אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצב רוח משונה

infinite​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 7 באוג׳ 2006
infinite​(נשלטת) • 7 באוג׳ 2006
יקירתי אני לא חושבת שזה עניין של להיות משועשע . מנסיון גם אני ספגתי כל כך הרבה לינצ'ים מצד חברי פורומים שונים ,על כל מיני דברים שנויים במחלוקת שסיפרתי כתבתי או עשיתי שבסופו של דבר זה מתיש ואף הסבר לא יעזור כי כל אחד בטוח בצדקתו המוחלטת עוד לפני שפתחת את הפה להסביר. לפעמים אנשים לא רוצים להסביר כי זה פשוט לא עוזר והופך לוויכוח .
כל עוד איננו מכירים אישית את כל כותבי הפורום (וגם אם היינו מכירים) ,בואו לא נדון בגופו של אדם . אנשים מאבדים כל חשק לכתוב או להגיב רק בגלל שתופסים אותם בכל מילה והשאיפה שלי היא שנפסיק לעשות את זה ,לא רק כאן אלא בכל הפורומים .
התיחסתי לעובדה שיש אנשים חדשים שלא תמיד מכירים ולא תמיד מבינים נכון ועלולים לעוות או להקצין את הדברים בגדר המעשה....(כלומר לבצע כל מיני דברים על סמך סיפור שקראו והבינו כמו שהבינו) .זה מפריע שלפעמים לא זוכים לתגובה ממישהו , אבל האמת היא שאולי יש סיבה למה לא זוכים לתגובה...
סביר ורצוי שתהיה תגובה . מצד שני - תשתדלו לשאול כך שהאדם ירצה לענות .

נ.ב. כפרה על איזו רמה את מדברת בחייאת דיננננק , אנחנו חרמנים ומספרים סיפורי פורנו פטישיסטיים , אנחנו ברמה של חרמנות , כל אחד בסגנון שלו ובוואגינה שלו (:
אנחנו ברמה של סוטים
כולנו נלך לגיהנום בסוף icon_razz.gif
scarlettempress{L}
לפני 18 שנים • 7 באוג׳ 2006
scarlettempress{L} • 7 באוג׳ 2006
ציטוט: מנסיון גם אני ספגתי כל כך הרבה לינצ'ים מצד חברי פורומים שונים ,על כל מיני דברים שנויים במחלוקת שסיפרתי כתבתי או עשיתי שבסופו של דבר זה מתיש ואף הסבר לא יעזור כי כל אחד בטוח בצדקתו המוחלטת עוד לפני שפתחת את הפה להסביר. לפעמים אנשים לא רוצים להסביר כי זה פשוט לא עוזר והופך לוויכוח.

אכן לינצ'ים לא חסר כאן, אבל הויכוח הרי מתעורר בכל מקרה. ומי שמפרסם סיפור כזה יודע גם יודע שיקום הויכוח. הוא התעורר בשרשור הקודם של דולי וגם כאן, וכשכל כך הרבה אנשים לא מרגישים בנוח עם תיאור מסוים, יש צורך בתשובה עניינית ולא התחמקות מסתורית שלא אומרת דבר. כמו שאמרת - יש אנשים שלומדים כאן מה זה בדס"מ, ויש כל כך הרבה דיונים על אנשים שנפגעים מבדס"מ. ברור שזכותה של דולי לא לענות לאף אחד. זכותם של אנשים אחרים גם להתרעם על מה שכתבה - במיוחד אם הם לא זוכים לתגובה.

נ.ב. תראי, תשמעי... בעקרון אני לא מחפשת כאן איזו ספרות גבוהה (למרות שמוצאת לא מעט כתיבה מעולה) וברור שלא כל אחד שרוצה לכתוב תיאור סשן חייב להיות בעל כשרון ולו מינימלי, הסיבה היחידה שהוספתי את ההערה הזאת היא בגלל שלא מצאה חן בעיניי ההתנהלות של גברת דולי ורמת הכתיבה שלה לא תרמה לכל העניין...
dragonite​(מתחלפת)
לפני 18 שנים • 10 באוג׳ 2006

או

dragonite​(מתחלפת) • 10 באוג׳ 2006
אינפי יקרה- אני לא "מתרעמת" על חוסר תגובה. ממש לא. ואני גם לא מתכוונת "לשאול שאלות בצורה שירצו לענות לי"... פשוט ציינתי את מה שהקומון סנס שלי אומר לי והוא שאם הגברת היקרה לא עונה בפורום יש לי תחושת בטן גם שלא היתה לוקחת אחריות על מה שהיא עושה או אופציה נוספת שעולה מהתגובות שלה היא שאולי היא לא מסוגלת להגיב בצורה עניינית,מבחינת ניסוח תגובה .
בשורה התחתונה - הפרסום הנ"ל לא כלכך מעניין אותי כמו שמעניין אותי שכל אחד יעשה את ה"חושבים" שלו ואם לסאבית מסויימת יש תחושת בטן שהדומית מתנהגת לא באחריות אז שתעשה חשבון פשוט ותעשה אחורה פנה. לא כל מה שהדומית אומרת קדוש ולא כל דומית ראויה להיות דומית. ופרסומים כמו הפרסום הנ"ל יכולים להטעות אנשים ולתת לגיטימציה לדברים שאולי לחלק מהסאביות יהיה לא נעים אבל הן תישארנה בסיטואציה כי היתה דומית בכלוב שתיארה דבר דומה וכולם בכלוב היללו אותה. אני סה"כ כתבתי את דעתי. אני לא אהבתי את הפרסום. את התגובה הלקויה של הגברת שפרסמה אותו אני בטח לא צריכה. אולי שהיא תעשה את החשבונות לעצמה..
וצודקת- אני לא מכירה אותה. וטוב שכך.

אני לא רוצה לבחוש בזה יותר מידי. האמת,שלא קראתי את הפרסום הקודם שלה שעורר הדים.-אבל אני לא מתפלאת .

ומי שמתחרמן מהסיפור - מעולה. זה גם נהדר. איטס אה פרי קנטרי יו קנו.