ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המפגש שהיה ומסקנותיו (כלובי, קפוץ פנימה)

מייפל​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 14 בספט׳ 2006
מייפל​(לא בעסק) • 14 בספט׳ 2006
אני חייבת להודות שיש לי תחושה די מגעילה מכל מה שקורה כאן.
נדמה שבכל פעם שמנסים לעשות משהו חיובי תמיד יהיה מישהו שיבוא ויקלקל וילכלך את זה. וזה מה שאני מרגישה שקורה כאן.
הנושא של החונכות בא מתוך רצון להפוך את הקהילה הזו למקום טוב יותר, בטוח יותר. היום הקהילה הזו היא לא מקום בטוח. צר לי, אבל ככה זה.
הכוונה היא לא למישהי שתחזיק לסאבית חדשה את היד בסשנים ותגיד לדום שלה נו נו נו כל פעם שהוא עושה משהו שלא נראה לה. הכוונה היא לאוזן קשבת, למישהי שיודעת לזהות סימני אזהרה, שיודעת מהי חשיבותם של גבולות ושל מילת ביטחון ושיודעת שמסתובבים פה כמה אנשים ממש רעים.
התחושה שלי, ועכישו יותר מקודם שיש בזה משהו שמאיים על דומים כי הם מרגישים שההגמוניה שלהם תיפגע.
אין כאן משהו שמאיים עליכם. יש כאן משהו שמגן עלינו.
כדאי שתבינו שמה שמגן עלינו לא בהכרח מאיים עליכם.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 14 בספט׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
אני רוצה לספר פה סיפור, ממש קצר. לא לדאוג.

פעם, בתחילת דרכי, הייתי בקשר עם סאבית, ובאדי ידידי היה חונך של שנינו בקשר הזה. זה אנחנו בחרנו אותו ביחד, להיות חונך. העניין הוא, שהוא היה חונך "מפרגן". זה לא הפריע לו, לתת לי שתי סטירות, ולומר לי בפנים, בשיחה אצלו, שאני דום מסוכן במה שאני עושה. ואכן הייתי, הוא צדק, ותיקנתי את דרכיי שמה. כמובן שלאור עקשנותי, באיחור מה שגרם נזק לצערי.

החשש פה, מובן בהחלט ממוסד החונכות. יש פה קהילה מצומצמת, ולהרבה יש פה היסטוריה. במיוחד לוותיקים. יש פה מוקש שצריך לפרק אותו. שהחונכת, תהייה מקובלת על שני הצדדים. שסמכויותיה, יהיו מוגבלות, ומייעצות. לא אוכפות. בנוסף, שלא תפגע באינטימיות של אותו זוג יונים. שניתן יהיה לסמוך עליה שתהייה דיסקרטית. אני יכול להבין, שיש אנשים, כמו באדי ידידי, למשל, שלא מעוניינים, שייכנסו זרים, לחדר המיטות הסוטה שלו (הוא סוטה, אני יכול להעיד על כך).

עדיין אין בזאת כדי לומר, שאני נגד חונכות. כי אני לגמרי בעד. אבל יכול להבין את ההתנגדות. לדעתי, המחיר שווה את התמורה.

תודות על המחמאה ידידי, ואכן,
הגיעו לך הסטירות.... icon_lol.gif

כעת אחשוף מעט מהשיחה ביננו כבר אז...

כשוחחנו בנושא טענתי בפניך דבר פשוט-
כל אחד יבחר אל מי לפנות כדי להתייעץ..
לא צריך מכללות ולא צריך תארים, יש דברים
שראוי בצנעה שייעשו, ואם כבר הוצאת מיוזמתך
הרי שהכבוד שחלקתם לי היה רב, הקשבתך עוד יותר,
והמקום הזה היה פרטי, תקראו לזה חונכות,תקראו לזה
בכל תואר שתירצו.
זה היה אישי ושקט ולא עלה בשום מקום למעט היום.

קווינסי-
לא עירבבתי בין השניים..
מצידי שיהיה פורום (לא) סגור..
לא מפריע לי, דווקא נחמד שיהיה לנשלטות
לפרוק את הארס ולא עלינו, בני ציון החסודים..
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

ערב טוב לכולם,
מבחינתי הנושא מוצה..
תודות למגיבים.
צ'יטה​(שולט)

מייפל

צ'יטה​(שולט) • 14 בספט׳ 2006
את לא מתארת לעצמך כמה אני שותף לתחושתך. גם אני הייתי שם. אני רק מציע לך, אישה יקרה, שלא תקחי את זה באופן אישי. היוזמה שלכן ברוכה. כל כך ברוכה, שמרגשת אותי, באמת. אפילו חיזקתי ידיה של פותחת שירשור זה, ואמרתי זאת.
אבל עדיין, יש פה ניואנסים שצריך לחדד. ואני מציע לך, לא לקחת אותם באופן כזה אישי.
תרגישי טוב מייפל, את עושה מעשה נאצל פה, לדעתי.
פייה{O}

Re: המפגש שהיה ומסקנותיו (כלובי, קפוץ פנימה)

פייה{O} • 14 בספט׳ 2006
השליטה כתב/ה:
[b]קיים צורך דחוף להקים גם בכלוב פורום לסאביות בלבד. רק בפורום שכזה, אליו תוזמן כל סאבית חדשה כוותיקה, יוכלו הבנות לשוחח ביניהן בפתיחות אמיתית על שאלות שמטרידות אותן ולקבל איזו שהיא רשימה של דומים שלכאורה חשודים או שלכאורה הואשמו על ידי סאביות אחרות בפגיעה או בהתעללות.

תהיה קטנה:
איך תדעו שפורום הסאביות החדשות כוותיקות יכלול אך ורק סאביות ולא למשל דום זדוני בניק שפחתי?
ומה אם תכנס לפורום 'סאבית טוטאלית' שתראה למאסטר המהולל שלה כל מה שיהיה כתוב שם?

בעניין החונכת המדוברת -
אישית צורמת לי המילה 'חונכת' כי זה נשמע כמו לימוד של משהו מקצועי.
אני באה להגשים פנטזיות ולחיות את המיניות שלי, לא להתעסק בחוקים וטכניקות.
מלבד עיצות בענייני בטיחות, לא הייתי רוצה שאף אחת תגיד לי איך הבדסמ שלי צריך או לא צריך להיות.
ובשביל עיצות בטיחות אני לא מבינה למה צריך חונכת - מי שאחראית על עצמה תמצא את העיצות (בפוסט הזה למשל icon_smile.gif) בקלות רבה משתמצא חונכת.

מה שכן, אני חושבת שיכול לעזור למישהי חדשה שנכנסת לבדסמ לדעת שיש כאן נשים כמוה שמוכנות לעזור ולענות על שאלות, ואולי רשימת ניקים של נשים שכאלו יכולה להיות יותר יעילה ופחות מעוררת אנטגוניזם.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 14 בספט׳ 2006
פייה, שמחתי נורא לקרוא את מה שכתבת כי לזה בדיוק הכוונה. אולי יש משהו במילה חונכת שהוא באמת לא לעניין. הכוונה היא בדיוק לרשימה של כמה ניקים של נשים שמוכנות לעזור ולענות על שאלות. זהו.
Queencie​(שולטת)

Queencie​(שולטת) • 14 בספט׳ 2006
פייה כתב/ה:
השליטה כתב/ה:
[b]קיים צורך דחוף להקים גם בכלוב פורום לסאביות בלבד. רק בפורום שכזה, אליו תוזמן כל סאבית חדשה כוותיקה, יוכלו הבנות לשוחח ביניהן בפתיחות אמיתית על שאלות שמטרידות אותן ולקבל איזו שהיא רשימה של דומים שלכאורה חשודים או שלכאורה הואשמו על ידי סאביות אחרות בפגיעה או בהתעללות.

תהיה קטנה:
איך תדעו שפורום הסאביות החדשות כוותיקות יכלול אך ורק סאביות ולא למשל דום זדוני בניק שפחתי?
ומה אם תכנס לפורום 'סאבית טוטאלית' שתראה למאסטר המהולל שלה כל מה שיהיה כתוב שם?

בעניין החונכת המדוברת -
אישית צורמת לי המילה 'חונכת' כי זה נשמע כמו לימוד של משהו מקצועי.
אני באה להגשים פנטזיות ולחיות את המיניות שלי, לא להתעסק בחוקים וטכניקות.
מלבד עיצות בענייני בטיחות, לא הייתי רוצה שאף אחת תגיד לי איך הבדסמ שלי צריך או לא צריך להיות.
ובשביל עיצות בטיחות אני לא מבינה למה צריך חונכת - מי שאחראית על עצמה תמצא את העיצות (בפוסט הזה למשל icon_smile.gif) בקלות רבה משתמצא חונכת.

מה שכן, אני חושבת שיכול לעזור למישהי חדשה שנכנסת לבדסמ לדעת שיש כאן נשים כמוה שמוכנות לעזור ולענות על שאלות, ואולי רשימת ניקים של נשים שכאלו יכולה להיות יותר יעילה ופחות מעוררת אנטגוניזם.

הרי זה לא משנה איך תקראי לזה - חונכות, חברות, כתף או אוזן קשבת או יד מלווה. למעשה את מציעה משהו מאוד דומה למה שמייפל והשליטה דיברו עליו. מאגר של סאביות וותיקות שתהיינה מוכנות לסייע ולייעץ או להדריך או לענות על שאלות של סאביות טריות. אף אחת לא "תאולץ" לפנות לחונכת, ואף דום לא "יאולץ" לקבל את עצותיה של החונכת. אלא שתהיה כתובת לאלו שמעוניינות, שחדשות באתר ובקהילה תדענה שיש ותיקות שמעוניינות ומוכנות לתרום מזמנן ונסיונן על מנת למנוע מהן לעשות טעויות שעלולות לפגוע בהן.

ולדעתי יש מקום גם להציע חונכות של שולטים/ות. זה יכול להיות אישי כפי שתאר צ'יטה את הפניה שלו לבאדי, אבל למי שאין את המחשבה היצירתית הזו או שאינו/ה מכיר/ה אנשים ולא יודע/ת למי לפנות, תהיה לו/ה כתובת.
צ'יטה​(שולט)

פייה

צ'יטה​(שולט) • 14 בספט׳ 2006
לאור היותי מתחלף, גם. הופסה, אני מחליף צד מייד.
לדעתי חונכות, זה משהו שהוא לא בגדר ראה וקדש. זה משהו, שמכבד את העובדה שלכל אחד יש את הבדסם שלו. זה משהו שמאפשר שונות. עדיין, יש מידע שכדאי לדעת, שלצערי רבות וטובות, לא מגיעות אליו. יש מקרים קיצוניים, מאד אפילו, שישר ניתן לזהות בהם התעללות.
החונכות בעיני, היא מושג הרבה יותר עדין, מהליווי הצמוד והדומיננטי משהו, שאת אולי מציגה פה.
עבודת מאסטר{lori}

עבודת מאסטר{lori} • 14 בספט׳ 2006
לא קראתי את התגובות לפוסט הזה, סלחו לי אם אני לא מעודכן, אני מביע דעתי להודעה שפתחה את הפוסט בלבד
תגובותי ירשמו בצבע כתום

השליטה כתב/ה:

נכחו בו 12-13 נשים, סאביות ודומיות, שהגיעו כדי להקשיב, להשמיע, ללמוד וללמד זו את זו כיצד ניתן לזהות מצבי סיכון או התעללות ולהימנע מהם. תודה לכולכן על ההשתתפות הפעילה ועל השיתוף. ולא נכח במפגש הזה אפילו גבר אחד. אוי ואבוי אם היה נערך מפגש של דומים שדנים בניפוי וסינון נכון של סאביות מסוכנות - כל המשתתפים היו מקבלים תגית של דומסוכן.

מתחת לאמור לעיל תוכלו לקרוא את תמצית הדברים שנאמרו. כל מה שנאמר במפגש על ידי הנשים נשמר בסודיות מוחלטת וברור שאף אחת ממי שהיו במפגש לא יצטטו מהדברים האמורים.

יצאנו מהמפגש עם כמה הבנות:
1. קיים צורך דחוף להקים גם בכלוב פורום לסאביות בלבד. רק בפורום שכזה, אליו תוזמן כל סאבית חדשה כוותיקה, יוכלו הבנות לשוחח ביניהן בפתיחות אמיתית על שאלות שמטרידות אותן ולקבל איזו שהיא רשימה של דומים שלכאורה חשודים או שלכאורה הואשמו על ידי סאביות אחרות בפגיעה או בהתעללות.

לא ניתן רק לדבר על התופעה. כדי למגר אותה הסאביות חייבות להיחשף לשמות של מי שעלולים לפגוע בהן במידה שהן יכנסו איתם לקשר.

אני פונה לכלובי בבקשה לפתוח פורום כזה. ניתן להימנע מתביעות דיבה ברגע שנאמר בראש הפוסט שמזהיר מפני דומים מסוכנים, שמדובר באנשים שלא הוגש נגדם כתב אישום ושלא הורשעו בעבירה, אלא שמדובר באנשים שלכאורה עשויים להיות חשודים כדומים מסוכנים, מאחר שסאבית אחת או יותר התלוננה בפני אנשים מהקהילה על פגיעה (אונס אלימות וכו') או על התעללות (נפשית או פיזית) שהיא עברה מהם.

אשמח אם מישהו יסביר לי מה ימנע ממני מלפתוח את הכינוי סאבית סאבבית, ולהכנס לפורום הזה. אני חושב שיש לי ולעוד 1,000 כמוני שהם משתתפים פעילים בקהילה, מספיק שכל כדי לעבור את מנגנון הסינון שלכן. בנוסף - זה יהיה המקום המושלם בשבילכן ללכלך על אנשים מסויימים מאחורי הגב, דבר שלא התאפשר עד היום כי כולם יכולים לקרוא הכל. לכן, אני פונה בקריאה לחברי הטובים דוגמת בודיגארד ודום 34 - בואו נתחיל לארוז. ביום בו יפתח פורום כזה, השקרים שיופצו עלינו יחצו כל גבול אותו ניתן לדמיין. אולי אותה בחורה, שצעקה במועדון הנו-לימיט שעבודת מאסטר הוא דום מסוכן שאנס בחורות רבות (בגלל שלא נתתי לה להכנס לחדר הVIP) תכתוב שם את הפוסט הראשון?

2. הוחלט להקים מערך של חונכות לסאביות חדשות בקהילה (ובהמשך אם יתעורר ביקוש גם לסאבים ולדומים/יות חדשים/ות).
הסאביות החדשות הן סאביות שמועדות לפגיעה. הדומים המסוכנים מאתרים אותן, מבודדים אותן במהירות משאר הקהילה, ואז מתחילה ההתעללות.
בפורום הכללי אפתח פוסט שקורא לסאביות ותיקות שמעוניינות לקחת חלק בפרויקט חניכה שכזה לפנות אליי כדי שנתחיל ליצור רשימה שחברותיה תעבורנה הכשרה מתאימה בתוך זמן קצר.

האח הגדול התעורר. בואו נתכנת את כולן לחשוב כמו שחבורה של 12-13 נשים חושבת שצריך לחשוב. נעשה מערך חינוך מתאים, ונסביר שכדי להיות סאבית כמו כולן את צריכה להיות ככה, ככה וככה. עם כל הכבוד, אני לא חושב שקיימת מי מבניכן זו שזכאית לקבל קרדיט כמרצה בקורס ''מבוא לסאבית''. בנוסף, עצם הרעיון מרתיע כל בחורה שתרצה להכנס לתחום. אתן אומרות - אם את רוצה להיות סאבית, את צריכה לעבור השתלמות וללמוד איך להזהר, כי את בשר טרי. שיעורי קראטה כל ראשון בשעה 12, מטווח ביום שני בשעה 10 וקורס בסכינאות יפתח בהמשך. כל זה כדי לדעת איך לשרוד בעולם הBDSM. רוצה להצטרף?

ולתכני המפגש:
הכרות - מתייחס לשלב הראשוני של התכתבות ושיחות בטלפון:
• אם את מתחילה קשר עם דום לא מוכר שאלי מי הייתה הסאבית שלו בעבר ופני אליה כדי לשמוע איזה דום הוא, האם הוא מכבד גבולות, האם הוא נמצא שם לאפטר קייר. עד שתפלי על בחורה שנפרדה ממנו ורוצה להתנקם בו, או בדום שלא היתה לו סאבית מאתר הכלוב. אז בעצם אותו דום שהוא תמים בעיקרו ישאר גלמוד, כי הוא לא עומד יותר בסטנדרטים שלכן
• שאלי את כל השאלות שאת רוצה להציג לו עוד לפני שאת מתאהבת, לפני שאת מרגישה שנכבשת... אחר כך יהיה קשה יותר לשאול.
• ערכו רשימה מסודרת של מה מדבר אל כל אחד מכם ומה לא. הקשיבי היטב לצורה בה הוא מגיב לגבולות שלך. אם הוא לא מתייחס אליהם ברצינות מההתחלה, הוא לא יתייחס אליהם ברצינות גם בהמשך, ועלול לסכן אותך. אמירה קלאסית של דום מהסוג הזה: "התפקיד שלי לפרק אותך ואז לבנות אותך מחדש".
• האם הוא מדבר על הדדיות או שמראש הוא מנמיך אותך למקום בו הוא יקבע, יוביל, יחליט, והתפקיד שלך הוא רק לציית אמירה קלאסית של דום מהסוג הזה: "אל תספרי לי מה את צריכה, אני אספר לך את זה".
• אל תחששי מהטענה שההגדרות המוחלטות שלך לפעמים הם "שליטה מלמטה". מי שטוען את זה מחפש סיבה להתעלם מהצרכים שלך.
• דום שיודה בפנייך שאינו מנוסה בדברים מסוימים ויבקש ממך ללמד אותו אותם, הוא דום שניתן לבטוח בו בעצם הנכונות שלו לצאת ממשחק התפקידים כדי ללמוד.
• אם יש בעברך טראומות שכוללות התעללות מינית, פיזית או נפשית חשוב שתעדכני אותו בזה, על מנת למנוע שיחזור של אותן הטראומות. הדום הוא רק דום, לא פסיכולוג, לא נכנסים למקומות הללו ללא הכשרה.
• הישמרי מדום שמפעיל עלייך מניפולציות. האמירה "אם היית סאבית אמיתית היית עושה את זה" היא זיון מוח. אמירה קלאסית נוספת: "מה את לא בוטחת בי?" לא להתבייש להגיד "לא!".
• הישמרי מדום שמגיב בברוטליות ובדורסניות כאשר אינך מסכימה לדעתו. יש הבדל בין כיבוש בזמן סשן לבין ביטולך ורמיסתך בחיים האמיתיים.
• תמיד, עוד לפני פגישה ראשונה וודאי שיש לכם מילת ביטחון. זו האחריות שלך לא פחות משזו האחריות שלו. אם הוא מתנגד לקיומה של מילה כזו לפחות לתחילת היחסים, את מסתכנת אם תפגשי אתו.
• שאלי האם תוכלו להשתמש ביחסי המין בקנדומים. אם הוא יסרב הוא בקבוצת סיכון. בכל מקרה אל תקיימי יחסי ללא הגנה, אבל במקרה כזה שלחי אותו מיד לבדיקת איידס והפטיטיס. שפחה, שפחה, אבל את מחויבת להגן על חייך.
• הישמרי מדום שמספר לך סיפורים על השותפות הקודמות שלו, יום אחד את תהיי השותפה הקודמת והסיפורים שלו ירוצו עליך.
• הישמרי מדום שמציג את עצמו כמנטור שמבטל את דעתך מהמקום של "אני יודע מה טוב לך", את אישה בוגרת, חיית את חייך עד היום, ואת יודעת יותר טוב מכל אחד אחר מה טוב לך באמת.
אלו תכני ה"חונכות"? יש גם סילבוס עם רשימת קריאה? מי הסמיך אתכן להכתיב את כללי מערכת הBDSM? מי נתן לכן רשות להחליט מה נכון בשביל בני זוג ומה לא? מה קרה לימים בהם היינו מפרסמים חומר הסברתי ומאפשרים לאנשים לקרוא אותו ולהפעיל שיקול דעת של בני אדם בוגרים? אני מסכים עם חלק נכבד מהמסקנות אליהן הגעתן במפגש הזה, ומסכים בהחלט לפרסם אותן כחומר הסברתי או חומר למחשבה, אבל ביום בו כל סאבית תצטרך לעבור הרצאות בנוסחים האלו כחלק ממערך ההכשרה לסאבית שאתן פותחות לכן, אתן תצליחו להפוך את עולם הBDSM למופע ליצנות משעשע.

הפגישות הראשונות הן הכי מדליקות ומרגשות אבל אסור לשכוח אמצעי בטיחות:
• הקפידי להיפגש בהתחלה רק במקומות ציבוריים. הודיעי לחבר/ה על פגישה ראשונה ותאמי אתם שיחת טלפון על מנת לוודא שאת בסדר - הקפידי על כך שהם יתקשרו ולא את, למקרה שלא תוכלי לחייג מסיבה כלשהי.
• בפגישות ראשונות אל תיסעי לשום מקום בכיסוי עיניים.
• בפגישות ראשונות אל תסכימי על קשירות או ריתוק אחר שמונע ממך אפשרות להפסיק את המפגש או להסתלק ממנו במידת הצורך.
• אם אתם נוסעים ברכב אחד בפגישה הראשונה ואינך מכירה אותו, הניחי לו לנהוג, שמרי את ידייך חופשיות. החזיקי בידך את המפתחות שלך, במידת הצורך מכה באזור הפנים ביד מאוגרפת ומפתחות מציצים ממנה תסייע לך להסתלק תמיד. שיעורי טאי-קוואנ-דו של ממש. כל הכבוד - ברגע שמשהו נראה לך קצת מוזר, תוציאי לו עין. כשיש ספק אין ספק. גם ככה הוא סתם גבר שחושב שהוא שולט, הדם שלו זול מהדם שלך.
• אל תסכימי בשום ל"מבחן קבלה", בטח לא בפגישות ראשונות, זה לשים את עצמך במקום לחלוטין לא מוגן.

במצבי לחץ ואיום התגובה הטבעית היא קיפאון. אבל השיתוק המקפיא הזה נמשך רק כמה שניות ואז ניתן לפעול על מנת להימלט.

דום שניתן לבטוח בו הוא (מתוך מאמר שכתב בעבר זנסוני):
• דום שמראה הערכה כלפי כנועים, ואחרים. הוא/י שואלים שאלות אודות חייך, מקשיבים לתשובות, ואינם מאכזבים אותך.
• דום ששומר על יחס שקול בין חיי הוונילה שלו וחיי הבדסמ. הוא יכול לדבר על משפחו, חיית המחמד שלו ודברים אחרים שאין להם נגיעה לבדס"מ.
• דום שמחובר לרגשותיו ומסוגל לדבר עליהם בפרוטרוט. אם הוא לא יודע להביע רגשות, הוא לא יידע לתמוך ברגשות שלך בבוא הזמן. אם הוא לא שולט במזגו, או עושה דרמה גדולה מחייו, הוא יהיה עסוק מדי בעצמו מכדי לדאוג לך.
• דום שיש לו מילה, שעומד בזמנים ובהבטחותיו. אם את הולכת לבטוח באיש הזה ובמה שיעשה לגופך ולנפשך, את חייבת לדעת שהוא יהיה שם כשצריך.
• דום שרוצה ללמוד כמה שיותר. הוא לא חייב לדעת כיצד להשתמש בכל צעצוע בארגז הצעצועים, אבל הוא חייב לרצות ללמוד. אסור למתחיל לעסוק במשחקי למומחים כמו הצלפות, משחקי אש וסכינים ללא הדרכה. הוא צריך לדעת כיצד להימנע ממחלות מין, ולהיות ער לצורך בעזרה ראשונה.
• דום שלא ירוץ להצליף בך בפגישה ראשונה, ולא ימנע ממך אפשרות להיפגש עם דומים אחרים, עד שאת מוכנה להתחייב.

אז עכשיו עברנו גם לשיעורי הדרכה לדומים? שוב - בתור חומר הסברתי זה מצויין. אלו המסקנות האישיות שלכן ובשביל זה יש פורומים - כדי להביע דיעה. חס וחלילה לא בתור "מערך חונכות" שמתייחס לדיעות שלכן, גבירותי הנכבדות, כאל אמת מוגמרת.

חתכתי את ההמשך כי הוא לקוח מתוך מאמר, ואין לי מה לומר לגביו.
בנות יקרות, אני מאוד מעריך את הכוונה הטובה, אבל אל תתנו לאף להתרומם מעלה מדי. זה גורם לצוואר תפוס ולזלזול מצד הסביבה. אתן לא יכולות להציג עצמכן כמושיעות קדושות, שינחו סאביות חדשות בעולם הזה. סלחו לי אבל זה נשמע כאילו אתן שולחות אותן למחנה עבודה או לטירונות עם הסברים על זכויותיהן. ככה קשר BDSM-י לא צריך להראות!
חבר'ה, חומר הסברתי זה תמיד דבר טוב. אבל ללמד בחורה שלא יודעת דום מה הוא - איך להוציא לגבר עין כי הוא הפגין קצת דומיננטיות, כיאה לשולט שהיא בעצמה מחפשת, זה כבר מסוכן.
וכמו שאמרתי - אתן לא קדושות. נשים רבות מביניכן, הסאביות, הן נשים שהייתי כולא מאחורי סורג ובריח ולא בשביל הריגוש המיני. נשים שקרניות ותככניות, מוציאות דיבה ומרושעות - חיות ביניכן. תתפלאו, אבל זה נכון.
יש גם בחורים נפלאים בעולם, שמבקשים להיות דומיננטים יותר מאחרים במערכת יחסים זוגית, ומחפשים את זו שתתאים להם. לא שפחה מתוכנתת מהמאגר שיצרתן לעצמכן אחרי חונכות והסברים.

לסיכום -
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 14 בספט׳ 2006
נראה לי שמילה "חונכות" לא לגמרי מתאימה פה, אולי כדאי להשתמש במילה "ליווי".
המטרה היא לתת אוזן קשבת, מידע ועזרה.
לא ליצור נשלטות בדמותה של הנשלטת הותיקה.

ולגבי פורום סאביות סגורות - אני מתארת לעצמי שהרעיון הוא לא להרשות כניסה לכל מי שנרשם בכלוב בתור אישה נשלטת.
פורום כזה לרוב מתנהל עם הרשאות כניסה.
יש מנהלת/ות והן מצרפות נשלטות לפי בקשה, כאשר הנשלטות מקבלות הרשאה לפורום בעקבות היכרות אישית עם נשלטות אחרות או אנשי קהילה אחרים.
המלצות אם תרצו.
כך מונעים (או לפחות מצמצים מאוד) את כניסתם של גורמים לא רצויים.