סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

וכמה הערות/ הארות אמיתיות על מסיבת השנה

DEVIL EYES
לפני 17 שנים • 30 בדצמ׳ 2006

ז"א

DEVIL EYES • 30 בדצמ׳ 2006
שיהיה לנו שקט ממך עכשיו ?

שנוסעים באיילון אחרי העליה לאוניברסיטה לפני ההלכה יש בצד כר דשא
עם בחור תמהוני ביותר
תמיד שם, מנפנף בדגלים וצועק לעצמו.

כולם חולפים על פניו במהירות ואומרים..נו עוד טמבל..

אבל כל עוד הוא עושה את זה בצד הדרך ולא מפריע לתנועה...שיעשה מה שעושה לו טוב, לא משנה כמה זה תמהוני מצידו.

אותו הדבר את יקירתי

רוצה לנפנף בדגלים בבלוגך באחת מפינותיו החשוכות של הכלוב - סבבה

אבל אם את רוצה לרוץ הלוך חזור על פני 4 הנתיבים עם דגלים אדומים...

אל תתפלאי עם מישהו יפגע בך או ידרוס אותך

זה הכל מותק

devil
FrozenLips
FrozenLips • 30 בדצמ׳ 2006
מצד אחד הייתה מסיבה מוצלחת (למרות שרבים ראו אותי מסתובבת עם פרצוף תשעה באב אחרי שרבתי עם חבר שלי).

מצד שני - אם כבר מדובר במסיבת הפטיש השנתית - כדאי שיהיה קצת יותר פטיש.
בכניסה היתה אמנם אווירה נהדרת (הו! המסכות! הלפידים!) אבל ברגע שנכנסנו פנימה - ראו רק עשן ותו לא. מה עם תפאורה בדסמית בסגנון שכה מאפיין את הנו לימיט? מה עם נגיד פינות "פטיש"? לייטקס נוזלי, קשירות, גבס, ציור גוף (של יםים? icon_smile.gif ), אחיות עם מזרקי אלכוהול, משהו?

החברה היתה נחמדה והמוזיקה סבבה. אבל בסופו של דבר - הייתי מעדיפה ללכת למסיבה רגילה בנו לימיט ולא למסיבה הזאת (במחיר הזה)

כמובן אני אוסיף את התלונה הסטנדרטית על המעילים, הקור, מחירי האלכוהול, הרעש, העשן ומיעוט פינות הישיבה - ואסיים.

אז לסיכום - לא, אני לא מתלוננת. אבל כן, יש הרבה מקום לשיפור.

לילה נהדר,
פרוזן
איימי_​(נשלטת)

Re: ז"א

איימי_​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2006
DEVIL EYES כתב/ה:
שיהיה לנו שקט ממך עכשיו ?

שנוסעים באיילון אחרי העליה לאוניברסיטה לפני ההלכה יש בצד כר דשא
עם בחור תמהוני ביותר
תמיד שם, מנפנף בדגלים וצועק לעצמו.

כולם חולפים על פניו במהירות ואומרים..נו עוד טמבל..

אבל כל עוד הוא עושה את זה בצד הדרך ולא מפריע לתנועה...שיעשה מה שעושה לו טוב, לא משנה כמה זה תמהוני מצידו.

אותו הדבר את יקירתי

רוצה לנפנף בדגלים בבלוגך באחת מפינותיו החשוכות של הכלוב - סבבה

אבל אם את רוצה לרוץ הלוך חזור על פני 4 הנתיבים עם דגלים אדומים...

אל תתפלאי עם מישהו יפגע בך או ידרוס אותך

זה הכל מותק

devil

שקט? ממני? אין סיכוי. מוזרה בעיני ההשוואה שאתה עושה ביני לבין בחור שעל פניו מצטייר לי כמשוגע. שאני מתאבדת שיעית כי אני מעזה להביע ביקורת במקום בו היא אסורה? ייתכן. אבל עדיין לא חושבת שהאנלוגיה לאותו בחור מתאימה. ובדיוק להיפך- זה לעצמי שאני לא רוצה לדבר. המסר מופנה לאנשים, על מנת שישמעו.
dragon fly

איימי

dragon fly • 30 בדצמ׳ 2006
נדמה לי שאם לא הבנת
כולם שמעו שמעו ושמעו ושמעו)גם העיוורים שבינינו) icon_wink.gif
אם את לא שמת לב את שיחת היום פה באתר.
הבנו אותך וכולם גם מי שלא רצה שמע על הביקורת שלך.
גם להפגין צריך אישור ולפעול עפ הנורמות של המשטרה העיריה וכו
אי אפשר לקום מחר ולהפגין בכיכר רבין כי בא לך
בא לך להפגין בבית שלך סבבה מותר לך במקום ציבורי יש תרבות מתאימה לכך.
והבית שלך הוא הבלוג שלך שם מותר הכל .......
בפורום זה יותר שייך לכולם ויש מקום לביקורת שלך.
רק יש בעיה עם דרך הביקורת שלך
אף אחד לא מלין על הביקורת אלא על דרך הביקורת שלך.
דרך אגב אני לא הייתי במסיבה בכלל ואני מגיב לא על המסיבה כנושא אלא בדרך שלך
זאת לא הדרך אם כל הכבוד שאת לא מתעייפת זאת לא הדרך להעביר ביקורת.
בתור צרכן מותר לך להגיד הכל אבל בדרך המקובלת לכך.
לילה טובבבבבבבב
FrozenLips
FrozenLips • 30 בדצמ׳ 2006
אני תוהה אם מישהו יראה את הביקורת שלי בכל הרעש הזה........
איימי_​(נשלטת)

Re: איימי

איימי_​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2006
dragon fly כתב/ה:
נדמה לי שאם לא הבנת
כולם שמעו שמעו ושמעו ושמעו)גם העיוורים שבינינו) icon_wink.gif
אם את לא שמת לב את שיחת היום פה באתר.
הבנו אותך וכולם גם מי שלא רצה שמע על הביקורת שלך.
גם להפגין צריך אישור ולפעול עפ הנורמות של המשטרה העיריה וכו
אי אפשר לקום מחר ולהפגין בכיכר רבין כי בא לך
בא לך להפגין בבית שלך סבבה מותר לך במקום ציבורי יש תרבות מתאימה לכך.
והבית שלך הוא הבלוג שלך שם מותר הכל .......
בפורום זה יותר שייך לכולם ויש מקום לביקורת שלך.
רק יש בעיה עם דרך הביקורת שלך
אף אחד לא מלין על הביקורת אלא על דרך הביקורת שלך.
דרך אגב אני לא הייתי במסיבה בכלל ואני מגיב לא על המסיבה כנושא אלא בדרך שלך
זאת לא הדרך אם כל הכבוד שאת לא מתעייפת זאת לא הדרך להעביר ביקורת.
בתור צרכן מותר לך להגיד הכל אבל בדרך המקובלת לכך.
לילה טובבבבבבבב

כן, בהחלט שמתי לב שאני שיחת היום פה באתר. הודעות בפרטי, שמועות על דברים שנאמרים עלי... הייתי רוצה לצטט, אבל השביעו אותי שלא.
דבר אחד בלבד הייתי משנה- מיקום הביקורת בתוך פוסט התודות. לגבי דרך העברת הביקורת שלי- לא חושבת שהיה בה משהו פסול. אשמח להסבר. או שמא עצם הבעת הביקורת בפומבי הוא הפסול?
לילה טוב מותק icon_smile.gif
dragon fly

dragon fly • 30 בדצמ׳ 2006
כן, בהחלט שמתי לב שאני שיחת היום פה באתר. הודעות בפרטי, שמועות על דברים שנאמרים עלי... הייתי רוצה לצטט, אבל השביעו אותי שלא.
דבר אחד בלבד הייתי משנה- מיקום הביקורת בתוך פוסט התודות. לגבי דרך העברת הביקורת שלי- לא חושבת שהיה בה משהו פסול. אשמח להסבר. או שמא עצם הבעת הביקורת בפומבי הוא הפסול?
לילה טוב מותק icon_smile.gif[/quote]

לא היה פסול מלהעביר ביקורת מלבד שהרסת את שירשור התודות וערבבת דברים אישיים בטוענה שיוצאים נגדך שחשבת שאסור לך להשמיע ביקורת פומבית וענית בהתאם וירדתם מתחת לחגורה.היו רגעים שרוקי היה הסרט המתאים לאתר פה.
פתחת שירשור משלך לגבי הביקורת שבחרת לנכון וזכותך לכך.
לא היית צריכה להרוס את שירשור התודה ולגרום לעליהום נגדך.
לפעמים צריך להיות חכם ולא צודק.(את פשוט משכת את כל האש עלייך ללא שום סיבה כי במילא העברת את הביקורת שלך במקום אחר רק בשם אחר)
ולגבי הנשמות הטובות שבטח יגידו לך ש"ריכלתי" נגדך בצאט זה לא ממש מזיז לי.
אין לי שום דבר אישי נגדך ולהרבה אחרים שדיברו נגדך הערב (למרות ששוב הנשמות הטובות יבחרו להגיד לך דברים אחרים ,יש לי רק בעיה עם הדרך שבה בחרת לפעול.
מקווה שבפעם הבאה תהיי יותר חכמה.
יש גבול לסבל גם שציבור המבלים באתר יכולים לספוג(למרות שרובנו סדיסטים מזוכיסטים)
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 30 בדצמ׳ 2006
איימי,

מהבוקר אני מתאפקת מלהגיב, וגם עכשיו בחרתי להגיב לך כאן ולא להמשיך ולתת לך במה בפוסט השני שאינו מיועד לשים אותך במרכז הבמה, אלא לאפשר לאנשים שמרגישים צורך בכך - להודות למארגני המסיבה.
אין לי דבר על עצם העלאת הביקורת,
אבל נגררת ואת ממשיכה להגרר בפוסט התודות לעוד ועוד ועוד התגוננות.
כן, אני מבינה שאת מרגישה מותקפת, אבל אם תקחי צעד וחצי אחורה (זה לא כדורסל)
ותסתכלי על פוסט התודות במבט מרחוק, ובאמת שיש על מה להודות על המסיבה !!! תיווכחי שהתגובות המתגוננות על סף ההתבכיינות האישית שלך, פשוט ליכלכו את התודות בכתמי בכי כעס ותלונה, מה שנותן תמונה מעוותת לחלוטין של מה שהיה במסיבה ומה שהפוסט האמור התכוון להיות.
אני מעלעלת בפוסט ההוא ובמקום למצוא שם רצף של מגיבים, אני רואה מגיב - איימי, מגיבה - איימי, מגיב - איימי וחו"ח!!! איימי מנהלת שם דו שיח עם כל אומר תודה ועם כל מגיב !!!! שם, בפוסט התודות שאת טוענת פה חזור ואמור שאת מצטערת ששם התלוננת - את ממשיכה ומתלוננת גם שם וגם פה!
טעית ואת ממשיכה ומעצימה את טעותך.
נכון דרושה הרבה בגרות אישית לדעת מתי די ומתי לא חייבים להגיב ומתי לא חייבים להיות אומרי המילה האחרונה. לצערי, כשלת בכך.
איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 31 בדצמ׳ 2006

איימי_​(נשלטת) • 31 בדצמ׳ 2006
dragon fly כתב/ה:
לילה טוב מותק icon_smile.gif

לא היה פסול מלהעביר ביקורת מלבד שהרסת את שירשור התודות וערבבת דברים אישיים בטוענה שיוצאים נגדך שחשבת שאסור לך להשמיע ביקורת פומבית וענית בהתאם וירדתם מתחת לחגורה.היו רגעים שרוקי היה הסרט המתאים לאתר פה.
פתחת שירשור משלך לגבי הביקורת שבחרת לנכון וזכותך לכך.
לא היית צריכה להרוס את שירשור התודה ולגרום לעליהום נגדך.
לפעמים צריך להיות חכם ולא צודק.(את פשוט משכת את כל האש עלייך ללא שום סיבה כי במילא העברת את הביקורת שלך במקום אחר רק בשם אחר)
ולגבי הנשמות הטובות שבטח יגידו לך ש"ריכלתי" נגדך בצאט זה לא ממש מזיז לי.
אין לי שום דבר אישי נגדך ולהרבה אחרים שדיברו נגדך הערב (למרות ששוב הנשמות הטובות יבחרו להגיד לך דברים אחרים ,יש לי רק בעיה עם הדרך שבה בחרת לפעול.
מקווה שבפעם הבאה תהיי יותר חכמה.
יש גבול לסבל גם שציבור המבלים באתר יכולים לספוג(למרות שרובנו סדיסטים מזוכיסטים)[/quote]

טוב, כמה דברים- לפי מה שהבנתי, ממה שאתה, ואחרים כתבו- הם בכלל חושבים שאין מקום לביקורת פומבית, אלא ב "חשכת הבלוג", או בשיחה אישית עם המארגנים. עם זה יש לי בעיה גדולה, וזה לא הולך להשתנות. לגבי המיקום בשירשור התודה- אתה צודק, זו הייתה טעות. הבעיה היא שוב, שמהתגובות לי, לא הובן שהמיקום הוא הבעיה, אלא הביקורת עצמה. בכל אופן, כאשר מגיבים לי, אני מגיבה בחזרה, בצורה עניינית. אני חושבת שתסכים שמי שירד מתחת לחגורה לא היה אני...
דווקא לא ידעתי שריכלת נגדי בצ'אט, אבל תודה שחלקת icon_smile.gif
לגבי הסבל שעברת- זה מה שקורה כשלא מסכימים על מילת ביטחון icon_wink.gif
איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 31 בדצמ׳ 2006
איימי_​(נשלטת) • 31 בדצמ׳ 2006
Queencie כתב/ה:
איימי,

אין לי דבר על עצם העלאת הביקורת,
אבל נגררת ואת ממשיכה להגרר בפוסט התודות לעוד ועוד ועוד התגוננות.
כן, אני מבינה שאת מרגישה מותקפת, אבל אם תקחי צעד וחצי אחורה (זה לא כדורסל)
ותסתכלי על פוסט התודות במבט מרחוק, ובאמת שיש על מה להודות על המסיבה !!! תיווכחי שהתגובות המתגוננות על סף ההתבכיינות האישית שלך, פשוט ליכלכו את התודות בכתמי בכי כעס ותלונה, מה שנותן תמונה מעוותת לחלוטין של מה שהיה במסיבה ומה שהפוסט האמור התכוון להיות.

[size=18]מה שנתן תמונה מעוותת על מה שהיה במסיבה, הוא רק פירגונים, ללא שמץ של ביקורת. תמונה מאוזנת הייתה כאן במקום.

אני מעלעלת בפוסט ההוא ובמקום למצוא שם רצף של מגיבים, אני רואה מגיב - איימי, מגיבה - איימי, מגיב - איימי וחו"ח!!! איימי מנהלת שם דו שיח עם כל אומר תודה ועם כל מגיב !!!! שם, בפוסט התודות שאת טוענת פה חזור ואמור שאת מצטערת ששם התלוננת - את ממשיכה ומתלוננת גם שם וגם פה!

[color=#444444]
אני לא מנהלת משא ומתן עם כל מגיב. אני עונה למי שמגיב ל י (חוץ משתי תגובות שהסכמתי איתן ולא היו מופנות אלי, את צודקת).

טעית ואת ממשיכה ומעצימה את טעותך.
נכון דרושה הרבה בגרות אישית לדעת מתי די ומתי לא חייבים להגיב ומתי לא חייבים להיות אומרי המילה האחרונה. לצערי, כשלת בכך.

קווינסי, כאשר תוקפים אותי ואת עצם הזכות להביע ביקורת, אני לא חושבת ש "בגרות" זה לשתוק.

[/color][/size]