צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעה

Madame T​(שולטת)
לפני 17 שנים • 3 במרץ 2007
Madame T​(שולטת) • 3 במרץ 2007
שמנמונת סקסית כתב/ה:
גם אם מישהי נכנסה עם מישהו למיטה, וכשהייתה ערומה התחרטה

"לא" זה לא !!!!!!!!!!

צודקת בהחלט icon_exclaim.gif
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 3 במרץ 2007
אני קורא כאן על מעשה התקיפה המינית שהתרחש אתמול, מצטמרר, והבטן מתהפכת בפנים. מה יכול להיות נורא יותר משלילת חירותו של אדם וזכותו לבחור עם מי יקיים יחסי מין ועם מי לא? האם ניתן לחשוב על הרבה דברים מזוויעים יותר מאשר כשחודרים לגופך בכוח מבלי הסכמתך?

אני קורא את התגובות שלכם, ומסכים איתן כמובן. אונס הוא אכן במידה רבה סוג של רצח. במובן מסויים זה אפילו חמור יותר, שכן הקורבן ממשיך להתמודד עם ההשלכות של המעשה במשך כל חייו.

צריך לעשות הכל כדי שמקרים כאלה לא יקרו, אבל אין ספק שמקרה כזה יכול לקרות בכל מקום. אבל זה לא קרה בכל מקום, זה קרה בנו לימיט. וההודעה על כך גם היא הגיעה מכיוון מסויים. ואני יודע את אשר אני יודע, ואני כמעט ומתפוצץ כאן.

ואני תוהה: האם אכן כל הבעלים של הנו לימיט מוכנים להצהיר כאן שהם מגנים, מתנערים ומזדעזעים ממעשי אונס של נשים?
shuki boy​(נשלט)

למה שלא יגנו?

shuki boy​(נשלט) • 3 במרץ 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
ואני תוהה: האם אכן כל הבעלים של הנו לימיט מוכנים להצהיר כאן שהם מגנים, מתנערים ומזדעזעים ממעשי אונס של נשים?

זה לא מספיק, נראה לי שרוב האנשים מתנערים ממעשי אונס של נשים (אפילו אנסים מתנערים מזה - הם פשוט טוענים שזה לא היה אונס, שהם לא ידעו ולא יכלו לדעת).

אני חושב שהצהרה קהילתית נגד אנסים או הצהרה של בעלים של מועדון זה או אחר אינה מספיקה. צריך לעשות משהו בנידון, לא להצהיר.
אלילת גברים
אלילת גברים • 3 במרץ 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
אני קורא כאן על מעשה התקיפה המינית שהתרחש אתמול, מצטמרר, והבטן מתהפכת בפנים. מה יכול להיות נורא יותר משלילת חירותו של אדם וזכותו לבחור עם מי יקיים יחסי מין ועם מי לא? האם ניתן לחשוב על הרבה דברים מזוויעים יותר מאשר כשחודרים לגופך בכוח מבלי הסכמתך?

אני קורא את התגובות שלכם, ומסכים איתן כמובן. אונס הוא אכן במידה רבה סוג של רצח. במובן מסויים זה אפילו חמור יותר, שכן הקורבן ממשיך להתמודד עם ההשלכות של המעשה במשך כל חייו.

צריך לעשות הכל כדי שמקרים כאלה לא יקרו, אבל אין ספק שמקרה כזה יכול לקרות בכל מקום. אבל זה לא קרה בכל מקום, זה קרה בנו לימיט. וההודעה על כך גם היא הגיעה מכיוון מסויים. ואני יודע את אשר אני יודע, ואני כמעט ומתפוצץ כאן.

עבד ,
אקדם את פנייך ואומר שאירוע כזה אירע בעבר. בשני המועדונים .
ומזה משנה בכלל באיזה מועדון?! זה קורה גם במועדון ונילי .
תקיפה מינית בכל מועדון כואבת ונוראית באותה מידה.
ייתכן וזה מידע שאינך יודע . אך היו מקרים מעולם .
ולדעתי האישית לפני שקופצים עם מסקנות . מבררים.

אני קוראת את התהייה שלך בשורה האחרונה ואני המומה.

האם כ-ל הבעלים של הנו לימיט מגנים ומזדעזעים מאונס ?!!?!
אתה מקשיב לעצמך?!
זה בכלל קשור אם אתה בעל מועדון ? או אחראי על מסיבה? או מוכר בסופר?!

מזה משנה בכלל .

כולנו בני אדם ואונס מזעזע ומצמרר כל יצור חי!!!
בלי קשר למקום העבודה שלו , לסטטוס המשפחתי או לעיר המגורים.

איך אתה מעלה בראש תהייה כזאת?
אונס זה אונס!
ושאונס לא יזעזע???? נו באמת.
לא סתם עוד עבד
מלכה,
התהייה שלי לא נבעה מבורות ולא הייתה תמימה, אבל היא כן הייתה פשוטה. נמתין בסבלנות לתשובה. יש גבול לצביעות ולדו-פרצופיות.
אלילת גברים
אלילת גברים • 3 במרץ 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
מלכה,
התהייה שלי לא נבעה מבורות ולא הייתה תמימה, אבל היא כן הייתה פשוטה. נמתין בסבלנות לתשובה. יש גבול לצביעות ולדו-פרצופיות.

אמתין איתך.
מביט לרגע

לפעמים עדיף לשתוק .

מביט לרגע • 3 במרץ 2007
לפני הכל אני רוצה לומר שאין לי מושג בדמויות שבהם מדובר ,לא הייתי בנו לימיט , אבל יש פה עניין עקרוני מאד חשוב . בעצם שניים .
קודם כל ההודעה הפותחת של המועדון הזכירה תקיפה מינית ולא אונס . גם אח"כ אם הבנתי נכון
בסופו של דבר , למרבה השמחה , לא היה אונס (אני מקווה שהבנתי נכון ) .

אבל , התגובה של סתיו היתה מתחת לכל ביקורת . את יודעת למה סתיו ? כי פשוט לא היית צריכה להגיב אלא לשתוק .
מדובר פה בחשד לארוע חמור ביותר שעובר לחקירת המשטרה .
על פניו , ועפ"י דברייך שלך , יש למשטרה עניין לא מועט במה שראית . את עדת ראייה , אם לא הבנת זאת עד עכשיו , ובהנחה והחקירה תימשך אין ספק שתיקראי למסור עדות , ואם יתנהל משפט אני גם לא אתפלא שתצטרכי להעיד בבית המשפט . לכן , התפקיד שלך הוא לספר , במקומות הרלוונטיים - כלומר במשטרה , ולא בתור רכילות בפורומים את מה שראית . מה פתאום את באה ומספרת לנו את כל זה ? את יצאת מדעתך או משהו כזה ? לא אנחנו ובטח ובטח הדמויות המעורבות בפרשה צריכים לשמוע מה ראית דרך הפורום . לכן היית צריכה פשוט לשתוק כאן , וללכת למשטרה למסור עדות . את האמת , מה שראית . פשוט ואלמנטרי .

הילה , אמנם סתיו "התחילה" אבל למרות הצורך המובן שלך לתת גרסה נגדית , כלומר את מה שאת ראית ויודעת , גם את ככל הנראה עדת מפתח בפרשה .
אני באמת מבין את הצורך להעמיד דברים במקומם (לפחות כפי שאת רואה אותם ) כדי שלא יתקבל רושם שונה מכפי שאת חווית אותו אתמול בלילה , אך יחד עם זאת כאמור , גם לגבייך המקום למסור את כל הפרטים הוא לא כאן בפורומים .
THE NO LIMIT
THE NO LIMIT • 3 במרץ 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:

הבהרה: יש בעלים יחידי לנו לימיט ושמו רוני.
מי שהוציא את ההודעה על התקיפה ליל אמש הוא לא אחר מאשר רוני.
וכמו כן, אנחנו אלו שליוונו את הבחורה שהותקפה ואת משפחתה עד השעה 9:00 בבוקר ועדיין נמצאים איתה בקשר שותף.

רוני מביע את צערו העמוק והכנה על המקרה שקרה.
המשך התהליך ימסר בהמשך.
לא סתם עוד עבד
גם לי היה ידוע שרוני הוא הבעלים היחיד של הנו לימיט, אבל מאחר ובפרופיל של הילה נכתב שהיא "אחת מבעלי הנו לימיט", פנייתי נעשתה לכל הבעלים.

אני שמח לקרוא שרוני מביע את צערו העמוק על מה שקרה אתמול, אבל הייתה בתגובה בחירה מעניינת של מילים, וזו לא בדיוק תשובה לתהייה שלי. האם רוני מוכן להצהיר כאן שהוא מגנה, מתנער ומזדעזע ממעשי אונס של נשים?