צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אכלו לי, שתו לי

Afroditi
לפני 17 שנים • 10 במרץ 2007

אגב, באדי ועינבל

Afroditi • 10 במרץ 2007
אולי שניכם לא נתקלתם בתופעה, אבל אני נתקלתי בלי סוף בעבדים ששלחו לי הודעות בלי[

סוף והתחננו ממש לניצול כספי!
huan
huan • 10 במרץ 2007
אין מילים בפי

נפגעת? על פי ירדן, סתום ת'פה ואל תגיד לאף אחד. אחרי הכל להזהיר ולשתף זה עניין של נמושות! נאנסת? הונאת? שנים בעלת פיצץ אותך במכות? תסתמו את הפה ואל תלוננו, קחו אחריות לעזעזל על האנשים איתם אתם מתחתנים, החצאיות הקצרות אותן אתן לובשות ועורכי הדין, הברוקרים ומנהלי הבנק אותם אתם בוחרים!

לאנשים אין הרבה מאוד פעמים שום מידה של חוש הבחנה, הנקודה שגם אם מדובר באידיוט גמור אין זה אשמתו של האידיוט אלה אשמתו של זה שניצל את טימטומו יהיה אשר יהיה.
ובאשר לסאבים שמתחחננים לניצול? בדיוק כמו סאביות שמתחננו שיםרקו וירכיבו אותן מחדש, צריך להשקיע מידה קטנה של כושר אבחנה, זה שאת טוענת שיש לכל האנשים ולנסות לראות מה עומד מאחורי הדברים לפני שאת הולכת להשתולל עם כרטיס האשראי שלהם בניו יורק.
Afroditi

תגיד לי

Afroditi • 10 במרץ 2007
על מה אתה כל כך כועס? אני עשיתי לך משהו? מישהו עשה לך משהו?

אפשר לנהל דיון, גם בלי הכעס והזעם שיוצאים ממך.

ובינתיים, לא בזבזתי את כספו של איש בניו יורק.....

תפנה לדבריו של באדי, התומך בדעתי שלאדם צריך שיש שיקול דעת!
huan
huan • 10 במרץ 2007
העובדה שאנשים נוספים מחזיקים ברעיונותיך לא אומרת דבר על טיבם.
וכן אני בהחלט זועם, כמו בכל פעם שאנשים נעמדים לצד הפוגעים באשר הם ותומכים בדעותיהם, אני רק יכול להתפלא שזעם זה אינו מנת חלקם של רבים יותר.
מעבר לזה כשאתה יוצא בפומבי עם דעות ורעיונות היה נכון להגן עליהם והיה מוכן לכך שאנשים יגידו בדיוק מה הם חושבים עליהם ועל האדם המחזיק בהם.
Afroditi

אין לי שום דבר

Afroditi • 10 במרץ 2007
נגד זה שאנשים יאמרו את דבריהם, נהפוך הוא. אני רק נגד הזעם והכעס שאתה מפגין.

גם אתה צריך להיות מוכן שיענו לך ....ולענות בלי זעם כזה.זו דמוקרטיה ואתה צריך לכבד את דעתו

של האחר, מבלי להשתלח בו או לזעום כל כך.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 10 במרץ 2007
במרבית המקרים, כולל אלה האחרונים שהתפרסמו פה בפורומים,
הסתיימו פרשיות הניצול הכספי בהשקעה של מה בכך מצד הנשלט, שלא השיאה את הפרי המצופה מצידה של המלכה. ועל כך הוא מלין.
כמעט ניתן היה לומר - No harm done

אבל
וזה אבל גדול,
אני מצטרפת לקליבר בדבריו שיש מקרים מזעזעים בהרבה, של ניצול כספי בסכומי עתק, תוך שימוש ברגשות הנשלט לאחר שזה כבר נכנס לקשר משמעותי עם השולטת.
במקרים מסויימים מדובר בסחיטה של ממש ואיום פרסום פרטים לאנשים קרובים, לעיתים תוך סחיטה רגשית, והתוצאה - אותה תוצאה - ניצול כספי!!!
וניצול כספי של מי שלא ממלא שום פנטזיה שלו בכך!!!
אם היתה זו פנטזיה שלו ירדן, לא היה מתלונן! היה אומר תודה ומבקש עוד - נכון ?
כך שגם אם יש כאלה שמביעים את רצונם בניצול כספי כחלק מהשליטה בהם (וכן, גם אני מקבלת פניות שכאלה), אין להסיק מכך שכל נשלט מעוניין בכך או אפילו מקבל את זה!!!
ולכן יש להוקיע את התופעה, ולהקיא את המנצלות מקרב הקהילה -

זו לא שליטה בשום אופן שהוא - פשוט לא !!!
Afroditi

לסחיטה

Afroditi • 10 במרץ 2007
בבודאי שאין מקום, לא פה ולא בשום מקום אחר.

אני בוודאי גם נגד ניצול,

אבל, יש לראות כל מקרה ומקרה ולא כל אחד ,שהתבקש משהו וסירב(זכותו כמובן) יתחיל לבכות.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 10 במרץ 2007
התופעה היא אותה תופעה, ולטענתי, דין פרוטה כדין מאה!
כלומר:
מישהי שמציגה עצמה כשולטת, תובעת בשלב כזה או אחר של קשר השליטה מהנשלט תמורה כספית כזו או אחרת, מבלי שהקשר בוסס מלכתחילה על שרות בתשלום, מבלי שהוסכם שזה חלק מטריטוריית השליטה.

כמובן ששימוש בסחיטה חמור פי כמה, אבל גם סחיטה על בסיס רגשי - הרצון של הנשלט להשלט היא סחיטה ומניפולציה לכל דבר.
aka BODYGUARD
לפני 17 שנים • 11 במרץ 2007

Re: תגיד לי

aka BODYGUARD • 11 במרץ 2007
ירדן* כתב/ה:
על מה אתה כל כך כועס? אני עשיתי לך משהו? מישהו עשה לך משהו?

אפשר לנהל דיון, גם בלי הכעס והזעם שיוצאים ממך.

ובינתיים, לא בזבזתי את כספו של איש בניו יורק.....

תפנה לדבריו של באדי, התומך בדעתי שלאדם צריך שיש שיקול דעת!

דבריי היו ברורים למדי (אני מקווה..)-
כסף ונגזרותיו לא נכנסים למערכת זולת אם מדובר בחיים משותפים
ואז יש חשבונות לשלם יחד.
פטיש כספי לא נחשב אצלי BDSM...
כניצול כספי אני רואה בעין מאד רעה את הנושא.
וזו רק דעתי האישית כמובן.
מביט לרגע
לפני 17 שנים • 11 במרץ 2007

מדובר בתופעה מבישה

מביט לרגע • 11 במרץ 2007
ירדן , לזכותך יאמר שאת מנסה לקיים דיון ענייני ומכבדת את דעתם של אחרים .
אם זאת יאמר לחובתך , ואפילו מאד לחובתך, שאת ממעיטה מאד בחומרת התופעה הדוחה הזאת .

טוב אז מי שמכיר אותי כבר, יודע שאני לחלוטין מצטרף לבאדי , חואן , ענבל , קליבר וסליחה אם שכחתי מישהו . לדעתי , ויתכן שאני מהווה את הסמן הימני בכלוב נגד התופעה , כל אותם המנצלים (גברים ונשים) העוסקים בתופעה הנ"ל ראוי שיהיה להם אות קין על מצחם ופשוט יהיו מנודים ומוחרמים .

כל שנותר לי הוא לעשות קופי פייסט לחלק מפוסט מהבלוג שלי לאחר שכתבתי שם בעקבות אחד השרשורים האחרונים בעניין :

".... מדובר בניצול כספי , דוחה ומכוער , של אנשים עם אמות מידה מוסריות רופפות מאד .
איך אפשר להתנהג כך ? איך אפשר לקחת אנשים , שאלוהים יודע מה גורם להם להגיע למצב כזה , ולנצל את מצוקתם בצורה כל כך חולנית תחת המסווה של BDSM ?
אני יודע ששיפוטיות היא מילה גסה פה , הס מלהזכיר , ואכן , במקום כזה לומדים להכיר , לקבל ולכבד את השונה . זה כשלעצמו דבר מבורך.
אבל , חייבת להישאר באדם מידה נכונה ונבונה של שיפוטיות כלפיי מעשים שלא יעשו , כלפיי מעשים לא מוסריים. אני גאה שאני שיפוטי כל כך כלפיי התופעה הזו ואני מבטיח שלא אשתנה "