שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איה רפאל?

המלט
לפני 16 שנים • 10 באוק׳ 2007
המלט • 10 באוק׳ 2007
ים_yam כתב/ה:

אני לא עקבתי אחרי התנהלותו של רפאל, ולמען האמת דיונים פוליטים אינם מעניינים אותי בד"כ ובטח לא כשאני כאן, אבל בדבר אחד אני בטוחה - כלובי לא מרחיק אנשים כך סתם מפה.

אם הוא בחר להרחיק את רפאל מסיבה זו או אחרת, תהיו בטוחים שהיתה לו סיבה, ומבחינתי "ככה, כי הוא עיצבן אותי בכוונה" זו סיבה טובה מספיק.

לא עקבת אחרי מה שנכתב, אבל "אם כלובי מרחיק זה בסדר". משמע, כלובי
חסין מטעויות בשיקול הדעת? כלובי חסין מטעויות בכלל? כלובי איזה סוג של אליל?

ים יקירתי, את לא בחנת את המקרה לגופו, אלא הכנסת אותו תחת מגרסה נוראית של
של אמון עיוור בכלובי. בעיקרון, אמון עיוור מביא לעיוורון.

ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 10 באוק׳ 2007
המלט כתב/ה:

לא עקבת אחרי מה שנכתב, אבל "אם כלובי מרחיק זה בסדר". משמע, כלובי
חסין מטעויות בשיקול הדעת? כלובי חסין מטעויות בכלל? כלובי איזה סוג של אליל?

ים יקירתי, את לא בחנת את המקרה לגופו, אלא הכנסת אותו תחת מגרסה נוראית של
של אמון עיוור בכלובי. בעיקרון, אמון עיוור מביא לעיוורון.

המלט חברי היקר,
אם הבחירה היא בין אמון עיוור/עיוורון לבין חיטוט אובססיבי ומציצני בכל שרשור כאשר כלובי מרחיק מישהו מכאן, אני מעדיפה את האופציה הראשונה.
אני פה כבר 4 שנים פחות או יותר, אני מכירה את כלובי באופן אישי, אני נותנת בו אמון כאדם ישר, אינטיליגנטי, המסוגל להפעיל שיקול דעת ראוי במצבים שונים.
הוא אנושי ובטוח טועה מדי פעם כמו כולנו, אבל אני בטוחה שהוא אינו מתייחס בקלות דעת לכל הרחקה שהרחיק ובודק את עצמו שוב ושוב לפני קבלת כל החלטה.
אני סולדת מה"עליהום" שנעשה בכל פעם שהוא בוחר להרחיק מישהו מכאן.
אנשים פה מעדיפים להדחיק עובדה פשוטה - זה האתר של כלובי, בניהולו, וזכותו המלאה להרחיק אנשים על פי שיקול דעתו, גם אם אנו חושבים שהוא טועה.
כלובי הוא לא מנהיג מדינה ולא מנתח מוח, לטעויות שלו אין השלכות הרות אסון.
אולי ההחלטות שלו לא תמיד מקובלות על חלק מחברי האתר, אך הן אינן גורמות שום נזק של ממש ולכן אין לי שום בעיה לתת בו אמון מלא, ועיוור.
זה קטע כזה של אמון, כמו בתרגיל שעוצמים עיניים ונופלים אחורה ונותנים למישהו אחר לתפוס אותך...
אני סומכת על כלבי שיתפוס אותי באותה המידה שאני סומכת עליו שכל הרחקה שעשה היתה לאחר חשיבה מרובה ולא בקלות דעת.
המלט
המלט • 10 באוק׳ 2007
בודאי שההחלטות שלו גורמות נזק. הן מורידות את הרמה, למשל.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 10 באוק׳ 2007
ציטוט: אנשים פה מעדיפים להדחיק עובדה פשוטה - זה האתר של כלובי, בניהולו, וזכותו המלאה להרחיק אנשים על פי שיקול דעתו, גם אם אנו חושבים שהוא טועה.

שוב ושוב אני מפריע לך, ים. כלובי אינו מציג את האתר כאתר שלו, אלא כ"בית חם לקהילה" ואפילו טרח וציין זאת באיזו כתבה שזכורה לי. גם את עשית זאת בתגובתך הראשונה.

לכן, כל אדם בר דעת שיש לו דעת, מן הסתם יאמין בכך ואחר כך יתחרט בקול רם.

אפרופו רפאל ועוזרד (לפי זאלופון), זכורה לי תגובה של רפאל אותה אני מתקשה למצוא כעת בה התעצב(ן) הראשון על הרחקתו של השני במן טענה שכולם שכנעו אותו שהיא הזויה בעליל, כי היום הורחק הזה ולכו תדעו מי יורחק מחר.
המלט
המלט • 10 באוק׳ 2007
Brave Dwarf כתב/ה:
LOL
טוב שנשבעת, המלט. אחרת הייתי מפנה אליך את החברה עם החולצה האופנתית.

כולי תקווה שכלובי יבהיר את העניין, אחרי הכל זהו פורום BDsM ולא מד"ב.
(אגב, אם הזכרתי את מָאוֹ דְזֶה-דוֹנְג בתגובתי הקודמת זה אומר שאני צריך להתחיל לארוז?)

חשבתי שלעולם לא ארד כל כך נמוך כמו לשים לינק לבלוג שלי, אבל מתברר שכלובי הגיב
רק שם:

http://www.thecage.co.il/blog/userblog?blog_id=16634
פנטין
לפני 16 שנים • 11 באוק׳ 2007
פנטין • 11 באוק׳ 2007
אני לא ממש עוקבת פה אחרי העפות של אנשים (חוץ מעוזרד, שזה דווקא היה חבל, היה לי כיף לקרוא איך הוא מצליח לסלף פילוסופיה- הפילוסופים בטח מתהפכים בקברם).
אבל מהמעקב אחרי השרשור הנוכחי אני דווקא מצדדת בהמלט.
בעיקר אחרי שקראתי את התגובות בבלוג שלך.

נראה שבאמת יש פה איזה שיקולים אישיים על פני קהילתיים או כלליים
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 11 באוק׳ 2007
כלובי הקים את האתר במטרה שיהווה בית חם לקהילה, אך עדין זה האתר שלו ובניהולו.
זכותו להרחיק אנשים, גם אם הם אינטיליגנטים וברמה גבוהה במידה וההתנהלות שלהם באתר היתה פוגענית בכל דרך שהיא.
גם אם בשנת 2004 התיר כלובי לנהל דיונים פוליטים ולאחר שנה או שנתיים החליט לשנות את מדיניות האתר מסיבותיו הוא - זו זכותו.
להזכירכם - זה האתר שלו ובניהולו, גם אם הוא פותח את שעריו לקהילה ולנספחיה.
בעבר היה מותר לעשן במקומות ציבורים ולדבר בסלולרי ברכב ללא דיבורית. החוק היום שונה.
לטעון כי מותר לעבור על חוקים אלו כי בשנת 2004 הם לא היו קיימים זה טיעון מגוחך.
כיום מדיניות האתר היא שלא לאפשר כאן דיונים פוליטים.
כאשר אדם עבר ביודעין על המדיניות למרות שנתבקש לא לעשות זאת מספר פעמים - זה לגיטימי להרחיקו מן האתר.
אני לא מכירה שוטר שימנע מלרשום דו"ח לנהג שדיבר בזמן נהיגה בסלולרי גם אם הוא יצטט את שייקספיר בזמן השיחה!
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 11 באוק׳ 2007
ים_yam כתב/ה:
כלובי הקים את האתר במטרה שיהווה בית חם לקהילה, אך עדין זה האתר שלו ובניהולו.
[B]זכותו להרחיק אנשים, גם אם הם אינטיליגנטים וברמה גבוהה במידה וההתנהלות שלהם באתר היתה פוגענית בכל דרך שהיא.

גם אם בשנת 2004 התיר כלובי לנהל דיונים פוליטים ולאחר שנה או שנתיים החליט לשנות את מדיניות האתר מסיבותיו הוא - זו זכותו.

אני לא מכירה שוטר שימנע מלרשום דו"ח לנהג שדיבר בזמן נהיגה בסלולרי גם אם הוא יצטט את שייקספיר בזמן השיחה![/b]

אז זה בית חם לקהילה או בית חם לכלובי. לא הבנתי.
כי אם זה בית חם לכלובי הרי שאין אדם שיכבד (ועד כה כך נהגתי) אותו יותר ממני. אבל טרם יכנס הנה יבין ויפנים שאינו אל ביתו נכנס.

(-: ובגדול לא הייתי מצטרף לדיון הזה כלל ולא רק כי מעולם לא הסכמתי עם רפאל וכי המלט לא בא לי טוב ברוב חילופי דברים, אלא כי מדהימה אותי הערגה אותה מרגישים אנשים מסויימים כאן ליצור קהילה באמת. אפילו מתוך מימיה העכורים של הביצה.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
בחיי שמרקו יכול ללמוד ממכם דרכים חדשות
איך לחפש את אמא icon_lol.gif icon_lol.gif

לתגובה קצת רצינית יותר המלווה בגיחוך ציני ,ולמה ציני?
לא כי אני לוקחת צד כלשהו אם ההרחקה היתה מוצדקת או לא,
היא לא מעניינת אותי בשיט, מה שמצחיקותי הוא, שאנשים כאן שכחו
איך הם היו רבים, כמיטב המסורת הוירטואלית הידועה בכלוב, עם רפאל בגלל נטייתו
להטיח בוץ בכל מי שלא הסכים עם דעתו.
שכחתם יקיריי כמה שרשורים ארוכים היו מלאים במריבות, עד זוב דם וירטואלי, בינו לבין חלק נרחב מאלו הקוראים כרגע להחזרתו.
וזה מה שמביא אותי בעצם להבין, שהאישיו כאן הוא לא בדיוק הרחקתו של רפאל,
אלא יותר עוד הזדמנות להכנס בכלובי ו/או במצדדים בו.

חופש הביטוי כאן בכלוב, במיוחד על ידי החברים בו, מקבל פרשנות כל כך גמישה
וסובייקטיבית שכל מתעמלות הקרקע באשר הן, היו מוכנות להרוג בשביל כזו גמישות.
icon_rolleyes.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 11 באוק׳ 2007
למרות שאני מאוד מחבבת את רפאל,
למרות שאני מחזיקה ממנו אדם נבון (פלוס) ובר שיח נעים,
אני בטוחה שגם הוא כשנכנס לאתר לחץ לאישור על ההצהרה שאומרת:

"הכלוב הוא מועדון חברים סגור - הנהלת האתר רשאית להרחיק מהאתר משתמשים על פי שיקול דעתה הבלעדי. "

וגם הוא (כמו כל אחד שהגיב בפוסט זה או באחרים) מודע לאיסור המפורש לגבי דיונים פוליטיים,
ונתקל בין היתר בפוסט הדביק שבראש פורום זה:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=15699

(ולמיטב ידיעתי אף "זכה" בעבר לנזיפה בנושא זה עצמו)

זה גובל בחוצפה בעיניי להשתמש בשירותי האתר השונים, כולל גם על מנת לפרסם רשומות שנוגדות את כללי האתר עצמו, ובכך "לצפצף" על כלליו, באמצעותם!
וזה שהם נראים בעיני הכותב שרירותיים או לא צודקים אינם צידוק לכך!!

אם לא נראים למישהו הכללים שהוכתבו על ידי הנהלת האתר - זכותו לנסות לשכנע אותה לשנות את הכללים, אך כל עוד הוא לוקח חלק באתר - הוא כפוף לכלליו. נקודה.