמו שאמרתי, כל דבר הכי שלילי שיש אפשר לדון ולהתפלסף
בכל פסיק קטן ולהפוך כל עובדה לסדרה של שאלות שמתבססות
על כל כך הרבה משתנים הזויים.

"האם זה שעשו סשן על חוף הים גרם לאיזה גרגיר חול בעיניה להיכנס
לעיניה של הדומית ואז לגרום לתגובת ריאקציה של דמעה בעין בזמן הנפת השוט,
מה שהוביל לכניסה לאטרף ופגיעה במקום הלא נכון של הגב. זאת לא נדע
אז בוא לא ניסחף רבותי..."
(דוגמא)

אם גבר היה מספר פה בפורום שאנס מישהי ונהנה מזה היית מחכה
לשמוע את הצד השני לבדוק אם היא נהנתה מהאונס בכפייה?

Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
מי שמנו לשפוט בכל פעם שבו אנו קוראים על הפרת מילת בטחון? מדוע הפעם הזו שונה? רק כי התהפכו המינים ומדובר בשולטת ובנשלט?
כתבו כאן על הSSC תוך התייחסות לשפוי ונכון כי השפוי שלי הוא לא בהכרח השפוי של האחר אבל הבהסכמה היא הדדית ומחייבת ואין פנים רבות לה. או שהיא קיימת או שהיא לא.
נראה כאילו השולטת מתגאה בכך שעברה על מילת הבטחון של הנשלט בהתעלמות מופגנת. אילו היה קורה דבר כזה במיילדום היתה קמה קול צעקה רמה שנושאה האם כך אנו רוצים להראות שנעשה בדס"מ עבור חברים חדשים שמצטרפים לכלוב. אז לדומים אסור להראות זאת ולדומיות מותר? או שמא אנו רוצים לומר שמילת הבטחון היא לסאביות חסרות הישע בכדי להציל אותם מהזאבים הרעים, ואצל נשלטים היא חסרת משמעות?
תום צודק באומרו כי נעשית כאן הפליה מגדרית. תיאור כזה היה חובה עליו להשאר ברמת הפנטזיה אילו היה מערב שולט ונשלטת ובמקרה זה הוא נחשב כמעורר השראה, כראוי לתשואות וכו'.
בדס"מ עושים מאהבה רק במיילדום? הפמדום הוא כולו יצרים וניצול? כך אתן רוצות למתג את עצמכן?
זוכרים את הפוסטים הרבים שנפתחו על תלותיות וניצול? למה המקרה הזה מוצדק ומקרה בו אישה היתה חוזרת לאדונה אחרי שטעתה והוא היה מתעלל בה היה נחשב ללא מקובל? האם שוב אינכם שופטים מגדרית?
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 17 ביולי 2006
Tom. כתב/ה:
קווינסי

[B]הנקמה הייתה מתוכננת מראש.

מה יש לצד הנשלט להגיד, שיכול להפריך את דברי השולטת?
השולטת מספרת שבאה לנקום ומציגה את ההתעללות שלב אחרי שלב
בהנאה (במידה שהסיפור אמיתי). זו עדות עצמית.

"האם זה שעשו סשן על חוף הים גרם לאיזה גרגיר חול בעיניה להיכנס
לעיניה של הדומית ואז לגרום לתגובת ריאקציה של דמעה בעין בזמן הנפת השוט,
מה שהוביל לכניסה לאטרף ופגיעה במקום הלא נכון של הגב. זאת לא נדע
אז בוא לא ניסחף רבותי..."
(דוגמא)
[/b]

אני רואה פה סתירה פנימית. הנקמה לא יכולה להיות מתוכננת מראש ועם זאת להיות "אטרף" חסר שליטה.
מהכתוב אני למדה שאכן היה תכנון מראש, ולא רק זאת - אלא תשומת לב לתגובת הנשלט. זה לא שבתוך האטרף היא לא שמה לב למה שקורה סביבה. היא עוצרת, ממתינה שהנשלט יחזור לפוקוס, ואז ממשיכה.
כן, זה הארד קור ואקסטרימי, זה זדוני ומרושע וכדבריה, גם נקמני - ואני בהחלט מסכימה שלסשן ממקום של כעס ונקמה זה משהו לא נכון ומסוכן.

לגבי ההתעלמות ממילת הביטחון - אני כאמור לא בטוחה שזה המקרה. ממה שמסופר, זה לא מה שאני קוראת. כפי שציינתי בתגובתי הראשונה, להכרות של בני הזוג ולשפת הגוף שלהם, לנסיון הקודם שלהם, יש משקל לא פחות מאשר לעצם אמירת מילת הביטחון, ובהתאם לכך התגובה לה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 ביולי 2006
אקדים ואציין שכמאמין גדול במוסד הנקמה, עדיין לא החלטתי מה דעתי על כל השתלשלות העניינים. גם אם העונש היה מוגזם וגם אם אני לא שלם עם השימוש בבדסמ ככלי להעניש ולפגוע, אני כן חושב שמעשה כפי שתואר שנעשה על ידי הסאב ראוי לעונש ולא אבוא בטענות אל מי שנוקם את נקמתו, כל עוד היא סבירה ביחס לחטא שנעשה.

אבל אפילו אם אני חושב שבמידה מסוימת "הגיע לו", ברור שתום מעלה כאן נקודה צודקת ואין ספק שיש אפליה מגדרית קשה בהתייחסות למקרים כאלה. מספיק לראות איך סאביות, דווקא סאביות, שבות ומוחות בתקיפות נגד כל מגיניהן הנאצלים כדי להבין שלב העניין הוא לא, כפי שנטען פה, חיבת הסאביות לנשיקות+חיבוקים+ספאנק אל מול חיבת הסאבים לזלזול+השפלה+ניצול. היו פה מספיק פוסטים בהם סאביות נאבקו על זכותן לעשות בדסמ "קשה" ומספיק פוסטים בהם סאבים התלוננו על ניצול וזלזול. אבל מאותו מקום שממנו מגיעה התפיסה הזו - ההבנייה המאד מסוימת של נשים, גברים והיחסים ביניהם - מגיע גם היחס הסלחני אל הפוסט הזה מצד מי שהיו הופכים עולמות לו מישהו היה הופך את המינים.
העובדות, אם התרחשו כפי שניתן להבין מהתיאור, ברורות: התעלמות כפולה ממילת בטחון וסימון הסאב בחתך ללא ציון כי נתן הסכמתו לכך. נכון שיש דברים שאנחנו לא יודעים - אולי במערכת היחסים ביניהם הוסכם כי מילת הבטחון לא תהיה באמת מילת בטחון והסאב הבהיר במפורש שאין דבר שמעמיד לו יותר מאשר כשהוא אומר אותה ובכל זאת ממשיכים. אולי הוא הביע מוקדם יותר בקשר את הסכמתו לסימונו בחתכים. אולי. אבל מבלי שייאמרו הדברים אין סיבה להניח אותם, ומי שאינו מניח אותם ולא מוחה כאן כשם שהיה מוחה לו היה מדובר בדום וסאבית הוא צבוע. אין מילה אחרת.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 17 ביולי 2006
לא כתבתי שהייתה באטרף אלא שזה היה מתוכנן.
זה מה שעושה את זה עוד יותר חמור.תיכנון בזדון לפגוע במישהו
עד לפרטים הקטנים. בלי קשר לבדסמ!!!

זה כל כך ברור ונראה לעין והתתעלמות פה מכוונת.
וכל ההתפלספויות לא יעזרו. לא הייתה פה הסכמה.
הבחור רומה חד וחלק.

להיכנס לסיטאוציה כלשהיא וכשזה התחיל
והיה במצב חוסר אונים, נגרם לו משהו אחר ממה
שהסכים אליו מלכתחילה. גם על זה רוצים להתפלסף?

אם אני עכשיו מתכנן לנקום במישהי.
אז אני מספר לה סיפור שאני רוצה להשלים, היא באה אליי
ואז אני קושר אותה ומענה אותה ועושה בה סימנים וצלקות
בכל הגוף וגם בפנים והופך אותה למכוערת. כל זה ללא הסכמתה
ותוך כדי נסיונות שלה לבקש להשתחרר ושלא אפגע בה. כמובן
שאני לא מקשיב לתחינות.

תקראו לזה בדסמ?
כי זה בדיוק מה שקרה פה.

(מה אני בכלל שואל, ברור שחלק מכן החיים בסרטים יראו בזה בדסמ)

מה לא ברור בזעקת מילת הביטחון פעמיים
והתחננות לצאת מהסיטואציה המענה?
זו אטימות.

----------

קטע האטרף היה בדוי בדוגמא שנועדה להמחיש התפלספות.
ואיפה את רואה סשן?
זה לא היה בהסכמה.
על פי הכתוב ברור שרומה
ואני מדבר על גבולות חד וחלק.

ושוב:
מי שלא חושב שהייתה פה בעיה שיגיד לי מה כן נחשב התנגדות
מצד המעונה? לצרוח מכאב פעמיים מילת ביטחון לא מספיק?
מספיק להתפלסף. הרי ברור שאם היה מדובר באישה כבר מזמן היו
מהומות פה. ..

נתתי גם סיטואציות פליליות אחרות. לא קיבלתי הסבר במה
הסיטואציות הללו שונות מאשר מה שקרה פה. אותה תבנית.

"נתנה תשומת לב לתגובת הנשלט" ?
את מתבלבלת בין זה לבין הנאה סדיסטית מצפייה באדם המעונה
שלא רוצה להימצא בסיטואציה הזאת. כשם שחייל יענה שבוי ויהנה
מכל רגע שהוא סובל. זו הייתה "התשומת לב" בסיפור.
שוטרת*
שוטרת* • 17 ביולי 2006
ואני דווקא חושבת שאם כבר צביעות - אז מהצד השני ולאו דווקא מאיתנו ה"ביצ'יות האכזריות חסרות המצפון וכל שליטה עצמית שכל מהותן וייעודן מתרכז בנקמה הבאה" . עד כמה שזכור לי , פורסמו לא פעם פוסטים ב'בנים על הבנות', שלי אישית גרמו לגל עצבים מעורב בפחד נוכח התיאורים שם. לא נראה לי לעניין לציין של מי , אבל לא חסרים שם אקסטרימיים , אבל נראה כאילו זה יותר "אין" להלל התמסרות כזו מצד נשלטת.
zipi62

רצון לנקום - לפגוע

zipi62 • 17 ביולי 2006
אין כל ספק לדעתי
שנעשה כאן לפי הכתוב (ואני מתייחסת רק למה שנכתב)
ניצול של סמכות בצורה לא הוגנת,
שנעשה מתוך כעס ורצון לנקום ...

אני מצטרפת לכל הטוענים
שכאשר שוברים את מילת הביטחון
בעצם נוצר חוסר אמון מוחלט
לדעתי מלכה יקרה
את חייבת התנצלות מעומק הלב
לעבד אותו פיתית להגיע לסשן נקמה
מבלי שידע על כך, ועל מה שיקרה בו
כאשר את מתכננת כל מהלך מראש ודואגת להצטייד
בכל המכשור המתאים.

zipi58
שוטרת*
שוטרת* • 17 ביולי 2006
ועוד נ.ב קטן - קצת קשה לי להאמין שאדם שרומה ונוצל ועונה,עדיין חש חלק מהסיטואציה ועדיין יקרא לה 'גבירתי' וכו' , ואומנם אני לא גבר , אז כאן אפשר לתקן אותי, אבל אני מוצאת את זה קשה להאמין שבסיטואציה כזו עומד לו והוא גומר..