צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בואו נעצור את זה ביחד!

huan
לפני 16 שנים • 17 בנוב׳ 2007
huan • 17 בנוב׳ 2007
זה שהדרך והתנאים שבהם נעשית ההמתה על ידי מספר עמותות וגורמים היא בעייתית ודורשת טיפול היא עובדה. אך בעלון לא נראה זכר לכך שזה הוא נושא המאבק אלה המתות החסד באופן כללי של אותם בעלי החיים שאף אחד לא מאמץ ואין את האמצעים לספק להם תנאים מינמליים.

עם הדרך והתנאים היא נושא המאבק אני אישית בעד.
נולי
נולי • 17 בנוב׳ 2007
איפה שאני גרה מעקרים על בסיס קבוע פעם בשנה, ומסמנים את המעוקרים. כל השכנים מתגיסים עם רדיאטורים ומזון ויש וטרינרים שעושים את העבודה בעלות החומרים בלבד.
לא מבינה למה אי אפשר לארגן משהו כזה בכל שכונה.
קחו יוזמה.
שמפניה
שמפניה • 17 בנוב׳ 2007
חואן, יש לי שאלה. האכלת פעם חתולי חופש ודאגת להם לוטרינר? טיפלת בכלב וראית לו את העיניים?

תופסים חתולים שאנשים גידלו ויש להם אוכל וחיים והורגים אותם.
המתה של חתולי חופש אסורה בחוק לפי בית המשפט העליון, שהשופטים שלו היו יותר הומניים ממך.
החתולים והכלבים רוצים לחיות. חתולים אסור להרוג לפי החוק ואם צבח לא היתה מקבלת כלבים העמותות האחרות היו מקבלות אותם.

נולי, אנחנו מאכילים ומעקרים אבל אם מישהו מלשין באים והורגים חתולים שמאכילים אותם.
Kate McCannon
Kate McCannon • 17 בנוב׳ 2007
huan כתב/ה:
זה שהדרך והתנאים שבהם נעשית ההמתה על ידי מספר עמותות וגורמים היא בעייתית ודורשת טיפול היא עובדה. אך בעלון לא נראה זכר לכך שזה הוא נושא המאבק אלה המתות החסד באופן כללי של אותם בעלי החיים שאף אחד לא מאמץ ואין את האמצעים לספק להם תנאים מינמליים.

עם הדרך והתנאים היא נושא המאבק אני אישית בעד.

אבל לכן המאבק לא?
מכיוון שעמותות שאין להן כסף, מוציאות כל אגורה על טיפול בבעלי חיים, ואילו צב"ח ת"א מעדיפים לעשות לכולם את החיים קלים בהרבה, מלבד לבעלי החיים, ומפעילים קבלנים עצמאיים ללכידת והרג חתולי רחוב שבסה"כ חיים יפה מאוד.

ובכל מקרה, למה זה משנה על מה בדיוק המאבק?
המאבק הוא נגד עמותה שצריך וחייבים להיאבק בה, וזה לא משנה מה הנושא!

בסוד אספר לך שאני לא חובבת חתולים גדולה, לא אגדל אותם בבית ולא אאכיל אותם ברחוב. אבל העמותה הזו ממיתה גם כלבים וסוסים וכל יצור מסכן שמגיע אליהם.
וגם אם אני לא אוהבת חתולים. למה שלא אלחם בהריגה ההמונית שלהם (ונמנעתי מלומר רצח)
לא מגיע להם לחיות? אלה לא חתולים שסובלים.
לכן אני ממהרת להילחם בהם, ועושה מעל ומעבר למה שהפלאייר הזה מציין
שמפניה
שמפניה • 17 בנוב׳ 2007
Buttercupe כתב/ה:

הפגנה, וצעקות חמס,לא פותרים כלום ולא יפתרו
אבל
כל כלב שמאמצים, לא יומת.

צב"ח כותב בעצמו שהוא מרדים הרבה כלבים והרוב לא מאומצים אלא מורדמים. יש אנשים שאומרים שהם לא יודעים מראש שהכלב שלהם ימות.

אם הורגים כלב צריך לומר שיהרגו אותו ולתת לאדם שהביא אותו לקחת אותו בחזרה. אם הורגים צריך להודיע לאדם שהביא את הכלב.

מה היה בכתבה ביום שישי? באזור שלי יש הרבה אנשים רחמנים שנותנים אוכל לבעלי חיים ואם יש כלב משוטט לוקחים אותו לבית עד שמוצאים לו בית. באזורים אחרים החתולים מסתדרים.

מי שם את צב"ח במקום אלוהים להרוג בעלי חיים שרוצים לחיות?

מזכיר את ד"ר מוות שרצח אנשים מבוגרים המתת חסד כי חשב שאנשים מבוגרים לא צריכים לחיות ולא שאל אותם אם הם רוצים לחיות.

huan
huan • 17 בנוב׳ 2007
הפלייר הוא מצויין עם את רוצה לפנות לפנות לרגשות של אנשים שלא מבינים עניין. ובמקום להפנות את תצומת הלב לכך שהצער בעלי חיים והשרותים הוטרינריים הם על הפנים ולכך שהתנאים בהם נעשת המתת החסד הם פגומים כותבים טקסט רגשני עד כמה זה מרושע להמית חתולים וכלבים - ואני ממש לא מדבר על אלה המאומצים/חתולי תחנות ההאכלה אלה על אותם חתולים שאי לא דואג להם ולא ידאג והאלטרנטיבה היא מוות איטי ברחוב או זריקת הרדמה שתלווה בזריקת רעל ומוות מהיר ולא כואב.
מטרת המאבק מאוד משנה....כי יש מספיק אידיוטים הטוענים שסירוס ועיקור בעלי חיים זה אכזרי ועוד יותר מפגרים שחושבים את אותו הדבר על המתות חסד באופן כללי.

לאנשים כמובן יש נטייה לא לקרוא הודעות קודמות, אחרת אני האחרון שהיו מאשימים אותו בכך שלא הסתכלתי בעיניו של חתול דרוס שאותו האכלתי מאז שהיה גור או חתול עם רגליים שבורות שהבאתי באמצע הלילה לוטרינר.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 17 בנוב׳ 2007
למי שפיספס את הכתבה המזעזעת ששודרה ב"יומן" של ערוץ 1 בשישי בערב, הנה הלינק:

http://mabat.iba.org.il

בצד שמאל, תחת הכותרת "מהדורות מוקלטות", תבחרו ב- יומן 16/11/07 20:00
תריצו את המהדורה קדימה עד לדקה ה-45 שלה.

מה שקורה בצער בעלי חיים בת"א זו השמדה מאורגנת, המונית ושיטתית של כלבים וחתולים, שכל מי שיש בו צלם אנוש ומחזיק מעצמו כאדם מוסרי חייב לזעוק כנגדה.

כל רצח הוא דבר איום ונורא, אולם כאשר הוא מבוצע כנגד בעלי חיים צריך לזכור כמה חסרי אונים הם מולנו בני האדם, ואיך להם אין את היכולת לזעוק ולצעוק לעזרה. הם צריכים אותנו שנעשה זאת בשבילם.

בצעירותי, כשהיה לי הרבה יותר זמן פנוי, התנדבתי בעמותת "תנו לחיות לחיות", כשעוד הייתה ממוקמת בהרצליה. יצא לי לטפל במקרה של אדם שהתעלל באופן קבוע בכלב שלו, וסייעתי לעמותה לנסות ולהוציא את הכלב המסכן מחזקתו של אותו אדם. זיעזע אותי לראות איך למרות ההתעללות, הכלב היה קשור כ"כ לבעליו ולא רצה להיפרד ממנו. כזאת נאמנות עיוורת.

שלושה מתוך ארבעת הכלבים שהיו לי בחיי, כולל לולה - הכלבה הנוכחית המדהימה שלי - היו כלבים שנאספו מהרחוב. גם העמותות למען בעלי חיים, שעושות עבודת קודש, קורסות תחת הנטל ונמצאות במצוקה כלכלית תמידית, ולמרות ששם לא מוציאים להורג, גם שם התנאים בהם מוחזקים בעלי החיים רחוקים מלהיות אידיאליים, והחיות סובלות, בעיקר בחורף. לכן הדבר הכי טוב שכל אדם אוהב כלבים יכול לעשות הוא לגשת לאחת מהעמותות האלה ולאמץ כלב. תמצאו שם כלבים יפים, חכמים, כמהים לחום ואהבה. תמצאו שם חברים לחיים.
שמפניה
שמפניה • 17 בנוב׳ 2007
תודה, ל.ס.ע.ע.
תלל נלחם בצב"ח מאז שהוקם. אתי אלטמן הקימה את תלל כדי להפסיק להרוג בעלי חיים.

חואן, אם צב"ח לא יכול לתת את הכלבים לאימוץ אסור לו לקחת אותם.

כשצב"ח לוקח אותם שלא יסתיר מהאדם שהביא את הכלב שיהרגו אותו. כשאנשים הבינו שהם מסרו את הכלב שלהם למוות הם התחרטו. לא אמרו להם. אמרו להם שהוא יכול ללכת לאימוץ.
לפני שהם הורגים הם צריכים לצלצל ולהודיע כדי שהאדם יוכל להתחרט. אני חושבת שהאנשים יקחו את הכלב בחזרה כשהם ידעו שהורגים אותו.

חתולים צריכים כמה גרגרי מזון ועיקור והם יכולים לחיות בלי שיהרגו אותם.

האכלת פעם חתולי רחוב?

לא נתת פעם חתיכה קטנה לחתול אלא הלכת יום יום והיית אחראי לחתולי רחוב?

סיפרו שלקחו חתולי רחוב שהאכילו אותם וחתולים שחיו טוב מתו.

לך ותשאל מאכילי חתולים אם לא לקחו חתולים שחיו טוב.

חתולים מורעבים יכולים לקבל כמה גרגרים ולחיות. הם לא צריכים הרבה והם רוצים לחיות. למה הרגו את חתולי טיב טעם ולא העבירו אותם מקום האכלה?
מי שם מישהו במקום אלוהים להחליט שזריקת רעל יותר טובה מכמה גרגרי מזון?

אצלנו לא מוסרים כלבים משוטטים לצב"ח. לוקחים אותם ומחפשים להם בתים קבועים.

מי שרוצה להציל כלבים יכול לקחת כלב מהעמותות. הכלבים מחכים לבית.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
ואני רוצה להוסיף תגובה קצת שונה.

בתור אחת שיש בביתה כלבה (אשר אומצה דרך אתר המסייע לכלבים למצוא בית חם)
ובבית הוריה יש כלבה (החמישית במספר במהלך השנים שחלפו) אשר אומצה דרך
צער בעלי חיים, לפחות בעיר מגורי אני ראיתי צער בעלי חיים קצת שונה.
ראיתי את הטיפול המסור שהם מעניקים, את האהבה ללא תנאים, ראיתי שם כלבים
אשר מעל לשנה במקום והעובדים לא מתייאשים מלנסות ולמצוא להם בית חם.
כששוחחתי עם אחד העובדים, בקשר לעובדה הידועה שבצער בעלי חיים
ממהרים להמית ,לאחר מס' חודשים קצר , הוא סיפר לי שלרוב, לפחות אצלהם,
הם ממתים רק את אלו המתגלים כחולים ללא תקווה להבראה וכלבים אשר מעל גיל 8.
הלב נחמץ לי,
נחמץ לא בגלל המתתם של אותם בעלי חיים (דבר המצמרר בפני עצמו) אלא נחמץ לי
בגלל שכלב הנמצא במשפחה 8 שנים ופתאום נזרק לרחוב בגלל סיבות
(שלדעתי, ולא משנה מה הן) שאינן מצדיקות בשום מקרה את זריקתו מהבית.
הלב נחמץ לי שיש בני אדם שהלוואי והיו חמים אוהבים ונאמנים כמו אותם כלבים,
אך הם גרועים יותר מכל רמש הכי נקלה.

מיס טורי,
מעבר לברכותי על פועלך הבלתי מתפשר לרווחתם של בעלי החיים באשר הם,
אני רוצה לספר לך למשל שדווקא בעמותת תנו לחיות לחיות אשר באיזורי, דווקא
הם השאירו בי טעם לפגם וטעם מר.
הן בהתייחסות למאמצים פוטנציאלים הבאים לחפש כלב, והן בתנאים בהם מוחזקות החיות.
שוב,
איני חושבת שאגודת צער בעלי חיים הינה טלית שכולה תכלת, רחוק מזה,
אך לפחות במה שאני נתקלתי, גם עמותות אחרות לא יכולות להתהדר באותה טלית.

כל הכבוד לך על פועלך, על אהבתך ודאגתך לבעלי החיים.
ישר כוח
Kate McCannon
Kate McCannon • 17 בנוב׳ 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
למי שפיספס את הכתבה המזעזעת ששודרה ב"יומן" של ערוץ 1 בשישי בערב, הנה הלינק:

http://mabat.iba.org.il

.

הבעיה היא שהכתבה מציגה את זה כאילו שאין להם ברירה וחייבים להמית.
אני מסכימה שהיא כן משרתת לי מטרה ושבגללה אנשים ישקלו כמה פעמים אם למסור כלב, אבל חבל שלא הראו שם את הזמן האמיתי מרגע קבלת כלב ועד להריגתו.
אני לא מאמינה בחייםםםם שהחמוד שהרדימו היה שם מאוגוסט. פשוט אין דברים כאלה אצלם.
גג חודש. ושלא נדבר על שעתיים...
וטיפשי להראות כלוב בגודל דירת 2 חדרים בת"א, ואז להגיד שאין להם מקום לכלבים.

ואתה לסע, עושה מצווה, ואני לא יכולה להתאפק מלהודות לך באופן אישי, למרות שברור לי שאין על מה. אני מרגישה שיש, וזה מספיק (: