שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה באמת נסגר הדאנג'ן? מנהלת יפו העתיקה חושפת את האמת

האמפרי
לפני 16 שנים • 18 בדצמ׳ 2007

Re: בואו נצטרף למצעד הגוואה

האמפרי • 18 בדצמ׳ 2007
ריפרף כתב/ה:
ואני לא יכול שלא להזכר בהצעתו של ריפרף כשסגרו את רדיו הכלוב, להצטרף פשוט למצעד הגאווה, כמו ילדים גדולים עם דגלים שחורים למשל, או משלא יבוא לנו.
אני לא רואה כל סיבה שקהילת הבדסם לא תהיה חלק מהמצעד הזה - שהוא גם כיף מאוד.

חופש מיני הוא חופש מיני.

בדיוק אותן זכויות, אותן חירויות. פחות או יותר icon_smile.gif

כמו בערב שהמשטרה סגרה את המסיבה של F ואמלי בנו-לימיט, והקהילה עשתה כמו קהילה, הסתדרה יפה יפה בשיירת מכוניות וחצתה את דרום ת"א למסיבה אחת גדולה, מאוחדת ושמחה. בדאנג'ן.

icon_arrow.gif

בהחלט, ריפ.
הצטרפות למצעד הגאווה עשויה ללגטם (לפחות תודעתית)
את קהילתנו הקטנטונת.
המלט
המלט • 18 בדצמ׳ 2007
אני לא מוכן בשום אופן להצטרף למצעד הגאווה. שאני אצטרף לסוטים האלה?? השם ישמור.
dragon fly
dragon fly • 18 בדצמ׳ 2007
המלט כתב/ה:
אני לא מוכן בשום אופן להצטרף למצעד הגאווה. שאני אצטרף לסוטים האלה?? השם ישמור.

תצטרף ללסביות.
הן לא סוטות icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kate McCannon
Kate McCannon • 18 בדצמ׳ 2007
אתם באמת מופתעים?
זה היה לגמרי ברור...
Tish Adams

Re: בואו נצטרף למצעד הגוואה

Tish Adams • 18 בדצמ׳ 2007
האמפרי כתב/ה:
ריפרף כתב/ה:
ואני לא יכול שלא להזכר בהצעתו של ריפרף כשסגרו את רדיו הכלוב, להצטרף פשוט למצעד הגאווה, כמו ילדים גדולים עם דגלים שחורים למשל, או משלא יבוא לנו.
אני לא רואה כל סיבה שקהילת הבדסם לא תהיה חלק מהמצעד הזה - שהוא גם כיף מאוד.

חופש מיני הוא חופש מיני.

בדיוק אותן זכויות, אותן חירויות. פחות או יותר icon_smile.gif

כמו בערב שהמשטרה סגרה את המסיבה של F ואמלי בנו-לימיט, והקהילה עשתה כמו קהילה, הסתדרה יפה יפה בשיירת מכוניות וחצתה את דרום ת"א למסיבה אחת גדולה, מאוחדת ושמחה. בדאנג'ן.

icon_arrow.gif

בהחלט, ריפ.
הצטרפות למצעד הגאווה עשויה ללגטם (לפחות תודעתית)
את קהילתנו הקטנטונת.

רעיון מעולה!
ווסטה

עם קצת עזרה מידידים

ווסטה • 18 בדצמ׳ 2007
מצעד הגאווה רחוק ואנחנו מדברים על הדאנג'ן האהוב על הקהילה.

עם קצת עזרה מידידים יכולים לזכות מול החברה לפיתוח יפו העתיקה, שירתה לעצמה ברגל במכתב המוזר שלה.

כדאי לדבר עם האגודה ההומולסבית ולשדרג את הדאנג'ן למועדון בילוי יחודי בדסמי עם טאץ' הומולסבי. icon_razz.gif אם יצטרכו הפגנות אפשר להוסיף את הונילים הסטרייטים הליברלים, שתמיד מצטרפים לכל המאבקים של הגאווה ההומולסבית.
אפשר להרים את הדגל הליברלי ולהוסיף את כל קבוצות המפגינים, בלי שידעו מי שייך ולאן. icon_razz.gif
מי שירצה יצא מהארון והשאר יצטרפו כונילים סטרייטים ליברלים.

עמוס והעו"ד שלו צריכים להחליט אבל אחרי המכתב כדאי לחשוב על שינוי קונספט ולהרים את דגל הליברליות למעלה.

למי יש קשרים עם אגודות ההומולסביים? מה עם חברינו מהפורומים של הבנים על הבנים והבנות על הבנות?
יש גם כמה מפלגות ליברליות מהשמאל, שיכולות ללחוץ על העיריה. (מי אמר מרץ-יחד icon_wink.gif , הירוקים והעבודה? הם יושבים בעירית ת"א.)

בקיצור: יאללה בלאגן. הם ירו לעצמם ברגל.
נולי
נולי • 18 בדצמ׳ 2007
[quote="Venus in Furs"]הוא אשר אמרתי. "בגלל הסאדו" .

ואין מה להתפלץ ולהיות מופתע. מה שמפתיע זה שכל כך מעטים מבינינו מבינים את זה.

הקהילה התפתחה רק בשנים האחרונות בעזרת האינטרנט. התדמית של הסאדו בעיני ה'עם' אולי השתפרה, אבל בקרב הרשויות המצב קטסטרופלי. מפקחת מחוזית של הרווחה אומרת לי שעצם זה שאני כותב בלוג באתר סאדו ויוצא למועדון סאדו זה סיבה שהבן שלי לא יכול לישון אצלי. ככה בדיוק.

אז נכון שכל עוד אנחנו מתחבאים ושומרים על דיסקרטיות קנאית אנחנו כביכול מוגנים, אבל להגיד שאין אפליה כנגד סאדומאזוכיסטים, או כמו שמישו כתב פעם, ש'יש פה אנשים שסתם מחפשים מאבק כמו של ההומואים' זה פשוט בלתי מובן בעיני.

לתפיסתי, עד שבדסם לא יוכר כנטיה מינית לגיטימית ושפוייה, רק ירבו המקרים של אפליה והתנכלות מצד המדינה ומוסדותיה, שכן הקהילה מתרחבת, אנשים מתחתנים, ילדים נולדים..

ולגבי המועדון האהוב בכיכר קדומים, אין לי ספק שאם היתה מתארגנת מחאה מצידנו, שהיתה זוכה לסיקור תקשורתי, זה היה מפעיל לחץ על העירייה והיה נותן סיכוי לשינוי ההחלטה, מי יודע, אולי אפילו הענקת רישיון היסטורית.
[/quote]

ונוס,
תראה לעו"ס (שקוראת לעצמה מפקחת מחוזית...) המפגרת שלך שהיא פועלת בניגוד לכתוב במגילת העצמאות:
מדינת ישראל תהא פתוחה לעליה יהודית ולקיבוץ גלויות; תשקוד על פיתוח הארץ לטובת כל תושביה; תהא מושתתה על יסודות החירות, הצדק והשלום לאור חזונם של נביאי ישראל; תקיים שויון זכויות חברתי ומדיני גמור לכל אזרחיה בלי הבדל דת, גזע ומין; תבטיח חופש דת, מצפון, לשון, חינוך ותרבות; תשמור על המקומות הקדושים של כל הדתות; ותהיה נאמנה לעקרונותיה של מגילת האומות המאוחדות. מדינת ישראל תהא מוכנה לשתף פעולה עם המוסדות והנציגים של האומות המאוחדות בהגשמת החלטת העצרת מיום 29 בנובמבר 1947 ותפעל להקמת האחדות הכלכלית של ארץ-ישראל בשלמותה

N
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 18 בדצמ׳ 2007
תודה לכולם על התמיכה, החזקת האצבעות והעצות - גם כאן וגם בפרטי. אנחנו עדיין שוקלים ומתייעצים לגבי הדרך הנכונה והחכמה ביותר "לתקוף" את העניין. נמשיך לעדכן אותכם ונשמח להמשיך ולשמוע את הרעיונות וההצעות שלכם.

הדבר שאותי הכי מכעיס בכל הסיפור הזה זו ההתנהלות חסרת תום הלב של עיריית ת"א. עיריית הרצליה מסרבת כבר שנים באופן עקרוני לתת רישיונות עסק למועדוני ביליארד. עיריית רמת השרון מסרבת שנים לאפשר פתיחה של חנויות סקס בתחומה. אבל הן לפחות מצהירות בגלוי שזו המדיניות שלהן, וכך אפשר לקיים דיון ציבורי או מאבק משפטי מול המדיניות המוצהרת שלהן. במקרה של הדאנג'ן הייתה התנכלות של שנים מצד העירייה למועדון, בתואנות שווא, מבלי לגלות מה הסיבה האמיתית לסירוב לתת רישיון. העירייה היא רשות מנהלית, וככזאת היא חייבת לפעול בשקיפות ובתום לב, זה לא עסק פרטי שלהם. אני ממש מקווה שלשופטת יהיה את האומץ לקבל את ההחלטה הנכונה בתיק הזה.
ברברה
ברברה • 18 בדצמ׳ 2007
השאלה הבסיסית והחשובה היא האם סאדו מאזו זה חוקי?

אולי יש כאלה שחושבים שלא?