ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום אהבה בלימיט....

עדן בלי צנזורה​(שולטת)
לפני 16 שנים • 17 בפבר׳ 2008

ים יקירתי....

ים_yam כתב/ה:
בערב המסיבה ישבתי וקישקשתי עם אדם חדש בליין המסיבות שמדי פעם עשה סיבוב בפליי רום ואמר שהוא ריק. עניתי לו בצחוק שככה זה, עכשיו כולם רוקדים ומחר בפוסט יקטרו שלא היו מספיק סשנים. לעומת זאת אם אין מוזיקה מרקידה ואנשים עושים יותר סשנים אז יקטרו שאמנם היו אחלה סשנים אבל המוזיקה היתה מחורבנת...

זה מצחיק אותי בכל פעם מחדש לראות איך יש המון סשנים, והמון אנשים רוקדים ונהנים ועדיין תמיד יהיו כמה שיבואו ויתלוננו על משהו.

חבר'ה, אי אפשר אף פעם לקלוע לטעם של כולם בכל רגע נתון.
פשוט תהנו!

יש כזו אווירה כייפית בליין של אורלי וצוות ה NO LIMIT וכל כך הרבה פינוקים (הפעם היו מבחנות שתיה, שוקולדים איכותיים בצורת לבבות ונשיקות וורדים מאיכות מעולה לכל אישה בסוף הערב) אז תתחילו להסתכל על חצי הכוס המלאה (או חצי המבחנה המלאה בקוקטייל) ופשוט תהנו מהחיים dance.gif

ים וחברים יקרים לא מתלוננת,זאת רק ביקורת ששמעתי לפחות מעשרה אנשים,זה שהם לא כותבים בפורום לא אומר שבזה נגמר הנושא,אין לי תלונות,למעשה האנשים עושים את האוירה ולא רק המוזיקה,אחרת תאמיני לי שלא הייתי שם לרגע,יאמר לזכות הצוות המנצח,וגם לזכות הדי גי,שהם מעולים,אבל אנשים חדשים ברחו משם,חבל ,ובנימה אופטימית זאת,תמשיכו לעשות חיים.אני סיימתי את מסכת "התלונות "שלי בכאילו....אני לא יכולה להיות צבועה,ולעשות שהכל טוב מה לעשות....מעדיפה שחברים ישארו עד אור הבוקר...

מי שלא יודע "להקשיב" הוא קצת חירש ......

ואף אחד לא צריך לקלוע דוקא לטעמי חלילה,רק קצת שינוי לא יזיק,כל הנאמר בא מאהבה,ולא כביקורת הורסת,אלא כביקורת בונה,אבל זה טבע האנשים לעשות פיל מעכבר....
ותודה לדי גי' ששלח את תגובתו,נחמד לדעת שלפחות קראת את הנאמר....

נשיקותיי
חיה ללא הפסקה​(שולטת)
לפני 16 שנים • 18 בפבר׳ 2008
[B]תמיד כיף לחזור הבית (הלימיט)
הייתה מסיבה "בת זונה"
היה מהנה,סוחף,מטורף, מלא באהבה.
סשנים בכל מקום, מלא אנשים ברחבה, כולם מחייכים
היה פשוט עונג עילאי!!!

היה כיף לפגוש את כל החברים הקרובים (WOW כמה התגעגעתי!!!)
ולהכיר חברים חדשיםicon_smile.gif

לגבי המוזיקה...
גם אני מאמינה שאנשים "עושים" את המסיבה
אני גם מאמינה מי שאוהב להנות יהנה בכל מצב.
גם מודעת לכך שבאמת קשה לקלוע לטעם הקהילה.
כדי לדעת "לשמר" לקוחות צריך לשים קצת מכל דבר
וכל מי שמתחבר באותו רגע למוזיקה ירקוד.
הרבה חברים קרובים התבאסו על המוזיקה...והם כבר חתכו בשלוש.

וכל זה נרשם מאהבה......כי מוזיקה או לא מוזיקה אוהבת את ה-NO LIMIT!!!!

תודה לצוות היקר, שעושה עבודה נפלאה - כל פעם מחדש!
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 18 בפבר׳ 2008
היתה מסיבה לעילא ולעילא!
כן ירבו כמותה!
ובשביל אלה ש"נשפכו" מוקדם מידי במהלך הערב -
אפשר לארגן שידור חוזר icon_smile.gif icon_wink.gif
אישית, מוזיקה כזו או אחרת, כל זמן שיש קצב, לא משנה לי הרבה -
מקסימום קצב נחיתת השוט ישתנה מעט...
ובכל מקרה, לא המוזיקה עושה את המסיבה, גם לא את האוירה -
ואלה כאמור - היו נהדרים.
תודה למארגנים!
Madame T​(שולטת)

Re: טוב אני מתנצל,הגזמתי

Madame T​(שולטת) • 18 בפבר׳ 2008
slingshot כתב/ה:
כנראה מתוך ההנאה הרבה שעברתי בשישי "קצת" התעצבנתי ואמרתי דברים מהלב וממש הגזמתי,אז מכיוון ששלומי לא כותב בפורומים הוא שלח לי מייל ובו הוא ביקש בשמו למסור את הדברים הבאים(עשיתי קופי פייסט):"בשישי הרגיל אני שוב איתכם כרגיל(!!),אני מאוד אוהב את הקהל שמגיע לאחרונה ומאוד אוהב ומעריך את צוות ההנהלה המסור והאיכותי,אני מעריך מאוד את הההערות הביקורתיות הבונות ומבטיח להתחשב אך אני חושב שהקו המוסיקאלי שהתחלתי בו בנו לימיטס מוכיח את עצמו ואני מתכוון להמשיך בו ולתת לקהל הבליינים במקום את הטוב והאיכותי ביותר כראוי לקהל נפלא ברמתו ואני שוב מדגיש:גם בשישי הרגיל אני אהיה בנו לימיטס עם כל האנרגיות המוסיקליות שלי".ועכשיו בנימה אישית:כאוהד קאופמן אמיתי אני פשוט נפגעתי בשמו ובשם האנשים שכן נהנו וקצת הגזמתי בתגובה שלי כי אני חושב שדיג'יי ברמתו שווה שנשמור עליו וגם מכיוון שבשישי האחרון הרגשתי בחו'ל ולא בת'א .אני מבקש את סליחתכם ומאחל לכולם יום נפלא.שלומי אחי אני מתנצל אם סיבכתי אותך,זה הכל מאהבה אחי היקר.

כבודו של הDJ שלומי קאופמן במקומו מונח, אף אחד לא חשב שהוא איננו DJ טוב וגם לא ביקשנו להחליפו. הבקשה היתה פשוט להתחשב בכך, שיש אנשים שיש להם גם טעם אחר ושונה. נראה לי שבמסגרת 5-6 שעות פעילות של המועדון בימי שישי אפשר להקצות זמן גם למוסיקה, שהיא אולי "חתונתית" או לא מספיק "מתקדמת" בעיני אחרים. כמו שאני מקבלת ומבינה, שיש אנשים שאוהבים סוג מוסיקה שונה מזה האהוב עלי, אני מצפה שגם הם יבינו ויתחשבו בי, ולא נורא אם חלק מהזמן תהיה גם מוסיקה מסוג זה.

אין בכך כדי לגרוע מההנאה הכללית מהמועדון, אליו אני באה תמיד בשמחה וברצון, ונהניתי גם מאותו ערב מסויים. לכן יש להתייחס ענינית לבקשתנו ואשמח אם כך יהיה בעתיד.

אני תמיד מעריכה את העבודה של הבעלים של המועדון - רוני וטאלה, והצוות וכל מי שקשור בליין המסיבות הזה - אורלי, ליידי S, דוגי, ריפר ועוד, ויודעת שהם עושים הכל כדי להנעים את זמננו במועדון, ונראה לי שהבקשה שלנו בנושא המוסיקה בתור מבקרים קבועים - עד כמה שמתאפשר לנו להגיע - היא לגיטימית לחלוטין.

וכל מה שנותר הוא לאחל עוד מסיבות נעימות ומוצלחות לכולנו
icon_razz.gif
מורדיל

מי בכלל זוכר את המוסיקה?!?!?!?

מורדיל • 18 בפבר׳ 2008
ללא ספק הערב המוצלח ביותר...לפחות עבורנו.
תודה לכולם על המחמאות שהרעפתם עלינו אחרי ההופעה. עשיתם לנו חשק להמשיך בלי סוף.
כל כך הרבה פרצופים חדשים, פשוט כבוד גדול עבורנו.

נשמח לקבל רעיונות להופעות, פנטזיות של שולטים/ות, עבדים, סאביות...כל פנטזיה תתקבל בברכה.

ולבחורה ששאלה: לא, אנחנו לא נושכים..רק אם ממש מתחננים...
סדום והמורה​(מתחלפת)
לפני 16 שנים • 19 בפבר׳ 2008
אני רוצה להגיד שזאת היתה אחת המסיבות היותר טובות שהיו לי ולא רק כי זה היה היום הולדת שלי.
האוירה היתה מדהימה וכאחת שאוהבת לרקוד ובאמת חשובה לי המוסיקה במסיבות אני חייבת לציין ששלומי הוא הדי ג'יי הכי טוב שהנו לימיט הביא.
נהניתי מכל רגע ואני נהנית מהמוסיקה שלו משבוע לשבוע יותר ויותר.
מה שהרבה שוכחים שהלימיט זה לא אולם ארועים ושירי בר מצווה לא ממש משתלבים עם המקום.
אני אישית חושבת ששלומי מדהים ומי ייתן שימשיך לנגן בנו לימיט ...
אורלי רוני טאלה והצוות אוהבת אתכם מכל הלב ומודה על המסיבת יום הולדת הכי טובה שהיתה לי!!
Lady Mod​(שולטת)
לפני 16 שנים • 19 בפבר׳ 2008
Lady Mod​(שולטת) • 19 בפבר׳ 2008
dragon fly כתב/ה:
יוחזר מיקו לנגן לאלתר icon_lol.gif

או בעצם יוחזר זובי או גיא סבג icon_lol.gif

אני וההזיות שלי icon_lol.gif

ימים יפים היו פעם icon_wink.gif

אכן. smoking21.gif
{אבל מיקו ?!?!..}

ולעניננו,

שלומי קאופמן שולטטטט!!
{להרגע! שפחות יקרות, לא כזה "שולט" או שכן?... icon_rolleyes.gif }

אני זוכרת לו עוד חסד נעורים מימי האזימוט,
ומאושרת מכל פלאשבק שאני חוטפת ברחבת הלימיט בימי שישי.
הבנאדם מצליח להכניס אותי לספייס עם כל שיר שמחזיר אותי לימים שטראנס ודומיו היו מילה גסה
לרוקרים, פאנקיסטים, גוטים וכולי.
מה הקשר לבדס"מ?
לא יודעת....
אולי זה שערב ה-S-M הראשון שהתקיים במועדון ת"א ולא לקהל שהיה בכלל מודע לבדס"מ,
היה במועדון זמן אמיתי, דרום ת"א, מעוז האינדי גוטי, דארק אייטיז, פאנק ורוק, המוסיקה של לובשי העור והויניל.
זו תמיד הייתה המוסיקה שליוותה את הסצנה, מה שבכלל לא מונע משלומי להתחיל את הערב בלנענע אותי בטראקים שאין להם שום קשר לרוק..

דווקא אחד הרשמים החזקים שלי משישי האחרון היה המראה של רחבת הריקודים לאורך כל הערב,
מלאה בכוסיות מקפצות icon_wink.gif

שלומי קאופמן שולטטט!! כבר אמרתי ?!?
Ladytron
לפני 16 שנים • 20 בפבר׳ 2008
Ladytron • 20 בפבר׳ 2008
אני חייבת לומר שבמשך זמן רב לא הגעתי ללימיט בגלל שלא נהנתי מה דנס שמושמע שם, לדעתי הנסיון של שלומי לרצות את כולנו הוא מבורך אחרי הכל קשה יותר לקלוע במסיבה שהמוזיקה היא לא הסיבה להתכנסות בה....אנחנו באים לשם בגלל אלמנט די שונה אחרי הכל.
לדעתי העובדה שעד שלוש יש סוג אחד של מוזיקה ומשלוש סוג אחר די מצילה את הערב ומאפשרת לכולנו להנות.

מעבר לכך שלומי קאופן הוא בין הטובים בארץ במקצועו הוא תמיד קשוב לקהל ולבקשות ודואג לשמור על רחבת ריקודים מלאה גם כשהקהל מגוון מאוד כמו בלימיט.