לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסע הצלב ממשיך

נוריתE
לפני 17 שנים • 28 ביולי 2006

באופן אישי

נוריתE • 28 ביולי 2006
כשניסגר רדיו הכלוב
שלחתי אימיילים לעק''ום,קודם כל
ואחר כך לכל תחנות השידור שעובדות גם באינטרנט ,כמו רדיו 102,חיפה, הים האדום
(שלא לדבר על זהבי וההתענינות שלו בשפחות ו BDSM ולא בביזיון של אק''ום )
ועוד תחנות שמצאתי
בצרוף הכתבה על הסגירה .
לא נעניתי אפילו ב"תודה שיידעת אותנו"

אתמול שלחתי שמה ב NRG תגובה על הכתבה, לא ראיתי שהיא פורסמה היום,אושלא יודעת שמה איפה למצא תגובות....
היום בבוקר שלחתי מכתב לעורך שמה.

יותר מאוחר כשאחזור מעינייני אשלח גם בתפוז
אולי אם תוכלו לתת לילינק ישיר לאיפה??
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
פסיכולוג -
בהודעה של הנהלת הבלוגTV נאמר שהם אוסרים החל מרגע זה שידור סרטים אדומים ו - BDSM...
(סרטים אדומים = ביסטיאליטי / זואופיליה)...
מה שהפריע לי זה שהם עשו סלט פירות שלם מכל העסק.
מה הקשר בירה נשר?
איך הם הזכירו באותו משפט בדסמ וסרט אדום?
טוב שלא עשו מסרטי הבדסמ סרט לבן וסגרו עניין.
יש כאמור הבדל משמעותי בין בדסמ אשר נעשה בין אנשים מבוגרים ובהסכמה לבין מין עם חיות שמן הסתם לא נעשה בהסכמת החיות, תוך כדי ניצול חוסר האונים של החיה.
כמו שאמרה scarlettempress -
"...(זואופיליה???), לא אומר שבדס"מ צריך להצטרף ל"חגיגה"."

ולשאלתך scarlettempress -
"מה לזה ולביטול הזכות הפשוטה לשידור מוסיקה באתר הזה, לא ברור לי"
הקשר הוא שבשני המקרים פוסלים וסותמים פיות על סמך נטיה... מן הסתם...
סטיגמטיות ודעות קדומות.

לילה -
בשרשור ההודעות כאן הוזכר פורום הבלוגTV...
ובכתבה במעריב הוזכרה כתובת המייל של הנהלת הבלוגTV.

וכן - כל מי שמעוניין לעזור ולמחות על האפליה כנגד אנשי קהילת הבדסמ מוזמן לשלוח להם מייל מחאה, לפרסם בפורום הבלוגTV וכן לשלוח מייל לכל המדיות והפורטלים בארץ (וואלה, YNET,נענע וכו' וכו'...)
פשוט מאד, להשמיע את קולנו.
לא מדובר ב"סוטה" פה "סוטה" שם. זו נטיה. זו קהילה. ואי-אפשר בכזו קלות לסתום פה לקהילה שלמה.
נוריתE

המייל שלי לבלוג תפוז

נוריתE • 28 ביולי 2006
blogtv@tapuz.co.il <blogtv@tapuz.co.il>
חסימתו של ד''ר גיק חבר קהילת ה BDSM!!!

זה התחיל בתחילת החודש כשרדיו הכלוב(אתר בידסמ) נישלל רשיונו בידי אק''ום-אחרי כמעט שלוש שנים
הם "ניזכרו" שזה אתר בדיסמ
ואחת הטענות היתה שהשמעת שירים ב"אתר כזה" ול"אנשים שכאלו" מהויים בזיון ליוצרים וליצירות הישראליות.

עכשיו סתמתם אתם, לג'ייק את הפה,
אחרי כל השנים שבו יש לו בלוג מצויין
וכל זה על רקע אוריאנטציה מינית שאולי לא מקובלת על הרוב בחברה.
אנא מכם,
במאה ה21 צריך יותר סובלנות לקהילות ואנשים שכמונו
אנחנו עכשיו ניכנסים למאבק כמו הקהילה ההומו-לסבית לפני שנים רבות ,להכרה.

לכל אדם במדינה הזאת יש את הזכות לכתוב
בלוג ולשדר ברדיו אינטרנט או רגיל
אבל מסתבר לצערי
שלאנשינו בקהילה אין את הזכות הזאת

אבקש להחזיר את ג'ייק.ולנהוג בו כמו כל אדם אחר במדינת ישראל

בכבוד רב
ליילה(נישלטת)

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

גם מאסטר צרךף תגובה ללינק של הבלוג אני איתו במסנג'ר שולחת את כל הלינקים

דומיננטית​(שולטת)

האמנם?

דומיננטית​(שולטת) • 28 ביולי 2006
כמה מילים מיותרות אפשר לשפוך על סתימת פיות כביכול. באים להם מיני אבירי חופש הביטוי שפגעו להם בקצה קצהו של משפט ומתחילים לצעוק. הרי אותם אבירים ממש סותמים בקלות את הפה לאחרים.

זכותם המלאה של מנהלי תפוז לאסור כל שידור ללא מתן הסבר. הם עוד היו נחמדים ונתנו הסבר חלקי. זהו אתר פרטי ומותר להם לשדר או לא לשדר מה שבא להם. אני מודה שאף פעם לא נכנסתי לחדר המדובר, אבל על מה מלינים פה? כל כך חשוב לכם להראות סרטי סאדו תוצרת בית? פתחו אתר חדש או בקשו מקום באתר קיים (דוגמת הכלוב) ותתחילו עם זה.

אני מסתייגת מאוד מכל מסע ההשמצות הזה נגד אתר שנמצא בבעלות פרטית. אז כן, הידד לדורסנות קפיטליסטית שמבדילה בין רווח להפסד, שרווח מקסימלי בראש סדר העדיפויות שלה.
עינבר

Re: האמנם?

עינבר • 28 ביולי 2006
דומיננטית כתב/ה:
כמה מילים מיותרות אפשר לשפוך על סתימת פיות כביכול. באים להם מיני אבירי חופש הביטוי שפגעו להם בקצה קצהו של משפט ומתחילים לצעוק. הרי אותם אבירים ממש סותמים בקלות את הפה לאחרים.

זכותם המלאה של מנהלי תפוז לאסור כל שידור ללא מתן הסבר. הם עוד היו נחמדים ונתנו הסבר חלקי. זהו אתר פרטי ומותר להם לשדר או לא לשדר מה שבא להם. אני מודה שאף פעם לא נכנסתי לחדר המדובר, אבל על מה מלינים פה? כל כך חשוב לכם להראות סרטי סאדו תוצרת בית? פתחו אתר חדש או בקשו מקום באתר קיים (דוגמת הכלוב) ותתחילו עם זה.

אני מסתייגת מאוד מכל מסע ההשמצות הזה נגד אתר שנמצא בבעלות פרטית. אז כן, הידד לדורסנות קפיטליסטית שמבדילה בין רווח להפסד, שרווח מקסימלי בראש סדר העדיפויות שלה.

אם את סתם בן אדם שתומך בדורסנות וחושב שזה הרעיון הקפיטלסטי, תנחומי.
בכל נקרה , מה שכתבת הוא ממש לא נכון ואפילו חסר לוגיקה פנימית.

אין קשר בין מקסום רווחים לדעות קדומות. אין קשר בין קפיטליזם לפסילת לקוחות.
להיפך, הרעיונות הקפיטליסטיים מתבססים על כוחות השוק ועל ערך של חופש הפרט.
דרך אגב, אם מדובר בעסק פרטי, זכותם של פרטים לבקר אותו, אם הם חלק מהשוק.
היותו של תפוז עסק פרטי, עדיין לא הופך אותו בעל זכות לאפלליה פסולה בשרות.
גם מסעדה היא עסק פרטי ויש חוק נגד איסור כניסה של נכים למסעדות.
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 28 ביולי 2006
ציטוט: ולשאלתך scarlettempress -
"מה לזה ולביטול הזכות הפשוטה לשידור מוסיקה באתר הזה, לא ברור לי"
הקשר הוא שבשני המקרים פוסלים וסותמים פיות על סמך נטיה... מן הסתם...
סטיגמטיות ודעות קדומות.

לא יודעת מה איתך, אבל כשביטלו את הרדיו באתר הזה בגלל שאנחנו "סוטים" - וואלה, הרגשתי אפליה. כי אני לא רואה את הקשר בין הנטיה המינית שלנו והזכות שלנו לשמוע מוסיקה. אבל איך העובדה שלא רוצים סרטי סאדו באתר מסוים סותמת לנו את הפה?... צר לי אם אני לא חולקת את תחושת סתימת הפיות במקרה הזה. אני שלמה עם הנטיות המיניות שלי אבל אני לא חושבת שמדובר באיזו זכות בסיסית להציג ולהדגים אותן לראווה בכל אתר מזדמן. תודה לאל יש מספיק web space לכולם... לדעתי, כל המטרה היא לקבל שוויון זכויות ללא קשר לנטיה המינית.
huan
huan • 28 ביולי 2006
דומיננטית בדיוק כפי שעל פי חוק אסור לא לקבל אותך לעבודה אפילו בחברה פרטית ביגלל שאת לסבית טרנסגנדרית וכו ועם כבר קיבלו אותך והדבר היתגלה אסור להם לפטר אותך ביגלל זה.
כך גם אפליה על סמך העדפה מינית (כל עוד היא נמצאת במסגרת החוק) היא ממש לא לגיטימית ולנו כצרכנים של אותו אתר יש את הזכות ואת החובה למחות על הדבר,לכעוס אליהם,לנסות לשנות ולספר לכל אחד שנבחר עד כמה הם חרא של אנשים....וביגלל שאנחנו ישראלים כל זה חשוב במיוחד כי הם לא פוגעים באנשים שאוהבים קוטג וגרים בנתניה אלה בקבוצה שנראה כאילו את חלק ממנה...ואם אנחנו לא נאבק את המאבק שלנו ולא נצעק כאשר יכאיבו,ולא נצחק כשידגדגו אותנו מי יעשה את זה במקומנו???!!!
צריך להיכנס בהם כמה שיותר חזק ולנסות שיכאב להם במקום שלחברה פרטית זה כוא הכי,בכיס
אני אישית כבר שלחתי 2 מכתבי מחמאה מ2 הכתובות שלי ואתם?

בכל מקרה כל נושא האפליה נגד הבדסמ יצטרך בסופו של דבר להגיע לבית משפט ותקדים צריך להיקבע....זה מזכיר לי משחק ששיחקנו באיזה שיעור אזרחות שנקרה "מתי תרצחו את ראש הממשלה" מתארים איך המצב מתדרדר ובכל שלב צריך להחליט עם מתנקשים בו או לא עד שהמצב הופך לבלתי אפשרי.....אני מקווה שלא נגיע למצב הבלתי אפשרי הזה ונעשה משהו לפני זה!
המלכה דנה​(שולטת)

Re: האמנם?

המלכה דנה​(שולטת) • 28 ביולי 2006
דומיננטית כתב/ה:

לפעמים זה ממש מדהים אותי התנהגות הבת יענה הזו...
אתם חושבים שללא מאבק ההומואים והלסביות היו נותנים לכם לנהל פה אתר של בדסמ??
מישהו מכם תמים מספיק כדי להאמין שאם לא כמה פורצי דרך שקמו ועמדו על דעתם - שנטיתם חשובה מספיק כדי לצאת בה בגאון לרחובות, היה קיום ולו ברמיזה של פורומים, בלוגים, חדרי צאט, אתרים וקומונות העוסקים בבדסמ?

תתעוררו !!! להרים את הראש למעלה ולראות: אם לא נאבקים לא מקבלים...
המאבק הוא לא על בלוג בתפוז... המאבק הוא על הזכות להיות חלק שווה... על הזכות לקבל הכרה שאנחנו כמו כל אחד אחר, עם אותם זכויות. ואם חדר מסויים יכול לשדר סרטים חד מיניים, ואחר סתם אוננות און ליין, אז אין שום הבדל... כי סקס הוא סקס הוא סקס.

לפני 5 שנים היו אנשים צועקים איך יתכן שיש שידורים של הומואים בבלוג בתפוז.... איך תפוז חושף את הילדים שלנו לתועבה כזו... איך אנחנו מסכימים שה"קטינים - שההגבלה לגיל 18 רק מסקרנת אותם" יהיו עם נגישות לחומרים "האסורים והסוטים האלה".

אז כן חברה... תתעוררו
אנחנו חיים בחברה שמתפתחת חברתית כל הזמן... אם נחנך את הילדים שלנו לפתיחות ולסובלנות, כך הם יגדלו להיות.
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
לילה,
רק תיקון קטן - הבלוג (יומן הרשת) שלי קיים מעל שנה.
הבלוגTV (חדר הצ'אט שבו משדרים וידאו) קיים הרבה פחות משהבלוג קיים.
אבל לא נהיה קטנוניים (או ש... אופס, אני כן icon_wink.gif )
אבל תודה icon_smile.gif
קבלי ח' ח' (יש לי עוד אותיות icon_razz.gif )
אוףףף. מה יהיה איתי? icon_lol.gif

דומיננטית,
ציטוט: זהו אתר פרטי ומותר להם לשדר או לא לשדר מה שבא להם.

לא מדוייק.
איך שכבר כתבתי באחד האתרים בארץ -
אם למשל חברה פרטית מחליטה להעסיק עובד... זה לא אומר שהיא יכולה להעסיק אותו כמה שעות שרק בא לה ולתת לו איזו משכורת שמתחשק לה.
יש חוקים במדינה הזו.
לא מדובר בלבנון ובמדינת החיזבאללה שבתוך מדינת לבנון.
יש מספר שעות מקסימלי per יום שאפשר להעסיק עובד.
יש דבר כזה שנקרא משכורת מינימום.
ויש דבר כזה שאוסר להפלות על רקע נטיה מינית.
(ועל אחת כמה וכמה באתר שהוא מעין מונופול בכל הקשור לקהילות)
ציטוט: אבל על מה מלינים פה? כל כך חשוב לכם להראות סרטי סאדו תוצרת בית?

מלינים שמרשים להקרין סרטים ונילים ולא מרשים להקרין סרטי סאדו. ואת יודעת מה, יש לזה שם. אפליה.
ציטוט: פתחו אתר חדש או בקשו מקום באתר קיים (דוגמת הכלוב) ותתחילו עם זה

מה שאת אומרת זה שאת מסכימה להגיש את הלחי השניה...
כמו צאן לטבח.
אוקיי, זכותך המלאה. דמוקרטיה.

scarlettempress,
ציטוט: אבל איך העובדה שלא רוצים סרטי סאדו באתר מסוים סותמת לנו את הפה?...

אם רק לא היו רוצים סרטי סאדו - זה דבר אחד.
אבל עצם העובדה שמרשים לשדר סרטים ונילים ואוסרים סרטי סאדו קצת משנה את התמונה icon_rolleyes.gif

huan,
ציטוט: אני אישית כבר שלחתי 2 מכתבי מחמאה מ2 הכתובות שלי ואתם?

התכוונת "מחאה" icon_wink.gif
תודה. אחלה.
(אבל 2? מיילא אני והכינוי שלי icon_lol.gif , נו-נו-נו icon_razz.gif )