לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה בתשלום

דוכיפת​(נשלט)
לפני 17 שנים • 24 באוק׳ 2006
דוכיפת​(נשלט) • 24 באוק׳ 2006
אלון ב כתב/ה:
סליחה מלכות בתשלום עושות את זה בשביל הפרנסה כסף הצגה זה הכול מלכות שבאמת מלכות לא עושות כסף מזה הם אוהבות את הקטע של השליטה חבל שעבדים נופלים בפח של התשלום הם ממש לא אמיתיות יש הצגות טובות יותר מסתם לראות מלכות בתשלום עושות קרקס

לא אחזור על דברי רדסל.דעתי כדעתו.
יש מלכות מקצועיות שהדומיות מושרשת בדמן ,הן אמיתיות,בעלות נסיון,וכדאי למתחילים להתחיל דווקא איתן.הן בחרו להתפרנס מזה ומה טוב יותר מאדם המשלב את נטיותיו ואהבותיו לפרנסתו?
דווקא פורום מיוחד עבורן יכול לתרום,גם לידע,גם לנסיון וגם לניפוי השארלטניות.
התחלתי דרכי,לפני שנים,אצל מקצועיות,וחלקן תרמו לי הרבה מאד בכל האספקטים של הנושא,גם בחול וגם פה.
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 17 שנים • 24 באוק׳ 2006
red-cell​(מזוכיסט) • 24 באוק׳ 2006
חבל שאתם שוב שוקעים בבינוניות שיש כאן בארץ. אי ידיעה לא אומרת שזה לא קיים. אולי בארץ המצב בטטה, זה לא אומר שזה לא קיים ובגדול.

אתן לכם כדוגמה את Midori היתה פעם מלכה בתשלום, היום היא סופרת ומרצה מאוד מבוקשת בכל העולם, תמצאו אותה במסיבות הכי גדולות כמו גם בהרצאות כמעט בכל מקום בגלובוס. היא גם מארגנת מרוץ אופניים שנתי מאוד מוערך שכל הכנסותיו הולכות למלחמה באיידס. פגשתי אותה והיא אישה מדהימה.
האתר שלה: http://fetishdiva.com/
יש עוד כמוה, היא לא יחידה. יש כאלו שתורמות בפורומים, ויש מיליון כאלו. אני מכיר אחת שעכשיו סיימה פרויקט גדול של צילום בדס"מי שכל הכנסותיו הלכו לצדקה וכו' .

יש המון דברים שאתם לא יודעים, זה לא אומר שהם לא קיימים. בארצות מתוקנות מלכה בתשלום הוא מקצוע מכובד. בקהילה יש אפילו הרצאות ללמד מלכות בתשלום מתחילות איך לעשות את זה בדיוק החל מסינון לקוחות מטורפים עד למס הכנסה.

יש להן מקום חשוב, כמו גם לדברים אחרים. אולי זה לא כוס התה של מישהו אבל "קהילה" כמו שלנו צריכה לקבל אותן.
מעניין מאוד איך מקבלים פה ונילים (80% מהכלוב) ולא מקבלים מלכות בתשלום שהתרומה שלהן יכולה להיות פי אלף מכל אחד אחר icon_eek.gif
Mistress Ana​(שולטת)
לפני 17 שנים • 25 באוק׳ 2006
Mistress Ana​(שולטת) • 25 באוק׳ 2006
בגלל שיש הרבה יותר עבדים משולטות, לכל "מלכה" מבחר רחב ביותר והמון אופציות למציאת ה"עבד המושלם". הרבה פעמים בגלל התחרות עבד צריך להוכיח, לפנק ולפעמים גם לשלם.
מה שהרבה לא מבינים - לא כל מלכה זקוקה לעבד אחד וקבוע.
אנשים שונים, מלכות גם.
נוריתE
נוריתE • 25 באוק׳ 2006
מה הבעיה.?
הנה יש פה חופשי לא מצונזר דיון על מלכות בתשלום.
בבקשה כחולית
ביקשת קיבלת. icon_rolleyes.gif
נוריתE
נוריתE • 25 באוק׳ 2006
ודבר אחד קטן
ותסלחו לי
אף אחת,דומיננטית/שולטת, שמכבדת את עצמה בעולם
(גם "דומיננטית /דומית, אלו מינוחים מעוברתים)
בתשלום או שלא
לא תכנה עצמה "קווין" על משקל
"מלכה" הישראלית,מרח' בן יהודה.
רק הנסיכות היהודיות שלנו הן מלכות.

שמה אצל הגויים
הן מעדיפות את התואר מיסטרס- גבירה
או דומינטריקס, אם ככה כותבים את זה.

yes misstress
נישמע יותר טוב מ
yes my queen
בקונצפט הזה, לפחות.
teacher​(שולט)

הבעיה היא שצריך לחבר את זה למציאות שלנו בארץ

teacher​(שולט) • 25 באוק׳ 2006
וזה:
ציטוט: ''..חשוב להבין שבכל מקום נורמלי מלכות בתשלום הן חלק מהקהילה ואפילו תורמות לקהילה מנסיונן בהעברת שעורים בפורומים השונים וכיוצא בזה. מלכות בתשלום הן חלק אינטגרלי מהקהילה ובמקומות נורמלים גם מכבדים אותן. ..''
שפחות או יותר מסכם את מה שרדסל ודוכיפת אומרים, וזה מאוד נכון, רק לא כאן, לא עכשיו.

השימוש במונח ''PRO'', בכל מקום, גם בספורט מעיד על ההתפרנסות ממקצוע, וגם על מערכת לחצים, משאבים ויכולות גבוהות לאין שיעור לעומת החלק ה''חובבני', כמו בספורט.

המצב בארץ כמו שאני רואה אותו, הוא שהרוב המוחץ של מי שבוחרות להתפרנס מזה,
הוא של בחורות בנות עשרים, שבמקרה הטוב אין להן מה לעשות חוץ מזה בחיים, ובמקרה הרע הן בוחרות בזה כי זה הכי קל ומכניס הכי הרבה כסף (ואני בכלל לא נכנס לדיון אם זה זנות או לא). אין להן רצון או יכולת להביע דיעה כאן, כי זה לא מקדם אותן בכלום. מה גם שהידע שלהן הוא פיצפוני ושטחי. ולסעיף האחרון אין שום קשר לתשלום או לא, יש קשר לרצון ולדרייב לדעת עוד על משהו כה מרכזי בחיים שלך, מה שלא קיים אצל אותן נשים, כי זה לא חלק ממהות החיים שלהן, זה אמצעי תשלום ותו לו, וכן, אני מודע לזה שיש יוצאות דופן, הן לא הרוב המדובר. הכמות שלהן כה זעומה, שלא נראה לי שהן משפיעות בכלל על המצב.

זה שיש להן ניסיון, לא הופך אותן ל''PRO'', זה לא מספיק פשוט להיות שם, ולעניות דעתי זה המצב הקיים. אני לא שמעתי על מלכה בתשלום שיש לה תואר אקדמי שקשור במשהו למקצועה.. למידורי למשל, יש תואר בפסיכולוגיה. (אם כבר מדברים על מידורי..)

נשים חכמות, בוגרות ודעתניות אלה לפעמים גם בוחרות להביע את דעתן בנושאים שונים ולתת זוית מנוסה ומשופשפת. בעיני אין לזה תחליף וזה תורם מאוד, כשזה קיים.

אבל זה לא קיים.

ולגבי מידורי, הנה ראיון שערך איתה מישהו מהארץ, והוא מתורגם לעברית:
http://www.luxuryfetish.com/dommes/Midori.htm
huan
huan • 25 באוק׳ 2006
אני מאוד מסכים עם טיצר....אין מה להשוואת בין המצב בחו"ל בתחום המלכות בתשלום למצב בארץ,ובארץ מה לעשות ומלכות בתשלום שבאמת יש להם את הידע והניסיון לגבות את תארן הן מיעוט ומלכות בתשלום שיש להם את הידע והניסיון לגבות את תארן וגם לוקחות חלק בפעילות הקהילתית ותורמות לה בדעה או מעשה קטנה אף מזה.(אני לא יודע מה איתכם אבל לא שמעתי עדיין לא על מרוצי אופניים ולא על סדנאות שנערכו על ידי מלכות בשתלום ולמרות שכבודם של הסשנים הפומביים קשה קצת להגיד שהתרומה של המלכות בתשלום בחלק הזה היא משמעותית במיוחד)

יש לי הרבה כבוד לאנשים שיודעים מה הם עושים ואף יותר לאנשים שתורמים מהידע שלהם בין עם הם מתפרנסים מזה או לא (בכל תחום לא רק בבדסמ)...אך מידת הכבוד שאני רוכש לבחורות שעד אתמול לא ידעו מה זה בדסמ והיום הן כבר מלכות בתשלום (כאשר גם היום הדבר היחדי שהן יודעות שעל בדסמ זה שמשלמים להם על זה 200 שקל לשעה) יורדת בצורה דרסטית.

זה עד כדי כך פשוט.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 25 באוק׳ 2006
200 לשעה?
חחח הצחקת אותי
הן לא פותחות את העיניים בשביל פחות מ- 300, 350 ולפעמים אפילו יותר אם יש לה שם טוב.

לילה, אני לא התכוונתי לדיון מהסוג הזה אלא באופן כללי. יש מספיק דיונים שאפשר על הבדלי היחסים בין סאבים לבין מלכות בתשלום ומלכות "רגילות" (כלומר אלו שאינן מתפרסנות מזה).

טיצ'ר, אני נוטה לא להסכים איתך במשהו אחד: יש כמה וכמה מלכות בתשלום שהיו ידועות בעניין גם לפני שהפכו להיות בתשלום וגם מחוץ לבדסמ בתשלום יש להן לפחות סאב אחד פרטי לבדסמ להנאה.
נכון שיש הרבה וניליות שאין שום קשר או זיקה ביניהן לבדסמ באופן כללי והן רק לומדות אותו טכני, אבל לדעתי מלכות כאלה לא ישרדו הרבה זמן בשוק הזה.
בנוסף אתה אומר שהן "בנות עשרים פלוס" בזלזול וחבל שאתה מקשר בין גיל לניסיון ורגישות לעבד- ואת זה אפשר להיות עם זה גם בלי תואר בפסיכולוגיה או כל תואר אקדמי אחר שכביכול קשור לזה.
מלכה לא אמורה להיות פסיכולוגית ולא מטפלת ויש מספיק מלכות ואדונים טובים שהם לא למדו פסיכולוגיה כל ימי חייהם. מה גם שתואר ראשון בזה לא מקנה לך כלום חוץ מאפשר לכנות זאת.. ידע כללי.
בימינו, כשאנשים נכנסים לבדסמ בגיל צעיר יחסית ולנשים קל יותר לרכוש ניסיון מגברים בשל הביקוש שלהן, לבחורה בת 25 שנמצאת בבדסמ מגיל 20, 21 יכול להיות ניסיון רב מאוד ואם היא הופכת להיות מלכה בתשלום על אחת כמה וכמה דווקא בגלל שהיא צריכה להציע יותר תחומי עניין לסאבים ולהתמחות בהרבה דברים. אם למשל היא רוצה ללמוד מדיקל, היא תלמד זאת מאדם מקצועי שמבין עניין ותעשה את זה הכי טוב ולא תשחק משחקים עם זה- בניגוד לסאבים שיכולים להפגע ממכלה לא אחראית ולשתוק, הסאבים- לקוחות לא שותקים והשמועה פורחת כאש בשדה קוצים ביניהם.

אתם טוענים שהן לא תורמות מהידע שלהן אבל לדעתי זה בין השאר בגלל הזלזול הזה בהן שמן הסתם לא גורם להן במיוחד לרצות לתרום והן לא רוצות שיתקיפו אותן. אני מכירה מלכות בתשלום שתורמות יפה מאוד לדיונים שגם לא קשורים בהכרח לבדסמ, פשוט כי כיף להן בדיוק כמו שכיף לנו גם אם לא יוצא להן שום דבר כלכלי מזה...
שימו לב שבאופן כללי הקהילה שלנו יודעת "לחנך" מוסרית בפורומים, אבל לא יודעתלחנך במובן של מידע.
קשה לאדם חדש למצוא מידע מפורט, מעודכן ואמין שנגיש בקלות ובכל פעם שמישהו שואל אחת לכמה זמן שאלה ששאלו לפני זמן מה, אנשים מתעצבנים עליו שכבר "דיברנו על הכל".
בחו"ל יש קבוצות של אנשים שנפגשים בשביל הכיף ובין השאר מדריכים, מלמדים אחד את השני (אין מורה אחד רק, כולם מעניקים מהניסיון שלהם לכולם) וגם משתפשפים על חומר שאולי לא התעסקו איתו מזמן ושכחו כמו למשל סוגי קשירות.

פה התפיסה היא ש"דום לדום זאב"- אני לא אגלה לו מה עושים ואיך כדי שלא יגנוב לי סאביות, כי להיות מנוסה וידען בבדסמ, זה יתרון עצום וגם ככה התחרות גדולה.
אנשים פה לא ממהרים כל כך לעזור ולחנוך צעירים כמו שנדמה לכם. אולי יותר סאבים וסאביות שלא מהווים איו על אף אחד וזה נראה לנו מוסרי יותר להגן עליהם מפני זאבים, אבל לא על דומים ודומיות.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 25 באוק׳ 2006
להשיג מידע בדסמי זה דווקא בכלל לא מסובך. את רוב המידע התיאורטי על בטיחות ואופן שימוש באביזרים אפשר למצוא בקלות יחסית באינטרנט. מי שלא מוצא ושואל כאן מקבל תשובות יפות. אני זוכר שכשהיתה לי שאלה על סינגל טייל ענו לי ברצון ואף הציעו עזרה מעבר. גם סוגי קשירות שונים אפשר למצוא באינטרנט ונראה לי שרוב האנשים כאן שיודעים סוג מסוים של קשירה לא יסרבו להדגים אותו. לי לא קרה שביקשתי וסירבו. אני מניח שאם מסרבים זה או בגלל שהקשירה מסובכת וארוכה והזמן לא נוח או בגלל שהם אנשים חרא, אבל ככאלה הם לא מייצגים את הכלל.

יכול להיות שאני רואה את הדברים אחרת כי באופן כללי אני נוטה קודם לחפש מידע בעצמי ורק אם לא מצאתי לשאול, וכי אני פחות או יותר מחוץ לשוק הבשר ולא מתחרה עם אף אחד.