שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עדי אשכנזי והבדסמ - זה קורה עכשיו

sssssss
לפני 17 שנים • 2 בנוב׳ 2006
sssssss • 2 בנוב׳ 2006
הומור רבותיי הומור...
אשכנזי בקטע מטורף וגדול! ראיתי, אהבתי ובהחלט צחקתי! icon_lol.gif
DanaDomme​(שולטת)

עדי הצחיקה

DanaDomme​(שולטת) • 2 בנוב׳ 2006
אל תקחו את זה ברצינות, בסה"כ היה קטע משעשע.
הדבר היחידי שצרם לי זה שאף אחד לא הסביר לעדי שלא מצליפים באזור הבטן, התקשתי לחייך כשראיתי את זה קורה, חוץ מזה נהנתי מאוד גם מעדי וגם מ-009.

אל תשכחו - היא עושה צחוק מהכל אז היא עשתה צחוק גם מ-BDSM, כל עוד תזכרו שזה סוג של סאטירה לא תתרגשו מזה יותר מידי.
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 2 בנוב׳ 2006
הצליחה לעשות את זה גם לכם, הא?
כל זמן שמצחיקים אתכם, אתם תקנו כל מסר?

אין בעיה עם הצחוקים הסביבתיים שהיא עשתה. הבחורה מוכשרת מאוד ואין פעם שאני תופסת את התוכנית שלה ולא מתגלגלת מצחוק. גם הפעם. כולל בחלק הבידיאסאמי.

רק שתמורת הצחוק הזה אנשים מפספסים דברים שהיא אומרת בפריים טיים, המנוגדים באופן בסיסי לכל מה שהקהילה הזו על שגריריה אד-הוק מנסה לומר.
מפספסים- או מנסים להתעלם מהם, כי אחרת לא הבינו, אולי, את ההומור.

אז אפשר גם וגם. היה מצחיק מאוד והיה גם משהו שמקבע את כל עמישראל - הרואים בכם, אחים ואחיות, סוטים גמורים ודפוקים הזקוקים לאישפוז - על אותה דיעה: בידיאסאמ=אלימות.

אה, וזאלו, אני אגיד לך מה ציפיתי.
שנפסיק לשתף פעולה עם זה. כל אחד ואחת מהקהילה הקדושה הזו.
האמפרי

Re: מצחיק

האמפרי • 2 בנוב׳ 2006
Agis כתב/ה:
האמפרי כתב/ה:
עדיין, פספוס גדול. יתכן ש009 כן אמר דברים מעמיקים/חשובים יותר ממה שהוצגו,
ובעריכה החליטו לוותר
שויין.

איכשהו, לא יודע למה, אני מוצא את הסבירות לכך נמוכה מן הסבירות לחתונה חד-מינית אך תלת-צדדית בין איווט ליברמן (חתן), ראש העדה החרדית במאה שערים (בעיקרון חתן, אבל ליברמן גנב לו, אז כלה), ומר גיל ריבה (לא ברור אם חתן, כלה או שניהם) באירוע השיא של מצעד הגאווה בירושלים, שלא רק שיעבור בשלום ללא כל אירועים חריגים, אלא שלהפתעת החרדים גם יביא בסיומו את המשיח, רכוב (אם כי בצניעות ובלי יותר מדי פוזה) על חמורו הלבן. זו כוחה של אהבת חינם.

ובכן, אני מוצא את הסבירות לכך גבוהה יותר, מש-009 אמר דברים מעמיקים וחשובים.

עם הציבור הסליחה.

icon_lol.gif

טוב תודה שעשיתי את מירב (מי זאת מירב לעזאזל) המאמצים כדי
להיות מנומס והוגן כלפיו. icon_smile.gif
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 2 בנוב׳ 2006
אז שוה יצאנו כעדר של הזויים עם חריש עמוק במוח? מפתיע.
כמעט ואין סיכוי שזה יראה אחרת, בטח כשאחת כמו עדי אשכנזי שבאה לעשות קטע הומוריבטי , זזאת אומרת להסתלבט עלינו תראה את זה.

אני גם לא מידי אופטימי באשר לסיכוי לראות משהו שיראה את הרוח האחרת , את הרוך ווהאהבה
את מה שעוברת הנפש ולהסביר שזה לא אלימות, זה פשוט לא מספיק צהוב.
Stranger

.

Stranger • 2 בנוב׳ 2006
וזה כל כך חשוב שאחרים יראו צדדים אחרים כי...?
כל כך חשוב שלא יראו ''בנו'' ''הזויים'' עם ''חריש עמוק במוח'' כי...?
כל כך חשוב המרדף אחרי לגיטימציה ממקור חיצוני כי...?

לדעתי מי (שמסיבה כזו או אחרת) נהנה ממטריה של הגדרה חברתית (או השתייכות קבוצתית)
לא ממש צריך להתפלא ולהיות מופתע כשהוא רואה שלאותה מטריה יש גם חסרונות.

שגרירים? הסברים? עומק? ועוד בפריים טיים? נו באמת...
למה? כי קשה למצוא לבד?

לא תודה.
לא חושב שצריך לחפש רחוק (או בחוץ) הבנה או מקור ללגיטימציה.
עמוק אולי כן, אבל בטח לא רחוק.
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 2 בנוב׳ 2006
חשוב.
לא בשבילך אישית, לא בשבילי אישית, אנחנו בצורה זו או אחרת כבר קיבלנו את עצמנו כפי שאנחנו.
נער בן 17 שמגלה משיכה עשוי לחשוב על עצמו כלא נורמאלי,משוגע,להתביש בעצמו ותוכנית כזו מלבד אולי לחרמן מעט ולתת לו נקודת מבט שגויה על הנושא עשיה לגרום לו לחוש עוד יותר דפוק.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 2 בנוב׳ 2006
חתולת הלילה כתב/ה:

אה, וזאלו, אני אגיד לך מה ציפיתי.
שנפסיק לשתף פעולה עם זה. כל אחד ואחת מהקהילה הקדושה הזו.

אם ב"נפסיק" את מתכוונת אליי, אלייך ואל כמה מהחברים הנכבדים שהגיבו בשרשור הזה, אני מסכים איתך, אבל אנחנו הרי לא התחלנו אז אין לנו את מה להפסיק.

אם את מתכוונת ל usual suspects שנשלפים בכל פעם שהתקשורת עוסקת בבדסמ, קרי מלכות בתשלום ואנשי הדאנג'ן, אני בכלל לא מצפה שיפסיקו. במקומם גם אני לא הייתי מפסיק. בשבילם זה פרסום הרי. בתכנית כמו של עדי אשכנזי אני בספק אם יש סיכוי למישהו מהקהילה להציג את הבדסמ בצורה נורמלית, כי לא את זה מחפשים שם. הקיום הטלוויזיוני שלה נשען על להצחיק, והיא חייבת לעשות צחוק מהנושאים שבהם היא מטפלת (וכשזה מגיע לבדסמ, זו לא בעיה גדולה). אם יש לי ברירה בין פרסום המועדון שלי בפריים טיים אך תוך הצגת הבדסמ בדרך הסטנדרטית והמקובעת ובין אי פרסום כלל, ברור שאבחר לפרסם.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 2 בנוב׳ 2006
והתהליך הזה של ההתחבטות האישית העצמית עם הנכון והלא נכון לגבי אותו נער היא טבעית ותתרחש בין אם עדי אשכנזי תגחך או תצחיק או תצהיב את הבדסמ ובין אם לאו. זהו תהליך חשוב שמהווה חלק מההתבגרות וההתפתחות של הנטיה המינית שלו.
מסכימה עם S שלא ממש צריך להיות לנו איכפת (אלה מבינינו שכבר סיימו את תהליך ההבשלה הזה) מה אחרים חושבים עלינו או מה היו חושבים אילו ידעו על נטייתנו. לא צריך לקחת קשה את ההומור הצהבהב שלה לגבי התחום.
אפשר פשוט לצחוק עם כולם, תכלס היו שם קטעים מצחיקים, ולהבין שההצלפות שלה על בטנו של 009, פשוט נובעות מזה שכל מה שהיא יודעת על בדס"מ זה ש"אלימות זה לא בשבילי" (לפחות זה היה בהסכמה שלו icon_wink.gif ).